Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

of offffffff
valla tutcaz başka yolu yok
asicim
aman ha ilk dediğin gibi yapma bu sefer:)
bende aynısını söylüyorum eger bir gün zayıflarsam bir daha almayacagım :)))))))
aynı duurmdayız şekerim
akıllandıkmı dersin ???????

aman aman benim aklım başıma geldi. ama umarım şimdilik böyle değildir kaydirigubbakcemile3
ben akıllandım canım. 1 hafta tıka basa yesek en az 2-3 kilo alırız. ama bu 2 -3 kiloyu vermek 1 aydan fazla sürüyor değer mi sempatiksalakcinni

ikraacım sen çok azimlisin. bu arada albümüne bende bakmıştım (eğer değişmediyse) gerçekten hiç kilolu durmuyorsun. sanki hedef kilonda gibisin. işte o sağdan soldan pırtlamalar çok kötü. şöyyleee oturduğum zaman katlanmayan bir göbeğim olsa ne güzel olurdu :1rolleyes: her giydiğim yakışsa, kıyafet almaktan nefret etmesem, sabahları bugün karnım şiş bu pantolonun üstüne bu kazak olmaz diye düşünmesem kafamçokkarıştı off daha çookk varmış yawww :1shok:

kesinlikle buraya yazmak insanın motivasyonunu artırıyor
kopmayalım kızlar en başta ben tabiiiiiiiiiii:)))))))

offf ebru valla senin şu smileylarından bıkmıştım :KK43:((((((((
şunlara ise bayılıyorum :)))))))

ve seni hep böyle görmek istiyorum.
bugün cumartesi sen ne arıyorsun buralarda bakalım

asicim şekil aynı canım ama ortada bi göbek bide o sağdan soldan pırtlmalar var onları verdimmi tamamdır o göbekde doğum sonrası işte okadarda sardım ama nafile gitmedi bide tıkabasa yesek evet haftada 2-3 kilo kesin alırız vermese kabus tabi o yüzden sağlıklı besleniyoruz

ebrulum harikasın ben bu topiğe girdiğimden beri seni ilkdefa bukadar şevkli gördüm
bende eminki sen budefa kırdın şeytanın bacağını vericeksin bütün kilolarını

oy canım ya
sen bana bakma hiç dedim ya adım ebru ebru gibi karışık :))))))))) kaydirigubbakcemile3
ben bir eserim bir dinerim
yok yok ben her zaman harikayım :)))))))))))
vercegim verceegiz inşlalah canm cım

offf ebru valla senin şu smileylarından bıkmıştım :KK43:((((((((
şunlara ise bayılıyorum :)))))))

ve seni hep böyle görmek istiyorum.
bugün cumartesi sen ne arıyorsun buralarda bakalım

oğluşu kursa yolluyorum okul kursuna eşim götürüyor eski okuluna mesafe uzak küçük oğluşta gitti bugün onlarla babannnesine ugrayacaklar o yüzden ben burdayım temzilik yapcam diye kaldım kaydirigubbakcemile3 ammma velakin kaldım iki kalkıyorum bir oturuyorum kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

asicim ben leslie yi indirdim karışık baya indrimesi eşim indirdi sagolsunda inan doğru düzgün başına gecipte yamak kısmet olmadı önümüzdeki haftayıda sag salim atlatırsam diğer haftaya süper başlamak istriyorum kısmet olursa
ha bu arada üniversite sınavına giriyorum haberiniz varmı :)
herşeyde parmagım olcak illlaaaaaaaaa

bana bakın ben sizin sayenizde 89dan 84,4 düştüm bir ayda
ama önceden nasıldım pazartesi başlıyodum en fazla çarşambaya kadara sonra bozuyodum
burası gerçekten insanın motivasyonunu çok arttırıyor

allahım cümlemizi hep güldürsün inşallah asicimmmmmmmmm :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bana bakın ben sizin sayenizde 89dan 84,4 düştüm bir ayda
ama önceden nasıldım pazartesi başlıyodum en fazla çarşambaya kadara sonra bozuyodum
burası gerçekten insanın motivasyonunu çok arttırıyor

hayatım gerçekten öyle
yoksa ben o 15 kiloyu nasıl verirdimmmmmm olumunekankayizsmile:lepi:sanki geri almamış gibi oldum kaydirigubbakcemile3

doracım gelmiş hoşgelmişşşşşşşşşşşşş
ben dedim ya kalkıp kalkıp oturuyorum diye:)
e doracım bugün benide yemeyi düşünüyomrusun :)))))))))))

SLM KIZLAR.
TAM GEÇMİŞİ okuyordum tel çaldı ve görümcem geliyor hemde 4 bebesiyeleee hemde yatılııı alah bana sabırlar versinnn. bu gün den tezi yok başladım diyete görüşürüz öptümmmm.
bu günden sonra her yediğimi yazacağım içtiğim suya kadar hemdee.
öptüm bb :1rolleyes::1hug:

Günaydın arkadaşlar,geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler...opuyorumnanaktanDün rapor ilaç falan işleri hallettik şükür...
EBRUCUm seni hep böyle mutlu ve enerji dolu görmek istiyorum...Geçen hafta bende senin gibiydim,mutsuz ve herşeye ağlayan biri olup çıktım...Sanırım havalardan kaynaklanıyor,birde bende de eklem romatizması var,ellerim şişmişti kendimi ağır hasta gibi hissettim sonra dr antidepresan başladı iyiyim şimdisempatiksalakcinniSende toparlayacaksın canım.Üniversite sınavı nerden çıktı,sen kpss ye hazırlanmıyor muydun? Ben mi yanlış hatırlıyorum...bilmiyorumkismileDilerim herşey gönlünce olur canım arkadaşım....
DORACIMGene kendini tutamamış,yemiş ama pişman olmuş...alsanaalsanasmileCanım benim ya hepimiz yapıyoruz,önemli olan yeniden başlayabilmek...Bugün başladım diye yazmışsın,yediklertini tek tek yazacaksın ona göre bakıcam ha...:roflol:Allah yardımcın olsun 4 çocuklu misafiri düşünmek istemiyorum,hem de haftasonu,hemde yatılı....
ASıCıM ya yediklerine imrendim,insan bizi de çağırır dimi ama nasıl arkadaşsın:umursamaz:Boşver ya 1 gün yeriz sonra toparlarız sıkma canını...opuyorumnanaktan
ıKRACIM,işte takımın en iradelisi,menülerin harika gidiyor,varsın anneciğinin revanisinden ye,o kadarla birşey olmaz,bu arada kızın çok tatlı Allah bağışlasın....opuyorumnanaktan

Bende bugün biraz ortalığı toparlıyorum,esas temizlik yarın...Akşama annemler gelecek,ütü ve yemek işini halletsem yetecek bana,tabii birde alış veriş var...ama canım hiiiç birini yapmak istemiyor....Bugün grev yapsam olur mu acaba....

samanyolu saol canım rabbim hepimizin evlatlarını bağışlasın. canım hem geçmiş olsun hemde kolaylıklar diliyorum bi dünya ütü bendede var işten çıkıp yapmayı planlıyorum bian önce

doracım seni takipteyim :1ninca:
misafir hemde 4 çocuklu allah kolaylık versin

sabah 2 dilim lıght ekmek az tulum peyniri 4 zeytin çay

arada küçücük mini magnum yedim -tatlicadiarzu-

teşekkürler kızlarvereliniortak
misafirlerim henüz gelmedi ama ben hazırlıklarımı bitirdim. çayımı bile demledim. beklemedeyim.

tontonum tebrik ederim çok güzel kilo vermişsin. ama bugün yemediklerini heeeçççç beğenmedim canım. öğünlerinde ve ara öğünlerinde suyu sayma canım. suyu gün içinde belli bir zamana yüklenmeyerek tüketmek gerekiyor. saatlerce içmeyip sonra 1 litre su içince vücut suyu tutarmış. (bunu bilgi olsun diye yazdım. sen zaten gün içinde normal şekilde tüketiyorsun)
ama öğlen öğünü olarak sadece suyu sayamazsın. hatta sabah da öyle. sen bu şekilde güzel kilo verirsin (bugünü saymıyorum. bugün metabolizman çalışmamıştır zaten) ama vücudunu alıştırırsan bu şekilde aç kalmaya az da olsa yemeye başlayınca kilo veremezsin hatta kilo alırsın. belli bir düzenle kalorisi ve yağı az olan yiyeceklerden tüketmeliyiz. yediklerinin miktarını azaltarak kilo vermelisin. hiç birşey yemeden olmaz canım :1hug:

][/B]

cok tsk ederim cnm. evet son gunlerde cok az yiyorum. midem cok mu kuculdu ne bilmiyorumkismile hic istahim yok. malesef bugun de pek fazla yiyemedim. :1no2:
ama yarindan insallah artiriirim yediklerimi. :lepi:

arkadaşlar cuma yarışmasına katılmak isteyenlerden iki arkadaşı cagırdım
bilginize
evet gelelim abna ben akşam bezelye pilav yedim ekmeksiz bir bardak çay içtim şekersiz sonra keyfi tahıl içtim ( hiç dendinizmi sadesi mükemmel yeni çıkmış bir ürün ) işte bu kadar
yarın olmayabilriim ama oladabilriim :) hali vaktime göre degişir durumum :)))))))))))))
doracım önemli degil canm cım ben hallettim o işi olsun yanlışlıklar hep bizim için
ikracım süper gidiyosun sıkma canını hepimizin nefsi var bazen arada olacak elbette
toncum sende öyle
doracım benide yeseydn tam olcaktı
bu arada kızlar yaaaaa ben takılıyorum sarma ne dolma ne yaprak dolmamı yoksa sarmamı ??????????
kabak dolma biber dolma patlıcan dolma
lahana sarma yaprak sarma
oldugunu düşnüüyorum bilginize ve hatta düşünmüyorum doğrusu bu diyorum :))))))))))))))))))))))))))))
ay kızlar şimdi şöyle bir listelere baktım da toncum derceye giriyorsun baktıgım kadarı ile degişiklik olmazsa
++ 6. takımın azmine hayranım birinci yine onlardan
valla bir toliiim kendmi anında monti diyeti yapıcam süper kkilo verdiriyor şaşkınlıkla izliyorum

Turkiyeyi bilmiyorum da bizim burda hep dolma deriz. sarma lafi hic yoktur. tabi orda farkli sırnaşık şey
anaaa derece miii. ne kadaa guzel :lepi:
o nasi diyet ki ole bilmiyorumkismile

günaydın fıstıklarrrrrrrrrrrrrrrrr
bir dilim sıcak pide ve yumurta patates karışık salata yedim bir bardak şekersiz çay içtim az sonra ilaçlarımı içecegim
ama siz yoksunuz hadi bakın toparlanalım kendimize gelelim
siz burda olun ki ben de iyi olayım olurmu
bakın eer kendimi kötü hissedersem bilinki sizin yüzünüzden ona göre haaaaaaa

ebrucum yeter ki sen kendini iyi hisset cnm biz geliriz :lepi:

bu arada flood yapıyrum ama :)
sonuclara bakmayanlar için
bu hafta dördüncüyüz kızlar aslında az gayret etsek alrıız liderliği ama herkesin şevki kırldı birazda benim yüüzmden mi oldu :KK43:
toncum sıralamaya girememiş 6. takımdan bize kalırmı sıralamaya girmek :KK70:

tabi ki oluruz 1ci. evet toparlanalim hadi kizlarr. yaza az kaldii hadii hihoyyyt
olsun gelicek hafta gireriz dereceye hepimiz ins :lepi:
6ci takim mi. hmm gozetlerim bi ara :1rolleyes: sırnaşık şey

X