Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bu mesaj benim saatler önce yarım mkalan mesajımmışşşşşşşş :))))))))))))))
iyiyim süperim misafirlerim vardı yeni gittiler arkadaşlar diyet mükemmel dün akşam 4 km yol yürüdüm ama dağlık taşlık düz yol degil zıplaya hoplaya kendimi bertaraf ettim ben süperim :))))))

süpersin ebrum

yürümek özellikle engebeli yollarda yürümek çok faydalı. ben de leslie ile yürümeyi seviyorum. çok eğlenceli. ilk 10 dakika çok zor geliyor. yoruluyorum. bitermi bu diyorum ama bitince de nasıl geçtiğini anlamıyorum.

kaydirigubbakcemilekızlar durun ya ben sizi motive ediyim kaydirigubbakcemilederken iyce gaza geldimmm:roflol::roflol:

pembeciğim bende yazdım ama alınacaksın diyede çok korkmuştum. eğer sen azarlanmak istersen ben seni her daim azarlarım :roflol:canım. tabi şımarık bir kız olup kurallara uymazsankötükedihüso

ebrucuğum sende süpersin canım. bu kez olacak ha gayrettttttt
asiciğim bende şaştım kendime bana bişelr oldu. tatlı dahi istemiyorum artık. eşim alınca tadınada bakmıyorum. hatta adam diyorki şu diyeti banada yaptırsana:jeyyar::jeyyar:

öğlen 1.5 karnıyarık 1 bardak ayran ve 1 tabak nar ekşili bol limonlu elma sirkeli salata yedimmmcokacimcoookcokacimcoook çok doymuştum ama yine acıktım. yattığım yerde bile boş durmuyorum oramı buramı kaldırıp indiriyorum. artık sıkıldım bir an önce kilo vermek istiyorummm:sm_cool::sm_cool:

doracım evet kimse azarlanmayı sevmez ama birilerinin bana böyle zamanlarda biraz kızması lazım o zaman motive olurum heralde ama yarın başlıyorumm:)hepinizi öptüm kızlar:)

modacım sağol canım iyi olmana çok sevindim çok geçmiş olsun senide montici olarak görürüz artık

zümrütcüm ödülünü tebrik ederim nice ödüller alırsın inşallah
canimmm,zaten dünden beri herseyin yag orani 2.5 u gecmesin diye bakiyorum,burda türk peynirinin öyle yagsiz olanindan yok,baska türlü var,kasikla yenen,onun yagi 2,2.bi onu yiyebilirim.
http://images.google.at/images?hl=de&q=löffelkäse&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
bu linke tiklarsaniz,ilk fotolardaki kase icindeki peynir.
canim doracim
evet kilo almamam iyi ,ah bide versem,yok pardon yanlis söyledim.ben kilo veriyorum,inceliyorum.artik sürekli böyle diyorum kendime.
doracim seni tebrik ederim,10 kilo vermissin,utaniyorum ben kendimden.tü tü masallah sana:)

kizlar ne aklima geldi biliyormusunuz,tabi sizde isterseniz,
ben 1 saat sonra tekrar disari cikacagim,
eger isterseniz,böyle disari ciktikca viyananin fotolarini cekeyim,hem degisik yerler görünür motive olunur,okulunda fotosunu eklerim,hatta derslerin bile,ama ben cekecegim icin ben görünmem fotolarda,
ne dersiniz,vakit oldukca sizin icin fotograf cekip ekleyeyim mi?
arada gezen ince zayif bayanlarida cekerim ki iyice motive olalim diye :)

modacım yağ oranı 2,5 geçmesin istediğin peynirden yiyebilirsin canım lor da yiyebilirsin tabi orda varmı bilmiyorum

montiye başlıyosun ozman sanada hoşgeldin diyelim ebrucumda duysun herkes monti yapıyo bi o başlayamadı

çek çek modacım değişik yerler görürüz kendini de çek senide görelim iyi olur canım

evet modacığım çek bakarız. gitmesekte görmüş oluruz sayendeee:lepi::1hug:

ikracim,yarin insallah baslamak istiyorum,yalniz bana tam tahilli ekmegin icinde neler oldugunu yazarmisiniz,ve ekmeginde yag oranina bakiyormusunuz.cünkü burda cok cesit ekmek var.ona göre alayim.

ikracim doracim ,cekicem fotograflari,bugün cekerim,hatta geceye eklerim:)

Merhaba arkadaşlar,Bugün annemle birlikte bir arkadaşa gittik,sonra da pazara...kafamçokkarıştıArkadaşta bir şey yemedim,zaten kahve demiştim ama döktürmüştü gene de...Öğlen 1 elma yedim,şimdi de biraz leblebi yedim bugün dışarıda olmamdan dolayı beslenmem pek iyi olmadı.akşam yoğurt ve salatamı bol tülketirim artık....
herkese iyi akşamlar bu gün de pek sessizmiş gurup ben bu gün ödül aldım çok mutuluyum opuyorumnanaktan:dance:
Zümrütüm tebrik ederim,başarılarının devamını dilerim...yerimseniben

Canım projeni bitirmene sevindim,arkadaş seçimini dikkatli yapacağına da eminim,kendini kullandırtma...Ayrıca montiye başlamana sevindim....olumunekankayizsmile

Pembişim canım benim pes etmek yok,çabuk kendine gel bakiiiim...alsanaalsanasmileHoş doracım hakkından gelmiş senin....:roflolaha yeni başladın canım,,pes etme,hem senin metabolizman hızlı çalışır şimdi,biz yaşlıyız anacım,çabalıyoruz işte..Bak bana 2 yılda 400 gr verdim.....AAAyyyyy yine aklıma geldi bak....:tomato:

Oh Ebrucum yürüyüşlere de çıkmış,sevindim canım seni hep böyle mutlu görmek istiyorum,karışmam bak....alsanaalsanasmile

samanyolucum:)teşekkürler cnm evet doracım beni dövdüklava:valal ne yapacağımı şaşırdım söz verdim hem kendime hem doraya hemde sizeee 10 kiloyu verip manken olucam hehehehehe:teytey:alkisalkisalkishihoyyyt

modacım tam buğday ekmeği canım tam tahıllı değil tam buğday unundan yapılıyo zaten oda

iyi akşamlar kızlar bugunde montiyle güzel bi gün geçti hiç acıkmıyorum çok şükür
avatarımdaki resme dikkat istiyorum profilimdede var bakalım siz benzetecilecekmisiniz
öptim hepiniziopuyorumnanaktan

samanyolucum cok haklisin canim,kendimi kullandirtmam lazim,
Allah izin verirse montiye baslayacagim:)

ikracim 2 saattir tam bugday ekmeginin almanca olanina bakiyorum.burda en az 50 cesit ekmek var,tam bugdaya yakin 3 cesit ekmek buldum,insallah dogrudur bulduklarim.

çok teşekkür ederim canım sağolun gerçekten emeklerinin karşılığını almak çok güzelmiş
modacım sağol canım iyi olmana çok sevindim çok geçmiş olsun senide montici olarak görürüz artık

zümrütcüm ödülünü tebrik ederim nice ödüller alırsın inşallah

hihoyyytsamanyolum canım çok teşekkür ederim ay ne güzel bir duygu bu ya şımarmasam bariiiCADIARZU

ben de ilk kim soracak diye merek ederim canım benim ben işimde bir seviye daha atladım ve bin dolar ödül almaya hak kazandım bu seviyemi 6 ay daha korursam bin dolar alacağım canım yani aslında bu başlangıç ödülü ve bu altıay baya koşturmam gerekecekeyvahedigeldismile

bu gün nereye gittim biliyormusunuz romenlerin mahallesine aslında gidene kadar çok korktum neyle karşılaşacağım diye ama gidince ne kadar şaşırdığımı anlatamam o kadar temiz ve o kadar misafir perver ve birbirlerine ne kadar sahip çıkıyorlar anlatamam zaten ilk yokuş çıkarken tüm evlerin kapıları açıktı hatta üzerinde anahtar olan bile vardı insanlığımı bir kere daha hatırladım çok tatlı insanlarla tanıştım işte ben işimi bu yüzden çok seviyorum o kadar değişik insanlara dokunuyoruz ve hayatlarını o kadar güzel değiştiriyoruz ki anlaatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…