Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya kızlarr tamm olarakk anlatınn vallahaa şuann kafamm basmıyoo gerçektennnn
öncedenn arkadaşlarlaa yaptığımm içinn oluyorduuu
lütfen yardımm edinn
eğerr benn yapamıyorumm diyedee çıkartmakk istersenizz çıkabilirimm yarışmadann
şuann benii mahsurr görünn inanınn anlıyamadımm
66.9dan 66.5 çıkınca 0.4 kalıyooo
bunuuu66.9 blüyoruzzz ozamanda0.0059 çıkıyooooo
burdadaa 0.59lamı çarpıyorum 100
canımmm nedemek yapamıyorum diye takımdan çıkarmak hiç olurmu öle şeyyyyyyyy.
biz sana yardım ederiz tatlımmmm:1hug:

inler cinler top oynuyordu ellerinden alayım dedim :))))))))
yav nerdesiniz toplantı bitmedimi doracım
canım ben toplantıdan sonra aslında tolantıda değilmiş tek öğretmenle bendimyerimseniben ablama geçtim o yüzden giremedim.

Ebru canım tart biç bana yer var mı canım.Karneler nasıl bu arada
bizim karnemizde taktirlik bir karneydi:nazar::nazar::teytey:

lara dünde yazdım snaa
takımda tek kişilik yer var oda şimdilik sana ayrılmış durumda kesin burdamısın
neden ün bende varım demedin yav :KK43:((((((((((((((((((( bugün listeye alırdık seni dneem e sürecine ihtiyacınız yok sizin :KK43:(((((((
Canım teşekkür ederim burdayım burdayım başka çarem mi var 70'e dayandım, hamilelik dışında gördüğüm en yüksek noktadayım, uygun görürseniz alın takıma bari keyifli olsun bu süreç sizlerle birlikte.Ben o prosedürleri unutmuşum ebrucuğum.

Cceylinnnnnnnnn selam canım ben geldimmmm nasılsın sen buralardamısın hala..Çok öptüm canım.
oğluşlarımın karneleri süper canım inşallah hep böyle devam eder:)
Maşallah kaçtalar şimdi Ebru'cuğum.Sende çok duyarlı bir velisin ama ne öğrenciler var okuması mümkün değil veli ilgisi ile en başarılılardan olabiliyor,ne zekalar var ilgisizlikten istikbal vaad etmiyor.

bizim karnemizde taktirlik bir karneydi:nazar::nazar::teytey:
Seninki kaçtaydı kızın naptı doracım kutlarım:hooray:

Canım teşekkür ederim burdayım burdayım başka çarem mi var 70'e dayandım, hamilelik dışında gördüğüm en yüksek noktadayım, uygun görürseniz alın takıma bari keyifli olsun bu süreç sizlerle birlikte.Ben o prosedürleri unutmuşum ebrucuğum.

Cceylinnnnnnnnn selam canım ben geldimmmm nasılsın sen buralardamısın hala..Çok öptüm canım.

Maşallah kaçtalar şimdi Ebru'cuğum.Sende çok duyarlı bir velisin ama ne öğrenciler var okuması mümkün değil veli ilgisi ile en başarılılardan olabiliyor,ne zekalar var ilgisizlikten istikbal vaad etmiyor.

Seninki kaçtaydı kızın naptı doracım kutlarım:hooray:
canım bu ilgisiz veli sözüne katılıyorum bendeee
benim kız 8. sınıf bitecek.
sbs si
6. sınıfta 481.22
7. sınıfta ham olarak 463. küsürü vardı:kedi:
bakalım bu sene ne yapacak. öğretmenleri hem dersane hem okul olsun çok umutlular ama hayırlısı inşallahh

sbs si
6. sınıfta 481.22
bakalım bu sene ne yapacak. öğretmenleri hem dersane hem okul olsun çok umutlular ama hayırlısı inşallahh

Doracım maaşallah kızına.Allah nazarlardan saklasın.:nazar:İnşaallah iyi bir Anadolu yada fen lisesi kazanır.Çok zor bir süreç biliyorum geçen yıl bizde yaşadık aynı şeyleri..Çok şükür oğlum istediği yere yerleşti....zemuszemus

meraba arkdaslar nasılsınız umarım iyisinizdir umarım hepinizi seviyorum..içimden geldi herkese iyi geceler..iyiki varsınız.

selam kızlar
doracım çocuklarına iyi tatiller:) kızınında maşallahı var:)

bugün yediklerime gelince
sabah 1 ekmekcik,1 dilim peynir,biraz sürme peynir,1 tane zaytin,
bolca su
akşam 2 küçük tatlı kasesinde tavuk çorbası,
içine serçe parmak boyutunda fırında kızartılmış ekmek koydum.
yine bolca su
ara
pirinç patlagı 4 adet sanırım (tanesi 27 kalori)
kayısı çayı
3 tane kayısı
kaçamak kinder yedim:kedi:
ama karnım çok doydu,pişmanlık duyuyorum,
benim normalde karnım doymaz,2-3 bardak çay içip açlığımı bastırmaya çalışırım.

bu arada yarın kahvaltıya misafir geliyo,umarım onları hazırladıklarımdan yemem...

Doracım maaşallah kızına.Allah nazarlardan saklasın.:nazar:İnşaallah iyi bir Anadolu yada fen lisesi kazanır.Çok zor bir süreç biliyorum geçen yıl bizde yaşadık aynı şeyleri..Çok şükür oğlum istediği yere yerleşti....zemuszemus

canım seninkilerede maşallah. allah emeklerini zayi etmesin inşallah tüm yavrucuklarımızınnn:Saruboceq::Saruboceq:

doraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kızzzzzzzzzzzzzzz benim baskül ya yalan söylüyo yada dogru:)))) ay 3 4 günde yani:)) gerci su atıyoz dogru olma oranı yüksek............ ay sevinc içindeyim:))))))))))))))

meraba arkdaslar nasılsınız umarım iyisinizdir umarım hepinizi seviyorum..içimden geldi herkese iyi geceler..iyiki varsınız.

ŞenizŞenizŞeniz
bizde seni sevdik kızz. sanki hiç yabancı değilmişin gibi kaynayverdikkkkk:1hug::1hug::1hug:

selam kızlar
doracım çocuklarına iyi tatiller:) kızınında maşallahı var:)

bugün yediklerime gelince
sabah 1 ekmekcik,1 dilim peynir,biraz sürme peynir,1 tane zaytin,
bolca su
akşam 2 küçük tatlı kasesinde tavuk çorbası,
içine serçe parmak boyutunda fırında kızartılmış ekmek koydum.
yine bolca su
ara
pirinç patlagı 4 adet sanırım (tanesi 27 kalori)
kayısı çayı
3 tane kayısı
kaçamak kinder yedim:kedi:
ama karnım çok doydu,pişmanlık duyuyorum,
benim normalde karnım doymaz,2-3 bardak çay içip açlığımı bastırmaya çalışırım.

bu arada yarın kahvaltıya misafir geliyo,umarım onları hazırladıklarımdan yemem...

canım tabiki doyacak karnınki doymuştaa bunları yeyincenaniknanik:roflol::roflol::roflol:
bakk ben dün hiç yazdımmı yediklerimiii:roflol::roflol::roflol: belki domadıydımmmakannehir belkide çok doyduğumdan yazmadıydımmeyvahedigeldismilelaelaelaelaelae

doraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kızzzzzzzzzzzzzzz benim baskül ya yalan söylüyo yada dogru:)))) ay 3 4 günde yani:)) gerci su atıyoz dogru olma oranı yüksek............ ay sevinc içindeyim:))))))))))))))

hayırdır şekerrrrrrrrr. ne kız sevincine bakarsan dünden beri 1 kilo vermiş gibisinnndelikafaduldensırnaşık şeysırnaşık şey
ayy bak yapınca oluyomuş demekki. senin kilo vermen şu anda çok hızlı olur. kıymetini billllllllllll.boshayallersmile
:lepi:

canım valla şok oldum bi kacgundurde bgrsk sorunlarım mevcuttu... allahım yaaa:)))pek sevinçliyim alişe bile haber verdim:))) oh beee moralim düzeldi:))) cumaya kadar verirsem o hoooooooooooo valla cok güzel olar:))

neyse ben kaçtım bebe belik aş bekler:)) aliş de yolda:)) kahvaltımı yapıp bide sporumu yapıp gelirim :)) öpüldünüz top yekun:)))))

karlı bir ankaradan günaydınn :sm_cool: günaydınnnndelikafadulden günaydınnn:1rolleyes:a.s.
bu sabah elma sirkeli suyumu içtimm. akşam tozlanmış step aletimi çıkardım. bir güzel tozunu aldım. üzerine çıktım 150 tane ile başlangıç yaptımmm.kaydirigubbakcemile2
çokta hoşuma gitti. ilk kez onu özlediğimi anladımmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sabahta kahvaltımda
1 dilim salammmmm
5 zeytinnn
2 çubuk kaşarr
minik beyaz peybir
1.5 kepek ekmek
ve çaylı bir kahvaltı yaptım. tıka basa tokum şu annn
ve akşam stepteyken dahada gaza geldim. kemiklerimi hissetmek için uğraştım. ve buldum onlarııdelikafadulden
1 ay sonra kemiklerimin elime geleceğini düşünüyorummm:sm_cool: ve mutlu oluyorummm:sm_cool:

canım valla şok oldum bi kacgundurde bgrsk sorunlarım mevcuttu... allahım yaaa:)))pek sevinçliyim alişe bile haber verdim:))) oh beee moralim düzeldi:))) cumaya kadar verirsem o hoooooooooooo valla cok güzel olar:))

barsak problemin varsa
akşam dan inciri ıslat
sabah kalkınca hem suyunu iç. hemde posasını.
birde ara öğünlere kayısı ilave et.
tabi suyu ihmal etme. bu hafta senden umutluyuz. hadi bakalım takımı 1. yappppŞeniza.s.

sbs si
6. sınıfta 481.22
Evet canım kızının maşallahı var darısı başımıza inşallah.Doracığım zorlayacak kaynak ihtiyacı varsa öneride bulunabilirim :)))

Kaç kilo verdin canım maşallah bende mutlu olmak istiyorum yaaaaaaaaaaa

Doracığım incir çok kalorili değil mi ya evde bol bol var yapsam mı ki acaba bende akşam yatarken elma sirkesi içiyorum bağırsaklarıma iyi geliyor

Ben şu anda 70.3 kg yim bu arada ama takımdan çıktığım kiloyu başlangıc yaparsanız yıkılırım yaaaaaaaaaaa 56 lardaydım herhal ne günlerdi

günaydın kızlar
laracım hoşgeldin canım. aslında hiç birimiz hoşgelmedik ya :1ninca: hiç hoş bir durum değil doğrusu kaydirigubbakcemile3

oir patacım çok sevindim ama hiç de yazmamışsın sonucu. merak ettim bak şimdi.
nasıl insan gaza geliyor dimi :eek:

ben bugün acayip şişim yaww. patlayacak gibi hissediyorum kendimi. dün akşam karda çok oynadık. soğuktan olabilir mi acaba bilmiyorumkismile

Evet canım kızının maşallahı var darısı başımıza inşallah.Doracığım zorlayacak kaynak ihtiyacı varsa öneride bulunabilirim :)))

Doracığım incir çok kalorili değil mi ya evde bol bol var yapsam mı ki acaba bende akşam yatarken elma sirkesi içiyorum bağırsaklarıma iyi geliyor
inciri diyette öneriyolar laracığım....
hatta barsak problmerinde çok etkiliymiş
zaten 10 tane değil sadece 1 yada 2 tane yeme şansın var
ben geçen sene ar öğün olarak tükeriyordum. htta arasınada 2 tane ceviz koyup kendime tatlı yiyormuş hissi verip ihtiyaccımı karşılamış oluyordumdelikafadulden
kaynak ihtiyacına gelince şu anda zeka küpü. anafen yaylınlarını çözüyorlar.
tabiki daha değişik ve zorlayıcı varsa önerilerini dikkate alır ve çokta mutlu olurummdelikafaduldenŞeniz

X