Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

sonra kayınvalideye gectim vs vs derkennnnn saat 11 de gece eve geldik arkadaşımla beraber ( arabası olması güzel bende öğrencem en kısa zmanda samanyolumda biliyor degilimi )
Canım dilerim en kısa zamanda sende araba kullanmayı öĞrenirsin,Ben ehliyetimi 19 yaşında almıştım ama eşim kullandığı için hiç gerek duymamıştım,ama sonra mecburen kullanmaya başladım,hatta onun hastalık döneminde bana yardımcı bile olmuştu canım...Bu arada geçmiş olsun hastalanmışsın,benimde 2 gündür kulağım çok ağrıyor,yorma kendini....olumunekankayizsmile
Valla Doracım eğer bana geleceksen hiç yazmayayım,ayy ne güzel olurdu valla yakın olsaydık keşke,Ebruya giderdik alışık o misafire:roflol:Şimcik sorulara gelince
Yumurta peynir yenir ama ekmek olmadan
Balığın yanında süt ürünü yenilecek,ben peyniri tercih ediyorum,hala yoğurt yemekten korkuyorum...:teselli:
doracım öğleye menü süper ama yanında bide yoğurt yada ayran olması lazım ama balığın yanınada gitmez onlar yerine ne yenilebilirki bi samanyolu soralım

İkracım nasıl gidiyor,ben montiye dün başladım,kendimi sizlerle daha hazır hissediyorum.
Sabah yağsız tam buğday ekmeğine tost yedim,3 zeytin ve bol maydanozla
Öğlen de yeşil mercimek+salata ve yoğurt yicem

ben simdi kocisi aradim,dedim ben böyle böyle,tartida fazla cikiyorum,basladi gülmege,o kadar spor yaptin,nasil olur dedi,bide ben dun butun gun bisikletle dolastim viyanayi,metro bileti almayayim diye,düsününm siz artik hafta sonu ne kadar spor yaptigimi.
bunun üzerine fazla cikmasi.dondurmadan diyecegim,ama bin kere yaktim ben onu.
kocisim dediki,simdi siskinlik olmustur,2 kilo birden vereceksindir dedi.
o da beni teselli ediyo,sakin tatli birsey yeme dedi.
yok yemiyorum zaten dedim.

kahvaltida siyah kepekli ekmegi kizarttim.kizartinca ekmekte varolan yagda gitjmis oldu.,üzerine ayvar sürüp yedim. 4-5 tane zeytin yedim.yaklasik 4 büyük bardak su ictim.
ay ne yapayim,nasil besleneyim bilemedim.iyice sasirmis durumdayim.

Ödem yapmıştır modacım takma kafana,reglin yakınsa ondanda olur..:teselli:Ne güzel toparlanmaya başlamışsın....

Ben yemeğimi yiyip geleyim kızlar,birde pazardan aldıklarımı yerleştireyim,pazarda sebze bırakmadım bugün,monti yapıyorum diye abarttım galiba...:umursamaz:

Ödem yapmıştır modacım takma kafana,reglin yakınsa ondanda olur..:teselli:Ne güzel toparlanmaya başlamışsın....

ay insallah öyledir,cünkü bende öyle diyorum kendime.reglimde yakin degil.
toparlanamadim canim ya,ah bi 66.0 yi görsem o bana nasil iyi gelicek anlaamam.beni acayip motive edicek ama bi göremedim...

Doracım balığını yedin mi

slm kızlarr. monti teyzeniz geldi
samanyolum benimkiler benim balığı halletmişer......:sinifsinif:
dünden hazırlatmıştım. ızgarada yağsız yağsız ama neyse
bende makarna yaptım 9 dakika haşladım.
içine yağsız kıymayı kavurdum ve bol domatest sosu yaptım. 1 tabak salata bol limonlu az yağlı
ve 1 bardak hazır ayran eşiliğinde dans ettirdim bunlarıcokacimcoook
fakatttt 1 tabak makarnayı bitiremedimmm:teytey: bende gereksiz yere yemeyim diye doyduğum an bıraktım. nasılım amaaaaaa:teytey::teytey:

şimdi bu kadın montiye uymuşmu hele bana bi deyiverinnn:jeyyar:
akşama ne yiyeceğim. et türümü artık.
ekmek yok bunu biliyorum........
bulgur haşlasam mercimekli olurmu. canım çekti nedense.sempatiksalakcinni şöle salata gibi gidermiki montiyedelikafadulden

ha birde ekmek tam çavdar unundan yapılmış ekmek olsa olurmu.

yok olmazderseniz hemen kendime birv ekmek yapacağım. unum var heyooooooo:teytey:

Ya Doracım makarna yoğurtla yeniyor diye biliyorum,proteinle yenmiyordu galiba,yani kıyma olmadı,dur bir araştırayım,sebzeli yemeklerle et oluyorda,makarna karbonhidrat.....

Ya Doracım makarna yoğurtla yeniyor diye biliyorum,proteinle yenmiyordu galiba,yani kıyma olmadı,dur bir araştırayım,sebzeli yemeklerle et oluyorda,makarna karbonhidrat.....

:çok üzgünüm:kıyma 1 kaşık yoktu zatende birde ben laranın açmış olduğu montiye bakmıştım. o bu tarifi vermiş ve mantı halt etmiş yanında yazmıştı. ha zaten neysekide hepsini bitiremedimmsırnaşık şeysırnaşık şey

makarnayla kıyma yiyebilirsin canım bide makarna spagetti olucak ve 8 dk. haşlanacak sebzeylede et yiyebilirsin bitek bakliyatlar et olmuyo

makarnayla kıyma yiyebilirsin canım bide makarna spagetti olucak ve 8 dk. haşlanacak sebzeylede et yiyebilirsin bitek bakliyatlar et olmuyo

Şenizyani etli kurufasulye olmuyor demek oluyor demi bu ikracığım. bakalım yavaş yavaş kayramaya başladım gibivereliniortak

Şenizyani etli kurufasulye olmuyor demek oluyor demi bu ikracığım. bakalım yavaş yavaş kayramaya başladım gibivereliniortak

evet canıım etin yağı geçdiği için olmuyomuş daha bilimsel bi açıklaması vardı aslında ama montide bazı şeyleri dile dökemiyosun anlıyosun ama anlatamıyosun boyle boyle alışacağız sanırım

hmm monticiler çoğalmış. off canımı çektirdiniz guclubacismile
ben de yapmak istiyorum ben de boshayallersmile
bugün yemekte shinitsel çıktı. tam bilmiyorum ama unla harmanlanıyordur mutlaka içi. dışı da galeta unlu :sinifsinif: yedim kaydirigubbakcemile salata + ayranla beraber :1ninca: aslında bizim yemekler seçmeli. ama nedense dışarıda sulu yemek ve sebze yiyemiyorum. lokantaya da gitmiyorum. benim yemeğim iş yerine geliyor ve kuru yemekleri tercih ettiğim için bana uygun ne varsa gönderiyorlar. bundan sonra arayacağım lokantayı yemekten önce. uygun brşeyler varsa daha da gaza gelirim. gerçekten yapmak istiyorum benneyaptımki

canım bende bugun başladım şimdilik iyi gibi tabi sonrada bi pes etme evresi olmazsa

ebrucum bende dün temizliği abarttım ve kolun ağrısında duramıyorum dikkat et canım kendine

canım tam buğday ekmeği satılıyo ya unonun ondan alabilirsin ben hep ondan alıyorum

ebrucuğum eğerki ekmek bulamıyorsan belediyenin ekmek satan yerlerinde olan kepek ekmeğide oluyormuş galiba. az önce bir gözüm çalmıştı.
büyük marketlerde var zaten bu ekmek. sen çokça al at buzluğa.
bizim fırındada tam çavdar ekmeği var. ama ben büyük marketlerden alıyorum. kaydirigubbakcemile

benim bu diyetten anladığım öğünlerde süt ve süt ürünleri olacak. salata olacak.
sabahları yumurtayla peynir aynı anda olmayacak.proteinle karbonhidrat aynı anda olmuyacak. ekmek yersek yumurta yiyemiyoruz
öğlene 2 yumurtayla bir domatestli omlat yapıp yiyebiliyoruz. peki norml omlat yememiz mümkünmüü ikracığım. ekmek zaten yok orasını anladım sadece sabahları ekmek var

asicim lokantadan geliyosa daha ne canım elbet sana uygun bişeyler vardır en olmadı uydura uydura gidesin sende canım ben sana daha öncede dedim yaparsın diye yarından itibaren sende kesin başla bence yoğurtla salatanı sabit tut yanına bişeyler uydurursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…