Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hıııııııııııı bak sennnnnnn dora hanıma daha yeni gördüm mesajını
hamuss nerdesinnnnnnnnn?

ebrucum valla süper gidiyosun yaaa maşallah sana...yürüyüşler falan tamamdır yaniiii
kolay gelsin bu arada...ben de bi buraya bi ev işine :)

Kızlarrrrrrrrrr ohh be sonundaa geldimm cumaa kaşmaa biziimm bilgisayarr birr gitti dahaa yenii geldimmmm,aramadıkk yer bırakmadıkk eşimm müdürlerininn karşısınaa bilee gittiii ne bu böylee her ayy mutlakaa kesiliyoo istemiyorumm hattınızıı diyee tartışmışlarr
Tamamm yapacağızz dediklerii haldeetam 5 gün geçtii
Dedimm kızlarr benii edaa yinee gelmiyoo diceklerr amaa alakasıı yokk kızlarrr,2 elimmm pastaa böreğinn içindee olsaaa yinee gelirr yazarımmm bennn yaniii
Hatta artıkk bugünn internett kafeyee bilee gidipp sizee yazmayıı düşünüyordummm internetimizz yokk
yakınımızdada yokki hemenn gidipp yazayımm taaaaaaa teyzeminn kafee
neyse geldimmmm artıkk diyett bombaaaa gibiiiiii

yihuuu hoş geldin ablacııımmm:lepi:
evet bazen oluyor öyle kesilmeler falan...anladığım kadarıyla diyette süper gidiyo..reglini oldunmu sen?kişisel rütben biraz kafa karıştırıcı geldide banakaydirigubbakcemile3

herkese günaydın günaydın günaydınnnn:)
Kızlar dün işlerimin yoğunluğu sebebi ile paylaşımda bulunamadım pek özürr(çiçek veren smiley)
işyeri, pc sinde smiley ler çıkmıyoda Doracığımdan kopya çektim
dün iş çıkışı sinamaya gittim pek bi iyi geldi recep ivedik 3 e iyi güldüm stres atmak isteyene tavsiye ederim:)Sonrada Lahmacum yedim 2 dene ayranla(utanan smiley)
saat 6 kuralını geçirmeden ama.Millete diom hadi çabuk yemek yemeliyiz saat 6 yi geçio.Tuhaf tuhaf bakıolar bana
Az daha dolansak salata barları olan yerler varmış hay aksi dedim.Uygun yemek bulamayınca hep salata yediğim için kendimi inek gibi hissediyorum bazen,hoş boğa burcuyum zaten:))
Eve geldim saat 9(koca kapısında çok arayacam bu günleri sanki,salık salık geziyorum şimdi fazla sorumluluğum olmadan) spor mu yapsam, ders mi çalışsam, e bi de aşk ve ceza var sabahta 05:45 te kalkmak gerek.spor yapmadım önce sonra mutfakta kahvaltımı hazırlarken (ertesi güne)ekmek ısınana kadar zıplayayım dedim 200 kez zıpladım---fikir için teşekkürler leylişim izmir boyozumm:))---
sonra hazır ısınmışım dedim 60 düz mekik 60 ta bacaklarımı kaldırarak mekik çektim ohh mide kaslarım yandı sıkılaştırıcımıda sürdüm....

Soonra bugün ofise geçtim daha kimsecikler yok die zıplayayım dedim.Sonra içim rahat etmedi kapıyı kapattım zırr telefon güvenlikteki kız ne sorsa beğenirsiniz?? NEDEN ZIPLIYOSUN(ellerini yere vurarak gülen smile)
Nerden gördüyse hatun:s kapı açıkken kamera odanın birazını çekio herhall

Canımm benn inann cumaa günüü kilomuu yazdıktann sonraa akşamm bizimm bilgisayarr gittii daha yenii geldii nasıll sevindimm anlatamamm dedimm hatta bu kızlar yazmadığımı sanacaklarr annemleree gittimm 2 gecee kaldımm geldimm yinee çekmiyoooo dahaa yenii geldi
hemenn burayaa daldımmm

miss harikasın canım
lahmacun işi pek olmamış ama saati geçirmemen ii olmuş
neden zıplıyosun haaaa :))))

Oldumm canımm oldummm ,kişisell rütbemdee birnevii kendimiii motivee etmekk içinnn yaniiii
aaaaaaaaaaaaa seninn olaylardann haberinn yokk değilmii canımm benimm eşimm 3ncüü diyee tutturdu, bendee hamilee kalanaa kadarr aranızdaa olacağımm benn istemediğimm içinn çocuğuuuuu canımm sıkıldıkçaa kendimii yemeğee verdimmm satenn alacamm deyipp durdumm amaa budaa bunaa kiloo olarakk dönüyooo
Herr ay hastalandıkçaa seviniyorumm aslındaaa,amaaa diyorumm nereyee kadarr yaa doğurayımm birann evvel kurtulayımm bu psikolojidennn
Bu haftaa sonuu annemlerdee bilee çokk ağladımmmsenağlamaannemdee damadınıı tutuyooo olsunmuşş birtaneee dahaa
Amaaa benn hazır değilimm kendimii hazırr hissetmiyorumm leylacımm
senn az çokk beniii iyii tanıyorsunn diyett dendinmii akar sularr durur benimm içinn ,amaa adeptamıı bozuyoo hamilelikk aklımaa gelincee
neysee kendimii fazlaa üzmiyeyimmm
onudaa birr neviii motivasyonn içinn yazdımm canım

senin kızlarda büyümüş artık,bu vakitten sonra biraz zor gelir ama eşin istiyorsa sende yavaş yavaş alıştır bence kendini ve o zaman bu diyet işine sıkı sarılda 3-4 ayda gitsin kilolar çıtır anne adayıyım dersin o zaman

miss bende zıplayıp duruyorum canımmm.oğlumda benle bir zıplıyo :)

oy oy oy şenlenmiş buralar :sm_cool:

sizleri gördüğüme sevindim.

misscim zıplamanı gördüler haa :roflol:
ben de bir ara iş yerimde ip atlıyordum. birkaç defa atladıktan sonra bir sefer tam atlıyorum zırrr telefon bilmiyorumkismile tabii ben nefes nefese kaydirigubbakcemile3 çok utandım. diyecekler bu hatun ofiste ne yapıyor ohaoldumsmile sonra bir daha da atlamak gelmedi içimden tabiii kaydirigubbakcemile3

leylacım sen de çok iyi gidiyorsun. ben de akşamı çok hafif geçiştirdim. bu gün kendimi çok motive hissediyorum :lepi: gerçi biraz uykum var ama kafamçokkarıştı

edacım geldin sonunda devam edicem ohaoldumsmile

oy oyy oyy,kızım olsa da izmire gelin versem sana turp otu salatası yerdik beraber sonra tombiş dünürlerrr:))(çıtır olcaz işallah:)) )
Bugün pek bi keyifliyim maşallah bana,sabah işe geç kaldım diye nefesim darlanıp duruyordu yolda oysa...
Şu zıplama muhabbetinden sonra keyiflendim.Bi de zor çözülecek sandığım bi olay kolaycacık halloldu.Abartıyorum işte bazenn

Hoşhgeldin Hamuş...(çiçek veren smiley) 2 tane öğretmen oldu aramızda böylece:) Aşk ımı okuyorsun sen ben okudum etkisinde kaldım uzun süre şems gibi yaşamaya çalıştım hatta..

Bugün yediklerimize gelelimm

Sabah
2 bardak oda sıcaklığında su
1 incir 2 kuru kayısı(annem bi sürü kuru incir almış bana oh ohh)

İşe gidince 1 saat sonra yani

kepekli sandviç(light sürme,lor peyniri,domates)
yeşil çay

Ara
kafeinli maalesef şekerli kahve ve mate çayı

öğlen
off yine bol kalorili yemeklerr

çeyrekten azcık fazla pizza ile salata bi de çok küçük beyaz ekmek
yemek sonrası çayı

Acıktım galiba yine :S

şimdilik bu kadarrr

Lara,samanyolu nerelerde oturuyosunuz siz canlarım ist te?

ay ne hoşuma gitti misscim :) olur valla niye olmasın :) turp otu salatası :))

evett canımm bendee öylee yapmaya çalışıyorummm satenn benn buralardann hiçç çıkamayacağımm dahaa doğumdann sonraa burdaa olacağımm

geldimm canımm geldimm bizimm internett sinir etti benii
ofisteee yorgunn seslee telefonuu açmışsınn ya çokk güldümm canımm

edacım tam sana yazıyordum patron geldi. geçmiş olsun diyecektim netin için. umarım bundan sonra olmaz. buralar çok boş kalıyor gerçekten. hayelet takım 2. takım

off kızlar yaaa canım sıkılıyor gelin de biraz konuşakkk anlaşakkk kaydirigubbakcemile
hamus da gelmedi bir daha. gevezeyim dedi. bizim sessizliğimiz onu da kaçırdı galiba sempatiksalakcinni
bakın gidiyorum bir derdim var'a aklinialirimsmile valla psikolojim bozulacak bilmiyorumkismile

he valla hamus nerelerde:uhm:
öyle fena uyku bastırdıki anlatamam yaaaboshayallersmile
oğlumla ilgileniyorum,dükkan işleriyle ilgileniyorum,mutfak işleriylede....bi yandanda buraya bakmaya çalışıyomkaydirigubbakcemile3

öğlen yemeğim vazgeçilmezim turp otu salatam,1 dilim ekmek cokacimcoook
kaçamak 1 tatlı kurabiye,1 tanecik çizi :kedi:
içtiğim su 2 lt yi geçti...bi de metabolik çayımı içiyorumkaydirigubbakcemile3

gitmiş valla kız asi cabuk gel buraya
karabiber gecmiş olsun canm
hadi bakalım tam gaz sarıl o zman bize
kimsecikler yok evet aynı hayalet 2. takım
aşacagız ama zaman bakalım
leyla cım aceve gidiyoruz demişsin dün ne bilim bütün gündüz gelemyeecgini ben
hamussssss nerdesin bak hemen söylentiler çıktı cabuk gel gevezelik et bize :))))))))
lara hanım moda hanım ve harika hanımdan hala ses yok
evet gelelim bana mercimekli köfte yaptık arkadaşlarla salatayla yedim yanında da bir bardak ayran içtim
bu kadar
inanılmaz yorugunum kendimi yenemedim birde o linkteki harketleri yaptım bacaklarım vücudum her yerim agrıyorrrr acayip uzanma istegi var içim de ama cok işim var kızlar biraz önce gittiler
ben mutfaga geccem biraz görüşmek üzre

leylacım valla iyi aklıma getirdin ben bugün içmedim çayımı içmeye fırsatım olmadıki of of cokkkk yorgunum (((((
sanada kolay gelsin
valla yogunluktan sıkıldım artık
akşama yine misafirim var ya ben ne ara dinlenecegim (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…