Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

sagolun kızlar
bu arada yine kapı çaldı başka bir arkadaş bir kahve faslıda onunla yapmış bulunmaktayım
ney se işte böyle devam edip gitcek belli,
elimden hiç bir şey gelmiyor sanırım ben kaşındım
ben ben ben
akrep
alıntıyı silersen sevinirim silerim birazını çünki tamam mı

ebrucum
valla ne dersen de canı kahve isteyen size mi geliyor anlayamadım ben bu işi. bir de sen biz şuraya gittik buraya gittik gibi bişey pek söylemiyorsun. genelde size geliyorlar. tamam misafir çok güzel bişey, yalnız kalmamak çok da güzel değil ama. yorgunluk da cabası. sürekli sen didin et ama kahve molası vermek isteyen sana gelsin. biraz bencilce geldi bana alsanaalsanasmile gelmeden önce hazırlık, evi temizle, gitsinler yine evi temizle kaydirigubbakcemile ohh valla. bir de şu tarafı var sen sanırım eşinle çocuklarınla şöyle bir başbaşa kalamıyorsun. ben olsam en çok bundan yakınırdım. şöyle ayaklarımı uzatıp oturmak isterim. eşimle sarılıp tv izlemek isterim ama yalnız bırakmıyorlar ki. pazar gününe kendinize ait bir plan yapamazsınız. gelenler de hep tatil gününü bulmuş. belki alışverişe çıkacaksınız belki gezmeye :1ninca: (gelenler çok yakınınsa eğer bana kızabilirsin ama bunlar gerçekler) ben olsam çoktan dellenirdim herhalde ohaoldumsmile sürekli sana geliniyorsa bunu bir sorgulamalısın canım ohaoldumsmile

ben diğer arkadaşlar gibi sana saygı duyamayacağım :kedi: takımdan ayrılmanı istemiyorum. lütfen bir daha düşün :gitme:

mrb kızlara.s.
Ebrucum yazını okudm az önce valla okuyumca bile yoruldum canım,Allah kolaylık versin...kararına saygı duyuyorum,bu defa bişey demicem çünkü biliyorum ii ce strese gireceksin yerimseniben
ben de anca vakit bulabildim girmeye...
tahlil sonuçlarımızı götürdük anestezi uzmanına,o da onayladı...bu ayın 20 sinde yatışımız olucak..2-3 gün içerisinde ameliyatınız olur dediler,hayırlısı inşallah..
ameliyat gününe kadar bi göz 6-7 saat kapalı olması gerekiyor o yüzden oğlumla uğraşıyorum sürekli...çıkarmaması için oyalamaca yapıyoruz...bazen bilgisayarda oyun oynatıyorum falan...daha önceleride kapatma yapıyorduk fakat 1 saatti...7 saat olunca dayanamıyor çocuk...
yeme düzenim yok...yok derken önüme geleni yiyiyorum anlamında değil..mesela bugün kahvaltımı yapmadım..öğlen 5-6 çilek,1 kase arpa şehriye çorbası,2 dilim ekmek yedim...genede dikkat ediyorum,zararlı şeyler yemiyorum...

Canım senin adına çoook sevindim.Çevrendekilerin de zayıfladığını farketmesi sana motive olmuş...Bence takımın en iradelisi sensin.....Şu 5 gün diyetini yapıyorsun takipteyim...Montiyi bende bir süre yaptıum,kilo veriliyor ama etin yanında yoğurt falan yeniliyor,ben kansızım dr yenmez diyor bende bu diyeti bırakmak zorunda kaldım...aslında sadece et ile yoğurt yemeyi....
Ya canım valla senin ev tekke gibi...Yazık sana ya,Asicim haklı bence de,biraz dur de artık,ertele yada müsait olmadığını söyle,neden hep size geliyorlar ki,siz gitmiyorsunuz.Ne zaman yazsan hep misafir...Tabii ki ayrılmak senin vereceğin karar ama buradan ayrılmak senin sorununu çözmez ki...Yine de saygı duyuyorum kararına...:gitme:
Sorma doracım bende telefon konusunda dertliyim.Oğlum birkaç ay önce telefon almıştı,bu arada benim tel sizlere ömür,bizimki anne bana yeni alalım bunu sen al dedi daha taksiti yeni bitmiş,neyse kıyamadım,ona yeni aldık ama ben hala telefonu çözemedim.Yaşlandım galiba artık...:roflol:
LEYLACIMGerçekten çok zore günler geçiriyorsun,dualarım seninle.İnşaallah ameliyat sonrası müjdeli haberlerle seviniriz....opuyorumnanaktan

lylacım dularımız seninle inşallah rabbimin izniyle sorunsuz atlatırsınız

samanyolu canım ben gerçekten kilolarımda kurtulmak istiyorum
daha öncede çok denedim ama olmadı
burda sizlerle çok motive oluyorum
hernekdar paylaşım az olsada bende başka topiklere bakıyorum
başaranların oykusunu okuyorum bende yapabilirim deyip kendi kendimi
motive etmeye çalışıyorum şimdi bile 1 ayda 5 kiloya yakın verince daha bi azimlendim
bakalım şu diyettende anlımın akıyla çıkabilirsem süper olucak

çoook teşekkür ederim arkadaşlar,çok sağoluna.s.

akşam yemeğim 3 yk taze fasulye,1 kase cacık,1 dilim ekmek..

bugünkü menüm
sabah: 2 dilim ekmek
1 dilim petnir
1 yumurta
domates salatalık

sonra spor salonuna gittim.

öğle 4 yk bulgur pilavı.
salata

amacamın kayınpereri vefat etmiş oraya gittik çok severdim allah rahmet eylesin. orda tavuk pilav getirdiler yemedim kızım için 1 yk pilav 1tk tavuk almıştım kızım yemeyince ben yemek zorunda kaldım
sonra kızımı eve getirdim yatırdım ve işe gittim ara öğünler gitti

akşam 3 köfte
salata
kızma yesin diye özendirirken 2 3 dilim patates kızartması
1 dilim ekmek

bugün çok dengesiz beslendim valla koşturmacadan fırsat bulamadım.

ebru bu neya ev ev değil tekke sanki aklına esen geliyor okurken bende yoruldum valla

leyl35 çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin

ikracim ben bugun baslayamadim,evde balik vardi,onu yaptim yoksa bozulocakti.ama yarin basliyorum insallah,yani Allah kismet ederse.
yarin kutuphanede olacagim,yanimada patates haslayip alicam,hadi bakalim hayirli,
bu kilolar yüzünden depresyona giricem,cok canim sIkILlyo bu konuya.2 hafta esimin akrabasinin nisani var.en az 2 kilo verip gitmek istiyorum,inanin kiyafetler olmuyo,resmen kollarim tombik tombik,gömleklere sigamiyorum.

ikracim sen nasil yedin tum gun,en son kacta yedin,bide aciktin mi?
öptüm hepnizi sekerler,
belki yarin okuldan baglanirim

ebrucum üzüldüm cikma karari aldigina ama,sende cok yogunsun,umarim bu yogunluk en kisa zamanda biterde,hep beraber kilo veririz

canım allah sana da kolaylık versin küçüçük bir çocuğa kapa gözünü 7 saat öyle kal demek kolay değil bilirim bizde yiğenimde uğraşmıytık 30 dk bile durmazdı....

bu arada ebrumun gidiş kararı takımı baya etkilemiy... benide etkilemedi desem yalan olur bende kendimi gereksiz görmeye başladım... offffffffffffff yaz geldi kilo vermek lazım ama bir türlü rayına ıoturtamadım giti

slm kızlar.
kaç gündür netim yok. ara ara gelip gidiyor ama en çok gidiyor. şimdi geldi ama tekliyor. beni en iyisi bu hafta aynı yazın yada izinli yazın...... diyetimi yapıyorum iyide gidiyorum. az az olsada vereceğimm geçmişi okuyamıyorum her an gidebilir netimmmakannehirakannehirakannehir

günaydın arkadaşlar
takımın hali hiç hayırlı değil
ne olucak bakalım

canım sabah 2 tane patates öğlen 3 tane akşam da 2 tane yedim normal boydalardı patatesler arada su ve yeşil çay içtim
çok acıkmadım acıkdığım zman patatesleri yedim ama bu diyette kusana kadar patates yiyebiliyosun akşam en son 8 de yedim bidahada bişey yemedim dünüm gayet güzel geçti bugun sebze günü bakalım neler olucak

günaydın kızlar

ben kendime çok kızıyorum. çok gevşettim son günlerde. ipin ucu kaçtı desem yeri var kaydirigubbakcemile

ama halimden memnun değilim tabii ki. hala kilo vermeye çok istekliyim. ikraacım senin sonuçlarını bekliyorum. eğer iyi bir sonuç alırsan mutlaka yapmaya kararlıyım. 2 kilo bile olsa yeter 5 te gözüm yok delikafadulden tek düşündüğüm geri alırsam diye :1ninca:

leylacım rabbim şifalar versin. hayırlısıyla atlatın ameliyatı inşallah :1hug:

asicim benimde 5 te gözüm yok canım bende 3 versem yeter diyorum yada şöyle 70li sayıları görsem hiç fena olmaz aklinialirimsmile

asicim benimde 5 te gözüm yok canım bende 3 versem yeter diyorum yada şöyle 70li sayıları görsem hiç fena olmaz aklinialirimsmile

aynen canım ya moral olsun yeter. bu ara kaybettim biraz motivasyonumu ne yazık ki :umursamaz:
sebze günün nasıl geçiyor. neler yemeyi planlıyorsun

asicim sabah salatalık yedim normalde istediğin kadar sebze yiyebiliyosun ama
topikdeki kızlar sabah ne yediysen onunla devam etmek zorundasın diyolar kafam karıştı
o topiği açan bi abla var ona sorucam gelince
bu diyette zorlanmıyosun çünkü yediğin miktar sınırsız o yüzden yapmas kolay
tamam bi müddet sonra patates bayıyo ama ne yapalım kurtulalımda kilolardan

bide kızıma memeyi bıraktırıyorum dün gece hiç vermedim
gece uyku düzenim yoktu zaten şimdi hepten yok
öyle zorki memeden ayırmak bi tarafım boşver emsin diyo
bi tarafım da yeter artık diyo boyle ikilemde kkaldım
anne meme diye kalkıyo allahtan anlatıyorum anlıyo biraz ağlıyo tekrar yatıyo
offff offf anne olmak ne zor

ikraacım kaç kere sana yazmak için girdim. gönderemeden çıkmak zorunda kaldım :1ninca:

o diyet benim aklıma yattı. bakalım sen kaç kilo vermiş olacaksın. ama vücudu şoklayıp da yemeye başlayınca fazlasıyla geri alınır diye korkuyorum. topiği de çok inceleyemedim. senin cuma günkü ve pzartesi günkü kilona göre bende yapmaya başlarım. bir tek korkutan yumurta günü. o kadar yumurta yiyemem açıkçası akannehir

benim oğlum 10 ay emdi. sen de çalışıyorsun. iyi emmiş seninki. bu kadar yeter ama eminim ki yine de kıyamazsın opuyorumnanaktan kolaylıkla atlatırsınız inşallah bu süreci.

asicim yumurta yiyemezsen lıght yoğurt süt yiyosun
yada yumurtadan yapılan herşey omlet gibi oşekilde yersin canım sende
cumartesi pazar serbet günmüş ama abartmamak gerekiyomuş yoksa giden 5 kilonun
2 si geri gelebilirmiş bakalım kaç kilo verebileceğim

saol canım göğüslerimde ağrı var süt doldular bakalım nasıl çözüm bulucam
kıyamıyorum hemde nasıl öğlen gittim anne meme öğğ öğğğ dimi diyo
canım ya evet kızım dedim hiç istemedi bakalım gecemiz nasıl geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…