Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

rica ederim canım ben g gden çok alışveriş yaptım güvenilir yani sen ürünü alıyosun sonra onay veriyosun oyle sattıcıya para aktarılıyor eğer ürünü almazsan para aktarılmıyor

merhaba canlarımmm
iyiyim hatta süperim :)
doracım
maaşallah alt komşuna hella olsun valla
ama durum hiç te iç acıcı degil gerçekten eğitim gerçekten yerlerde
dün benim oğlanda sınava girdi
türkçe matematik çok güzel ama sosyalle fenden şaşmış kuzum
bu öğretmen ve okul :S alışamadı ya türkçe matematik eski öğretmeninin öüğrettiğiyle kaldı sosyalle fen bu snenein konuları hiç bir şey anlammış demekki
(((((((((
ikracımmmmmmmmmmmmmmm canm benim tatlı bebişimiz doğum günün kutşlu olsun allahım hayırlı ömürler nasip etsin
takım yine cok sessiz
asi nerdesin

takımda inler cinler top oynuyor.
oysa ben buraya yediklerimi yazacaktım küstüm yazmadan çıkyorum. hani gelmemiş demeyin diyede not bırakıp çıkıyorum.
BU İŞ BÖYLE OLMAZZZ TOPARLANIN ARTIKKKKKKKKK

klava:klava:klava:kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokaydirigubbakcemile

BENİM İLK GELDİĞİMDE KİMSECİKLER YOKTU AMAA:sinifsinif::sinifsinif: bende korkup hemen geri kaçtım. zaman kötü ne olur ne olmaz diye:roflol::roflol::roflol:

allah iyiliği versin doracım ya :roflol::roflol::roflol::roflol: profilime kızımın doğum günü resimlerini ekledim lülülülülülü:lepi::lepi:

bakıyorum bakıyorum gelen giden yok

evet ikracığım canım çok haklısın. sende olmasan 2. takım bom boş kalacak:umursamaz::umursamaz:
benim işler yoğundu anca bitirdim..... üstüne birde yorgunluk çayı içtim.sırnaşık şey ama 1 tane bile bisküvi yiyemiyorumkiiii:1no2::1no2: boş boş acı çayla yetiniyorum artıkkkkötükedihüsokötükedihüso

ohhhhh afiyet olsun boşver bisküviyi içinde birsürü katkı maddesi var sağlıksız zaten iyiki yememişsin

sayfamız 1000 olmuşşşhihoyyythihoyyyt
bu ebru niye alttan alttan gözzetledide 2 kelime yazmadan kaçtı yaaaaakötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
resimlerine baktım canım. yorumları yazdım. çok tatlısınız maşallah allah ayırmasın. birde erkek çocuk versin inşallahhhh

evet sayfamız 1000 olmu maşallah :sm_cool:
sağol canım alllah razı olsun inşallah canım ikinci bebeğimizi istiyoruz rabbim ne kısmet ederse biz ondan gelen herşeye razıyız

Son düzenleme:
hayatım hayatlarım
ben hep burdayım sbahatan bu yanaa ama
arkadaşlar geldi sayfa acık
yaprak sarması yaptım sayfa acık
kardeşim var sayfa acık
o yüzden yazmaıyorum canlarım ya
yoksa aklım ve sayfam hep avcık

Canım Alah bağışlasın,analı babalı büyütsün inşaallah,çok şeker ya ....Olsun be İkracım bugün diyeti toparlarız...kaydirigubbakcemile5Ya sen çok zayıf görünüyorsun zaten.....bilmiyorumkismile
:umursamaz::umursamaz:Aşkolsun Doracım,ben kilomu korudum yane....Yılda 200 gr vermişim daha ne istiyorsun:roflol::roflol:

Canım valla bende ancak girebildim,pazartesi gününü hiç sevmiyorum:umursamaz:Zaten büyük oğlana da çok kızdım,moralim bozuk bugün....:mymeka:

ben yine geldimm... simileylerim çıkmıyorrr
kurabiye yaptım. ilk kez denedim bakalım şerbetli kurabiyeymiş adı. ben monti yapcam diye çocuklarıda mahrum etmeyim dedim

ama bişi sölüycemmm laf aramızda çeyreğin çeyreği kadar alıp tadına baktımmmmmmm

bişi anladıysam arap olayım dişime bile değmedi yani(ağlayan similey pis boğazlık yapmamak için)

akşama biber doldurdum oda yasakkk ufff ufffffffff hangi dağlara başımı vursam kiii

sağol canım Evet toplarız ben bugun hiç kaçamak yapmadım döndüm tekrar montiye
çocuklar büyüyünce dertleri daha çok oluyo dimi bakalım biz nelerle karşılaşağız
allah sabır versin ve tardımcı olsun canım işin zor

bugun yediklerim
sabah 3 dilim tam buğ.ekmek 6 zeytin az lıght peynir yarım domates

öğlen tavuk sote salata yoğurt

akşama karar vermesim

akşama bitane biber ye yanında yoğurt ve salata sanırım dengeler yasak ama salata yersen dengeleyebilir

hiç bir yerede kafanı vurma lazım o daha 60 kilolara ineceksin

akşama bitane biber ye yanında yoğurt ve salata sanırım dengeler yasak ama salata yersen dengeleyebilir

hiç bir yerede kafanı vurma lazım o daha 60 kilolara ineceksin

:1hug::1hug:teşekkürler canım. henüz karar vermedim ama sabah yazarım artık ne yediğimikaydirigubbakcemile5

herkese iyi akşamlar bu gün de pek sessizmiş gurup ben bu gün ödül aldım çok mutuluyum opuyorumnanaktan:dance:
sabah 1 dilim ekmek peynir zeytin domates yeşil çay içtim
öğlen sandeviç yedim çay içtim ama sandeviçimi vapurda yedim
akşama patlıcan yiyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…