Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

aman aman sakın bu saatte yeme ama elma ye istersen bir de ben çok acıktığımda muz yiyorum o hem tok tutuyor hemde ağrılarımı alıyor rahat uyuyorum

hayatım bugün meyve günüm muz yasak ama ikracım yasakladı
ya cocuklara şimdi muz verdim asla tadına bile bakkmam normalde ama cok canım cekti
ama yemedimmmmmmmmm
bir elma aldım küçüğünden yiyorum şu an :)
ben bugün meyve diyeti yapıyom haberin yokmu güzelim hem cok azimliyim yermiyim aslaaaaaaaaaaaaaa

tebessüm şimdi sana açıklama yapıcam. sanki kasten ters cevap veriyormuşum gibi hissedeceksin. öncelikle sakın ön yargıyla okumaya başlama lütfen.

öncelikle gönderdiğin mesajları incelediğimiz de 90 kilo topiğine ne sıklıkla mesaj yazdığın görülüyor canım ve oradakilerle ne kadar iyi diyalogda olduğun da. buraya gelip "bugünkü menüm" diye başlayan mesajlardan öteye geçmedin. aslında o zaman üzerinde çok da düşünmemiştim ama selamla bile giriş yapsan eminim selamını almayan olmazdı. sen sana cevap yazabileceğimiz bir ortam oluşturmadın ki :sm_confused:
ama geriye dönüp okusaydın hafta içi de sana ithafen yazılan mesajları görebilirdin :1ninca:

sen ikraya yazdığın tebrik mesajını sanırım "üzüldüğünü biliyorum. takip ediyorum" demek için yazdın ama bu hafta ikranın tabiri caizse açlık diyeti uyguladığını bilmiyorsun tebessümcüm...

sakın ola ki yanlış anlama yazdıklarımı. sadece bizim yerimizden bir bak olaya lütfen

haklısın sanırım muahbbete dahil olamadım.
ikrayı protein diyeti yapıyor diye biliyorum 5 günde 5 kilo onda yiyecek sınırsız diye biliyorum ama yanlışmı biliyorum??

her keze iyi akşamlar bu gün neler yediğimi yazsammı yazmasam mı diye düşünüyorum kızlar ben sizin gibi öle sıkı diyetler yapamıyorum özellikle ayın 21 ne kadar da pek diyet yapamıyacağım bana lütfen dua edin tetkiklerim temiz çıksın bir daha da sizden ayrılmadan sıkı diyetler yapabileyim bu gün akşam üstüne kadar moralim çok güzeldi güzel bir iş toplantısından dönüyordum ki otobüste bir arkadaşımı gördüm bir ay önce kız kardeşini akciğer kanserinden kaybetti bu gün dr dönüyoruz kız kardeşimin kızında da akciğerinde kütle bulundu ışın tedavisine başlayacaklar dedi o kadar üzüldüm ki anlatamam kızcağız daha çok küçük ya ne kadar kötü bir dünyada yaşıyoruz kanser artık grip gibi bir hastalık oldu o kızcağız okula gidemiyecek moral bozuntusu kemoterapi saçları dökülecek allahım ya sen her keze şifa ver sen bize kuvvet ve dayanma gücü ver isyan etmek istemiyorum ama güç istiyorum
moralinizi bozduğum için özür dilerim ama sizlerle paylaşmak istedim

çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin artık tıp çok gelişti atlatır diye düşünün güçlü olun.

arkadaşlar birde
cuma zayıflama yarışmasına katılmak isteyenlere baktım herkes cagırmış birilerini şu anlık kimseyi çagıramıyourm
yarın cumartesi yogunum malum pazarda sınava gircem :)
o yüzden siz uygun birileri olursa cagırın lütfen tamammı fıstklar

sınavda başarılar.

tebessüm hg
gel barışalım :)küsme olurmu :)

küs değilim aslında benimde bugün sinirlerim bozuk gerçekten eşim daha önce felç geçirmişti bugün tekrar dr. a gitti 15 gündür yine uyuşmalar başlamış. bana söylememiş. moralim bozuk.

sınavda başarılar.

küs değilim aslında benimde bugün sinirlerim bozuk gerçekten eşim daha önce felç geçirmişti bugün tekrar dr. a gitti 15 gündür yine uyuşmalar başlamış. bana söylememiş. moralim bozuk.

canm ya
önce cokkkkk teşekkür ederim
sonrasında ise çoooook gecmiş olsun canm ya inşallah hiç bir şey olmaz allahım şifasını verir eşinin inşallah bir an önce allahımkimseyi sıkıntıda koymaısn yarabbimmmmmmmmmmm
seni çok iyi anlıyorum tekrar gecmiş olsun canm
hiç görmemişe dönersiniz inşallahhhhhhhhhhh:Saruboceq:

canm ya
önce cokkkkk teşekkür ederim
sonrasında ise çoooook gecmiş olsun canm ya inşallah hiç bir şey olmaz allahım şifasını verir eşinin inşallah bir an önce allahımkimseyi sıkıntıda koymaısn yarabbimmmmmmmmmmm
seni çok iyi anlıyorum tekrar gecmiş olsun canm
hiç görmemişe dönersiniz inşallahhhhhhhhhhh:Saruboceq:

teşekkürler.umarım birşey olmaz dr. tahliller bakmış iyi demiş stres kaynaklı demiş ama geçen seferdde stresten felç geçirmişti. yani felç için bir sebep bulamamışlardı abisi hastaydı ona çok üzlüyordu robot gibi dolaşıyordu. ondandır dediler. umarım birşey olmaz yine

teşekkürler.umarım birşey olmaz dr. tahliller bakmış iyi demiş stres kaynaklı demiş ama geçen seferdde stresten felç geçirmişti. yani felç için bir sebep bulamamışlardı abisi hastaydı ona çok üzlüyordu robot gibi dolaşıyordu. ondandır dediler. umarım birşey olmaz yine

canım çok geçmiş olsun ya biz neden böyle yaratılmışız her şeyi kafamıza takıyoruz önce biz vücudumuza iyi bakmazsak o sonra bizi tabi yarı yolda bırakır allahım tüm hastalara acil şifalar versin her kez çok iyi olsun

allahım her kezi iyi insanlara çattırsın her şeyin helalini hayırlısını versin
bizim elaman eşinden boşandı ama kız bir felaket her konuda cahilin danıskası ben bir ay kızla beraber çalıştım aman çalışmaz olaydım anlatamam cahilliklerini
neyse geçen sefer aldı kızını gitti memlekete hadi burda oğlan kızım da kızım diye ağladı neyse eski karısını geri çağırdı başladılar evde beraber oturmaya ama bir yandan da bir yığın borçları var biz burda ödüyoruz sonra geçen akşam makarnayı oğlanın suratına fırlatmış biz hep bunu mu yiyeceğiz diye oğlan da sabret borçlar bitsin demiş kız da ben çekemem giiyorum demiş kızını bırakıp gitmiş şimdide oğlana telefon açıyor ben pavyonda iş buldum diye allahım ya oğlan içimiş bizi arıyor benim adam burda deliriyor tansiyonları çıktı ya kafayı yemeye az kaldı kızlar kusura bakmayın ama ne yapmam lazım sizden yardım istiyorum ben bu oğlana nasıl davranayım şeytan işten çıkart diyor ama 10 seneden fazla tannıyoruz eşim kıyamıyor öffffffffffffff

canım meyve günün biliyorum ama muz da meyva diye sölemiştim hem muz inan ağrılara çok iyi geliyor ve yarım muzu diyette veriyorlar
ya cocuklara şimdi muz verdim asla tadına bile bakkmam normalde ama cok canım cekti
ama yemedimmmmmmmmm
ben bugün meyve diyeti yapıyom haberin yokmu güzelim hem cok azimliyim yermiyim aslaaaaaaaaaaaaaa

canm diğer konu için ne diyeyim bilemiyorum ki çıkartsanız bir dert bu yoklukta cıkartmasanız ayrı bir dert
tekrar gecmiş olsun tebessüüm gerçekten stres cok önemli ya
artık en ufak bişide stres yaşıyoruz ya :KK43:
canm bütün meyveler serbest sadece muz ve havuç yasakmış:)
şimdi kocişe cerez koyarken farkında olmadan bir tane fındık attım agzıma
suçluluk duygusu hissetmelimiiym hisetmemelimyiim

[COLOR="Magenta
modacım sen de bir albüm oluşturup resim koysana canım merak ediyorum senii aklinialirimsmile[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]
canim foto eklemek icin gecen hafta cektim hatta ama hala ekleyemedim.bir ara eklicem:)

[quote="Dora, post: 12579039"]bende asi ebru ve ikraya katılıyorum. neyse gereği yapılmasından yanayım. eğer arkadaşlarımız misafir olacaklarsa başımızla birlikte hiç olmazsa niye gelmiyolra nerdekiler demeyiz. listede olana odaklanırız..... kızmayın kırılmayın kızlar.
burda motivasyon eksik olunca insanın gün geliyor diyet yapası bile gelmiyor.
meselaaaaklinialirimsmile
günlerden cuma ve nasıl olsa tartıldımda deyip
oğlumla birlikte sup yiyecektim kahvaltıda ama buranın canlandığını görünce ne yaptımmm
supu buzdolabına geri sürdüm. oğlum kendinin kini yedi tabiiiiiiiiiiiiidelikafadulden
iyiki kahvaltıdan önce bakmışım yaniiii:sm_cool:
dün yaptığım kepekli tam buğday unlu 1 tane küçük kopit ve peynir salatalaık domatestle bir parçada peynirle kahvaltı yaptımmm:sm_cool:

motivasyon çok önemli. kimse kimse için kilo vermiyor ama kilo verene özenip bende vereyim diyesin geliyor.
paylaşım şarttttttkaydirigubbakcemile5

söyle birsey var,ebrucum banada laf atardi ben tr deyken,cok ta iyi olumustu benim icin.cünkü kendimi frenliyordum.yani burda alinmaya gerek yok,cünkü biz birbirimizi desteklemek icin burdayiz.normal hayatta böyle destek alsaydik, ve motive olsaydik zaten burda olmazdik.yani bosu bosuna birbirimizi üzmeyelim,gerek yok...
tabiki nekadar cok katilim olursa o kadar iyi oluyo motive icin:)

doracım aferin sana sakın ymee nolur artık kilo dmeekten gına geldi bana
bende şimdi kalkıp portakal yiyecegim bundan sonra daha cok dikkat edecegim ve verecegim dedim ya akşam bedenimden ben sıkıldım :KK43:
artık böyle olmayacak
asi ile modayı okuyunca ben hala kendimden utanıyorummmmmmmmm
ebrucum utanma sakin benden,asil ben kendimden utaniyorum,aynalara bakamiyorum resmen.
zaten ekliyecegim fotomu,ebrucum o zaman göreceksin ki modacidan utanacak birsey yokmus diyeceksin.midaci kendi yaglarina bakip bakip utansin diyeceksin sırnaşık şey
(kendime karsi biraz acimasizim:) )

haklısın sanırım muahbbete dahil olamadım.
ikrayı protein diyeti yapıyor diye biliyorum 5 günde 5 kilo onda yiyecek sınırsız diye biliyorum ama yanlışmı biliyorum??

çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin artık tıp çok gelişti atlatır diye düşünün güçlü olun.

sınavda başarılar.

canim esine cok gecmis olsun

ikracim tebrik ederim seni:)

benim meyve gunum basta iyi basladi,sonda zorlandim.
bu arada keske sabah girebilseydim cünkü kilom 67 olmus,veeee dun gece regl oldum,resmen siskinlikten yuzuk parmagimdan oynamiyor bile.
umarim bu siskinlik indiginde bende 66 olurum.
bu sabah girip kilomu yazmak istedim fakat kocis icin doktordaydik butun gun.karacigeri yaglanmis,kan degerleri yuksek cikti.sabah tan aksama kadar doktorlardaydik.benim kocis herseyi buyutmege bayilir,kendini birden okanser ilan etti,karalari bagladi,ben ne yapacagim diye söylenip durdu,nedesem fayda etmesi,Allahtan doktorla konusunca rahatladi,artik kociste diyet yapiyo(bende rahatladim bu sayede:))
onun disindi reglden dolayi hertarafim agriyo,sistim patlayacagim yakinda,heleki gögüslerim anlatamam,ikracim sen diyorsun ya benimkiler sütten dolayi sisti,benimkileri görmen lazim,85 e sigamadim,tasiyo,ki ben normalde 80 takarim:)
bude basim catlayacak gibi agriyo,vede gözlerim.
bütün gece kabus gördum,zaten asagi yukari 5 saat uyudum.o da kac kere kalktim.
yani kötüydü bugün.
biraz kacamak yaptim,ama yapmasam kusucaktim,cunku acayip midem bulandi,ki suanda bulaniyor,

sonraa ne oldu,ay aklima gelmiyo.
heh aklima geldi, doracim kopit demis ne zamandir sorucam ne demek kopit?bide supu? ilk defa duyuyorum nasil birsey,cok merak ettim.
bide ebrucum cok guldum yazdiklarina,1 misafir falan hahahhah:)
ay daha aklimda birsuru sey vardi,unuttum.

bu arada yarin projem icin arazinin fotolarini cekmege gidicem.mimarlik icin ilk projem olucak,hayirlisi diyorum.

ve hepinizi öpüyorum,yarin yumurta gunum.bende ikra gibi yogurtla beraber yemegi planliyorum,hadi hayirlisi,hepimize kolay gelsin,
ah bide su bas agrim ve mide bulantim gecsede uyusam

günaydın kızlar
öncelikle tebessümcüm eşine çokkk geçmiş olsun rabbim acil şifalar versiin

süpersiniz

ikracım kimse alınmasın üzülmesin sakın ama bveni çok gaza getirdin bugün bu diyetime tam anlamıyla uyuyorsam snein sayende canm
şimdi yediklerimi geceyim sabahtan bu yaan tekrar :) neler yaptım nelere direndim :)
sabah iki elma bir şekersiz türk kahvesi
derste üç bardak cok acık şekersiz çay
yarım portakal
şimdide 5 küçük çilek koydum tabaga dört tanede yenidünya ( malta eriği ) çilekleri hüplettim yenidünya duruyor :) ne kadar su içtiğimi, bilemiyorum ama çook degil sanırım meyveden sonra su pek gitmiyor :KK43:
evet nelere karşı geldim sabah arkadşların şekerlerine :)
kayınvalidemin yaptıgı elmalı kurabiyelereeeeeeeeee :)))))))))))) kaymaklı büskivilere :))))))) effferin baanaaaaaaa ve hala burnumda mis gibi kokan akşam yemegimeeeeeeeee :)))))))))))
efferin banaaaa
çok kararlıyım çok allahım azmimi bozmasın daha cok şevk vesin inşallah cümlemize
evet başka
:p
ebrucum tebrik ediyorum valla canım bugun harikalar yaratmışsın canım katkıp olduysa ne mutlu bana ama o senin azmin bende sizin satenizde tam 6,5 kilo verdim o yüzden buraya girmenin çokkk etkisi olduğunu düşünüyorum bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler opuyorumnanaktan
bu arada avatarımı begendinizmi hiç kimse ebru avatar yapmış kendine demedi
:sinifsinif: :sinifsinif: :jeyyar: delikafadulden delikafadulden
hadi dedim degişiklik olsun senelerdir aynı takılıyom sırnaşık şey sırnaşık şey
canı aklıma geldi ama eskisini hatırlayamadığım için bişey demedim ama çok hoş olmuş

her keze iyi akşamlar bu gün neler yediğimi yazsammı yazmasam mı diye düşünüyorum kızlar ben sizin gibi öle sıkı diyetler yapamıyorum özellikle ayın 21 ne kadar da pek diyet yapamıyacağım bana lütfen dua edin tetkiklerim temiz çıksın bir daha da sizden ayrılmadan sıkı diyetler yapabileyim bu gün akşam üstüne kadar moralim çok güzeldi güzel bir iş toplantısından dönüyordum ki otobüste bir arkadaşımı gördüm bir ay önce kız kardeşini akciğer kanserinden kaybetti bu gün dr dönüyoruz kız kardeşimin kızında da akciğerinde kütle bulundu ışın tedavisine başlayacaklar dedi o kadar üzüldüm ki anlatamam kızcağız daha çok küçük ya ne kadar kötü bir dünyada yaşıyoruz kanser artık grip gibi bir hastalık oldu o kızcağız okula gidemiyecek moral bozuntusu kemoterapi saçları dökülecek allahım ya sen her keze şifa ver sen bize kuvvet ve dayanma gücü ver isyan etmek istemiyorum ama güç istiyorum
moralinizi bozduğum için özür dilerim ama sizlerle paylaşmak istedim
canım çok çok geçmiş olsun rabbim şifalar versin aşk olsun moral bozmak ne demek anlatki rahatlıyasın canım ya diyet nasıl olsa yapılır umarım tetkikler temiz çıkar dularım seninle
Ya Ebrucum dikkat et,yediklern çok az,kötü olma sonra...Pazar günü de sınavın var,zorlama kendini fazla,hastalanmandan korkuyorum....Bu arada avatarına da bayıldım...Sınavda başarılar diliyorum canım...opuyorumnanaktan
Yarın ilk işim senin kilona bakmak olacak,valla kaç gündür aç gezdin İkracım,azmine hayranım,inşaallah iyi sonuç alırsın....opuyorumnanaktan

Asicim senin boyun kaç,55 çok az olmayacak mı...Ben diyetisyene gittiğimde 62 yeterli demişti,bir türlü inemiyorum ama neyse...:umursamaz:Valla Ebrucum 20 kilo dedi,şaşırdım,bizimki şımarıklık oluyor galiba...eyvahedigeldismileCanım neler yemek istiyor bir bilsen.Çocuklar pizza siparişi verdi,şimdi yiyorlar,ben sebze çorbamı içicem şimdi...Bu adalet mi ya....mirmirmirmirAnnem yaşlanınca zaten yiyemeyeceksin,şeker,tansiyon çıkacak göreceksin o zaman diyor,bazen aslında haklı dediğim de oluyor valla....Yemiyorum yinede gitmiyor ki ,yesem şok etkisi yapar mı acaba....:roflol:
çok sağol canım kilom dünküyle aynı haftayı 2 kiloyla kapattım çok şükür ama hedefimde buydu bu hafta normal diyetime devam edip haftaya tekrar başlamayı düşünüyorum

ama yemedimmmmmmmmm

canım canının çektiği bişey olursa avcık bence mutlaka ye aklında kalacağına damağında kalsın ben hep oyle yapıyorum peki bugun ne ile devam ediyosun güne yazdında ben mi kaçırdım acaba

ikracim tebrik ederim seni:)

benim meyve gunum basta iyi basladi,sonda zorlandim.
bu arada keske sabah girebilseydim cünkü kilom 67 olmus,veeee dun gece regl oldum,resmen siskinlikten yuzuk parmagimdan oynamiyor bile.
umarim bu siskinlik indiginde bende 66 olurum.
bu sabah girip kilomu yazmak istedim fakat kocis icin doktordaydik butun gun.karacigeri yaglanmis,kan degerleri yuksek cikti.sabah tan aksama kadar doktorlardaydik.benim kocis herseyi buyutmege bayilir,kendini birden okanser ilan etti,karalari bagladi,ben ne yapacagim diye söylenip durdu,nedesem fayda etmesi,Allahtan doktorla konusunca rahatladi,artik kociste diyet yapiyo(bende rahatladim bu sayede:))
onun disindi reglden dolayi hertarafim agriyo,sistim patlayacagim yakinda,heleki gögüslerim anlatamam,ikracim sen diyorsun ya benimkiler sütten dolayi sisti,benimkileri görmen lazim,85 e sigamadim,tasiyo,ki ben normalde 80 takarim:)
bude basim catlayacak gibi agriyo,vede gözlerim.
bütün gece kabus gördum,zaten asagi yukari 5 saat uyudum.o da kac kere kalktim.
yani kötüydü bugün.
biraz kacamak yaptim,ama yapmasam kusucaktim,cunku acayip midem bulandi,ki suanda bulaniyor,

sonraa ne oldu,ay aklima gelmiyo.
heh aklima geldi, doracim kopit demis ne zamandir sorucam ne demek kopit?bide supu? ilk defa duyuyorum nasil birsey,cok merak ettim.
bide ebrucum cok guldum yazdiklarina,1 misafir falan hahahhah:)
ay daha aklimda birsuru sey vardi,unuttum.

bu arada yarin projem icin arazinin fotolarini cekmege gidicem.mimarlik icin ilk projem olucak,hayirlisi diyorum.

ve hepinizi öpüyorum,yarin yumurta gunum.bende ikra gibi yogurtla beraber yemegi planliyorum,hadi hayirlisi,hepimize kolay gelsin,
ah bide su bas agrim ve mide bulantim gecsede uyusam

modacım çok saol sen bıraktın mı yoksa diyeti
eşinede çok geçmiş olsun erkekler hasta olunca biraz nazlı oluyolar allah yardımcın olsun
projende umarım hayırlı olur

kızlarrr günaydın
aynı kilomla haftayı kapattım bu hafta mola verdim
ama normal eskisi gibi devam

ebrucum doracım aşağıda gördüm sizi opuyorumnanaktan

ebrucum bugun neler yiyosun acaba

ene
ben sabahtan beri giremiyorum deli olcam
şimdi de naısl olduysa acıldı
efetttttttttttt
modacım süpersin
ikracım harikasın