Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hamuscum evet öyle diyorlar yeter zaten günde 3 kupa herşeyin fazlası zarar siyah çayın bile ama bizim milletimiz bir demliği koyuyor önüne dibine kadar bitiriyor
o yüzden yeter bencede 3 kupa canım hatta ben iki kupa içiyorum
birde ıhlamur tarçın karanfil çayı demliyorum kendime metabolizma hızlandırıyor tatlım
senin belki orda yapma imkanın yoktur ama akşamları yap en aızndan oldumu kzuum
diğer mesajlarını ben dün gittikten sonra yazmışsın görmedim bugünde biraz gec geldim ondan dolayı tamam mı sıkma canını sen
eger bir cene düşüklüğü yapma :)))))))))))))))))))))))) o zman görürsün :)))))))))))))

asicim hoşgelkdin canm
ay snein bu patronda var ya bıraksın rahat rahat seni ama aaaaaaaaa iki kelam edek :)))))))
ay evet leylacım ya hayırlı teskereler canm çok pardon
ben inceliyorum bile asicimmmmmmm
hadi bakem

dün verdiğin linki inceleyememiştim ebuşum. şimdi ona baktım. ilk hareketi iş yerimde de yapabilirim. sandalyede bacaklarımı çekerek. gerçi benim sandalye arkaya doğru yatıyor. bir gümbürtü gelirse bilin ki tepe taklak oldum :roflol: :roflol: :roflol:

oy kıyamam dikkat et canım snede kendineeeeeee
hadi hadi oturdugun yerden işte kaldır indir bacaklarını valla benim mide kaslarım ve karın kaslarım agrıyor hatta boyun kaslarım bile

oy kıyamam dikkat et canım snede kendineeeeeee
hadi hadi oturdugun yerden işte kaldır indir bacaklarını valla benim mide kaslarım ve karın kaslarım agrıyor hatta boyun kaslarım bile

sen hepsini yapmışsındır azimli arkadaşım benim
akşamları ip atlamam lazım. vakit sıkıntısı çekiorum. en kısa sürede en çok kaloriyi o yaktırıyor. onu mutlaka düzene koyup her akşam yapmam lazım. dün akşam atlayamadım offf kafamçokkarıştı

lara
samanyolu
leyla
orbiş
asi
dora
ebru
harika
moda
mis
karabiber
takımızıda olan arkadaşlar
ama görüldüğü üzre şu an asi ve benden başka kimse yok artı
harika iki güğndür hiç ugramıyor iki günü bırak yaklaşık 10 gündür cok büyük düzensizlik var
moda artık evine dönse cok iyi olacak oda firar
orbiş motivasyonu eksik anladıgımız kadarı ile burdan uzak kaldıkça da daha cok eksik kalacagına eminim
karabiber kociş kurbanı
dora pc kurbanı:)
mis leyla ebru ve asicim de de hiç bir problem görünmüyor şimdilik paylaşım konusunda
larada saldı sanki az kilo verme konsuunda degilde paylaşım konusunda
samanyolum eh işte toparlayacak inşallah :)

Son düzenleme:

valla yaptım kzuum aklıma geldikçe de yapıyorummm kaydirigubbakcemile5
sende yap
muhakkak düzene bindir canım sana güveniyorum bu hafta bişiler yapmalaısın oldumu ayşegülümmmmmmm

valla yaptım kzuum aklıma geldikçe de yapıyorummm kaydirigubbakcemile5
sende yap
muhakkak düzene bindir canım sana güveniyorum bu hafta bişiler yapmalaısın oldumu ayşegülümmmmmmm

evet canım aklıma geldikçe yapıcam. iş yerinde ne yapsam kardır. evde vaktim kalmıyor. benim oğlum hiç birşeye izin vermiyor evde. ip atlamaya çalışıyorum. geliyor. ip çarpacak diyorum kaçmıyor. inceltici kemerim var oturduğum yerde onu takayım diyorum. sesini istemiyor yada bahane ediyor onunla çok oynayamadığım için. başım ağrıyor diyor kapattırıyor velet sempatiksalakcinni

oy cansıım benim napsın bebiş bütün gün annesini görmüyor ilgi bekliyor tabi o uyuduktan sonrada senin pestilin çıkıyor eminim
ama nap et bir yol bul olurmu tatlım kıymatlım zemuszemus

nöbetçi gibi kalkaldık burda asi ve ben
neyse kızlar bunların hepsi bir kenara yazılıyor haberiniz olsun

evet ebrucum
oğlum 10-10:30 gibi uyuyor. o saatten sonra da hangi işe koşacağımı şaşırıyorum açıkçası kafamçokkarıştı
kendime ayıracak hiç vaktim kalmadı artık. neyse büyüdükçe daha kolaylaşmaya başladı. en azından ufak tefek işleri kuyruğumda gezerek yaptırıyor

vakit toparlanma vakti dicem ama onu da geçti artık. valla senin pozitifliğin bana da yansıdı bugün. bende kendimiş enerjik hissetmeye başladım. gerçi gün bitiyor ama kaydirigubbakcemile3

olsun olsun canm her daim enerjik ol sen daha eve gitcen yemek buşalık vs vs senin hep enerjik olman laızm dimi fıstıkımmmm

ben dedim ama öğleden sonra yokum diyeeee...tabiii meydanı boş buldun laf atıp duruyon dimiiiguclubacismile
saat 4 te eve geldikten sonra babamla havaalanına gittik,kardeşimin kayseriye gitmesi için bilet aldık...
saat 6 da geldiiiikkk,az önce 2 çatal turp otu salatası,2 yk yoğurt yedim...
midemmi küçüldü nedirbilmiyorumkismile hı öğlen yemeğim 3 yk makarna...
birazdan metabolizma hızlandırıcı çayımı içicem:içelim:
halen fazla çıkıyorum anlamadım bu işi:uhm:
arkadaşım bacaklarıma baktı çok şiş,ödem var sende dedi ama mısır püskülü kiraz sapı ne varsa içtimmmbenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

slm kızlar zorlada olsa nihayet girebildim........
hamuscuğum hoş geldin canım. demekki not bıraktığım yerde en çok çeneli ve azimli sen çıktın(gülme simileyi)

bu gün hem pc den hem misafirden zor girdim. öğlen biraz abarttım ama akşama toparladım. üstelik annem bende ya oğlumu ona bırakıp 1 saat yürüyüş yaptım. özlemişim ben bu yürüyüşleri yaaa
tartımın 2 kilo fazla tarrığını sölüyorlar.
bende şaştım zaten. sanırım sapıtmaya başladı onca yükü taşıdıktan sonra

ebrucuğum seni çok mikemmel görüyorum canım. vallaha açıkcası gözüm korktu senden(tırsma simileyi)

binamda arkadaşlarda diyete başlamışlar. hatta her sabah 2 kez yürüyüş yapalım diyolar ama benim ufaklık engel yaaa.(ağlama simileyi)

leylacığım bende gün geliyor kendimi çok ince hissediyorum gün geliyor davul gibi sanırım birazda psikolojik bişi bu

öğleyi abarrtım demiştimya
akşama 1 kabak dolması
2 kaşık yoğurt ve bol salatayla toparladım suyumuda aklıma estikçe içiyorum
çayıma hiç şeker katmıyorum
henüz meyveye tam başlayamadım ama kurusuyla idare ediyorum

nöbetçi gibi kalkaldık burda asi ve ben
neyse kızlar bunların hepsi bir kenara yazılıyor haberiniz olsun

ebrucuğum şu pc nin sorunu ve annemin bende oluşu beni burdan bir müddet uzak tutsada aklım gönlüm sizde bunu bil tatlım

hiii yeni arkadaş gelmiş yeni çaktımbilmiyorumkismile

hamus hoş geldin canıma.s.

kızlar bugün 2,5 lt su içtim..elimde yarım lt lik bi şişe daha var,sanırım o da bitecek :jeyyar:

Doracım ne yalan söyliiim benimde gözüm korktu ebrudaneyvahedigeldismile
onun azmiyle bende baya baya toparlandım ama tartı yüzümü güldürmüyobenneyaptımki

günaydıııın günaydııınnna.s.a.s.

sabah kalkar kalkmaz 2 bardak ılık suyumu içip,yarım saat sonra 1 dilim ekmek,1 dilim peynir,3 zeytinle kahvaltımı yaptım...2 lt ye yakın su bitirdiiimmmm,wc den çıkamıyorum:kedi:metabolizma hızlandırıcı çayımı hazırlıyorum...mutfak toparlancak ev süpürülcek falan filanzemuszemus ilk önce bi zıplayayıp ısınayımda ev işi yaparken kalori harcayabileyim:jeyyar:
bu arada dün 79 kg çıkmıştım:1ninca:bugün 76.4 ama geçen haftaki kilom 76.3 tü...çok oynuyo kilom yaaa sinir oluyooommalsanaalsanasmile

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn
bitmiş vaziyetteyim arkadaşlarda bende kızlar
asicim evet kime günaydın dicenki koskoca akşam geçmiş gelen giden belli
valla ben söyliim bu böyle devam etmez listeden cıkarsınız cuma günü haberiniz olsun
taviz kesinlikle hiç kimseye yok
amac belli burda
evet gelelim bana sabah bir dilime yakın ekmek bir iki çatal peynrili yumurta bu kadar başka da bişiyok
sonra cocuklar eve ebru yürüyüşe ama bugün kü yürüyüş hem daha uzun hemde cok kkkkkkkk yorucuydu bacaklarımı hissedemez oldum kızlar
ben size sonra yazcam yagmur atıştırıyor çocuklar eve gelemez şimdi onlara yemek yapıp götürcez arkadaşlarla herkesi öpüyorum
herkesi derken burda olnaları sadece bu sefer böyle :)))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…