Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hmm yoğurt olabiliyorsa güzel. çok tok tutuyor. bu arada topiğin ilk sayfasına baktım. biraz bilgi eklenmiş. sabah neyle başlarsan güne onla devam etmek gerekiyormuş. ona dikkat ettin mi canım

canım oğleymiş ama ben bugun sabah domates salatalık yedim
öğlende türlü yaptım yağsız tuzsuz sadece baharatlı sadece domates salatalıkla geçmiyo ya
akşamada aynısı yapıcam
sonuçta nettenn de araştırdım istediğiniz sebzeyi yiyebilirsiniz diyo
o şekilde bi bilgi göremedim hiç
bende bu şekilde yapmış oldum bakalım sonuçlarını görücez

gece yatmadan önce iyice tok tutacak bir muhallebi tarzı birşey yedirsen belki hiç uyanmaz. uyansa da aklına meme gelmez yada gee uyanınca biberonla süt versen CADIARZU

bence de öyle ikraacım. ne farkedebilir ki :uhm:
şöyle baharatlı bir türlü domatesten daha çok tok tutar. türlüyü nasıl yaptın. içine ne koydun canım.
amanınnn sebze yemeğini pek sevmeyen benim canım türlü çekti. karnım acıkmaya başladı sırnaşık şey

asicim karnı tok muhallebi çorba herşey yiyo çok şükür ama meme bağımlılık olmuş özellikle gece çok emmek istiyodu yapışık ikiz gibiydik bakalım inşallah bırakıcaz biberonu ağzına sürmez bizim kız ancak oyuncak oluyo onun için

canım türlüyü valla ne sebze varsa küçük küçük doğradım taze fasulte kabak patlıcan havuç üstüne domates kuru soğan sarımsak çok azda su kısık ateşte bi satte yakın pişti çok lezzetli olmuştu valla

hmm anladın canım. senin kızınki dudak tiryakiliği yani kaydirigubbakcemile3
allah yardımcın olsun canım :1hug:

aynen asicim kaydirigubbakcemile3 bikaç gece geçse alışır diye tahmin ediyorum

ikracim.ben bugun basladim patates yemege,fakat benim patatesler cok kücük.nasil anlatayayim,hemince kabuklu hem kücük.2 tane sabah yedim doymadim.kendimi yesilcay icerek bastirdim.saonra saat 15.00 gibi 1 tane yedim ama,nasiiil acim anlatamam,midemden sesler falan geliyo,o kadar kücükmüs benim patates.u arada kütüphanedeyim ders calisiyorum,yanimda getirmistim patatesi.
sonra doymadigim icin gittim 1 tane activia sivi icecegini aldim,yogurt gibi ama daha sivisi ve daha light olani.aksam eve gidince daha fazla patates haslayacagim.
bide yarin benimde sebze gunum.
bende sabah salatalik domates yiyip,daha sonra salata yemegi planliyorum.yoksa butun gun salatalik yiyemem ben.

slm kızlar.
ikracığım sana kolay gelsin canım. yavrucağı memeden kesiyormuşun.
bende oğlumu 2 yaşında ucuna baharat sürekten kesmiştim. çocuk o gün bu gün sucuk baharatını sevmezza.s
modacığım patatest mideyi çabuk kıyan bir besindir canım. o an doyurur ama sonrasında açlıktan ölüyormuş gibi olursun.
belki yanında yoğurt yada ayran içersen daha tok tutabilir.

benim bu akşamki menüm balık
öğleye çoka bir höşmerim ve yarım dilim üzerine lor peynir yedim. bayağ birde eğzerszi yaptım. ebru takımı bıraktığına göre resmi olarak bir başka lidere ihtiyacımız var demektir.

bu işi yapabilecek bir babayiğit aranıyorrrropuyorumnanaktan asiiiiiiii asiiiiiiiiiii:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

canım patatesi istediğin kadar yiyebilirsin sorun yok ama başka bişey yenmiyecek diyo o diyette bide sebzede soyle bişey varmış bugun öğrendik sabah hamdi sebleri yiyosan ister bu 40çeşit olsun butun gün onunla devam etmen lazımmış bunuda bugun öğrendik bilgine canım

doracım saol canım kesmeye çalışıyorum ama ondan çok ben zorlanıcam sanırım ham manen hemde göğüslerim davul gibi oldu
liderlik konusunda sen ve asi benimde aklımdan geçen jujucumda hali yok bu aralar inşallah toparlanır menülerinde gayet güzel bu arada harika gidiyosun opuyorumnanaktan

herkese iyi akşamlar kızlar

ikracim iyiki acikladin canim,iyi oldu,cok tesekkurler.yarin bari öyle yerim.

canim bugunku evde degilde kütüphanede olmamdan kaynaklandi malesef.Allahtan ictigim sey sadece 285 ml.ve 158 kalori.eve gideyimde artik aciktim zaten,kendime patates haslayayimda yiyeyim.
bu diyet hosuma giderse uzun süre devam etmegi planliyorum,tabi bide kilo verebilirsem

günaydın kızlar
doracım bana heççç bakış atma :jeyyar: ben lider olamam. o riske giremem canım. benim ne zaman müsait olup olmayacağım belli olmuyor. bana kalırsa bu işi en güzel ikraacım yapar :1hug: hem benden daha müsaitsin ikraacım. girememe gibi bir durumun olmaz. hesaplamaları bu hafta beraber yaparız. ben anlatırım eğer bilmiyorsan. bence lider sen olmalısın :hooray:

dün bütün gün açlık çektim. üstelik az da yemedim. reglime de daha var ama CADIARZU
bu sabah tartıldım kilom artmış. canım sıkıldı mafoldumben

asicim canım ben hiç bilmiyorum bu işleri yapamam sanırım
doracım yapsın yada jujucum toparlarsa kendini hem belki bu şekilde motive olur

günaydın arkadaşlar buarada

günaydın fıstıklar
ikracım bencede en iyi sen yaparsın :)
aaaa ben tam olarak gitmedim ki yav :) bende yardımcı olurum anlatırıım
benim takımdan ayrılmış olmam buraya hiç girmeyecegim anlamında degilki fıstıklar fırsat buldukça ben yanınızdayım zaten :)
cuma yine hesaplamaları beraberce yaparız ben anlatırım yapılacak olanları ikracım
asiciğimin dediği gibi o çok müsait olamayabiliyor :)
öptüm sizi

ebrucum hoşgeldin
bence yine tecrübeli eller yapmalı diye düşünüyorum benyapamam canım
ama sen ben burdaym diyosan sen yap bizi sensiz bırakma gitme işte

Son düzenleme:
dünkü diyetimde kaçak yaprım akşam tansiyonum düştü ve 2 kaşık kızımı çorbasından ve 5 tane biküvisinden yedim göğüslerim hala davul gibi bakalım kaç kilo verebileceğim

ikracım canm benim sagolasın ama
inan diyet yapamıyorum iki gün tamam diyorum üçüncü gün allak bullak olyuroum nevrim dönüyor ben benden geciveriyorum bir türlü adapte olmaadım bazen elimdeolan sebeplerden bazen elimde olmyanlardan canm
ama ben buralardayım merak etme sne yeni birilerini alırız dahada şenlendirmeye calışrıız burayı ben sadece listede olmam uygun zmanda da giretrim listey yenidne ben yine dikkat etmeye devam ederim ama salarsam gidiyorum çünki

listeden çıkmanın sana kazandıracağı birşey var mı ebrucum. eminim ki daha da salacaksın kendini Çok üzgünüm çoook

Günaydın arkadaşlar,dün kalabalık bir misafir grubum vardı.Tam anlamıyla canım çıktı yorgunluktan valla Ebrucum nasıl dayanıyor anlamış değilim.kafamçokkarıştıakşam yattığım yeri bilemedim,tabii diyette hak getire...Evi de toparladım işim şimdi bitti,akşama yemek de yok,biraz dinleneyim yemeği halledicem...Geçmişi okuyup geleyim....opuyorumnanaktan

Aday belırleyın oylamaya sunun bence... Lıder konusunda... Lıder Önemlı bır konum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…