Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yukarıda ki liste bugüne kadar kim kaç kilo verdi
görüldüğü üzre 3 senedir kilo ile mücadele ediyoruz ve bir arpa boyu ilerleyememişiz tü banaaaaaaaa

gene yogun ve kosusturmalı iki gün geçirdim hele bu gün sabahtan akşama kadar koşturdum tabi bu arada gene yemek düzenim kaçtı aman ya ben işte bu yüzden kilo veremiyorum birde bu benim vitamin hapları karnımı çok acıktırıyor ne yapacağım bilmiyorum öffffffff
sabah 2 dilim ekmek peynir zeytin
öğlen sandevüç patates kızartması
türk kahvesi
akşam makarna ve ton balığı kötü bir menü
şimdide 7 tane erik yiyorum karnım çok acıktı gene

zümrütcüm sana da tüüüüüü banada tüüüüüüü :)))))))))))
ama yokkkkkkkkkkkkk görcen bak ne hale gelcemmmmmm incecik olcam
( biz bu lafları cok duyduk dediğinizi duyar gibiyim )
moralime bakma sen ben bir iyi olurum bir kötü tam adımı yaşıyorum ebru gibi karışık :)

Merhaba arkadaşlar,bugün yoğun geçti,sabahtan öğleye kadar temizlikle uğraştım,sonrada kayınpedere gittim,biraz önce geldik...akannehir
Baktım birkaç kişi dışında pek yazışma olmamış,herhalde haftasonu diye..
.EBRUCUMBu yeni sistemi pek anlamadım daha ,aldığın puan az mı oldu,kaç alman gerekiyordu...Küçük oğlum 3 yıl sonra girecek,ben ancak kavrıcam galiba...:roflol:
DORACImbilgisayarla ilgili sorunun halledildiğine sevindim,artık daha çok aramızda olursun....kaydirigubbakcemile5
İKRACIMBenim bugün montim biraz bozuldu,ama azıcık...:mymeka:Yarın daha dikkatli olucam...

yukarıda ki liste bugüne kadar kim kaç kilo verdi
görüldüğü üzre 3 senedir kilo ile mücadele ediyoruz ve bir arpa boyu ilerleyememişiz tü banaaaaaaaa

Yani ben 2 yıldır sadece 400 gr için mi uğraşmışım.....:çok üzgünüm:Ayyyy kendimi nerelerden atsam,utandım valla,hatta rezil oldum ve de kaçtım....:tomato::tomato::tomato:

samanyolum canm 180 i aşmak gerekiyor cok şükür onuda ben gectim yani
ama bundan sonrası ne nasıl bende anlayabilmiş degilim
evet durumumuz içler acısı ya zayıflıcaz ya zayıflıcaz

günaydın balllarımmmmmmmmmmm
efet
bir dilim ekmek kadar ekmek
yarım domates
bir tutam maydanoz
yedi,m
şimdideeeeee yeşil çayımı içiyorummmmm bu haftaaaa cok güzel kilo vercem hiç yerimde durmayacgım bakın görün yaglar nasıl eriyecek

samanyolum canm 180 i aşmak gerekiyor cok şükür onuda ben gectim yani
ama bundan sonrası ne nasıl bende anlayabilmiş degilim
evet durumumuz içler acısı ya zayıflıcaz ya zayıflıcaz

Ya canım yeni sistem gerçekten karışık,bende senden öğrenirim artık...kaydirigubbakcemileİşte EBRU geri döndü,yAŞASIN....:teytey::teytey::teytey:

oooooooooooooooooo cok yavaşsınız cok nerdesiniz huuuuu evlerinde neti olan bayanlar
cıkcıkcıkcıkkkkkk
küstüm smileyyyyy
samnyolum döndüm döndüm merak etme:)
mistik hg bakıp bakıp gitme olurmu yaz bişiler şekerim

selamm bayanlar:

sabah uyanır uynamaz 1 saat yürüdüm eve geldim bir meyve salatası yedim.Saat 11 gibi yarım bardak yağsız süt içtim.12:30 dada az ton balıklı salata yedim.Saat 16:30 da bir dürüm yedim.hafif bir dürümde ama sonra saat 7:30 da biraz meyve yedim.Yarım saat sonra da yeşil çay içeceğim.

Bugünlük böyle!E neler yaptnız hanımlar? benim ay sonuna kadar 4-5 kilo vermem lazım çünkü tatile gideceğim arkadaşlarla ama nasıl yapıcam bir bir bilsem eyvahedigeldismile

bu gün pazar ve artık yaz geldi evde duran kimse yok ebrucuğum senin bu kadar motive görmek çok güzel canım arkadaşım hemen yorgunluğumu aldın
bu gün sabah çocuklarla çorbacıya gittik bende kansızlık olduğu için sakatat türü şeyler yemem lazımmış kelle paca çorba içtim ama ekmeksiz oradan kalktık çocuklarla 2 kilometre yol yürüdük deniz kenarında oturduk oradan eve geldik akşam için tavuk ızgara hazırladım sosladım çocukların yazlıklarını çıkarmamıştım onların yazlıklarını çıkardım yarın için etli patlıcan yemeği yaptım evi sildim süpürdüm çamasır yıkadım ütüledim yani şu saate kadar hiç oturmadım ya ben anlamıyorumben ne zaman dinleneceğim

günaydın kızlar
ebrucum tam motive harika görünüyo burdan

samanyolucum bende canım dün montiyle alakalı hiç bişet yapmadım

çünkü kuzumun doğum günüydü normal de bugun de dün kutladık sene önce bu saatlerde fena halde sancı çekiyodum 2,15 de de meleğimi kollarıma aldım rabbim isteğen herkese tattırsın bu duyguyu
dün öyle abartmadım sadece tatlarına baktım

bugun montiye devam herkesi montiye bekleriz (ebruya duyuran smıyle)

ebrucuğum sen kendi kendine motivasyon veriyorsan bu iş için çalışmalara başlamışın demektir. çünkü bende bu şekil montiye başlamıştımsırnaşık şey
Yani ben 2 yıldır sadece 400 gr için mi uğraşmışım.....:çok üzgünüm:Ayyyy kendimi nerelerden atsam,utandım valla,hatta rezil oldum ve de kaçtım....:tomato::tomato::tomato:
:kedi::kedi::roflol::roflol::roflol: samanyolum hadi biz 5 kiloyla yırttık ama haketen seninkisi çok komik olmuş:roflol::roflol::roflol: wc de bile verilirdi o 400 gr.:roflol::roflol:
ki 3 yıla dağıtınca çokkk uzun bir süreç oluyor:roflol::roflol::tomato:

İYİKİ DOĞDUN İKRAAa.s. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN. ALLAH ANANA BABANA LAYIK EVLAT OLARAK YETİŞMEYİ NASİP ETSİN. UZUNNN UZUZNNN ÖMÜRLER VERSİNNNN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bende dün montiyi aştım ikracığım. sabah iyiydim ama öğle dondurma öğleden sonra
kepek ekmekli döner köfte yeşillik veeee kötü olan burası rus salatasından aldım:kedi::kedi:
akşam yemek yemedim.
zaten öğleyi 4 te filan yapmıştık....
akşamda kuruyemiş yedim...:kedi: fındık ve badem olmak üzere.
baktım yedikçe yiyorum. alın bunu benim önümden dedim.delikafadulden

ama bugün devam diyorum. dün montinin kitabını aradaım :umursamaz:ama bulamadım.akannehir

geçen hafta deneme olmasına rağmen iyiydim. pazar hariçbilmiyorumkismile

eğer bugün temizliğe kalkmasaydım yürüyüş yapacaktım ama niyetim yaz temizliğine kalkmak olacak

EBRUCUĞUM VALLAHA PUANIN HİÇTE FENA DEĞİL CANIM
benim alt komşum girdi sınava ve hatta ottüde 2. sınıfta şu an. ve kaç puan yaptı dersiniz. sayısaldan galibaki öle olması lazım. matematik bölümünde okuyor kendisi. 460 puan yaptı. niyeti tıppa geçmek yada gıda mühendisliği istiyor inşallah bizim çocuklarımızda bu kadar puan yapabilirler:Saruboceq::Saruboceq:

saol doracm allah razı olsun a.s.:1hug:
sabah iyiymiş ama sonrası biraz bozulmuş canım
kitabını arıyosan gittigidiyorda varmış diğer topikdeki arkadaşlar oyle soyluyodu

ikracığım gitti gidiyora baktım....
ama ben nettenn hiç birşey almadım..:1no2: bir yer daha var aklımda hafayyada oraya bir bakayım diyorum. hatta 2 yer. eğer oralardada bulamazsam ki bulacağıma eminim. o zaman düşüneceğim. TEŞEKKÜRLER CANIMŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…