Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

çıkmasın tabi valla benim her yerim her yerimden cıkıyor :))))))))))))))))))))
düzeltecem kendimi ama sözzzzzzzzzzzz
benim o kadar boy yok maalesef 164 165 gibi

bende de oyle. bi de kilolu olunca daha da kisa gorunuyor boy. bi nedeni de bu kilo vermek istememin zaten. boyum daha uzun goruncek :smiley-cool:

insallah nisan ayi sana ugurlu gelir cnm ve guzelce kilo verirsin.
ne kdr guzel. sinavda basarilar. ins kaazanirsin universiteyi de o zmn yalnizca derslerden $ikayet edersin cnm :lepi:

4 mu. masallah kaydirigubbakcemile3
basarilar sana cnm. ins bu son olur :)

nihayet bitirdim gecmisi :dance:
dun gece ben de giremiyordum. onun icin dun yediklerimi yaziyim simdi:
sabah: 2 brdk ilik su, sonra 20 dk dans ve 10 dk yuruyus toplamda etti 30 dk spor, 1 tane activia icecegi
ara: hic bisi
oglen: 2 brdk su. 2 ceviz, 4 badem, 1 kucuk kase corba, yarim brdk yogurt(az sekerli)
bi de eve gelirken yaklasik 20 dk yurudum havanin bugun cok soguk olmasina ragmen
aksam: 2 fincan form cayi, 1 tane hamur isi tatli( avucun yarisi kdr,
ara: 3 tane ceviz, 2 badem
uyumazdan once de 10 dk spor yaptim. ne cok yapmisim eheheh kaydirigubbakcemile3

bugun yediklerim ve yaptiklarim:
sabah: 2 brdk ilik su, 50 dk spor( 25 dk dans, 25 dk yuruyus ve hareketler)
sonra 1 brdk su daha, 1 sise activia icecegi, 3 tane kofte (birinin capi yaklasik 3sm)
ara: 2 ceviz, 1 portakal
oglen: 1 kofte, 1 elma
aksam: yarim kase yogurt( az sekerli), 1 fncn ginkolu yesil cay
ara: 2 fncn form cayi, 2 kraker
gece: 1 fncn kakaolu sut az sekerli ve 1 portakal dusunuyorum kaydirigubbakcemile2

benide bu takıma kabul ettiğiniz için teşekkürler
bilmeme gereken birşey varsa beni aydınlatırsanız sevinirim

kilo vermek için çalışmalarım 2 hafta önce başladı ve 5.4 kilo verdim 96.6 ile başladım cuma günü kilom 91.2 idi boyumda 168. kiloları hamilelikte aldım vermek için biraz geç kaldım aslında doğumdan sonra 105 kiloydum birkısmını ara ara verdim ama artık karalıyım hepsini verene kadar durmak yok

hos geldin cnmaramiza :teytey: saglikli kilo vermeler dilerim

sabah: 2 brdk ilik su, 50 dk spor( 25 dk dans, 25 dk yuruyus ve hareketler)
sonra 1 brdk su daha, 1 sise activia icecegi, 3 tane kofte (capi yaklasik 3sm)
ara: 2 ceviz, 1 portakal
oglen: 1 kofte, 1 elma
aksam: yarim kase yogurt( az sekerli), 1 fncn ginkolu yesil cay
ara: 2 fncn form cayi, 2 tane kraker
ara: 1 fincan kakakolu sut( az sekerli), yarim kk kdr peynir, 1 portakal
gece bir az fazla yedim ama olsun zate gec uyuom. simdi de 20-30 leslie gibi yurucem dizi izleyerken

bugünkü listemi yazayım
bugün kayınvalidemlere gittik ve biraz abarttım

sabah 1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
2zeytin

ara: 3 diyet biskivi

öğle
-1/2 kepçe çorba
-sulu köfte( 3 köfte 1 köfte kadar patatesten oluşuyordu yağlı diye suyunu yemedim. kaynanam ben seviyorum diye yapmış yemem diyemedim)
-1 kepçe taze fasulye
- 1 poğoça

ara: 1/2 muz 1 portakal

akşam : YOK( öğle fazla yedim dengelesin dedim)

spor: sanırım buğün yapamaycağım kızım hasta oldu sanırım bugün üşüttü. uyuttum ama sürekli mızıldanıyor sürekli yanına gidiyorum.

gunluk listen guzel bence. ama aksam olmaz ole bisi yememek lmaz: en azindan bi brdk yogurt , meyve falan bisiler yeseydin .:CüvCüv:
kizina cok gecmis olsun cnm

Selamlar a.s.

Leyloşum cumadan beri KK'ya giremiyormuş, site hata veriyormuş. Size bildirmemi istedi.
Bol bol da selam söyledi.

Sağlıklı zayıflamalar a.s.

kızlar mrb a.s.
Cuma sabahı yazdıktan sonra bi ara kapattım sonra tekrar girmek istedim ama kk hep hata verdi...niye hep böyleoluyo anlamadımm :S
Canım arkadaşıma söyledim en sonunda,o da iletmiş sağolsuna.s.
takıma yeni arkadaşlar gelmiş,hoş gelmişa.s.
Ebrucum geçmiş olsun canıma.s.
dün yemek yemedim ama hep abur cuburla beslendim :Ssanırım 1 paket burçak bisküviyi bitirdim :S
bugün daha iyi gidiyorum...
sabah 1 dilim ekmek,1 dilim salam,1 dilim peynir,4 zeytin yedim...
arada 2 grissini..
öğlen 1 kase mercimek çorbası,1 dilim ekmek yedim...

bence de gayet guzel liste cnm :lepi:

sabah: 2 brdk su, 7 tane siyah zeytin, 1 kk kadar beyaz peynir, 3 ceviz, 4 findik
ara: 2 brdk su, 1 $i$e ananasli activia icecegi
oglen: uyudum, hic bisi yemedim o yuzden
aksam: 2 brdk su, 3 tane haslanmis havuc, yarim brdk yogurt, 1 fncn yesil cay, 2 dilim hazir uzumlu kek
ara: 2 fincan from cayi, 3 ceviz, 4 badem
gece de yarim brdk yogurt yicem bu kdr
bi de 1 saat spor yapcam ins

--------------------------------------------------------------------------------

arklar nevruz nedeniylle tatildi 9 gundu. bu gun son gun. o yuzden haftaici gelemeye bilirim derslerden dolayi. gelsem de her halde gecmisi okuyamicam

tesekkur ederim doracim:)
ikracim tesekkur ederimikracim 200 gr 200 grdir.toplam verilenlere bakilindiginda cogaliyor,moralini bozma sakin:)

ebrucum universite sinavimi dedin,cok sevindim senin adina,hazirlandin mi canim?
ebrucum ben yapragi sardigimizdan dolayi yaprak sarmasi,biberin icini doldurdugumuzdan dolayi biber dolmasi diyorum:)
ebrucum cok gecmis olsuncanim

kizlar cok yogun gunler gecioyrum,hem misafir hemde not toplama,kütüphanede calisma bakimindan,o yüzden son günler hic giremedim.
diyet yapmaya calisiyorum fakat,benim 2 gundur agrilarim var.apandisitin oldugu yerde,daha oncede agrimisti orasi.bayagi bi sIkIntI cekiyorum.bugun aksama dogru daha iyiydim.sanirim havalarin dengesizliginden üsüttüm.
ben hergun tartilirim ama kac gundur tartilamiyorumda,bayagi bi moralim bouldu,ama yarin toparlanip,okula gidip kalan ders notlari alip,ders calismam lazim.

bu aralar neler yiyorum,pazar gunu burda heryer kapali oldugundan dolayi ekmeksiz kaldik.kocisle kahvalti yapamadik.bizde meyve yedik,cilek ve elma,yesil cay ictim.
zaten bu aralar yesil cayi da artirmaya calisiyorum,gercekten yag yakmaya yardimci.
sonra taze fayulye yaptim
bide bulgur pilavi
yogurt ta vardi.
saat 16.30 gibi cok az yedik.
aksama misafir geldi,onlara yaptigim kek ve pogacanin ucundan yedim azicik.ama bu yedigimin acisini cikaricam,fitness e gidicem.zaten cumartesi 1 saat boyunca bisiklet sürdük kocisle beraber,terden öldum.
yani aktivitelere basladim

hepinizi coook optum,iyi kilo vermeler,bol yag yakmalar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…