Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ne güzel canım mutfağınız baya bereketli demekki...misafirlerin yanında uyuklamazsan iyidir ^_^

kızlaaarrr ben belki yarın sadece kilomu yazıp çıkabilirim,belli olmaz...yarın çok iş var yola çıkacağımız içinnnn...

kızlaaarrr ben belki yarın sadece kilomu yazıp çıkabilirim,belli olmaz...yarın çok iş var yola çıkacağımız içinnnn...

oy oy oy taöam canım sne yarın bildir ama allah aşkına profilime yaz sayfalar cok ilerler falan da yanlışlıkla birde aramayalım oldumu :roflol:
şimdiden hayırşı yolculuklar dileyeyim ben a.s

Ayy başım döndü oku oku bitmiyor,tabi Ebrulumun dediği gibi günde 1 kere girersem böyle olur.:mymekaün toplantıdan 4 de çıktım,biraz alış veriş derken, oğlum geldi.Evde yemek yok.Kolay olsun diye balık aldım.Neresi kolaysaklava:Akşamda dizilere daldım..
Ya EBRULUM bu ne hız hareket,birazda bize yolla ya....Bende hergün yürüyüş yapıyorum ama 45 dk..

oy oy oy taöam canım sne yarın bildir ama allah aşkına profilime yaz sayfalar cok ilerler falan da yanlışlıkla birde aramayalım oldumu :roflol:
şimdiden hayırşı yolculuklar dileyeyim ben a.s

dimi yanlışlıkla:roflol:
tamam canım profiline yazarım tşkkr ederima.s.

kolay yemek balık mış:roflol: aslında kolay yaaa sadece vakit lazım...
diziler bütün günümüzü,haftamızı kaplıyo zaten:1rolleyes:

yazdımmm yazdım silindi yaa sinir oldumm(

neyse kısaca yeniden yazayım

diyetim harika gidiyoyor
gün içinde 2 kez yürüyüş yaptım
biri sabah diğeri akşam 4 ten 5.30 a kadardı
ama su gibi ter içinde kaldım. komşuma dr 20 kilo verecen demiş. oda benide arkasından sürüyor.
şimdilik oğlumu annam bakıyor ama sonrasında onun kız bakacak. tabi benim ufaklık durursa:)

sabah klasik kahvaltı yaptım ara öğünde yarım bardak beyaz leblebi
öğleye
2 kepçe mercimek çorbası
1 tabak brokoli çorbası
ara öğünde
1 elma
2 çilek
akşama 1 tane kabak dolması ve salata yoğurt düşünüyorum

slm hamuscuğummmmm benim simileyler yok öpemiyoruym canım:)
nasılsın canım
vallaha ben her gün bu şekil olursam 2 aya kalmaz bitiririm ama işte allah o şevki hiç kırdırmaz inşallahhh

edacığım senin pc ye geçmiş olsun darısı benimkine olsun inşallah.leylacığım benim tartıda sapıttı yaa. tabi tartı ne yapsın al ver al ver başı döndü en sonunda . çileden çıktı:)
asiciğim bu hafta beni böle idare edin canım. ama inanki dönüşüm muhteşem olacak

Doraaa süpersin tatlım,herşey çok güzel yemen içmen sporun...maşallah sanaaaa

komşuma dedimki
petek abla senin vermen gereken 20 kilo. benim ne günahım var
sus konuşma yürü işte diyor tabi ben ona zor yetişiyorum. yazı düşün diyoır. ince kyafetleri girydiğimizi düşün diyor.
düşündümm taşındımmmm senle bende 20 vereceksem ben 52 olurum dedim..
ve yürümeye değil arkasından koşmaya devam ettim. kadın yürümüyor koşuyordu çünkü)
90 kilo ama sanki bir tüy yolda yaaaaaaaa
rüzgarın savurduğu bir tüydü yaniii

Doraaa süpersin tatlım,herşey çok güzel yemen içmen sporun...maşallah sanaaaa

ayy leyloşum açım ama açççççççççççççççç
madem yürüyüşlerede başladım kendimi iyce toparlayım diyorum ama açlıktan başım ağrıyor. ama düzelecem. ara kaçamakları dün akşamdan itibaren bitirdim. ebrunun korkusuna çay demlemiyorum artık. ben çayı kuru kuru içememmmm
kuru çay içmektense hiç içmeyim dedim en azından bu hafta

benden olan havadis bu kadardı. belki bidaha giremeyebilirim. benim annem birazdespottur. yanında oturulmayınca sinirleniyor:) sölenmiye başlıyor....
şimdi tv ye daldı evlilik proğramlarınada bende hemen kk ya koştum:))))))

merhaba dün bilgisayarım evde bağlantı sorunu yaşadı,bugünde okul çok yoğundu girmeye fırsat bulamadım.bilgi için teşekkürler.kesinlikle sana katılıyorum.dün akşam 18,30 gibi eve geldim.akşam yemeğimi4 yemek kaşığı pırasa,bol yeşillikli zencefil,zerdeçal(her türlü kanseri önlüyormuş)limon,elma sirkesi ilaveli salata,haşlanmış 2 parça brokoli ve haşlanmış1 parça tavuk göğsü,1 dilim tahıllı ekmekten oluşan menümle saat 20,00 da yedim(biliyorum geç bir saat ama ancak hazırlayabildim)ve okuldan yürüyerek geldiğimden (arada 8 durak filan var)çok yorulmuş olmalıyım ki uyuyakalmışım.gece uyandım canım nasıl tatlı istiyor anlatamam 1 çay kaşığı kakaolu fındık ezzmesi yedimmafoldumben.neyse bu sabah yerimden zor kalktım.dün biraz abartmışım galiba.2 çeri domates,1 dilim tahıllı ekmek ve 10 tane fındıkla kahvaltı yaptım.okula demlik götürdüm tarçın ve karanfil kaynattım 2 fincan içtim,12,30 da dün akşamki yemeklerden götürmüştüm onlardan yedim.saat 15,30 gibi 2 dilim tahıllı ekmek ve bir kase yağsız yoğurt yedim.bu kadar ,daha akşam yemeğimi yemedim,bugün koşu bandımda sauna eşofmanlarımı giyip,titreşimli kemerimi takarak yürümeyi düşünüyorum inş.bu arada uzun zamandır 79,800 düm şuan 79 gösteriyor,belkide dünkü yeşil çaylar ve sirke şişkinliğimimi aldı ne dersiniz.bu arada protein alımına çok dikkat etmek gerek yoksa kas kaybı olurmuş.şimdilik bu kadar tekrar görüşürüz cokacimcoookyerimseniben

doracım ne güzel işte komşun sana yaşam koçu gibi bişey olmuş,takılmaya devam et
ara öğünlerini falan ihmal etme...çay demlememen isabet olmuş...böyle gidersen önce seni mezun edicez galiba(innnşallahhhh)

benim annemde aynen öyle :) napıyon sen orda,ne işin var orda...hatta küser bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…