Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

benim bu diyetten anladığım öğünlerde süt ve süt ürünleri olacak. salata olacak.
sabahları yumurtayla peynir aynı anda olmayacak.proteinle karbonhidrat aynı anda olmuyacak. ekmek yersek yumurta yiyemiyoruz
öğlene 2 yumurtayla bir domatestli omlat yapıp yiyebiliyoruz. peki norml omlat yememiz mümkünmüü ikracığım. ekmek zaten yok orasını anladım sadece sabahları ekmek var
ondan bende emin değilim canım bi araştıralım onu

hani kızlar yeni üyelerimiz vardı nerelerdeler yaa.kaydirigubbakcemile
leyla hiç görünmüyor jujuda keza öle.kaydirigubbakcemile hadin toparlnalım artık. şunun şurasında tatillere az kaldıdelikafadulden
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

İkracım bak Aeben ne yazmışbilmiyorumkismile

:uhm:2 ögündede köfte yememim bi mahsurur yok ama sen asıl konuyu fark etmemişin çiçek defalarca uyarıyoruz burda etle birlikte ekmek türü yemeyin diye ama siz hala ısrar ediyorsunuz ben anlamadım bu işten .:umursamaz:üstelik mekarna beyaz un biz sadeca az haşlanmış spagetti yiyoruz . ozamanda et türü zaten kesinlekle yenmiyor ..bilmiyorumkismile

benim bu diyetten anladığım öğünlerde süt ve süt ürünleri olacak. salata olacak.
sabahları yumurtayla peynir aynı anda olmayacak.proteinle karbonhidrat aynı anda olmuyacak. ekmek yersek yumurta yiyemiyoruz
öğlene 2 yumurtayla bir domatestli omlat yapıp yiyebiliyoruz. peki norml omlat yememiz mümkünmüü ikracığım. ekmek zaten yok orasını anladım sadece sabahları ekmek var

Doracım normal omlet derken domates koymadan mı demek istedin,eğer öyleyse ben azıık tavayı yağlayıp yumurtaları ekliyorum,yanında yoğurt ve salatayla yiyorumkaydirigubbakcemile5

Doracım normal omlet derken domates koymadan mı demek istedin,eğer öyleyse ben azıık tavayı yağlayıp yumurtaları ekliyorum,yanında yoğurt ve salatayla yiyorumkaydirigubbakcemile5

şu peynirle birtlikte yumurtayı ezip yapıyoruzya onu kastetmiştim samanyolum. ben bir ara peynir domatesr biberle karışık yapıyorrdum 1 yumurta eşliğinde yağsız tavayda döküp pişirirdim.
şimdi farz ettikki acıktım. akşama kadar sadece meyve yeme hakkımmı var
çok soruyoruım biliyorum ama öğrencem işteee:hulya:kaydirigubbakcemile3

İkracım bak Aeben ne yazmışbilmiyorumkismile

:uhm:2 ögündede köfte yememim bi mahsurur yok ama sen asıl konuyu fark etmemişin çiçek defalarca uyarıyoruz burda etle birlikte ekmek türü yemeyin diye ama siz hala ısrar ediyorsunuz ben anlamadım bu işten .:umursamaz:üstelik mekarna beyaz un biz sadeca az haşlanmış spagetti yiyoruz . ozamanda et türü zaten kesinlekle yenmiyor ..bilmiyorumkismile

canım bende doranın dediğini okumuştum bi yerde yazmışlardı o şekilde yeneceğini mantıdan daha lezzetli yazmışlardı hatta kafam karıştı şimdi -tatlicadiarzu-

şu peynirle birtlikte yumurtayı ezip yapıyoruzya onu kastetmiştim samanyolum. ben bir ara peynir domatesr biberle karışık yapıyorrdum 1 yumurta eşliğinde yağsız tavayda döküp pişirirdim.
şimdi farz ettikki acıktım. akşama kadar sadece meyve yeme hakkımmı var
çok soruyoruım biliyorum ama öğrencem işteee:hulya:kaydirigubbakcemile3

Canım meyve yanında abartmadan yer fıstğı,ceviz, kuru incir,kuru kayısı, falanda yiyebiliyorsun...Ben hala soruyorum Aebene,yavaş yavaş öğreniriz birlikte...olumunekankayizsmile

Kızlar AEBEN den cevap geldi,aktarıyorum size....

bak bak bu kıymalı spagetiyi. kesin simitlerini yedigim asi atmıştır ortaya . LARA öyle yapıyordu diye ... valla zamanım yok ama gelirim sopamı alıp 2 takıma ...

yok canım etle ekmek türü kesin yasak .....sıpagettiye mantarlı domatesli sos yapın oh valla parnaklarınızı yalarsınız ...
selamımı söyle 2 .takımdaki cadılara . asim başladımı karar veremedimi henüz .... ikra sen başka kim başladı ?

bende okudum canım ozman yemiyoruz bizde domates soslu yeriz ohhh misss abenin dediği gibi

Mantarlı domatesli de olur dedi Aeben...güzel olur diye düşünüyorum,ben daha makarna yemedim,kilo verirsem cuma ya yicem,ödül yerine...:roflol:Makarnayı çok severim de:kedi:

maşşşalah kızalra :)
süpersiniz
o cadı aebene söyleyinde gelsin doğru düzgün anlatsın bize aaaaaaaaaaaaaaaaa
okuyom okyuom tam kaırşıyorum
şimdi o zman ben en kısa zmanda o ekmekten buluyorum tamam
yarın kociş gelcek o zman ben bu haftada yapamıyorum :KK43: bu diyeti :KK43:
ama kesin yapcam yaniiiiiiiii:)))))))
ikracım hadi canm doracım sanada güveniyorum bir başlarsan sen dağları bile devirisin
evet kızlar hani juju
hani leyla
leyla bildirimide gelmedi
pembecik ve mistik u8gramadı
:KK43:((((((((((
ama böyle olmaz kızlar elime oklavayı aldırmayın baın sabahtan ebri ben ne işler yaptım arkadaşlar geldi gitti ama buraya ugramadan da durmaıyorum önmeli bişi olmazsa :KK43: o yüzdennnnnnn sizde burda olun lütfen
modacım bazen oluyo ya takılıyor sakın sıkma canını sen elinden geleni yapıyosun emin ol kırılacak o inat canm
ayrıca en masum tatlıyı yemişsin takılma
ayrıca kendini sürekli motive et kilo veremiyorum demeeeeeeeeeee sakın deme beyne komutlar ver ki beynin diğer organları ona göre yönlendirsin bir nevi hipnoz gibi telkinlerle bu işi başarırsın çünki yediklerin çok güzel canm
biz bir harikayızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

şimdi benim anladıgım şu monti
kıymalı makarna olmayacak :)))))))))
makarnayı domatesli yapcaz :)))))))
protein alıyosak süt ürünleri de alcaz
balıgın yanında yogurt yicez balık bayatsa zehirlencez :)))))))))))))))
salata bol yeşillik serbest
baklagiller serbest
bu arada bu baklagilleri pişirrken içine yag koycazmı yagsızmı yapcaz
amanın ben hiç bişi anlamamışım montiden :)

ebrucum sen yazınca hepten kafam karıştı canım ya delikafadulden
şaka bi yana ne yersek yiyelim yanında bol yeşillik ve süt ürünleri
sebzede yesek baklagilde etde yesek bu boyle
makarna ve diğer bakliyatlar sade pişiyo sebzeler etli pişebilir ara
yok akşama doğru açıkısak meyve akşam yatakende meyve istenirse yenilebilir
sanırım anlayabildiklerim bunlar

ebru hanım ebru hanım hani beraber başlıyoduk kocanın gelmesinin hatrına bu hafta alıştırma evresi olarak kabul ediyoruz ama haftaya muhakkak bekliyoruz eğer gelmezsen bu defa sopayı ben alıyorum :1ninca:

Ebrucum,hoşgeldin biraz daha iyi misin....Tam çıkarken fark ettim seni,oğluş gelmek üzere,acıkmıştır şimdi çıkyordum bende....

selam bayanlar :)

sabah aç karnına yeşil çay içtim Kellogg's Special K nın 90 kalorilik çikolatasından yedim

ara: kepekli kraker ile light yoğurt

öğlen: kepekli kraker

şimdide 5-6 tane tutku yedim ve birde salatalık.

iyi akşamlar kızlar a.s.
monti diyetine başlamışsınız kolay gelsin :) ben kaçırmışım da zaten yapabileceğimi sanmıyorum bu sıralar...geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim a.s.
gelen giden çok sağolsunlar ve de hastanede kaldığımız 2 gün beni çok yormuş...üstünede 23 Nisan çekimleri eklendi o yüzden giremedim kızlar üzgünüm :KK43:
Cuma günü o kadar yoğun bir gün geçirdimki 23 Nisandan dolayı,burayı tamamen unutmuşum...bi yandan foto çektim bi yandan eve çıkıp gelenlerle ilgilendim...yaptığım sporların bi etkisi yokmu anlamadım çünkü hiç hareket etmiyormuşum gibi bütün etlerim acıdı...oturup kalkamadım,merdiven inip çıkamadım :S oğluşun gözünün kızarıklığıda geçmeye başladı :) 4 Mayısta kontrole gidicez nasipse...doktorumuz o kadar iyi ki...Allah ondan razı olsun,çoook ilgili bi doktor...ameliyat günü bizim dışımızda 9 kişiyi daha ameliyat etti ve akşam 6 da servise çıkıp hastalarını tek tek dolaştı...asistanı 'hocam bugün çok yoruldunuz' dedi..doktor 'hayır ben hiç yorulmadım' dedi tebessümle...maşallah valla 60 yaşında var kesin.. herşey yolunda çok şükür,huzurluyum,mutluyum...en güzeli de bu :) hepinizi öptümmm...

selam selam selam kızlarrr ben geldimmm arkadaslar ben bugun dikkat edemedim çünkü motivem gitti benim birde arkadaşlar anlayamadığım birşey var hamur işi ekmek tatlı bunları tamamen kesmem mi gerekiyor yoksa az az yemek mi gerekiyor ltfen yardımcı olun bana:-)

anlaşılmayack bir şey tatlım
arkadaşlar monti diyeti yapıyorlar ondan dolyı yazdıklarıda
sen yapmak istersen sende katıl
yalnız kilo vemrek istyeen herkes gibi sende hamur işini ve tatlıyı bırakacaksın tabi ki
yoksa halimiz yaman olur :KK43:
ben sadece sabah bir dilim tüketmeye özen gösteriyorum ekmek siz yiyorum yemeklerimi
ben akşam yeşil mercimek yedim kızlar bu kadar
babam geliyomuş yarında kociş geliyo pek giremeyebilriim yarın bilginiz dahilinde olsun

X