Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

akreppp maşallah canım çok hızlısınn.
bende şimdi öğle yemeği yiyeceğim makarna salataaa birazda çorba içmeyi pilanlıyorummm....
davul gibi şişim ama canımda acayip tatlı çekiyorrr:kedi::kedi:

ebrucuğum yazacağım çokta burda açlıktan ölecemm:jeyyar:
montiyi bende yapabilirmiyim bilemiyorum. oldum olası karışık geldi bana bu diyettt her nedenseeeee
şu şunla yenmez bu bunla işte buralar ve glisim ne bilem işte o endeks birde onu kafam sarmadııohaoldumsmile

ikkracığım yaa sen iyce bi anlada şu cahilede bi anlatsan diyorummm:kedi::1no2:

ebrucum valla hiç veremeyeni görmedim o topikde 5 kilo veren yok ama
2-2,5-3,5 veren çok monti bana biraz kaeışık geldi bakalım inşllah sıkılmamda yapabilirim canım

doracım canın tatlı çekiyosa danette btter çikolatalı ye canım hem 110 kaloricik hemde inanılmz güzel bi çikolata tadı var özellikle bitter çikolata seviyosan

bende akrebin listesinde 22 deki yedikleri dikkatimi çekti ama belki yanlış yazmıştır diye düşündüm
ama gerçekten çok güzel ilerliyo bravo

kızlar bir cep teli aldım ama hiççç içime yatmadı. öğreniyim diye giriyorum oralarda bile kontör gidiyor yeni adıyla kuruşş. birde ben sürgülü kapaklı istemiştim nasıl olduysa açma kapama kapaklı oldu:1no2:
karman çorman bişi yaniiii.ohaoldumsmile iki gündür öğrenmiye çabalıyorum ama nafilee:roflol::roflol:
benim önceki telim normalll düz bişiydi. kullanımıda çok rahattı tabiii:çok üzgünüm:

doracım ya montiyi diyosn inan bi türlü bende alışamadım yani okuyorum tamam diyorum ama sonra aklımda kalmıyo bide şu karbonhidtar diyeti aklıma çok yattı hatta onda listemi bile yaptım bakalım bu diyet olmassa karbonhidratı deneyebilirim onu da bi incele istersen çok güzel kilo verenler var mantıklıda istersen onu anlatabilirim detaylı

doracım yeni telefonlar ole eşide bitane samsungun omniasını aldı çok karışıkmış öğrenemedi geri verdi
bende 2 hafta önce samsung wifi aldım çok memnunum kullanıpda memnun olmayan yok zatn değiştirebiliyosan şiddetle tavsiye ederim

ikracığım sanırım nokianın geri iadesi yook. anca bir kaç kez aynı arıza tekrarlanırsa o zaman iade ediliyor.
çok fonksiyonlu birşey. benim ne işime yarar bu kudar fonksiyon...
hani çalışan biri olsam belki yarar.
benim kız tav oldu ama önce taksiterini bitirip kendime yeni alınca veririm diyorum

bu dediğin diyeti dur araştırayımm.
daninoyada bayılırım bu arada:kedi:
şimdi oğlumun tepesinde zor yazıyorum. biraz o oynasın kalkınca bakarım. birde benim nete zor giriliyor eğerki giremiyecek olursam haberiniz olsunnnnnmafoldumben

öğlen tavuk haşlama
ama arada magnum yedim :sinifsinif:
akşamada sadece salata yiyeceğim

herkese iyi tatiller

Sağolunn kızlarrrr
bu sefer bakarsınızz doğumm kilolarımıı birlikte veririzz

Sağolunn kızlarrrr
bu sefer bakarsınızz doğumm kilolarımıı birlikte veririzz
Edişim bebeğin hayırlı uğurlu olsun işallah

Kızlar bayağıdır yoktum.İnanır mısınız pc ye sadece müşteri aramak için giriyorum hafta araları deli gibi yoğunum Ama mutluyum şükürler olsun.Depresyon falan kalmadıdelikafadulden
Diyete gelinceyasakkelime
Yalan oldu tabiki diyet falan yapamıyorum.Ama gün içindeki tempomdan kilo almam zor gamyoncuiremsu
Biraz daha dikkat etmezsem o kilolar bana zor diye bişey yokk diyerekten gümm diye oturacak.Yarından itibaren elma sireksine geri dönüyorum.İştahımı başka birşey kesmeyecek galibamafoldumben.
İşin doğrusu 6 dan sonra yemek yemeye başlamam bütün sistemimi yerle 1 etti offf.
Neyse kızlar işallah siz iyisinizdir.Bende bi eskisem düzenim otursa da akşamdan akşama size katılsamm:hulyapuyorumnanaktan

canim dün bende baktim.ve bende yarin baslamayi düsünüyorum,ama insallah ise yarar,bugün tekrardan bi kendimden nefret ettim,kuzenimin nisani vardi,oraya giymek icin birkac bisey denedim,hicbisey olmadi,hersey üzerimde ... gibi durdu.agliyacaktim,o kadar yani.umarim bu 5 gn de 5 kilo ise yarar.zaten patateste aldik,hasliyacagim yiyecegim,umarim baymam:)

modacım başlayalım canım bende başladım sabah sıcak 2 bardak su içtim 2 tanede haşlamış patates yedim 3 kilo versem bu diyette yeter bana

günaydın kızlar
dün kahvaltıya ablamlama davetliydik hiç ölçüyü kaçırmadım
bide ablamın doğumgunuydu üstelik pastayıda ben yaptım ama sadece tadına baktım
kahvaltı uzun sürdüğü için akşamda sadece meyve yedim ve yattım
bugunde 5 günde 5 kilo diyetine başladım bakalıminşallah pes etmem

soylemeden geçemiyeceğim dün kumaş pantolumu giydim beli büyük geliyo öyle sevindim ki
sonra ablama gittik herkes ablam abim yengem bayağı zayıfladığımı soylediler
daha bi motive olup geldim inşallah şu diyetten pes etmem

merhaba kızlar
sabah geldim ama yazamadım yazacak fırsatı bulamadım ki
artık dayanamıyorum ben anlatmak tan usandım sizde dinlemekten biliyorum
cuma cumartesi akşam saat 1 e 2 ye kadar gece misafirlerim vardı dün sabah kahvaltı yaparken arkadaşlar aradı kahveye gelcez dediler buyrun dedik kahveiçtik başkalaır aradı kahve içmeye gelcez onlarada buyrun ddik geldiler hadi içtik bir kahve daha oturuluyor hadi çay faslı başladı yeniden sigara böreği sardım ikram ettim içinden bir tane yedim sonra onlar otururken bir telefon görümcemin kaynı size ugrayacagım dedi akşam üstü iyi dedik buyur gel ha bu arada sabah babam aradı gelecegim bugün diye bir şey istiyormusun diye
neyse onlar 3 gibi kalktılar ama ben koştur koştur evin içinde neyi naısl yapacgımı bilmden
zırrrr bir telefon daha arkadaşım var adanada mersine gelmişler ebru sana geliyoruz iyi dedim gelin
sonra görümcemin kaynı geldi oturdu yedi içti vs vs babam geldi görümcemin kaynı gitti diğer misafirlerim geldi
hlimi anlatmam için bunları yazmam lazım kusura bakmayın kızlar başınızı şişirdiğimin farkındayım
10 gibi kalktılar sonra çocukların banyosu ödevlerinin kalanı derken saat 12 oldu bitttim ben bittimmmmmmm
neyse sbah 6 20 kalktım kahvaltı faslı iki defa cocuklara babaama ayrı eşlime ayrı
okula yolladım hadi dedim yemegimide yapayım sarma dolma yaptım kaırşık ortalıgı topladım tam pc ye gectim zil çaldı arkadaşi sagolsun hiç yalnız bırakmaz beni :) neyse geldi oturduk epey dolma sarma ikram ettim kiraz sapı içtik beraber nyse saat 10 45 gibi kalktı
sonra bir zil daha en alt ktta oturan bir arkadaş var hemşire nöbetten cıkmış ebru kapıda kaldım kızlarda anahtar dedi kızlar okulda buyur dedim
had bir yemekte ona ikram ettim
oturduk 12 10 a kadar giderken dedi hadi kzıımada dolma götüreyim canın sagolsun dedim hadi onaada koydum bir tabak çocuklar geldi yedi içti şimdi okula gitti
işte böyle karman çorman allak bullak devam ediyor hayatım
sizide daha fazla daraltmak istemiyorum ama ben bu duurmdayken ne kendime ne de size hiç ir faydam yok
çok özür dileyerek aranızdan ayrılıyorum
sizin yanınızdayım yine ama diyet falanyapamıyorum ben kzılar boşu boşuna yer işgal etmeyecegim
bu arada zümrütüanka ile konuşltum msn den saglık problemleri nüksettmiş onuda bir sürü bişiler var ya :S oda ayrılacak bildidğim kadarı ile
ksuura bakmayın kızlar
ben her daim yanınzdayım merak etmeyin ama artık lisetede degilim
en kısa zamnda bir lider seçin siz
ben yardımcı olcm elimden geldiği kadar
cok üzgünüm çok yorgunum bitiğimmmmm

Ebrum hakikaten senin durumunda diyet bir yana hayat bile zor gelir.... sen anlattınya ben daraldım düşün sen birde bunları yaşıyorsun... canım kararına saygılıyım illa kal felan demem diyemem senin içindeki durumu senden başkası anlamaz anlayamaz... maşallah evin dergah gibi gelen giden eksik olmuyor sendeki enerjiyede hayranım sen öyle olmadığını düşünsende yerinde ben olsam şayet inan bu raddeye bile gelemzdim mutlak patlak verirdi... canım yanındayım üzme sen kendini...

:1shok::1shok: kız ne bırakması...
az dinlen de tekrar gel o zaman

yani..okuyunca kötü oldum..
allah yardımcın olsun tatlışım yaa

ebrucum senin durumunu az çok biliyoruz ama gerçekten için çok zor biz asla ayrılanı istemeyiz ama kararına saygılı oluruz istersen bikaç hafta dinlen yine gelirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…