Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar yav hiç verememişim beş günde yavv geldim simdi sınavlarım bitti sıkı sıkı başlıcam artık sporada ebruulucum vermiiiş, moda makyaj vermiş, samanyolu vermiiiş... maşallah diyelim valla artık haftaya bakcaz dimiiiii:KK43:

kızlar yav hiç verememişim beş günde yavv geldim simdi sınavlarım bitti sıkı sıkı başlıcam artık sporada ebruulucum vermiiiş, moda makyaj vermiş, samanyolu vermiiiş... maşallah diyelim valla artık haftaya bakcaz dimiiiii:KK43:
Geçmiş olsun sınavların bitmiş harika..1,2 kg vermişsin ya hiç mi diyosun buna?
Bu arada ben damdan düşer gibi dalıyorum ama benim eski takımdaşlarımın hepsi bu takıma geçmiş canım ben kilo verip mezun olmuştum ama alıp geri dönenlerdenim malesef.Kabul görürse takımınıza g,rmek istiyorum.Başkan kim acaba kime dilekçe yazacağım?

günaydın canım
aslında senin günün aymamıştır bu kadar uykuyla ama olumunekankayizsmile

seni okuyunca evde olmak ne güzel diye düşündüm tekrar. uykun yok takıl nette kaydirigubbakcemile2
bense uykum olmasa bile uyumak zorunda hissediyorum kendimi. sabah erken kalkmam gerek çünkü :1ninca:
Akşamm yatağaa irdimm amaa birdenn uykumm kaçtıı burayaa daldımm onu bunu oku derkeknn sabahh 5 olmuşş
çocuklarınn okuluna bile zor hazırlandımmm
amaa karneler verilmedii

ben bakarım şimdi canım.
bugün ebru da gelmedi. patron gelirse hemen uçarım haberiniz olsun. kaybolursam merak etmeyin kaydirigubbakcemile

ay çokk sağoll canımm yanii doğru anlamışımm bidee okulaa yetişmemmm lazımm panik oldumm sabahhh

hmm aslında varya ben bu tür şeylerin psikolojik olduğuna inanıyorum. verdiği diyet listesiyle kilo vermiş olman kuvvetle muhtemel şakkıdı yardımcı diye tabir ettiğimiz diğer ayrıntılar sadece kendimizi diyete odaklamamızı sağlıyor. beynimizi hazırlıyor bence şakkıdı

oirpatacım iyiki geldin.
benim hiç aklıma gelmemişti eski kiloyu yazmak. sanki takıma girdiğindeki kilo yazılacak gibi düşünmüştüm. valla 2. haftadan uyarı almayalım da:1ninca:

şincik şööle oluyor.
66,9 dan 66,5 çıkartılıyor. sonuç 0,4
0,4 ü 66,9 yani eski kiloya bölüyoruz. sonuç 0,0059
direkt olarak bu sonucu 100 ile çarpıyoruz. sonuç 0,5979
bize virgülden sonraki 2 basamak lazım. 3. basamak 5 ten büyükse 2. basamağı bir arttırıyoruz. yani 0,60 oluyor. 0,5939 olsaydı. arttırmayacaktık. 0,59 kalacaktı
:bbo:

işte kafamm hepp yuvartlamadaa karışıyoduuu sağol canımm
kızlar acele sınavım var gidiyorum ben 5 gün önce 68 den 67 ye inmiştim simdide 66.8 200 gr mı vermişim:KK43: neysee.. veririz yılmıom
yine bilee çokk iyii canım
Oirpata selam canım nasılsın?Okul tatil oldu nasıl keyif anlatamam boşlukta gibiyim kendimi spora vericem bu tatilde.Senin derdin var mı bilmiyorum sigarayı bıraktım ben canım aslında 3 ocakta bırakmıştım ama 2 gün önce resetlemek zorunda kaldım emeğimi yani sil baştan oldu ama hem kilo almıyacapım hemde vereceğim azimliyim inşallah
ohh bendee keyiflerr içindeyimm çokk güzell bir duyguuu

Geçmiş olsun sınavların bitmiş harika..1,2 kg vermişsin ya hiç mi diyosun buna?
Bu arada ben damdan düşer gibi dalıyorum ama benim eski takımdaşlarımın hepsi bu takıma geçmiş canım ben kilo verip mezun olmuştum ama alıp geri dönenlerdenim malesef.Kabul görürse takımınıza g,rmek istiyorum.Başkan kim acaba kime dilekçe yazacağım?

laraa sankii senii hatırladımm gibiii ben eda01

Kızlarr okullarınn tatill olmasıı dolaysıylaa bir rahatlıkk varr benimdee üstümdee oh 15 gün rahatızz

canım meraba ben o 1 kiloyu 5 gün önce vermiştim 200 grm vermiişim yani 5 gündede acaba hatamı yaptım diyorum bi yerde

bildigim kadarıyla o işlerden ebrulu sorumlu ve takım doldu heralde burdaki yazılanlardan anladığım kadarıyla yinede bi danış canım ne farkederki

sansın booool olsun vericez inşallaah..

Asiiiii selam canım nasılsın?SENDE Mı ALDIN KıLOLARI CANIM NEDıR BU KADERıMıZ YAAAAAAAAAAA.Yavrun keyifin nasıl ?
Harika sonradan gördüm açıklamışsın.Ben 10 kilo verme hedefindeyim ama hiç acelem yok 5 ayda olsun ama sağlama olsun istiyorum geçen sefer bir ay gibi bir sürede 9 kilo kadar verdim ben nolduuuuuuu burdayım.Hiç üzülme yavaş verince daha iyi oluyor?
Eda canım bende hatırlar gibiyim.ÇOCUKLAR MI VAR OKULA GıDEN

canım meraba ben o 1 kiloyu 5 gün önce vermiştim 200 grm vermiişim yani 5 gündede acaba hatamı yaptım diyorum bi yerde

bildigim kadarıyla o işlerden ebrulu sorumlu ve takım doldu heralde burdaki yazılanlardan anladığım kadarıyla yinede bi danış canım ne farkederki

sansın booool olsun vericez inşallaah..
Ebru canım tart biç bana yer var mı canım.Karneler nasıl bu arada

canım bende yazın spor yaparak iki ay gibi bir sürede 9 kilo verdim vehergün yürürdüm inceciktim inanın kalcalarınız okadar sekilleniyorki inanamıyorsunuz aynada baktıkca bakıyorsunuz kendine yemin ederim..

vücudum acaip sıkıydı sonra 4 ayda aldım yürüyüşü bıraktım okul falan derken... ve tek sebeb o deildi aslında sonradan bende follikül kist cıktı hormonlarımın dengesi bozuldu asıırı stresten yanlıs anlama kilo vermek derdi yüzünden değil başka sebeblerden..
ben cünkü kilolarımı cok mutlu bi sekilde verdim hani spor yapıyosun mutluluk hormonu falan artıyor ya..acaip etkisi var bakın internetten birsürü faydası var yürüyüşün kişiliğinizde bile değişmeler oluyor kendinize daha bi cok güveniyorsunuz motivasyon had safhada oluyor tabiki dengeli beslenme ile birlikte

simdi tatil ya gene başlıcam bidahada bırakmıcam elimden geleni yapıcam hayıırlısı tek derdimiz zayıflamakk değil vücudumuzuda sekillendirmek olsun:)

Oirpata selam canım nasılsın?Okul tatil oldu nasıl keyif anlatamam boşlukta gibiyim kendimi spora vericem bu tatilde.Senin derdin var mı bilmiyorum sigarayı bıraktım ben canım aslında 3 ocakta bırakmıştım ama 2 gün önce resetlemek zorunda kaldım emeğimi yani sil baştan oldu ama hem kilo almıyacapım hemde vereceğim azimliyim inşallah
tşk laracım iim bende kg ile ugrasıyorum:)) gözün aydın 15 gün rahatsın artık:))) spor için öneride bulunayım bilmem dikkate alırmısın? WALK HOME die bir video var cok eglenceli ve insanı strese sokmuyor.. evde yürüyüş ben 3 gündür yapıyorum ve gayet eğlene eğlene yapıyorum bi araştır istersen? sigara mevzusuna gelince offff offf esir ediyo bizi kendine :KK43: eroin bağımlılından kurtulmak sigara bagımlılından daha basitmiş... gayri gerisini düşünelim:KK43:(

harika kıdemli bir şişman olaraktan şunu diyem canım:)) duraklama evresi var mesela obezlerde 2 ay sonra duraklar sen normal oldugun için erken oluyor.. sen devamını getir haftaya pıt pıt gidecekler canım:)))

Ben kaçtım görüşürüz

güle güle laracım bırakma buraları:) :eek:lmaz:

ve karne alan 2 takım gencligini kutlarım inş güzel notlar gelmiştir:) yani bebelerinize diom:p

oirpata inş canım burda motive oluyorum gerccekten cok tesekkür ediyorum canım bu arada sen çok güzelsin resimlerine baktımda verirsen bilemiyorum nolur cok iyi bişiler olacağı keeeesiin..

bende bişiler koycam albüm neyim falan haber ederim koyduğumda hepinize ve hiiiiç yatmadım gece azıcıcık kestireyim bütün takım arkadaşlarımı selamlaarım hepinizi öptüm ladyleeeeer...

lara dünde yazdım snaa
takımda tek kişilik yer var oda şimdilik sana ayrılmış durumda kesin burdamısın
neden ün bende varım demedin yav :KK43:((((((((((((((((((( bugün listeye alırdık seni dneem e sürecine ihtiyacınız yok sizin :KK43:(((((((

harikulade cim bence bosuna üzülüyorsun en azindan 200 gram vermissin ya hc vermeseydin ne yapardin,bide sinavlarin bitti,simdi daha da fazla verirsin opuyorumnanaktan

Kızlar merabaa ben geldimmopuyorumnanaktan
özledim sizleri vallasırnaşık şey.
Laptop umu alıp gittim güya sizlerle yazışacaktım,ama nooldu laptop um göçtü:çok üzgünüm: açılmıyor kesinlikle format attıracam şimdi-tatlicadiarzu-.
Anneyle bi güzel tatil yaptık ama üşütmüşüm :1no2: boğazım acıo accıkın şimdi.
Yedin mi kaçırdın mı diyeceksiniz.ıtiraf edeyim ne yedim hiçç saymadım ama kızlar bende bi mücize oluştu :nazar: Eskisi gibi yiyemiyorumm:dance: Benim annem benden daha formda olmuştur hep:eek:klava:
Benden daha fazla yiyiyor.Hatta bana çok güzel bi iyiliği dokundu,doydum mu acaba dediğim anda önümdeki yemeği bu kapıdaki köpeğin hakkı diyip aldı önümden.
Güzel güzelde yürüdüm karda.Zayıfladın diyolar ama kilo henüz düşmedi :KK43:.Gerçi tok karınla tartıldım gelince.Yarından tezi yok elma sirkeli eski forma dönüş varr.

Çocukları karne alan anne arkadaşlarım a.s. hepinize güzel bir sömestr diliyorum:emir_bebek:

Öpüldünüzzopuyorumnanaktan

X