Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

modacım tekrar geçmiş olsun canım eşin iyileşsin nasıl olsa hep buralardayız geri dönersin canım sıkma kendini

ceydacım ebru monti yapmıyo daha karar veremedi o yüzden herşeyi yiyebilir ama aldığı kıyafetler yanlarında fışkırır oyüzden yemese biraz sabretse sonu selamet ama nasıl olsa ben onu yakalayacağım sorun değil yemeye devam etsin ebrucum

bu arada günaydın kızlar
kilom da bi oynama var ama çok az bana göre acaba regliyim şişkinlik de var o yüzden mi bilmiyorum 82 kilom

günaydın EBRU kuşummmmmopuyorumnanaktan gidipte şu paylaşımdan maytabı okuyayım bakalım bu gacı neler yapmışşkaydirigubbakcemile

hıhhhhhhhhhhhhhh
yediğim pastalar coktan yok oldularrrr kalori olmasın diye ben onları tembihledim iyice :)))))))))))))

sen mi bana yetişcen
güldürme beni ikram
dün yedik diye yani
acayip azimliim sorma bak gör haftaya kimse hızıma yetişemeyeckkkkkkkkkkk

modacım canm ya bu arada sende kendini çok hırpalama hastaya bakarken bakan adam da hasta our dikkat et canm kendineeeeee tekrar gecmiş olsun bir tanem o zman listeden cıkartmıyorum sei aynı geciyorum dikkat et yinede sen yediklerine bak bir koparsan toparlayamazsın cnm

zümrütcüm ;:KK66: balım eferin sana bir kilo gitmiş bileeeeeeeee

ceydacım :) canm sen yeme canm bana da bakma ben kötü modelim niye hala sürünüyorum burda sanıyosun :)

günaydın fıstıklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sizi seviyom ben (utangaç smiley ) :)))))))

doracım bu arada bende aynı durumdayım fıstıkım ;:KK66:
işleri toparladım yemegide ayarladım :) hızıma kimse yetişemez gari
şimdide actım müziği bir yandan kıvırıyor bir yandan yazıyorum biraz zor oluyor yazmaak ama .))))))))

bu arada yediklerim sabah ac karnına bir çay kaşıgı çörek otu çiğnedim iyice sonra da bir bardak su içtim üzerine baya acı oldu yav :) g
gece yatarken kekik suyumu içtim acı acı :)
sonra dicem karıştı çörek otundan sonra :))))))))) bir kupa yeşilimi içtim balkon keyfi yaparak :) sonracıgıma bir dilim ama cok ince :) ekmek
azıcık peynir ölüçüye vurursak yarım kibrit kutusundandaha az
salatalık yarım
üç tane yeşil zeytin :)
şincilik bu kadar canlarım
ben şu kra lisetyi kulagından çekip getireyim :)

Günaydın kızlarrr bugunkü menüm 2 dilim tahıllı ekmek domates peynir zeytin:)ve bugunkü kilom 73.5hihoyyyt

kilomu aldın :KK43:((((((((

2.TAKIM 156 .ETAP

dora( 69.0
samanyolu( 65.1 /
moda makyaj ( 67.0
EBRULUM ( 79.5 )
asi_bulut( 60.3
LeyL35 ( 73.0
ikraaa( 82.5
zümrütüanka ( 76.0
pembecik (73.0

2.TAKIM TOPLAM KıLO (645.4

paylaşımdan geliyorum. neler olmuş yaaakötükedihüso takımın kapandığını biliyordum ama durumun bu kadar büyüdüğünden haberim yoktu-tatlicadiarzu-
ebrucuğum bende ara ara oturup yazıyorumdelikafadulden

Ebrulum aslında dikkat ediyorum ama vücut bazen su topluyor sanırım o yüzden ya da tartı mı yanıldı dijital bazen değişiyor işte anlamadım:KK43:

paylaşımdan geliyorum. neler olmuş yaaakötükedihüso takımın kapandığını biliyordum ama durumun bu kadar büyüdüğünden haberim yoktu-tatlicadiarzu-
ebrucuğum bende ara ara oturup yazıyorumdelikafadulden

hanım efendi hnım efendiiiiiiiii
tabi öyle işte neler oldu nelerrrrr benden hoşnut degillermiş megerse sanki ben çok hoşnuttum ya hıhhhhhhhhhhhhhh

yok ben artık slov moda gectim :)))))))
canm cm sıkma canınıda ( pemceike diyorum )
yani böyle şampiyon olmuş gibi smiley falan göndermisşin üzerine ikracım da tebrik etmiş k,i oda benim gibi anladı kesin
o yüzden dedim acaba gecen haftaki kilo bildiriminde yanlışlık mı var
hu yeni üyeeeeeeeeeee daha dikkat et :))))))))) sırnaşık şey

AMa ama nasıl aldım ben ya anlamadım valla abur cubur yemedim hamur işi yemedim kısa sürede 2 kilo inmişti ya demek 1.5 kilo inmişim olsun ya 75 tim bu da çok iyi:)

hanım efendi hnım efendiiiiiiiii
tabi öyle işte neler oldu nelerrrrr benden hoşnut degillermiş megerse sanki ben çok hoşnuttum ya hıhhhhhhhhhhhhhh

yok ben artık slov moda gectim :)))))))
canm cm sıkma canınıda ( pemceike diyorum )
yani böyle şampiyon olmuş gibi smiley falan göndermisşin üzerine ikracım da tebrik etmiş k,i oda benim gibi anladı kesin
o yüzden dedim acaba gecen haftaki kilo bildiriminde yanlışlık mı var
hu yeni üyeeeeeeeeeee daha dikkat et :))))))))) sırnaşık şey

:kedi::eek::eek::mymeka:

günaydın kızlar

durum berbat. 60,5 maalesef

yanarım yanarım boşa geçirdiğim 3 haftaya yanarım :umursamaz:

X