Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canim ebrucum seni cok seviyorum benn :1hug:
cok dogru söylüyorsun,ben kilo veriyorum demem lazim,öyle diyecegim bundan sonra:)
ben zayifliyorum,heheh,hatta ben 50 kiloyum,ohhh
en cok bunu sevdim,ben 50 kiloyum:)

hahhaha,bende hicbisey anlamadim montiden,ama bende yapmak istiyorum.
tabi bayat baliktan zehiorlenmeden hahahh

samanyolucum,
sen neler yedin
sabahtan aksama kadar,
senin yediklerinin aynisini yiyeyim bende de,baslayayim montiye.

günaydın kızlar... dün giremedim özür dilerim.. malum hafta sonu gidiyorum kemere bir hafta yokum gitmedin yapacaklarımı bitirmem lazım... öğlende çarşı pazar alışveriş yapıyom yoksa giyecek bişiyim yok napam... geçmişi henüz okumadım birazdan bakarım

bakıyorum da hemen kara listeye alınmışızz........

geçmişe baktım oooooooooooooooooo montiler havada uçuşuyor kapan kapana.... tam banem de başıma düşecekti çekildim kenara ebru kaptı.... anam ne karışık bişi bu monti onla bunu ye bunla onu o öle bu böle ooooooooooo zaman ister çözmek... ben almayayım özellikle bu iki hafta... malum önümüzdeki hafta yokum kilo almadan gelmek için çaba sarfedeceğim ama inş becerebilirim........

gğnaydın kızlar
mistik mor canım yediklerin biraz sağlıksız segbez meyveyi aha çok tüketmeye çalışırsan senin için daha iyi olur canım

pembecik canım kilo vermek istiyosan hamur işini aburcuburu ve tatlıyı beyaz ekmeği tamamen hayatından çıkarman gerekiyo canım ekmeyi sabahları kepekli veya tam buğday tüketmeye çalış diğer türlü sağlıklı beslenirsen zaten kilo verirsin

jujucum kolay gelsin kemerde sıcak olur şimdi ama ara arada yağmur yağabilir

kızlar dün yediklerim
sabah 2 dilim tam buğday 4 zeytin yarım domates şekersiz çay

öğlen haşlamış tavuk,yoğurt

arada 6 çilek yedim

akşam ton balıklı salata yoğurt

arada çilek ve yarım elma yedim

günaydın kızlar.
ikracığım harikasın haa
ebru papucu yarım çık dışarıya monti yapalımmmkaydirigubbakcemile
kızlar dün öğleden sonraya kadar iyiydim ee sabah 3 dilim ekmek yedim ama ikindi bir açlık bastırdı artık 10 kadar fıstık yedim. akşamda
1 tbak patlıcan salatası ama yağsızdı.....
yanındada yarım tapak bamya yemeği yedim. yoğurtta ekliyecektim ama yerine yatarken 1 bardak süt içtim.
saat 9 gibide 1 elma yedim.
dün fena değildi ama bugün dahada alışacağım bakalım
sabah 2 dilim ekmek
bir iki zeytin
liyt peynir bol domatest salatalık biber ve kekik çayı içtim.
öğleye hımmmmmmmmm
henüz karar vermedim ama büyük ihtimal domates ve yumurtayla omlet yaparım. yanında yoğurt salatasempatiksalakcinni

bir ara yarım elma yiyeceğim öğleyle sabah arasısengözlerimebaksanab

akşam yine netin azizliğindeydim giremedim. bugünde çok zor girdik. kızım sağ olsun beni bi şekilde soktu buraya:roflol:

kızlar bu diyette açlıktan veriyorsunuz kiloyu:roflol:mafoldumben
evet o an ye yiyebildiğin kadar ama ekmek olmayınca hemen acıkma başlıyor.
dolayısıylada kilo veriliyorsempatiksalakcinni

doracım sağol canım sende harikasın yediklerinde bişey yok sadece yanına salata ve yoğurt eklemen gerekir fıstık yeniyo mu bilmiyorum ama beyaz leblebi yiyo sanırım arkadaşlar

he birde aklımdayken dün 2 kupa bitki çayları ve 2 litreye yakında su içtim. bakalım evde destek çok bana . hatta eşim dün tam buğday ekmeği alıyorum diye tandır ekmeği almış.:roflol::roflol:
hani onun görüntüsüde harikaydı. bu gün ısmarladım bakalım. al 3.5 tane buzluğa atayım dedim.
ulusta biryer var ordan almıştık o gün çokta güzeldi 1 taneyi otu ye:roflol::roflol:
ama ben yemedim monti yapıyorum ya :1rolleyes:sırnaşık şeysırnaşık şey
2 dilim neyime yetmiyor demiii.
bu arada ekmeği kızartıp üzerine lihty krem peynir sürdüm. çokta hoş oluyor bu şekilcokacimcoook

kızlar bu diyette açlıktan veriyorsunuz kiloyu:roflol:mafoldumben
evet o an ye yiyebildiğin kadar ama ekmek olmayınca hemen acıkma başlıyor.
dolayısıylada kilo veriliyorsempatiksalakcinni

doracım ben sabah dışında ekmek yemediğim için alışığım benim sorunum arada kaçamaklar yani tok olsamda bişeyler yeme istediği önceden abartıydı şimdi onuda biraz atlattım ama hala arada istiyorum bişeyler yemek dün hiç kaçamak yapmadım bakalım bugun nasıl gidicek

doracım sağol canım sende harikasın yediklerinde bişey yok sadece yanına salata ve yoğurt eklemen gerekir fıstık yeniyo mu bilmiyorum ama beyaz leblebi yiyo sanırım arkadaşlar

fıstıktamı yokkk. ama biyerde yine okumuştummmmmm:1shok:
birde o an aklıma açlık bastırmak için bu geldi ama inan yinede bastırmadı. hani ramazanın ilk günü olurda zorlanırsınya işte öyle bir gündü dün benim için
aslında cevizde vardı ama bu aklıma gelmedi. kuru meyvede vardı
elma akşama yetişti bana
bazen eşim derkiiiiiiii
iyi hanım diyete girdi mutfak masrafı azaldı der ama tam tersi hatun sen diyetteyken iki katı masraf açıyorsun der:roflol::roflol::roflol:

geçensene bende bir dönem ekmeği hayatımdan tamamen çıkarmıştım ikracığım. ama busene girdi nasıl girdiyse hayatıma yeniden.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
eminim sen bugünde bu işi götüreceksinkaydirigubbakcemile ama benden sonra ikinci sırada sempatiksalakcinnidelikafadulden

kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

selam kızlar

monticiler iyi gidiyor belki bir yerlerde yakalarım sizi. aebende makarnayı benden bilmiş hemen. iştahlı olduğumu biliyor kaydirigubbakcemile3

modacım ebruya katılıyorum. kesinlikle kilo veremiyorum deme. kilo verebildiğini hissettir beynine. kandır onu kaydirigubbakcemile3 bende de işe yarıyor bu yöntem bayanssulusmile

akşam ben tatlı yedim uzun bir aradan sonra eyvahedigeldismile

oğlum hamburger istedi. burger kingte yedirdik ona. alışveriş merkezinde bir de künefeci vardı. çok severim. uzun zamandır da canım istiyordu. hamburger menü yemem diyen ben künefe yedim. yemicem diye ısrar etsem de eşim canımın istediğini bildiği için aldı :1ninca: ama içinde peynir varya montinin yanından geçer mi acaba kaydirigubbakcemile3

akşam bunu eritmem lazım diyerek 1,5 saat halı ve koltuk sildim. umarım az da olsa telafi etmişimdir

olamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
bir saatttir yazdım yazdım yazdımmmmmmm sekmeyi kapattım yanlışlıkla yazdıklarımın hepsi gitti (((((((((((((((((((((((((((((((((((
az önceki yazımda
jujumun böyle düşünmesinin beni çok üzdüğünü asla kara liseteye alınmayacagını ve burya girip çıkmadıgı sürece motivesinin düşük olacagını bildiğim için ona yazmış oldugumu kemere tatil için mi gidip gitmediğini tatil içinse neden şimdi oldugunu
modamın her zaman böyle düşünmesi gerektiğini aynanın karşısına gecipte çok kötü görünüyorum demesi yerine iyi şeyler söylemesi gerketiğini ve benimde onu cok sevdiğimi
dora cıgımada cıktım ortaya siz başlatın benimde kuyruk misali uçurtmaların peşinden takılacagımı
ikracıgımızada takımımızın medarı iftiharı oldugunu
asiciğimede isterse bu işi başarabilecegini ve kesin onları yaktıgını söylemiştim am hepsi gitti bu kısa oldu afffola

samanylumun da eminim başaracagını şu fazla olan 3 kilosundan kesinlikle kurtulacagınıda yazmıştım
öpüyorum sizi kociş geldi sabah
bende gecee regl oldum :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) karnım agrıyor (((((( gittim ben babamda geldi :) öptüm sizi

ebrucum sağol canım :kedi: hep bareber kilolarımız vermek amaç opuyorumnanaktan ve dediklerine aynen katışıyorum bende

samanyolu hoşgeldin canım a.s. nasıl gidiyo monti

DORACIMDünkü menün iyi olmuş,ayrıca yer fıstığı,ceviz yenilebiliyor,onların glisemik değeri 15 biz 35 e kadar olanları zaten yiyoruz,diğerleri 2, aşamada serbest olacak...
ıKRACIMBakıyorum oldukça zimlisin,sizlerle birlikte yapınca bana da iyi geldi doğrusu,beni çok etkilemedi,sabah dışında ekmek yeme alışkanlğım yok zaten,tabii tatlılar da biraz zor oluyor..Ancak % 70 kakaolu çikolata kriz zamanında işe yarıyor...
EBRULUMışlerini hallet,seni de bekliyoruz...Eşinin döndüğüne sevindim,Allah ayırmasın....opuyorumnanaktan
MODACIMHadi seni de bekliyoruz....
ASıCıMAeben ben başaramadım monti yapmasını bakalım siz başarabilecek misiniz demişti,galiba bizde başaramıcaz...alsanaalsanasmile
JUJUMTatil mi iş mi,yazdıklarını kaçırmışım galiba....bilmiyorumkismile
MıSTıKO tutkular da ne bakayım:mymeka:daha dikkatli olmalısın tatlım...Daha çok meyve ve sebze tüketmeye çalış...opuyorumnanaktan
PEMBECıKCanım biz monti diyeti yapıyoruz,ama normal dede tatlı ve hamurişlerini istediğimiz kiloya düşene dek yemememiz gerekiyor,yada sadece dondurma veya sütlü tatlılar olaraj tüketiyoruz...Tabii kilo verince eskisi gibi yemiyoruz,yiyince buraya geri dönüyoruz gördüğün gibi....:roflol:

Son düzenleme:
ebrucum sağol canım :kedi: hep bareber kilolarımız vermek amaç opuyorumnanaktan ve dediklerine aynen katışıyorum bende

samanyolu hoşgeldin canım a.s. nasıl gidiyo monti

İkracım fena değil,dün biraz başım ağrıdı,ama kulağım yüzünden mi diyetten mi anlamadım,ama kaçamaksız bir gün oldu...Seninde iyi geçmiş:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…