Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hamuscuğum sende bayağ yol katetmişin
sauna eşofman bedede var ama şu an kullanamıyorum annem ne kilosu var sende diye onada sölenmiye başlıyor.
senin menülerde güzel
tatlı isteğine gelince bastırma şeklinde hoşuma gitti

asiciğiminde gidip psikoloji bölümüne yazacağım çok güldüm yaa:))
gerçekten çok hoştuuuu

merhaba dün bilgisayarım evde bağlantı sorunu yaşadı,bugünde okul çok yoğundu girmeye fırsat bulamadım.bilgi için teşekkürler.kesinlikle sana katılıyorum.dün akşam 18,30 gibi eve geldim.akşam yemeğimi4 yemek kaşığı pırasa,bol yeşillikli zencefil,zerdeçal(her türlü kanseri önlüyormuş)limon,elma sirkesi ilaveli salata,haşlanmış 2 parça brokoli ve haşlanmış1 parça tavuk göğsü,1 dilim tahıllı ekmekten oluşan menümle saat 20,00 da yedim(biliyorum geç bir saat ama ancak hazırlayabildim)ve okuldan yürüyerek geldiğimden (arada 8 durak filan var)çok yorulmuş olmalıyım ki uyuyakalmışım.gece uyandım canım nasıl tatlı istiyor anlatamam 1 çay kaşığı kakaolu fındık ezzmesi yedimmafoldumben.neyse bu sabah yerimden zor kalktım.dün biraz abartmışım galiba.2 çeri domates,1 dilim tahıllı ekmek ve 10 tane fındıkla kahvaltı yaptım.okula demlik götürdüm tarçın ve karanfil kaynattım 2 fincan içtim,12,30 da dün akşamki yemeklerden götürmüştüm onlardan yedim.saat 15,30 gibi 2 dilim tahıllı ekmek ve bir kase yağsız yoğurt yedim.bu kadar ,daha akşam yemeğimi yemedim,bugün koşu bandımda sauna eşofmanlarımı giyip,titreşimli kemerimi takarak yürümeyi düşünüyorum inş.bu arada uzun zamandır 79,800 düm şuan 79 gösteriyor,belkide dünkü yeşil çaylar ve sirke şişkinliğimimi aldı ne dersiniz.bu arada protein alımına çok dikkat etmek gerek yoksa kas kaybı olurmuş.şimdilik bu kadar tekrar görüşürüz cokacimcoookyerimseniben
hoşgeldin canm
sabah bir dilim ekmek öğlen iki dilim ekmek
akşamda üç dilim ekmek olmaz bu inşallahhhhhhhh bilmiyorumkismile
diğerleri çok güzel efferin sana gece tatlı istemesi hariç
bnede akşam uyursam kalktıgımda mutlaka bişiler yemek istiyor canm da sıkıyorum kendimi
hadi bakalım hamus cum snei çok karalı gördüm inşallah böyle devam edersin güzelim kaydirigubbakcemile5

ebrucum bu saatte seni burda görmeyi neye borçluyuz acaba = )

diyetim harika gidiyoyor
gün içinde 2 kez yürüyüş yaptım
biri sabah diğeri akşam 4 ten 5.30 a kadardı
ama su gibi ter içinde kaldım. komşuma dr 20 kilo verecen demiş. oda benide arkasından sürüyor.
şimdilik oğlumu annam bakıyor ama sonrasında onun kız bakacak. tabi benim ufaklık durursa:)
o oy oyyyyyyyyyy ama beni gecemezsin kzuum sen istediğin kadar yürü
hem sende benim kiloma abaklma benden zayıf yürüdüğüm arkadaşlar yav sen bu kadar enerjiyi nerden buluyon allah aşkına diyorlar bir kerem hıhhhhhh
o kadar yürüdüm kendim yenemedim birde linkimdeki hareketleri yaptım şekerim
neys görcez sonuçları
çok yorgunum ayaklarımın üzerine basasım yok
ama misafirim geliyo

hamuscuğum sende bayağ yol katetmişin
sauna eşofman bedede var ama şu an kullanamıyorum annem ne kilosu var sende diye onada sölenmiye başlıyor.
senin menülerde güzel
tatlı isteğine gelince bastırma şeklinde hoşuma gitti

anneler hep öyle zaten.ben de 80 kiloluk bir tombik oldum annem doğum yaptın olacak o kadar bizim ailede şişman yok boşa endişeleniyorsun diyor.zayıflama ilacı kullandım bi ara.kullandığımı ağzımdan kaçırdım bana baya bi dil saydı.anne yüreği işte...ooff tatlı isteği ben de hiç biitmiyor özellikle çikolata isteği...zaten çikolata ve kahveye dur diyebilsem zayıflarım diye düşünüyorum.yol katetme konusunda ciddi misin,sizlerin yanında ben çok çömezim.maşallah sizler baya azimlisiniz.ama umut oldu bu sözler bana.çoook teşekkür ederima.s.bu arada hepişniz çok sıcakkanlı ve samimisiniz çok güzel bir ortam.keşke daha önce keşfetseydim..

humuscum baya kararlısın,böyle devam et canım :KK66:
gece uyandığında su iç derim....ben daha önceki zayıflama tecrübemde böyle yapmıştım,1 haftada 1 kilo gitmişti...ama artık gece uyanmalarım yok :))
hı birde senin boyun uzun galiba yaa dimi? vücut kitle indeksin normal sınırlarda 79 olmana rağmen...

kocişimin çarşıda işleri oluşunaaaaaaaaa :roflol: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
yoksa nerden gircem bu saattte:roflol::roflol: :roflol:

ben de onu diyorum yaaakaydirigubbakcemile3
seni burada görünce baya şaşırdım sempatiksalakcinni

kocişimin çarşıda işleri oluşunaaaaaaaaa :roflol: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
yoksa nerden gircem bu saattte:roflol::roflol: :roflol:

ay ay allah seni emi
şimdi tam mesajı gönderdim kocişim aradı ben geldim yönetime geciyorum diye
sen napıyon dedi bende kk dayım dedim kızlar demişki dedim ebrucum bu saatte seni burda görmeyi neye borçluyuz ddiyorlar dedim
hehehehehe
o da dediki deseydin ya dedi eşimin çarşıda olmasına diye :))))) :roflol::roflol:
bende dedim zzaten dedim
:roflol::roflol::roflol:
oda dediki yaz onlara en kısa zmanda bir ekran ayarlayacgız akşamlarıda burda olaacgım de dedi :eek: :asigim: :asigim: :asigim:
kasa varda elkran yok :roflol:
hatta üç kasa var iki ekran var biri çocukların biri eşimin biride benim :roflol: :roflol::roflol:

humuscum baya kararlısın,böyle devam et canım :KK66:
gece uyandığında su iç derim....ben daha önceki zayıflama tecrübemde böyle yapmıştım,1 haftada 1 kilo gitmişti...ama artık gece uyanmalarım yok :))
hı birde senin boyun uzun galiba yaa dimi? vücut kitle indeksin normal sınırlarda 79 olmana rağmen...
aslında çok uzun değil.1,60 boyum.evet gece uyanmalarım olmasa daha iyi olacak.ama dün çok erken kalktım ondan erken uyuyakaldım ve haliyle gece uyandım.ama bundan sonra daha dikkatli olacağım inş.sözleriniz beni çok motive etti.teşekkürler.

ay ay allah seni emi
şimdi tam mesajı gönderdim kocişim aradı ben geldim yönetime geciyorum diye
sen napıyon dedi bende kk dayım dedim kızlar demişki dedim ebrucum bu saatte seni burda görmeyi neye borçluyuz ddiyorlar dedim
hehehehehe
o da dediki deseydin ya dedi eşimin çarşıda olmasına diye :))))) :roflol::roflol:
bende dedim zzaten dedim
:roflol::roflol::roflol:
oda dediki yaz onlara en kısa zmanda bir ekran ayarlayacgız akşamlarıda burda olaacgım de dedi :eek: :asigim: :asigim: :asigim:
kasa varda elkran yok :roflol:
hatta üç kasa var iki ekran var biri çocukların biri eşimin biride benim :roflol: :roflol::roflol:

:roflol::roflol:
bayıldım yaaaa....

aslında çok uzun değil.1,60 boyum.evet gece uyanmalarım olmasa daha iyi olacak.ama dün çok erken kalktım ondan erken uyuyakaldım ve haliyle gece uyandım.ama bundan sonra daha dikkatli olacağım inş.sözleriniz beni çok motive etti.teşekkürler.

canım o zaman sen çizelgeni hazırlarken boyunu yanlış girmişsina.s
benim de boyum 1.62...

hoşgeldin canm
sabah bir dilim ekmek öğlen iki dilim ekmek
akşamda üç dilim ekmek olmaz bu inşallahhhhhhhh bilmiyorumkismile
diğerleri çok güzel efferin sana gece tatlı istemesi hariç
bnede akşam uyursam kalktıgımda mutlaka bişiler yemek istiyor canm da sıkıyorum kendimi
hadi bakalım hamus cum snei çok karalı gördüm inşallah böyle devam edersin güzelim kaydirigubbakcemile5

aslında gittiğim diyetisyen günde 8 ince dilim ekmek yememe izin vermişti.kepekli ile beyaz ekmeğin kalorisi aynı hatta kepek ekmeği kansızlığınızı arttırabilir ama bağırsaklarınızı çalıştırır demişti.

teşekkür ederim,çok iyi motive ediyorsun bizi kaptana.s.

akşam yemeğim 2 kepçe tarhana çorbası,ekmek yiyesim yoktu...
sanırım 3-3,5 lt su içtim...
acıkırsam meyve yerim :KK66:

şimdi başardım sanırım.ilkini yaparken de biraz zorlandım.aslınbda 25,4 de normal bir BKı sayılmaz,ama ben biraz balıketli olmayı seviyorum:)ben şimdi çıkıyorum sonra yine görüşürüz.bu arada o menüyle doyabilecek misin?ya da ben acıktım:) iyi akşamlar

merhaba.hu huuuu bizim gruptan kimseler yok muuuu?bu akşamki menüm haşlanmış 3 parça brokoli,5 yaprak ıspanak,1 kase tarhana çorbası,yine zencefil,zerdeçal ve acıbiberli salata,1 dilim tahıllı ekmek.tarhanayı sebzeleri haşladığım su ile pişirdim.ayrıca geçen, programın birinde bir beslenme uzmanı acı biberin metabolizmayı hızlandırdığından bahsetmişti.azsonrada yürüyüşümü yapacağım.arkadaşlarım sayenizde zayıflayacağım galiba...hepinize çooook teşekkürlera.s.yarın görüşürüz...

X