Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

İyi akşamlar arkadaşlar,bugün tayland dan gelen kuzenim ve eşi misafirimdi,güzel bir gün geçirdim,ama merak etmeyin diyetimi bozmadım....
Canım gerçekten zor günler yaşıyorsunuz,allah yardımcınız olsun...İnşaalah başında farkedilmiştir de atlatır yavrucak,dualarım sizinle ...
küs değilim aslında benimde bugün sinirlerim bozuk gerçekten eşim daha önce felç geçirmişti bugün tekrar dr. a gitti 15 gündür yine uyuşmalar başlamış. bana söylememiş. moralim bozuk.
Geçmiş olsun tebessüm,umarım korktuğun gibi olmaz canım...
kızlarrr günaydın
aynı kilomla haftayı kapattım bu hafta mola verdim
ama normal eskisi gibi devam
İkracım mola vermen iyi olmuş bence,tam bir şok diyet oldu seninki..
Benim merhametli arkadaşım,insan elinden geldiğince yardım etmek istiyor ama eşinde haklı insanlara da güvenilmiyor artık,keşke belediyeye falan bildirseniz,yaşlılar için sığınma evleri var ya...

EBRUCUM sana da sınavında başarılar diliyorum....

herkeseeeeee sonsuzzzzz teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrr sizi seviyorummmmmmm
eve yeni geldim
ben yatmaya gidiiyorummmmm
ha ne yediğmiide yazayımda :)
bir dilim ekmek
iki kaşık pilav
üç kaşık tavuk sote
küçük bir tabak salata :)
yarım halka tatlı kayınvalidem zorla yedirdi :)
bu kadar ama yemek yediğimde saat 3 tü:)
sonrasında bir bardak şekersiz çay
bir elma
birde türk kahvesi
açımmmmm
ama :)))))) iradeliyimmmmmmmm

zümrütcüğüm ilahi çok hoşsun yaa. aşık olmak istiyorsun haa.:asigim::roflol: şöle bir senaryo yapabilirsin. farklı bir yerde eşini ilk kezgörmüş gibi yap. ona duygularını bir mektupla anlat.
aklıma daha çok senaryolar geliyor amaaa:icecream::roflol::roflol:

samanyolum biraz araştıralım dediğini düşünüyoruz canım. kimdir necidirrrrrr

ebrucuğum kız sen ünüversite sınavınamı giriyon neye giriyonnndelikafadulden

tebessümcüğüm senide buralarda görmek çok güzel canımmmm:1rolleyes:

kızlar bu gün çok mutluyum yarım kilo daha vermişimmm:teytey: şu an tam 70 kiloyum. artık 6 lı rakamları görmek istiyorum.

çooook dikkatli diyet yapmıyorum açıkcası. ama yinede eskisi gibide yemiyorum. hani şu 5 ay öncesi gibi falan. bidahada geri almak gibi niyetim yok verdiğim kiloları...Çok üzgünüm çoook
ben neden verdiğimi biliyorum. kekik çayı ve birazda az yeyince üstünede hareket yapınca azz zzz da olsa gidiyor işte.
şimdi bana kızmayın çok dikkatli diyet yapmıyorum diyte.
önceleri çok dikkatli yaptımm. hızlı bir şekildede ilk 2 ayda 8 kilo vermiştim. bırakıncada hoppp geri aldım. bu kez ağır olsun tam olsun istiyorum. tabi bu dfemek değilki ben diyet te yapmıyorum anlamında.
1 dilim kek yiyeceğime yarım dilimlede doyduğumu fark edebiliyorum.
1 tabak mantı yiyeceğime yarım tabak yiyorum. yani anlayacağınız her şeyden yiyorum ama tadında bırakıyorum:teytey:
ben böylede mutluyum. ağır olsun gitsin kilolar:teytey::teytey:

kızlar merhaba
sınava pek bir stresli başladık sormayın
hoca olcak kadın kitapcıkları yanlış dagıtmış doldurduk ettik hadi başllayın dediler başladık
4 aoru yaptım duurn dedi durun yanlışlık yaptım kitapcıkları yanlış dagıttım
hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sildik yaptıklaırmızı geri ama millet panik oldu epey
sonrakitapcıgımı aldı öndekine verdi koşa koşa bir yere gitti geldi falan ben bekliyorum
artık dayanamadım kızdım kadına
benim kitabım nerdeeeeeee vaktimden caldıgının farkındamısın diye
özür dilerim bilmem ne
allahım ya kendisini bişi snaıyo
deli etti
hadi yine eski kitapcıkları aldık sildiğimiz yerleri yeniden doldurduk falan filan devam ettik sınava hadi ben önemli degilde
odaklanma problemi yaşadım zaten paragraf okuyorum anlamıyorum hadi bir dahaa okuyorum falan sinirden gerildim herhalde epeyce bir paragraflarla boğuştum
neyse nasıl gectiğini bilemiyorum diyorum ya bende bişi anlamadım
sonra mersinin bir ucunda girdiğim okul hava buz gibi eşim bıraktı beni oda mersinin bir diğer ucunda girdi sınava gelirken dolmuşa bindim hava buz gibi üşüttüm bayaca
20 dakikada yol yürüdüm hıphızlı adımlarla kayıonvalideme geldim iki tane börek yedim elde yapma teflonda
bu kadar
akşama balık yiyecegim bir tane alabalık
sabahta yarım dilim ekmek bir çay kaşıgı çilek reçeli bu kadar canım bişi istemedi
ben gittimmmmmmmmmmmmm sizi seviyom öptüm yarın görüşürüz

canım ebrucum evet stresli bir güne daha da sitreslenerk girmişsin hadi sen belkiş o stresi kaldırabilirsin ya o gencecik çocuklar ne yapsın yıllarını bu sınava verdiler ya her kezi her şeye verirsen böle olur üzüldüm ve de çok sinirlendim ................

ben dün çok yorulduğum için bu gün tembellik yapıyorum
sabah 1 simit peynir 3 zeytin ve 1 bardak süt içtim
öğlen 2 çatal sucuklu yumurta yedim
16.00 da yeşil çay içtim akşama dışarıda yiyeceğiz ne yerim bilmiyorum belki sadece salata yerim

bunu deneyeceğim doracım güzel bir fikir uygulayacağım ama başka güzel fikirlerin varsa onları da bekliyorum:asigim:

canim tesekkur ederim,kocisim diyetine dikkat eder ve sporunu yaparsa bi problem kalmayacak insallah

inşallah problem olmaz

teşekkürler
kilo içinde tebrik ederim.

tebessüm geçmiş olsun cnm

sağol canım

umarım iyi bir sonuç gelir sınavdan

teşekkürler canım

evet ben geldim zümrütcüm zaten ben kendi adımadan cok diğer adayların adına cok üzüldüm canım çünki bir an nolcak kitaplar geri mi alınacak oldu ki böyle birşey mümkün degil işaretlendi kitaplar salon gözeticisi tarafından tükenmez kalemle şimdi ne olacak diye epey bir şaşkınlık yaşandı gelen giden insanlar tedirgin oldu maaalesef
tebessüüm sagol canm
efet diğer gelişmelere gelelim
leyloşumla msn den konuştuk cok az ( fazla degil çünki benher zmanki gibi basıldım :) :))))))))))))))
giremiyormuş kk ya ((((( haberiniz ola
bu arada canm benim konuşamadık ama allahım bir an önce iyilikler versin yavru kuşumuza dualarımız seninle bir tanem mmmmmmm sıkma canını inşallah buda gececek göreceksin canm
benne yediğime geliim birde
bir dilim ekmek aslında yememem lazım akşamları ama balık la yedim valla :) salata bol yanında bir tanede orta boy alabalık yedim
işte böyle sonra bir kupa yeşil çay bir tanede küçük çilek :)))))
başkada yok yarın tam gaz inşallahhhhhhhhhhhh

günaydın kızlar... yine yoğun bir haftaya başlıyorum sanırım ... geçmişi okuyamadım ara ara gelirim... ebrum sınavın nasıl geçti canımcım...

sabah 1 dilim ekmek arası peynir 1 bardak kefir içtim....

günaydın arkadaşlar
ebrucum sınavında talihsiz olaya üzüldüm ya
bazıları öğrtemen olsa bile ne yaptığını bilmiyolar
bende hafta sonu kahvaltıda 1 dilim börek ve 1 dilim ekmek eşliğinde normal kahvaltı yaptım
ama çok kaçırmadım sonra bi güzel temzlik yaptım zümrütcümün gibi bayağı kalori harcamışımdır akşamda ızgara et ekmeksiz yedim bi bardak da ayran

günaydın kızlar.
ebrucuğum haketen çok sinir bir sınav atlatmışın. zümrütçüğüm aslında düşününce çok aşık olunacak şey ve neden bulabilirsin canım.
tabiii başta yine malüm kişi olmak üzere:1closedeyes:

bu sabah kahvaltım birazabartlı oludu snırım. fazladan 1 dilim sosis yedim
bu hafta sıkı bir diyet bende düşünmüştüm
eşim yok diye ama yalnız kalamadım annem geldi çünküdelikafadulden
artık idare ettiğim kadar edeceğim.:tomato:

şişmdi çıkıp iş tutayım. nete zor girdim. arada yine girer bakarım size bayy kızlarr

kızlar nerdesiniz asicimi görüyorum altta opuyorumnanaktan
sabah aç karnına yeşil çay sonra 2 dilim lıght ekmek biraz tulum peyniri yedim
ya bu tulum peynirini dayanamıyorum hiç hele bugun izmir tulumu yedim bizde
canınız ummasın derler bende diyeyim canınız ummasın uzun zamandır yememiştim
inanılmaz güzel sanırım bi 70-80 gr yemişimdir çok güzeldi ya paketin hepsini yesem doyamam

arada bi bardak tarçın çayı şekersiz

öğlende tavuk yiyeceğim yine kaçgündür yemiyorum eksik kalmayayımakannehir-tatlicadiarzu-

selam kızlar

tebessümcüm çok geçmiş olsun. seni daha sık buralarda görmek isteriz :1hug:

ebrucum sınavın bayağı stresli gemiş. umarım iyi sonuçlar alırsın sen de :Saruboceq:

ikracım yine mi tavuk kaydirigubbakcemile3 şaka canım şaka kaydirigubbakcemile3

doracım allah kimseyi evsiz yurtsuz bırakmasın inşallah. duyarlı arkadaşım benim :1hug:

zümrütcüm sana da çok geçmiş olsun. detayını bilmiyorum ama demiş ya büyülerimiz neren ağrıyorsa canın oradadır. umarım tahlillerin iyi çıkar.

jujucum yeter artık dön aramıza kaydirigubbakcemile bu arada ekemk tarifini yaptım canım. çok güzeldi teşekkr ederim olumunekankayizsmile

samanyolucum sen de çok sık misafir ağırlamaya başladın aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

modacım eşinin de diyete başlaması iyi olmuş. erkekler çabuk sıkılır. biz gibi değildir kaydirigubbakcemile3 sen dikkat et, bıraktırma diyeti. hem senin için de kolaylık olur bak opuyorumnanaktan

eveeettt bana gelirsek çook ama çooookk gevşettim. üst üste haftalarda kilo verememek canımı sıktı. motiviciğim sıfırrrr alsanaalsanasmile

asicim ya bu tavukdan bi şekilde midem bulanması lazım ki vazgeçeyim
ama şimdilik yok bişey bıkana kadar yada istediğim kiloya ulaşana kadar tavuk
en az kalorisi ve doyurucu olan bu :sinifsinif:

ikracım buradayım evet

tulum peyniri hangisi oluyordu ki. örgü şeklinde olan mı

bir peynir çeşidi var ya tel tel. erzurum mu erzincan mı ne öle aklımda kalmış. ben de onu çok severim :hulya:

tartıldın mı canım bugün. artma var mı hiç 5 gün diyetinden sonra

canım tarıldım sadece 300gr fazlalık var ama tuvalate çıkamamıştım ondan mı
yoksa kilomu aldım bilemedim çok önemli değil aslında
yok canım o tel peynir bu tulum diye geçiyo ercincan tulumu derler
ama izmir tulumuda çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…