Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ay bende günlük ne yediğimi yazmayı özlemişim valla
sabah 2 dilim lıght ekmek 3 zeytin azda tulum peyniri çay
arada kahve öğlende tavuk yerim büüyük ihtimalle
asicim şimdi diyecek bukız yine başladı tavuğa diye :kedi:

Son düzenleme:
ikracım sagolasın bir tanem seninde yediklein süper canm
bak görceksin sen 70 .5 bende 70 olcammmmmm
:))))))))))))))))))))
ben severim tavugu ya :)
iiki dilim oğlandan kalan elma yedim :)

:lepi:kızlar çoook mutluyum ama çooksüprizzzzz şimdi sıkı durun bu gün mezureyle vucudumu ölçtüm çünkü ben de bir şeyler olduğunun farkındaydım ama kilo çok vermedim bir baktım ne göreyim basenlerimden:Saruboceq: 3 cm midemden 4 cm incelmişim yuppiiiiiiiiiii:sm_cool:
bundan sonra :sm_cool:her hafta mezureyle ölceceğim bakalım değişim sürecekmi yasasın yaaaaaaaa

Son düzenleme:
sabah kahvaltısın da 2 dilim yedi tahıllı ekmek domates peynir yeşil çay
saat yarımda neskahve şimdi iş yapmaya başlayacağım öğlen ne zaman yerim bilmiyorum
unutmadan hepinizin duaları için teşekkür ederim hepinize söz veriyorum eğer 21 inde tüm tahlillerim iyi çıkarsa en sıkı rejim ne ise onu yapacağım hem akşam sizinle dertleşmek çok hoşuma gitti bundan sonra sizin kafanızı çook ağrıtacağım artık bana yazma diyeceksiniz

ikracım ve ebrucuğum siz beni aranıza almayın bakalım ama ben sizden önce 70 olup sizi geçeyim grün siz

ben yemek sitilimi kullandığım malzemeleride değiştirdim daha küçük tabaklarda yemek yiyorum daha uzun bardaklarda su içiyorum hatta bir bardak aldım yarım lt su alıyor içine ondan su içiyorum iyi oluyor çünkü önce benim gözüm doymalı ama hala yaptığım yanlışlıklar var yavaş yavaş onlardan da vaz geçeceğim

kahvaltılarda ve aralarda bol maydonoz yiyorum baya idrara çıkartıyor çünkü ben de çok fazla ödem oluşuyor biberiye yağıyla vücudumu yağlıyorum belkide o sıkılaşmama yardım eti

ikracım sagolasın bir tanem seninde yediklein süper canm
bak görceksin sen 70 .5 bende 70 olcammmmmm
:))))))))))))))))))))
ben severim tavugu ya :)
iiki dilim oğlandan kalan elma yedim :)

inşallah canım yaa bende seviyorum tavuğuda çok yiyc bayıyo boshayallersmile

zümrütcüm ya çok sevindim canım sıkılaşmak da ayrı bi keyifli

dertleş tabi canım ya en azondan rahatlarsın burdaki arkadaşlıklar çok güzel
bak kızlar kaç gün benim memişlerimle uğraştılar sağolsunlar
bende hep küçük pet şişelerle içiyorum suyu hem ne kadar içtiğimide biliyorum bu yontem güzel gerçekten
ikracım ve ebrucuğum siz beni aranıza almayın bakalım ama ben sizden önce 70 olup sizi geçeyim grün siz
canım aşk olsun buyur gel benim şimdiki hedefim ebrunun kilosuna ulaşmak o kaçıcak ben kovalıycam yoksa ebruyu yakalayıp :1hug::teytey::teytey::teytey:

yeme gidince bugün cuma diye snei mıhlarım
dedik ya toparlanacagızzzzzzzzzz

tamam kaptanım fazla kaçırmadım emin olabilirsinn

canımmm her fırsatta geliyorum uğraşıyorum. illaki bir aksilik çıkıyor.
bu kezde site beni ikide bir kovdu. misafir yaptııııı

ebrucuğum eğer girebilirsem bende bakarım canım

avatarın harika canım. inşallah sana uğurgetiririiiii yarınki sınavındada başarılar diliyorumm

ebrucum doracım aşağıda gördüm sizi opuyorumnanaktan

ebrucum bugun neler yiyosun acaba

ikracığım girdim okudum. alıntıları yaptım ama yazamadım. hemen beni misafir ilan ediveriyo kk. çok gıcuık bir durum yaniii

Son düzenleme:
slm kızlar. sabah beri kaç kezgirdim ama birtürlü üyeliğimi açamadım. açıncada birde bakıyorum geri kapıdayımmmkötükedihüsokötükedihüso
bu hafta şu pc yi bir yaptırayım
aslında pazar yapılmıştı ama tamirci çocuk gider gitmez aynı sorun oluştu. çocukta öğrenci dersleri vardır diye rahatsız edemedik....
,
şu ana kadar normal bir kahvaltı
az öncede 1 muz yedim.
az sonrada çayla 1 dilim kek garantiliyorummcokacimcoook
akşam her nedense yemekten değil yaniii
davul gibi şiştim. üstelikte çok kötü gaz sansısı çektim.

zümrütcüğüm incelmene çok sevindim canım. seni böyle motive görmek iyi geldi banada:teytey:
açlık hissetmiyorum kızlar....
ama çaya dayanamıyorummmmm.
çayıda boş sevmiyorum. benim en kötü durumum buuuuuu:çok üzgünüm:

aaaaa 1 muz yedim demiştimya lmaz:yanlış yazmışım yarım yedimmm:teytey: ama düşünmedimde değil tabi bitirmeyi. yemiyeceğim. belki kektende sadece yarım yerim. evet evett yarım yiyeceğimmm:teytey:
akşam saat 10 da kızı dersaneden almaya gittik.
yolda gelirken eşim ve çocuklar marketten abur cubur la çıktılar. ama ben inmedim. hatta şöle bakınıyordumki bir binanın dibinde karartı var.
birde ne görem çok yaşlı bir amaca kartonlar arasında yemek yiyor.
bu amcayı aynı yerde bi kaç hafta önce yine görmüştüm.
bir teyzede camdan ona yemek vermiş bakıyor.
ayy havada o kadar soğukkiii
önce gördüğümde amcayı orda bir tamir yapıyor sanmıştım. ama dün emin oldumki amca o kartonlar arasında yatıyormafoldumbenmafoldumben o kadar çokkk üzüldümkiiii......
eşim hemen biner binmez sürdü arabayı. anlatmama bile fırsat vermedi. hoş anlatsam ne yapabilecektimde.
ama inanın evimde yatırmayı düşündüm. fakat ortalıkta kötü ikilem arasında kaldım. eşimde neyin ne olduğunu bilmeden nasıl alacan eve dedi.
bir öğrenelim bakalım neciymiş dedi.
belki bu gece yine bakmaya giderim.:1no2:
ya bişiler al verelim dedim. o da belki ayyaştır dedi.
eve geldik. oğlum çikolatalarını meyve sularını anne hadi gidelim amcaya verelim diye yemedi...:gitme::gitme:

hepinize güzel bir pazar diliyorummm:1hug:
allah kimseyi çatısız yuvasız bırakmasın.
eğerki ben girip yazamazsam bu gıcık pc dendir. haberiniz olsunnnn. yoksa aklımda gönlümde hep burdaaa:1hug:Şeniz

aminnnnn canım
doracım tekrar girişlerde site bazen o sorunu yapabiliyo sabah bende hiçç giremedim 2 saat
canım o amcaya çok üzüldüm elinmizden keşke daha fazlası gelse hiç dayanamam boyle şeylere çok üzülüyorum bide kafaya çok takıyorum rabbim yardımcıları olsun dediğim gibi kimseyi evsiz bırakmasın

bende oğlen küçücük pide içinde döner yedim ama pişman değilim kaç gündür gözüm açtı resmen
pideninde hepsini yiyemedim

herkese çokkk güzel bi hafta sonu diliyorum

ebrucuma tekrar başarılar sınavında

opuyorumnanaktan

modacım çok saol sen bıraktın mı yoksa diyeti
eşinede çok geçmiş olsun erkekler hasta olunca biraz nazlı oluyolar allah yardımcın olsun
projende umarım hayırlı olur
bugün mide bulantisi ,basagrisi ve karin agrisindan sonra yumurta gununu yapmamaya karar verdim.problem degil pazartesi tekrar baslayacagim.
ah sen bide benim kocisi gör,naz hemde ne naz:)

ebrucum tesekkur ederim ,sende süpersin´:)

bugün 2 dilim siyah ekmek,4 zeytin
1 ince dilim light kasar
1,5 yumurta yedim.

bol bol bitki cayi ictim
bu yediklerim beni acayip tok tuttu.arada cok az birsey atistirdim,ama o seyin turkcesi yok,tr dede yok.150 kalorilik birsey yedim diyelim.

su an aksam yemegi yemegi planlamiyorum,onun yerine meyveli yogurtlu shake yapmayi düsünüyorum,hem hafif hem saglikli.icinede 1 kasik bal koyunca süper oluyo:)
ve projemi simdi kagida cizmem gerekiyo,su proje hayirlisiyla bi bitsede rahatlasam.

tatli arkadaslarim,ben simidilik cikiyorum,hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktan

sağol canım evet çok güzel bir enerjideyim bahar geldi çiçekler açtı her şey güzel tabi benim de güzel ve zayıf olmam lazım yeter artık taşıdığım bu yağları istemiyorummmmmmmmmm

benneyaptımkibu gün canım çıktı kelimesi bile yanında az kalır mahfoldum çok yoruldum ama ne zamandır yapamadığım ne varsa yaptımkafamçokkarıştı yazlıkları çıkardım atılacak bir yığın kağıt birikmişti onları attım evi sildim süpürdüm çamasır yıkadım derken yorgunluktan bitmiş bir durumdayım ama klori harcadım diye mutluyum:alkisalkisalkis mutlu olduğum için de daha çok kalori harcadımhihoyyythihoyyythihoyyyt
ya kızlar ben bu bahar ayına baya taktım bu akşam eşime de dedim ben aşık olmak istiyorum kalbim pır prı atsın istiyorum garip bir duygu içindeyim:asigim:

öğlen oğlum peynirli sandevüç yapmış tahillı ekmekten onu yedim akşamda 4 köfte domates salatalık 1 kaşıkta bakla yedim akşamları ekmek hiç yemiyorum makarna yaptığım zamanda yağ koymadan kendime ayırıyorum 1 kaşık ondan yiyorum
akşamları melisa ve biberiye karışımlı çayından içiyorum

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
zümrtücüm canm cok teşkkrü ederim
allahım sanada bir an önce şifalar versin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

amin canım sağol
eşim çok takar kafaya takma diyorum ama nafile

nedesek boş sorun önemli ama ekmeğiyle oynamakta var valla bilemedim

sağol canım
bir fındıktan ne olacakki

sağol canım

kocan için geçmiş olsun canım diyetine dikkat et kareciğer önemli organ iyi bakmak lazım
.
hepinize güzel bir pazar diliyorummm:1hug:
allah kimseyi çatısız yuvasız bırakmasın.
eğerki ben girip yazamazsam bu gıcık pc dendir. haberiniz olsunnnn. yoksa aklımda gönlümde hep burdaaa:1hug:Şeniz

aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…