Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

arkadaşlar cuma yarışmasına katılmak isteyenlerden iki arkadaşı cagırdım
bilginize
evet gelelim abna ben akşam bezelye pilav yedim ekmeksiz bir bardak çay içtim şekersiz sonra keyfi tahıl içtim ( hiç dendinizmi sadesi mükemmel yeni çıkmış bir ürün ) işte bu kadar
yarın olmayabilriim ama oladabilriim :) hali vaktime göre degişir durumum :)))))))))))))
doracım önemli degil canm cım ben hallettim o işi olsun yanlışlıklar hep bizim için
ikracım süper gidiyosun sıkma canını hepimizin nefsi var bazen arada olacak elbette
toncum sende öyle
doracım benide yeseydn tam olcaktı
bu arada kızlar yaaaaa ben takılıyorum sarma ne dolma ne yaprak dolmamı yoksa sarmamı ??????????
kabak dolma biber dolma patlıcan dolma
lahana sarma yaprak sarma
oldugunu düşnüüyorum bilginize ve hatta düşünmüyorum doğrusu bu diyorum :))))))))))))))))))))))))))))
ay kızlar şimdi şöyle bir listelere baktım da toncum derceye giriyorsun baktıgım kadarı ile degişiklik olmazsa
++ 6. takımın azmine hayranım birinci yine onlardan
valla bir toliiim kendmi anında monti diyeti yapıcam süper kkilo verdiriyor şaşkınlıkla izliyorum

günaydın fıstıklarrrrrrrrrrrrrrrrr
bir dilim sıcak pide ve yumurta patates karışık salata yedim bir bardak şekersiz çay içtim az sonra ilaçlarımı içecegim
ama siz yoksunuz hadi bakın toparlanalım kendimize gelelim
siz burda olun ki ben de iyi olayım olurmu
bakın eer kendimi kötü hissedersem bilinki sizin yüzünüzden ona göre haaaaaaa

günaydın arkadaşlar
günaydın ebrulum
bende sarılan sarma yaprak lahana sarması gibi
doldurulan dolma diye biliyorum kaydirigubbakcemile5
şu monti diyetini bende bi inceleyeyim biraz karışık gibi

doracım gerçekten iyiki gün bitmiş dedim :1ninca:
biraz fazla olmuş yok yok biraz değil çok fazla olmuş
ama ben bunun tekrarlanmıyacağını düşünüyorum

bende dünki tatlılardan sonra
akşam çokaz tavuk ve bulgur pilavı yedim

bende incelicem yada kopy cekecegim aebenden
hemfikir oldugumuza sevindim :)
beslenmen böyle devam ederse harika kilo vereceksin eminim ben
akşam ge saatlerde bir şeyler yemezsen tamamdır kilo verme işi
ben ki gece acıktıgımı hissedersem o zman cok güzel kilo vermiş oluyorum :)

asicim bulutum hoşgeldin güzelim ;
aramız biaz gerginmi
kırdysam üzgünüm
deliliğime verin işte
ebru bu bir deli bir dolu :))))))))
aa benim suçum degilki adımı koyanların suçu :) ebru gibi karışık :)

bu arada flood yapıyrum ama :)
sonuclara bakmayanlar için
bu hafta dördüncüyüz kızlar aslında az gayret etsek alrıız liderliği ama herkesin şevki kırldı birazda benim yüüzmden mi oldu
toncum sıralamaya girememiş 6. takımdan bize kalırmı sıralamaya girmek

hayır ebrucum benim bir gerginliğim yok. ne kadar anlatmak istemesen de neler yaşadığını tahmin edebiliyorum. bir an önce iyileşirsin inşallah...

günaydın kızlar
doracım dün bende kendimi cezalandırdım ama akşam mide fesatı geçirerek ohaoldumsmile
dün çok iyi gittim de akşam ki misafirlik olayı bozdu beni. önce arkadaşa gittik yemek yedik. çok kötü değildi eğer pilavı yemeseydim :sinifsinif: oradan beraber gideceğimiz yere gittik. bir sürü şey hazırlamıştı. hepsinin üçtü birini yedim. bir kase de makarna salatası lmaz: ama öyle şiştim ki anlatamam. bugün pantolonum sıkıyor sanki eyvahedigeldismile

yemiyeceğiz arkadaşlar hepimiz kilo vermek için burdayız
ben misafirliğe gitsem bile çok az yiyorum napalım kilo verene kafar
herkez anlayışla karşılamak zorunda hele beyaz ekmek pirinç ve hamur işlerini
tamamen hayatımdan çıkardım en azından buna dikkat edelim

hayatım kısmen haklsıın
neden kısmen
demişsin ya ben misafirliğe gitsem bile çok az yiyorum napalım kilo verene kadar
hayır kilo verene kadar degil
burda çok arkadaşımız ve bennnnnn
15 kilo verdim mesela kilo verene kadar dgil yani hepsini fazlasıyla geri aldım anlayacagın
her zman dikkat yani canm
verene kadar degil sonuna kadar artık beslenme düzenini oturtmalıyız akannehir

bu arada ziyaretçi mesajları kaldırılmış gereksiz konuşmalardan ve sisteme fazla yüken dolayı bilginize :))))))

ebrulum haklısın sağlıklı beslenmeyi yaşam biçimimzi yapmamız lazım

ben şoyle düşünüyorum istediğim kiloya ulaştıktan sonra
yine herşeyden olçülü yiyeceğim
mesela tatlı arada hamur içi arada pirinçi çok nadir
ama herşeyden yiyeceğim ama hep yarım porsiyon
şimdi midem küçüldü zaten az yemekle doyabiliyorum
ama önceden nasıldım biliyomusun hep yemek istiyodum özellikle acurcubur
ağzım hiç boş kalmıyodu şimdi ondan kurtuldum çok şükür

inşallah ikracım bak hep biz aklına gelleim oldumu geri döndük birde ipin ucu kaçınca kolay kolay geri toparlanamıyor
bende cok sveerim abur cubur en cok ta gofretli çikolatalar gece yarısı tereyaglı ballılar bende onlardan kurtuldum canm cım
birde şu hamur işinden kurtulsam süper olcak ama cocuklarım büyüdü misafirlerim yogun olmadan olmuyor e tabi oluncada tadına bakmakla yetinilmiyor

zayıfladığımız zamanlarda beslenme düzenimizi oturtabilsek senede 1 burada olmayız herhalde. o zamanlarda ben işi öğrendim diyordum. almam artık kilo milo diyordum. çok yanılmışım kaydirigubbakcemile3 ama şimdi bir daha kilo almaya hiç niyetim yok. hele bir istediğim şekle geleyim :1rolleyes:
insan bazen nefsine yeniliyor. o zamanlarda ertesi günlerde telafi programı uygulayacağım ve kilomu sürekli kontrol edeceğim. ben kilo aldığımı hissettiğim zaman tartılmaya korkuyorum. eee tartılma tartılma bir baktım aldığım kilo 5i geçmiş. haydeee buraya lmaz:

ahhh ahhh bir zayıflayabilsemmmm :sinifsinif:

of offffffff
valla tutcaz başka yolu yok
asicim
aman ha ilk dediğin gibi yapma bu sefer:)
bende aynısını söylüyorum eger bir gün zayıflarsam bir daha almayacagım :)))))))
aynı duurmdayız şekerim
akıllandıkmı dersin ???????

ikracım öyle gibi çıkmamışsın valla dediğin gibi sen göstermiyorsun
inşallah 70 olursun ben senden eminim canm
birde kndimden emin olsam problem bitcek ama
ne kadar oldu başlayalı iki ileri bir geri gitmekten topu topu 3 verdim herhalde
ha bu arada takımdan ayrılıyorum diye :))))))))))) imzamı da silmişim gitmiş :)

canım allahtan hiçbir zaman kilomu göstermedim bide boyum tabi en önemli faktörüm
ozman bile herkes bana hep en fazla 65 sindir diyolardı şimdi diyorum ya 89 olduğumu kimse bilmedi
hep 80 nim dedim kendim bile kabul etmek istemedim ki 80 ne bile inanmıyolar
boyle bi artı yanım var ama ben bunu asla göz önünde bulundurmak istemiyorum
o resimdeki halim gibi olmak istiyorum bütün kıyafetlerim giydim mi üstüme otursun şimdiki gibi
oram buramdan çıkmasın

çıkmasın tabi valla benim her yerim her yerimden cıkıyor :))))))))))))))))))))
düzeltecem kendimi ama sözzzzzzzzzzzz
benim o kadar boy yok maalesef 164 165 gibi

ebrulum harikasın ben bu topiğe girdiğimden beri seni ilkdefa bukadar şevkli gördüm
bende eminki sen budefa kırdın şeytanın bacağını vericeksin bütün kilolarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…