Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Canlarım tatıl deĞıl.... ıŞ ıÇın gıdeceĞım semınerımız kemerde .. Ama ben eŞım ve oĞlumla gıdeceĞım ıÇın hem ıŞ hem tatıl olucak yanı... Aslında ben hem ıstıyorum hem ıstemıyorum... Yol benı Çok kasıyor mersın antalya yolu Çok vırajlı ve tehlıkelı hoŞŞŞŞ otobÜs tutar dıe de korkuyorum artı 11-12 saat sÜrÜyormuŞ oda ayrı dert..... Neyse gıdıcez gelecez artık..

Ebrum kara lıste dıe bende takılmıŞtım canımın ıÇı bakma sen bana....

İkracım bitter değide % 70 kakaolu olanlar var onları yiyebilirsin,tabii abartmadan...:roflol:Ben Alpella nınkini almıştım en son,daha yoğun kakao olduğundan kesiyor zaten...

bende normal bitterle onun kalorisini karşılaştırmıştım yüzde 70 olanında daha fazla kalori vardı ama yağ oranı düşük olabilir anladım canım arada yeriz bizde çok krizimiz tutarsa

maşşşalah kızalra :)
süpersiniz
o cadı aebene söyleyinde gelsin doğru düzgün anlatsın bize aaaaaaaaaaaaaaaaa
okuyom okyuom tam kaırşıyorum
şimdi o zman ben en kısa zmanda o ekmekten buluyorum tamam
yarın kociş gelcek o zman ben bu haftada yapamıyorum :KK43: bu diyeti :KK43:
ama kesin yapcam yaniiiiiiiii:)))))))
ikracım hadi canm doracım sanada güveniyorum bir başlarsan sen dağları bile devirisin
evet kızlar hani juju
hani leyla
leyla bildirimide gelmedi
pembecik ve mistik u8gramadı
:KK43:((((((((((
ama böyle olmaz kızlar elime oklavayı aldırmayın baın sabahtan ebri ben ne işler yaptım arkadaşlar geldi gitti ama buraya ugramadan da durmaıyorum önmeli bişi olmazsa :KK43: o yüzdennnnnnn sizde burda olun lütfen
modacım bazen oluyo ya takılıyor sakın sıkma canını sen elinden geleni yapıyosun emin ol kırılacak o inat canm
ayrıca en masum tatlıyı yemişsin takılma
ayrıca kendini sürekli motive et kilo veremiyorum demeeeeeeeeeee sakın deme beyne komutlar ver ki beynin diğer organları ona göre yönlendirsin bir nevi hipnoz gibi telkinlerle bu işi başarırsın çünki yediklerin çok güzel canm
biz bir harikayızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
:dilcikar::dilcikar:eek: cadı aebenin vakti yok olsa zati gelir .:dilcikar:
sen niye lütfedip gelmiyon .alsanaalsanasmile.

ebrum valla vaktim olsa sizde anlatıcam tek tek ama zaman kalmıyor inan . monti linkini okuyın bacım zor deyil aslında 1 haftada alışırsınız daha takıldıgınız olursa sorun ya monti linki çokmu uzak .kaydirigubbakcemile

kabaca anlatayım bari.kafamçokkarıştı

kavaltınızı güzel yapın .. 2.3 dl ekmek yiyin doymasanız 4. yiyin yiyin bacım yiyin .sırnaşık şey
yanında peynirin yagı çok önemli peynirlerin paketlerini okuyun % 2.3 den fazla yaglı peynirleri yemeyin.... bimde aknaz layt var o güzel yada bimin lorunu alın oda yağsız ..
yanında yeşilkik işte ne yerseniz salatalık dom tere vs...

öglen ve akşamdada .. 1 ama yemeginiz et olabilri köfte olabilir sebze olabilir bakliyat olabilir . bunların yanındada salata ve sür ürünü ekletin (yağsız süt .normal yogurt .yagsız peynir) bu kadar ... aç kalmayın biliyorum ekmekolmayınca ilk başta doygunluk olmuyor ama alışırsınız ... arada bir şu meşşur spagetiden yapın baya tartışımmış bu konu :roflol:
aralarda açıkırsanız .. yemekden 3 saat sonra ..
fındık fıstık ceviz vs.(fazla yemeyin ama sayıyla .):eek:klava:.
meyve ... süt ürünü...

bu kadar hiçde zor deyil yasakları biliyorsunuzdur .
beyaz un ve içinde beyaz un bulunun gıdalar .. şeker ve şekeri gıdalar .. pirinç patates..mısır . pişmil havuç ..(daha ayrıntılısı monti linkinde var 35 altında olanlar yeniyor )

okey. daha anlamadıgınıda gelin sorun anacım ...olumunekankayizsmilesaman yolum baya tecrübeli oda yardımcı olur size ....:1hug:

bende normal bitterle onun kalorisini karşılaştırmıştım yüzde 70 olanında daha fazla kalori vardı ama yağ oranı düşük olabilir anladım canım arada yeriz bizde çok krizimiz tutarsa
ikracım bu beslenmede kl. hesabı yok yag olayıda yok tek dikkat etmen gereken kan şekeri dengesi. yani GL endesk ... 35 altında besleneceksin ...
bak bu beslenme sadece kilo verdirmiyor insana ne kadar halsizlik yorgunluk versa hepsi gidiyor kan şekerin dengede olunca doping almış gibi oluyorsun .:dance:

ikracım bu beslenmede kl. hesabı yok yag olayıda yok tek dikkat etmen gereken kan şekeri dengesi. yani GL endesk ... 35 altında besleneceksin ...
bak bu beslenme sadece kilo verdirmiyor insana ne kadar halsizlik yorgunluk versa hepsi gidiyor kan şekerin dengede olunca doping almış gibi oluyorsun .:dance:

sağol abencim hakkını helal et valla bıkmadan usanmadan cevap veriyosun bize opuyorumnanaktan

sağol abencim hakkını helal et valla bıkmadan usanmadan cevap veriyosun bize opuyorumnanaktan
:1hug:sziler verince inenın kendim vermiş kadar oluyorum .....a.s.

aslında size yardım etmesem naniknaniknede olsa yarıştayız loooooo:roflol:
6. takımı geçerseniz ne olacak ....:roflol::roflol::roflol:
hadi hayırlı günler.hepinize ... sabredin mutlaka mukafatı geliyor açda kalmayın . ögünlerde karnınızı güzel doyurun .cokacimcoook

merhaba millet ben hep akşam yazabiliyorum bütün muhabbet kaçmış oluyor :S

bugün yediklerim:

Bol salatalık 1 paket kepekli kraker

3 tavukburger (ekmeksiz yalnızca et kısmı)

1 porsiyon makarna

1 paket tutku eyvahedigeldismile

merhaba millet ben hep akşam yazabiliyorum bütün muhabbet kaçmış oluyor :S

bugün yediklerim:

Bol salatalık 1 paket kepekli kraker

3 tavukburger (ekmeksiz yalnızca et kısmı)

1 porsiyon makarna

1 paket tutku eyvahedigeldismile

canım bu yediklerin geçkten sağlıksız ve dengeli bi beslenme değil mesela sabahları kahvaltı türü yesen oğlen 3 tavukburger yemişsin ki onu yağda kızartıyolar oda sağlıksız yanında en azından salata yesen yada 1 porsiyon makarnayı yanlız yesen daha akıllıca olur sadece o yediğin tutku 500 kaloriyi geçer sanırım :eek:lmaz:

:teytey:her kese iyi akşamlar ben bütün bir gün melenkolik takıldım yarın müdürüm bizim eve gelecek toplantı yapacağız sabah kalktım taze fasulye pişirdim zeytinyağlı evi sildim süpürdüm ama müziğim son sez açıktı dans ettim oryantelde baya ilerlemeye başladım arkadaşlar tavsiye ederim dans ederek çok güzel sıkılaşıyor insan 15 dk plates yaptım ama kötüsü saat 11 de kahvaltı edebildim canımda istemesi
1 dilim ekmek peynir zeytin domates ve 1 çay kaşığı bal yedim
asıl kötüsü:eek:klava:bu gün günümüz vardı 1 tabak tavuklu pilav yedim yanındada trumusu yedim :eek:klava: ama akşama sadece domates çorbası ve yoğurt yiyeceğim yarın da biraz daha fazla hareket edeceğim:lepi:

günaydın kızlar hala yoksunuz bi zümrütcüm gelmiş

zümrütcüm dans sayesinde bayağı sıkılaşırsın canım senin için çok büyük bi artı olucak

bende dünkü yediklerimi yazayım

günaydın kızlar
bende dünkü menümü yazayım
sabah 2 dilim tam buğday ekmel.yağsız peynir,4 zeytin 2 dilim domates yarım salatalık

öğlen türlü (t.fasulye,biber,domates,kabak,patlıcan,sarımsak,t avuk göğsü) yarım kase yoğurt

arada 2 kuru incir

akşam fırında balık salata ve 4 kaşık yoğurt yedim

yatmadanda elma ve kivi yedim

günaydınnn fisfisfis

kimse yok yine fisfisfis

ikracım menün çok güzel canım. montiyi başaracaksın sen vereliniortak senin kilolar tıkır tıkır giderken bizde tozunu yutacağız sadece :kedi:

zümrütcüm dans etmek çok güzel. hem keyifli hem spor oluyor sositososito

ben akşam ekmek yedim yaaa :sinifsinif: pide çok güzeldi dayanamadım :eek:lmaz:

ama sürekli kendimi zayıflıyorum diye motive ediyorum. geçen haftaya göre kilo veremişim ama cumaya daha da düşürmeye kararlıyım kaydirigubbakcemile5

asicim ben yapıyorum bu montiyi ama kilo verebilirmiyim bilmiyorum
ilk defa bi diyet yaparken kaçamak yapmıyorum ve gerçekden doyuyorum
inşallah hep beraber vericeğiz canım kilolarımızı siz montiyi yapmıyorsunuz ama yediklerinize dikkat ediyosunuz ben inanıyorum gep beraber gidicek kilolar

Yine kimseler yok,:umursamaz:
günaydın kızlar hala yoksunuz bi zümrütcüm gelmiş

zümrütcüm dans sayesinde bayağı sıkılaşırsın canım senin için çok büyük bi artı olucak

bende dünkü yediklerimi yazayım

günaydın kızlar
bende dünkü menümü yazayım
sabah 2 dilim tam buğday ekmel.yağsız peynir,4 zeytin 2 dilim domates yarım salatalık

öğlen türlü (t.fasulye,biber,domates,kabak,patlıcan,sarımsak,t avuk göğsü) yarım kase yoğurt

arada 2 kuru incir

akşam fırında balık salata ve 4 kaşık yoğurt yedim

yatmadanda elma ve kivi yedim

İkracım menün süper,insan gerçekten açlık hissetmiyor,ama benim tartıda değişiklik yok henüz,bugün meraktan tartıldım...:jeyyar:Gerçi regl dönemim bu hafta çok birşey beklemiyorum,ama versem fena olmaz yani....

Benim dünkü menüm de şöyle
SABAH yağsız tost+zeytin+yeşillik
ÖĞLEN etli taze fasülye+yoğurt
ARA 5 incir+biraz yer fıstığı
AKŞAM omlet+salata+biraz leblebi
ARA 1 portakal+1 elma :1hug:

Son düzenleme:
X