Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

asicim ya bu tavukdan bi şekilde midem bulanması lazım ki vazgeçeyim
ama şimdilik yok bişey bıkana kadar yada istediğim kiloya ulaşana kadar tavuk
en az kalorisi ve doyurucu olan bu :sinifsinif:

neden bıkasın ikracım. ben işin şakasındayım. severek yediğin yiyeceklerle diyet daha kolay. ben de severim tavuğu. dediğin gibi doyurucu da Şeniz

300 gram tuvalete çıkamadığından fazla olmuş olabilir canım. olsun 1,5 kilo da 5 günde iyi bir sonuç :lepi: azla yetinmeyen çoğu hiç bulamazmış kaydirigubbakcemile3

canım cumadan cumaya 2 kilo
pazartesi cumaya 1,5 kilo gitmşti valla bencede
çok güzel bu hafta geçsin haftaya tekrar düşünüyorum
bi iki kilo versem süper olur ebruyuda yakalanırım tabi o yakalanırsa :1hug:

kızlar yazcam yazcammmmmmmmmmmm
bugün tartıldımmmmmmmmmm
bir kilo gitmişimmmmmmmmmmmm gelcem şimdi yazcam dayanamadım söyliim dedim

evet fıstıklar cok sessizmiş bugün burası niyeki ((((((((((((((((
ben tam gaz
şu saat itibari ile bir tane elma bir de türk kahvesi içtim şimdi birden acıktıgımı hissettim bir lokma ekmek bir çay kaşıgı çilek reçeli attım agzıma :)
bu kadar benden yemegim yok dhaa basıldıgım için yazmaadım size yoksa sbahatan bu yana sayfa acık bekliyor :)))))))))))
tartıldm bir kilo eksik görünüyorum çooooooooooook sevindim çok
bakın görün harikalar yaratcam ben :))))))))))))))))
ama hep beraber yaratalım bu harikalı asicim yakışıyomu snaa lütfen topla bakiimn kendini salıverme hadi kuşum hadi canım hadi bebişim :))))))))))))))

ya biliyorum çok dikkat ettim ondan böyle oldu da
daha cok dikkat edip bende 15 kilo vermezsem en az
allahım nolur yardım et hepimize motivayonumuz yerinde olsun azmimiz kırılmasın nolurrrrrrr

ene ikra ebruyu yakalamyı düşünüyor yok kuuzum yokkkkkk sen unuttttttttt :))))))))))))))))))
bunu :)))))))))))))))
zor zor bende bu azim varken inşallah allahım ya
kızlar dua edin bu büyü bozulmasın
yemek yapmam lazım kalkıoum geri gelirim inşallah

jujuma
lütfen hadi birtanem
bak hepimizi seni anlıyoruz
ama sen böyle iyice kendini salarsan
ne olcak ?????????
hadi biraten cik arkadaşım topla kendini nolur bebişim karşında tıg gibi kalcam yoksa :))))))))))))))

ehem ehem birisi bana mı seslendiiii

canımcım toparlandım da tabi işlerim yoğunluğundan haberiniz olmadı... bugün büyük bir ihale var eee bende muhasebeci yoğumdum giremedim ... ama kararlıyım artık herhangi bir motivasyon kaybım yok...

ebrum sana da çok sevindim canımın içi bendi 15 inden itibaren yemekhaneye inmeyeceğim meyva salatası yapacağım öğlenleri..

mMerhaba kızlar,evi temizledim,pazara da gittim,şimdi buradayım ama daha yemek yok ortada....

samanyolucum sen de çok sık misafir ağırlamaya başladın aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3
Ya sorma Asicim,Ebruya acıdım başıma geldi...Perşembe günü de kalabalık bir arkadaş grubum gelecek,şimdiden strese girdim valla..Bak sakın bana acıma başına gelir karışmam..:roflol:

Canım ya stresli bir sınav olmuş,ama gençlere de acıdım,kim bilir nasıl paniklemişlerdir,zaman çok önemli...işini doğru dürüst yapamayanlar kendilerini adam sanıyor bu ülke de,tepeleseydin o kadını...
iKRACIM çok güzel kilo verdin ,ben cesaret edemedim o diyeti yapmaya...Aç kalınca başım çok ağrıyor,migrenim var benim....

ebrucum ben kovalarım valla kaçmak sana düşüyo peşindeyim haberin olsun

samanyolu canım o diyette aç kalmıyosun o gün ne yemen gerekiyosa sınırsız hakkın var
sadece bi müddet sonra sıkılıyosun aynı şeyi yemekten okadar tek meyve günüm sorunluydu
yedikçe midem kazınıyodu

yav gezinip durma ceyiz hazırlıgında
gel gelllll
ben akşam yemegimi yedim inip çocuklarla top oyanayacagım şimdi kalori harcayayım biraz :)))))))))))))
akşam yemegim bir dilim ekmek bir kaç çatal patates kızartması hiiiiiiiiiiiiiiiiii kötü ettim ama canım pek çekti az yedim merak etmeyin :)))))) yanında da domates diğer yemeklerden yemedim :)

çok eğlenceli orası ya kızlar kendine yeni yeni çeyizler alınıyolar bende fikir ediniyorum
ev eşyası kosunda çok takıntılıyımda bayanssulusmile

ben çıktım akşama köfte ızgara ve salata yiycem sadece

bende oğlen arada kurabiye yedim hemde çikolatalıydı
valla görüce dayanaadım yedim ama pişmanım :kedi:

iyi akşamlar kızlarr.
ikracığım bende izmir tulumunu daha ilk kezkeçen hafta aldık ve yedim. tadı güzel yağlı ama çok hoştu.cokacimcoook
ebrucuğum vallaha sen başlayınca harikaları yaratıyorsun bu bir gerçek
samanyolum kolay gelsin canım.
asiciğim ben o tel tel olan örgü peynirinide çok severimmmsırnaşık şeysırnaşık şey

ben öğlene
1 sosis bir parça lor peyniri
bi iki kaşık rus salatası
çeyrek gözleme ve bol salata yedim.........

akşama tavuk ve yoğuurt yiyeceğim. pilavda var ama çok yağlı oldu.
onu yiyesim yok.opuyorumnanaktan

iyi akşamlar kızlar a.s.
öğleden sonradan beri burda gözüküyorum ama yazmak yeni nasip oldu
oğluşun gözü 7 saat kapalı durması gerektiğinden onun peşinden koşuyorum,facede oyun oynatıyorum falan...dün babamız oğluşla gezmeye gitmişti,bende o arada bakayım dedim bu seferde sayfa açılmadı msn ye girdim,Ebrucumda yazmış zaten...iyi dileklerin için çok sağol Ebrucum yerimseniben
yeme düzenim hiç yok...gün boyu 1 paket petitbeurre bisküvi bitirdim,çay içtim...canım hiiiç yemek istemiyor...bisküviyide sıkıntıdan yedim...
Ebrucum ne güzel toparlanmışsın valla çok sevindim...
Doracım sen de inşallah 6 lı rakamları biran önce görürsün canım...
geçmişi arada sırada bakıp okudum ama aklımda kalmamış
samanyoluma şifa dileklerimi reple belirttim sanırım :S tekrar tekrar geçmiş olsun inşallah...

her keze iyi akşamlar sabahtan kk ya giremedim sonrada çıkmam gerekiyordu çok yoğun bir gün geçirdim müdürle toplantım var dı ama çok güzel geçt
sabah kahvaltı da küçük tost yedim yeşil çay içtim
öğlen bir tabak çorba içtim
akşam da 2 kaşık bakla ve cacık yedim

sağol canım kilo bazen durur sonra verirsin sakın gevşetme. devam

ayyy izmir tulumuna bayılırım valla bir tabak dolusu bile yerim ama yok yemem yememeliyim. hiç almıyorum alırsam dayanamam diye

meyvede doyurmazki yedikçe midesi kazınır insanın

kizlar cok özür dilerim,gecmisi okumadan sadece size haber vermek icin girdim,
projeden dolayi cok yogunum,bunlari bi halledeyim araniza donucem
unutmadan,bu sabah tartildim, 67 yim,yani haftasonu abartmadan herseden yemistim,´demekki kilomu muhafaza etmisim,umarim bu cuma vermis olurum,öptüm hepinizi,
sabah büyük gün benim icin .

günaydın arkadaşlar

doracım yağlı tulum haklısın ama sabah bitek onu yiyorum başla bişey yememek için
mesela gece diyorumki kendi kendime ayyy sabah olsada tulum yesem o derece yani
taktımki ne taktım

leylcım allah yardımcın olsun oğluşunla işin zor gerçekten tüm zamanını ona ayırman lazım
ama geçici bi süre allahtan sabır diliyorum sana

zümrütcüm sessiz sessiz ilerliyosun ama hem kilo veriyosun hemde yediklerin çok güzelaklinialirimsmile

tebessüm ben daynamıyorum valla alıyorum ama azar azar yemeye çalışıyorum kaydirigubbakcemile2

modacım kilonu korumana sevindim ben hafta sonuna kadar en az 1 kilo daha vereceğini umuyorum :lepi:

bende akşam sadece 6 köfte yedim
bide yeşil elma hepsi bukadar delikafadulden

sabah oldu tulum peynirimi yiyebilirim ama biraz işlerim var önce bitki çayımıda içeyim
hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…