Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

samanyolucum seninde menü çok güzel canım ama aklında olsun kuru incir ikinci aşamada yenmesi gerekiyomuş ben yed,m bugun de baktım kızlarada sordum oyle soylediler

samanyolucum seninde menü çok güzel canım ama aklında olsun kuru incir ikinci aşamada yenmesi gerekiyomuş ben yed,m bugun de baktım kızlarada sordum oyle soylediler

Ama ben geçen yaptığımda yiyordum,zaten değeri 35 ve kuru kayısıyla aynı...bilmiyorumkismileAebene soralım daha iyi....
Galiba bende leblebiyi ana öğünde yiyerek hata yapmışım,aebene sordum cevap bekliyorum....

şekerliem merhaba sabah yazdım gönderemedim sayfa görüntülenmiyor dedi sonra arkadaşlar geldi birinin netten bişiler cıkarmaıs gerekiyormuş kaldı öylece
evet takım topğlanmalı
gelince kimsenin olmaması umudu kırıyor

Günaydın canım,bugün sitede sorun var galiba,yazılanlar geç ulaşıyor ve sayfalar geç açılıyor....Toparlanmak mı kesinlikle haklısın...Kimse uğramıyor neredeyse....:umursamaz:

ıkracım canım incir 1 tane yeniliyormuş,ben abartmışım....,ayrıca leblebiyi arada tüketsem daha iyi olacakmış ve de sadece 20 tane .....Dikkat etmek gerekiyor,aslında yemeden yazsak menümüzü mesala sabah birbirimizi uyarırız iyi olmaz mı sence....

Son düzenleme:
ben herkesi saçından tutcam
ama beni kim tutcak :)))))))))
efet sabah bir dilim ekmek tulum peeyniri ile yumurta yedim
öğlen azcık pilav üzeri patlıcan tava
bu kadar
herkes bana zayıflamışsın diyo ama tartıda dün (((((((((((((((((( kötü çıktı sonuç napcam ben ya tam topalrmıyorum diyorum bişi oluyor gidiyorum kopuyorum bana can sıkıntısı hiç iyi gelmiyor oğlana sinirleniyorum canm bişi yemek istiyor

ayrıcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
cadı aebennnnnnnnnnnnnnnnnn benim o kadar cok vaktim varkiiiiiiiii sanada birazını veriiim gellllll
o çantayı alır kafana geciriirm şimdi birde bana atıyor yaaaaa alooooooo
sen cadıysan ben senden daha cadıyım dikkatini sündğürüürüm
dur bak geliyom ziyaretine

ebrucum en iyi sen bize sinirlen iştahın kapansın canım şaka bi yana
haftaya montiye başlıypsun işte ama bırakmak yok yoksa saçından tutma görevleri değişebilir :1ninca:kaydirigubbakcemile

Canım belki ödemdir,geçer....
oğluşa neden kızıyorsun,ders mi yapmıyor?Daha dur kızacağın zamanlar henüz gelmedi....Şöyle bir 13 -14 olsun bir daha konuşalım...en iyi zamanları kıymetini bil,en azıundan kontrol edebiliyorsun....kaydirigubbakcemile5

Ben bugünkü menümü yazayım ıkracım
SABAH yağsız tost+zeytin+yeşillik
ÖĞLEN mercimek çorbası(unsuz)+yoğurt ve salata
ARA 1 elma
AKŞAM nohut+yoğurt ve salata
GECE 1 elma +1 portakal yerim....
Bu listenin dışına çıkmıcam söz....Şimdilik hoşçakalın zaten yanlız kaldım yine....

Son düzenleme:

canım bence gayet uygun kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan
yinede montici arkadaşlara sormak lazım

canım sen yanlız kaldığı hissetme ben hep buralardayım merak etmebayanssulusmileopuyorumnanaktan

samanyolum cok haklısın herşeyin farkındyaım ben
ben şimdiden mücadele etmekte zorlanıyorum
ben istiyorum ki herşey dört dörtlük olsun olmuyor kendimi yiyip bitiriyorum bir bakıyorum etrafıma ben yapıyorum böyle başkası yapmıyor hadi diyo5urm oluruna bırakayım bu sefer yine içim içimi yiyor
ders çalışmıyor degil notları iyi çok şükürde
okula adapte olmadı bir türlü biz bu sene okul degiştirdik ya ne bilim işte ya büyüyorlar bende büyüyorummmmmmmmm kilodan :))))))))

selam bayanlar :

bugün tamamen sebze ağırlıklı besleniyorum,diyete aykırı hiç bişey yok

Sabah:yeşil çay + salatalık

ara öğün yoğurt+kepekli kraker

Öğle: salata

saat 4 civarı ara öğünümü yiğcem.sonrada 6-6.30 gibi bir kase pirinç lapası ve yoğurt yiyip o saatten sonra yemeği kesicem.

mistik yediklerin güzel ama tek mesajla yetinmemelisin takımın içine gir biraz
juju yok
dora yok
asi yok ( benmi görmedim yoksa )
zümrüt yok
pemcecik yok
ikra :)
samayolu :) ( bu arada monti işi samanyolumu azimlendirdi farkındayım )
leyla yok
yok oğlu yok bu takım

burdayım canım burdayım :))

dellenmişsin yine. bu çocuklar büyüdükçe dertleri de büyüyor galiba. hele böyle bir zamanda derslerine gereken önemi vermezlerse anne baba çıldırıyor. allah yardımcımız olsun. okumak artık çok çok önemli

bu gün kötü birşey yedim ben :1ninca:

kız bu arada benim mesajımı nasıl görmeiyorsun şaşırdım :)

pembiş pembiş kaydirigubbakcemile3

kör oldum sinirden anam ben bugün
şimdide
babası gelmiş aşagıda benim oğlanda gel demiş beraber yönetime girelim yok demiş yavrum gel neyse yönetime kadar gitmiş babasıla sonra diğer kapıdan kaçmış (((((((( babasıda kzııyor bakalım öyle işte oğlum bak baban senle vakit gecirmek istemiş büyüdün artık diyorum yokkkkkkkkkkk
erkeklerin arasında kalıdm imdatttttttttttttttttttt
asicim öptüm bir denem
anam ben kırımzı yazıyodum dimi akılo kaldımı ki başta
ayrıca akaşama balık yicem yanında yoğrut yemeyecem bol salata yicem :))))))))

geldim geldimmm bugun sabah çavdar ekmeği dmates peynir zeytin öğle 1 tane muz akşamda 2 parça tavuk ve taze fasülye yemeği 1 dilim çavdar ekmeği salata birde kavun yedim

arkadaşlar ya benim malum günüm yaklaşıyor sanırım iştahım acayip açılmış durumda kendimi zor frenliyorum valla ne bulsam yemek istiyorum ne yapıcam ben çıldırmak üzereyim bütün motivasyonum gitti 1 hafta önceki o zayıflamak isteyen ben değilim moralim çok bozuk

slm
kızlar
dünden beri nete giremedim. ebrucuğum sana msn den mesaj attım sanırım açmadın. hatta maytabada yazdım netim aççılmıyor diye
canım çocuklarla uğraşması zor alah bize güç kuvvet versin bizde onlara yol gösterek

dün evde değildim
o kadar çok çeşit pasta börek vardı ama ben ret ettimmmmmmmmmm

akşama ama yine evde yoktum. çok acıkmıştım ve 2 kaşık pilav yemek zorunda kaldım çok özür dilerim ama onuda yemesem gözlerimin rengi şaşmıştıkafamçokkarıştı

bu günde evde yoktuk ve bol pasta börek çeşisinden sadece makarna salatasını tercih ettim

akşamada bol yeşillik ton balığı ve birazdan 1 bardak ayran içeceğim. sabah tartıldım. ve wc sorunu olmasına rağmen 70 geldim.
2 günde inşallah bir yarım veririm. çok olmadı bu diyeti yapalı henüz bugün 3. günü. arada kaçamak olsada kendimle gurur duyuyorummsırnaşık şeysırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…