Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhaba dün bilgisayarım evde bağlantı sorunu yaşadı,bugünde okul çok yoğundu girmeye fırsat bulamadım.bilgi için teşekkürler.kesinlikle sana katılıyorum.dün akşam 18,30 gibi eve geldim.akşam yemeğimi4 yemek kaşığı pırasa,bol yeşillikli zencefil,zerdeçal(her türlü kanseri önlüyormuş)limon,elma sirkesi ilaveli salata,haşlanmış 2 parça brokoli ve haşlanmış1 parça tavuk göğsü,1 dilim tahıllı ekmekten oluşan menümle saat 20,00 da yedim(biliyorum geç bir saat ama ancak hazırlayabildim)ve okuldan yürüyerek geldiğimden (arada 8 durak filan var)çok yorulmuş olmalıyım ki uyuyakalmışım.gece uyandım canım nasıl tatlı istiyor anlatamam 1 çay kaşığı kakaolu fındık ezzmesi yedimmafoldumben.neyse bu sabah yerimden zor kalktım.dün biraz abartmışım galiba.2 çeri domates,1 dilim tahıllı ekmek ve 10 tane fındıkla kahvaltı yaptım.okula demlik götürdüm tarçın ve karanfil kaynattım 2 fincan içtim,12,30 da dün akşamki yemeklerden götürmüştüm onlardan yedim.saat 15,30 gibi 2 dilim tahıllı ekmek ve bir kase yağsız yoğurt yedim.bu kadar ,daha akşam yemeğimi yemedim,bugün koşu bandımda sauna eşofmanlarımı giyip,titreşimli kemerimi takarak yürümeyi düşünüyorum inş.bu arada uzun zamandır 79,800 düm şuan 79 gösteriyor,belkide dünkü yeşil çaylar ve sirke şişkinliğimimi aldı ne dersiniz.bu arada protein alımına çok dikkat etmek gerek yoksa kas kaybı olurmuş.şimdilik bu kadar tekrar görüşürüz cokacimcoookyerimseniben

Benimde şişkinliğim gidinca bayağı bi hafiflemiştim.Çok şişkinlik oluyorsa yemeklerin üstüne lipton yemek sonrası çayını öneririm kuş gibi oluyorsun.Bi de 6 dan sonra yemeyi bıraktığımdan beri kuş gibi kalkıyorum tavsiye ederrim:eek:
Zaman içinde yediklerimi görürsün,birsürü bitki çayı alıyorum ve çayı kahveyi azalttım,çok sıkmadan 4 kilo verdim 1.5 ayda hep böyle gitse keşkegamyoncuiremsu

harika,çok iyi vermişsin.ben de bitki çaylarını çok seviyorum.liptonun dtx isimli çayını kujllanıyordum.ama 2 aydır alışveriş merkezlerinde arıyorum bulamıyorum.şu aralar yeşil çay,ıhlamur,kuşburnu birde Ebrunun tavsiyesiyle tarçın,ıhlamur,karanfil kaynatıyorum,bunları içiyorum.senin söylediğinide denerim en kısa zamanda.

doracım ne güzel işte komşun sana yaşam koçu gibi bişey olmuş,takılmaya devam et :KK66:
ara öğünlerini falan ihmal etme...çay demlememen isabet olmuş...böyle gidersen önce seni mezun edicez galiba(innnşallahhhh)

benim annemde aynen öyle :) napıyon sen orda,ne işin var orda...hatta küser bana..
Benimkiye de farmville yi çok oynanmam yüzünden aramız açılmıştıkafamçokkarıştıBıraktım oynamıyorum şimdi annemden kıymetlimi beeŞeniz
Sizle çok takılıyorum diye kızmasın da :eek:lmaz:

anneler hep öyle zaten.ben de 80 kiloluk bir tombik oldum annem doğum yaptın olacak o kadar bizim ailede şişman yok boşa endişeleniyorsun diyor.zayıflama ilacı kullandım bi ara.kullandığımı ağzımdan kaçırdım bana baya bi dil saydı.anne yüreği işte...ooff tatlı isteği ben de hiç biitmiyor özellikle çikolata isteği...zaten çikolata ve kahveye dur diyebilsem zayıflarım diye düşünüyorum.yol katetme konusunda ciddi misin,sizlerin yanında ben çok çömezim.maşallah sizler baya azimlisiniz.ama umut oldu bu sözler bana.çoook teşekkür ederima.s.bu arada hepişniz çok sıcakkanlı ve samimisiniz çok güzel bir ortam.keşke daha önce keşfetseydim..

Oyy sende benim gibisin.Boğa mısın yoksa sendeolumunekankayizsmile
Bende kahvesiz ve çukusuz yapamam.Çikolata değil o ayol endofrin mutluluk hormonu derdim yeme diyenlere:emir_bebek:
Şimdi acı çıkolata yiyiyorum portakallı bi çukusu var ülker golden in %70 kakao.Montinac amca veriyo diyette onu.
Kahve işini de kafeinsiz kahve ile çözdüm.Biraz pahalı kavanozu gerçi,işyerinde ortaya bırakınca millet gold diye içti şimdi vitamin kutusunda götürüyorum:hulya:

Ebruş yaa bu metobolizma çayını limonlu karabiberli yapınca hem ekşi hemde acı oldu yaa,grip olana vermek lazım bunu anında ayağa dikeryerimseniben

o çayda tam olarak neler var?ben tam olarak bilmiyorum.evet o çikolatayı biliyorum ama çok acı değil mi?onu yiyince hiç çikolata yemiş gibi olmuyorum.kahveye gelince genelde gold içiyorum ama kafeininde zayıflattığını duymuştum.bu arada kahveyi de kremalı seviyorum..of fffff bahsederken bile canım istedi.napcam ben yaaaa....

günaydınnnnnnnnnnnnnn
enfes bir mersin sbaahından benim bütün hayırlı ve hayırsız fıstıklarıma günaydınlar olsun efendim gününüz cok iyi gönlünüz her zmankinden daha güzel güzelliklerle donatılmış bir gün gecirmeniz temennisiylee günaydınnnnnnnn
evet fıstıklarım iki bardak suyumu içtim ama kesmedi azkekik suyuda içeyim bari diyorum ;:KK66:
akşam yemek yemedim misafirim vardı biliyonuz:KK43: bir dilim kek yedim yemek yerine :) sonrada bir avuç içinden az karışık çerez yedim :)
bu kadar gece cok yorgunluktan sızıp kalmışım :)
benden şimdilik bu kadar cocuklar okula ben yürüyüşe sonra birde oğlişimin eski okuluna gitmem gerekiyor ama ne zman ve nasıl bilmiyorum şimdilik :)
evet kızlar miscim efferin snaa 6 dan sonra hiç bişi yemediğin için bak gör daha hızlı kilo vereceksin
hamuscum senide tebrik ederim yediklerin gayet güzel canım
sende türk kahvesi iç aaaaaaa kremada neymiş onlar kalorili kalorili hem canın çoooook çekerse sen benim çayımdan yapta iç unutursun hem içinden yada dışındanfarketmez sürekli kendini motive edici şeyler söyle emi tatlım ben bu çayları seviyorum ,harika bişi bu ya , yaglarımın eridiğini hissediyorum ,gibi şeyler sana en uygun ne olursa oldumu fıstıkım
aynı koşullarda sayılırız ama benim boyum azıcık daha uzun 164 gibi :)
evet evet evet
diğer kızlara artık bişi demekten benim hem ellerim hem beynim hemde cenem yoruldu kendileri bilirler
bugün ve yarın bildirime gelmeyenler yok benim haberim yoktu vs vs gibi sebeplerle karşıma cıkmazlar umarım
bugün ve yarın bildriim günü ltfewn unutmayalım oldumu
evet ben gider şimdilik mersin sokakları beni bekler ve ormanım tabikide :)))))))))))))
öptüm sizi ciccişler
asicim canm bak ilk günaydın benden bugün kimse yok deme emi güzelim
bu takım ya canlanacak ya canlanacak kızlar kimse yok yada rastlaşamıyoruz diye yazmamamazlık etmeyin oldumuuuuuuuuuuu

hiiiiiiiiii çok uzun olmuş özür dilerim
leylacım bende güldüm epey kzuum :)))))))))
mis nerdesin sen ? gün boyu ortada yoktun dün vardın da ben mi görmedim utangac smiley :KK43:
larada gelmemiş harika zaten firar orbiş annesine mi gitmişti en son oda yok
moda yok zaten tamamen kaybettik onu istanbul sokaklarında
samanyolum da ce deyip kayboluyor uzun uzun kalmıyor hiç :KK43:(((((((( ba bayyyyyyyyyyyyyy

missssssssssss nasıl karabiber kullanıyon kuzum ya hiç acı olmuyorki bendekiiiii tane karabiber olcak çekilmemişşşşşşşşş ekşiyide az koy canım aa :))))))))))

off kızlar yaaa canım sıkılıyor gelin de biraz konuşakkk anlaşakkk kaydirigubbakcemile
hamus da gelmedi bir daha. gevezeyim dedi. bizim sessizliğimiz onu da kaçırdı galiba sempatiksalakcinni
bakın gidiyorum bir derdim var'a aklinialirimsmile valla psikolojim bozulacak bilmiyorumkismile

neyin var canımm ne olduuu ne sıktıı senii bu kadar anlat bakalım

gitmiş valla kız asi cabuk gel buraya
karabiber gecmiş olsun canm
hadi bakalım tam gaz sarıl o zman bize
kimsecikler yok evet aynı hayalet 2. takım
aşacagız ama zaman bakalım
leyla cım aceve gidiyoruz demişsin dün ne bilim bütün gündüz gelemyeecgini ben
hamussssss nerdesin bak hemen söylentiler çıktı cabuk gel gevezelik et bize :))))))))
lara hanım moda hanım ve harika hanımdan hala ses yok
evet gelelim bana mercimekli köfte yaptık arkadaşlarla salatayla yedim yanında da bir bardak ayran içtim
bu kadar
inanılmaz yorugunum kendimi yenemedim birde o linkteki harketleri yaptım bacaklarım vücudum her yerim agrıyorrrr acayip uzanma istegi var içim de ama cok işim var kızlar biraz önce gittiler
ben mutfaga geccem biraz görüşmek üzre
çokk sağoll ebrucummmmm
ayrana bayılırımm ebrucumm mercimekk köfteninn yanındadaa ne iyii gitmiştirrr

leylacım valla iyi aklıma getirdin ben bugün içmedim çayımı içmeye fırsatım olmadıki of of cokkkk yorgunum :KK43:(((((
sanada kolay gelsin
valla yogunluktan sıkıldım artık
akşama yine misafirim var ya ben ne ara dinlenecegim :KK43:(((

çokk haklısınn canımmmm senn bendendee yoğunsunnn

edacığım senin pc ye geçmiş olsun darısı benimkine olsun inşallah.leylacığım benim tartıda sapıttı yaa. tabi tartı ne yapsın al ver al ver başı döndü en sonunda . çileden çıktı:)
asiciğim bu hafta beni böle idare edin canım. ama inanki dönüşüm muhteşem olacak

evett canımm noluyoo bunlaraa hastalanıyoo bizimm pclerr
benimkii geldii nasıll sevindimm anlatamamm benn pc olmadığıı zamann çokk sıkılıyorumm evdee illa birşeylerr okuyacağımmm

komşuma dedimki
petek abla senin vermen gereken 20 kilo. benim ne günahım var
sus konuşma yürü işte diyor tabi ben ona zor yetişiyorum. yazı düşün diyoır. ince kyafetleri girydiğimizi düşün diyor.
düşündümm taşındımmmm senle bende 20 vereceksem ben 52 olurum dedim..
ve yürümeye değil arkasından koşmaya devam ettim. kadın yürümüyor koşuyordu çünkü)
90 kilo ama sanki bir tüy yolda yaaaaaaaa
rüzgarın savurduğu bir tüydü yaniii
oooo ne harikaa komşuu öyleee,buu fırsatııı mutlakaa değerlendirrr canımmmm
ayy leyloşum açım ama açççççççççççççççç
madem yürüyüşlerede başladım kendimi iyce toparlayım diyorum ama açlıktan başım ağrıyor. ama düzelecem. ara kaçamakları dün akşamdan itibaren bitirdim. ebrunun korkusuna çay demlemiyorum artık. ben çayı kuru kuru içememmmm
kuru çay içmektense hiç içmeyim dedim en azından bu hafta

akşammm kaçamaklarıı genelliklee markettenn almamı oluyoo yoksaa senmii hazırlıyorsunn pastalarr çöreklerr
eğerr öyleysee çokk zor ya benn hazırlıyamammm fazlaa pastaa falann çokk üşenirimmm

doracım ne güzel işte komşun sana yaşam koçu gibi bişey olmuş,takılmaya devam et :KK66:
ara öğünlerini falan ihmal etme...çay demlememen isabet olmuş...böyle gidersen önce seni mezun edicez galiba(innnşallahhhh)

benim annemde aynen öyle :) napıyon sen orda,ne işin var orda...hatta küser bana..
bakkkk benimm annemdeee benii hiçç çağırmazz hatta geçerr mutfağaa yemeğimii falandaa yaparr hiçç karışmazzz
kocişimin çarşıda işleri oluşunaaaaaaaaa :roflol: :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
yoksa nerden gircem bu saattte:roflol::roflol: :roflol:

bendee eşimm evdee oldumuu fırsatt bulamamm ebrucumm o günler neden se işlerimm bitmezz hiçç

anneler hep öyle zaten.ben de 80 kiloluk bir tombik oldum annem doğum yaptın olacak o kadar bizim ailede şişman yok boşa endişeleniyorsun diyor.zayıflama ilacı kullandım bi ara.kullandığımı ağzımdan kaçırdım bana baya bi dil saydı.anne yüreği işte...ooff tatlı isteği ben de hiç biitmiyor özellikle çikolata isteği...zaten çikolata ve kahveye dur diyebilsem zayıflarım diye düşünüyorum.yol katetme konusunda ciddi misin,sizlerin yanında ben çok çömezim.maşallah sizler baya azimlisiniz.ama umut oldu bu sözler bana.çoook teşekkür ederima.s.bu arada hepişniz çok sıcakkanlı ve samimisiniz çok güzel bir ortam.keşke daha önce keşfetseydim..
hoşgeldinn canımm senlee karşılamadıkkk
missssssssssss nasıl karabiber kullanıyon kuzum ya hiç acı olmuyorki bendekiiiii tane karabiber olcak çekilmemişşşşşşşşş ekşiyide az koy canım aa :))))))))))
hahhaahhahihoyyytbendee bendennnnn bahsediyorsunuzz sandımm

neysee kalkayımm benimm canavarlarr akhvaltıı yapacakk
annem ve kızkardeşimm bendee kaldılarrr dünnn,
bugünn havaa çokk güzell yürüyüşümüde yapayımm
ebruşş günaydınn canımm sanadaa

günaydın kızlar :KK66:
bugün baya bi işlerim var,artık arada giripte bakabilirmiyim bilmiyorum..
sabah 2 bardak ılık suyumu içtim..
1 dilim ekmek,1 dilim peynir,2 zeytinle kahvaltımı yaptım..
yarım lt daha su içtim,içmeye devam...

bu kadar uğraşıma rağmen bugün 76 çıktım yani sadece 300 gr gitmiş :S gerçi şişliklerimin indiğine şükrediyorum o ayrı mesele...2 gün önce 79 çıkmıştım...

huhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
çok yoruldum kızlar yine çokkkk yürüdüm eve kendimi zor attım şimdide cayımı içiyorum taçın ıhlamur karanfilden oluşan da kızlaraa bir bakayım dedim
karabiber fazla uzak kalma rica ediyorum oldumu canm
ne yedin ne içtin yazmamışsın bu arada :KK43:
leylacım tamam canım hayırlı yolculuklar dilertim tekrar sana tatlım
yediklerin çok güzel
ha bu arada ben sabah üç bardak su ve kekik suyumu içtim evden kahvaltı yapmadan cıktım ki her gün gittiğimiz yerde bir simitçi var ordan simit alalım diye anlaşmıştık bir tane simit yedim şimdide cayımı içiyorum bu kadar

ay burdan ayrılamıyom,annem tv ye daldımı kaçıyom :)
ebrucum babam 5 sene önce şeker hastası olduğunu öğrenmişti bi de biraz kiloluydu...çok kekik çayı içti ve şu an incecik...artık kekik çayımı etkiledi bilemem...tabi yeme düzenide değişmişti...

kesinlikle leylacım evet kekiğin faydalarıda cok büyük ben suyunu türketiyorum çok acı maa ben seviyorum tadını yahu ben biraz acayibim herhalde
ben evde hiç bir şey yoksabile kendime kekik kaynatır içerim oh mis gibi siyah cayla aram hiç yoktur ayda bir belki yarım bardak bu kadar yai

Ebruşcumm,ben normalde zencefil,karanfil,ihlamur,trçın yapıyordum sadece ıhlamur olsun die:p,elma ekledim sonra dünde kabuğuyla yarım limon bi de toz karabiber attım hem acı heö ekşi oldu.(DİL ÇIKARAN SURAT)

Regl oldum kızlar,civanperçemi çayı öne çekti günlerimi.Ama rahatım eskiye göre şükür.
yemeğe gidiom gelince devam etçem

herkes merhaba.bugün çok yoğun bir gün,muhasebeyle mem arasında mekik dokudum.sabah yarım simit ve 5 yaprak marul yedim.açlık hissetmiyorum şimdilik yorgunluktan olsa gerek.bay yürüdüm,arabamı artık hepten eşime bıraktım,ayaklarım sağolsun,zaten bu kilolar heryere arabayla gitmekten oldu...kızıyorum kendime.neyse şimdi öğlen yemeğimi yiyeceğim.menüde neler var bilmiyorum,sonra yazarım.yemekten sonra tekrar dışarı çıkacağım,işim erken biterse tekrar görüşürüz,görüşemezsek akşama gevezeliğe devam ederim.tabi konuşacak ve yazacak enerjiyi bulabilirsem.hepinizi öpüyorum...

ayrıca o çaydan bugün deneyeceğim inşallah.zencefil kök zencefil olacak değil mi.toz zencefili salatalarıma filan koyuyorum.sağolun arkadaşlar,sizler benim için çok büyük bir şanssınız,tam ümitsizliğe kapılmıştım ki Allah sizleri çıkardı karşıma.mutluyum ve kendimi sağlıklı hissediyorum.

herkes merhaba.bugün çok yoğun bir gün,muhasebeyle mem arasında mekik dokudum.sabah yarım simit ve 5 yaprak marul yedim.açlık hissetmiyorum şimdilik yorgunluktan olsa gerek.bay yürüdüm,arabamı artık hepten eşime bıraktım,ayaklarım sağolsun,zaten bu kilolar heryere arabayla gitmekten oldu...kızıyorum kendime.neyse şimdi öğlen yemeğimi yiyeceğim.menüde neler var bilmiyorum,sonra yazarım.yemekten sonra tekrar dışarı çıkacağım,işim erken biterse tekrar görüşürüz,görüşemezsek akşama gevezeliğe devam ederim.tabi konuşacak ve yazacak enerjiyi bulabilirsem.hepinizi öpüyorum...

oy efferin sanada yürü tabi biraz yoruluyoruz ama harcadıgımız kolarilileri görünce iyi iyi yürü canım
ya bu raada öğretmenim demişsin ya bende takıldım acaba sen müdür yada müdür yardımcısı falanmısın da bu kadar yogunsun diye ?opuyorumnanaktan

X