Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

siz resim mi ekledinizzzzzzzzz kaydirigubbakcemile:gitme:
kız profilimde duruyorya resimlerim daha henüz kaldırmadım. girin bakınn
bideee seyy sizin albümlere resimlere nasıl bakabilirim inanın profilleri falan yeni cözdüm bizim takımın hepsini arkdas olaarak ekledim sonra anlatırsınız bana bakarız karşılıklı şekerlerim doraa seninkinede bakacaktım beceremedim püüüüü bana:))))))
canım benim profilime tıkla ordan görürsün bu kadar basittttolumunekankayizsmile

****2.TAKIM- 140.ETAP****

dora(75.0 / 74.0 /1.0/1.33&#37:KK66:
viva la vita (61.2/62.8 /-1.6/-2.61%)
samanyolu( 67.0
moda makyaj ( 68.0/67.0/1.0/1.47%)
EBRULUM ( 83.0
kütahya(88.0 /88.0/0.0/0.0%)
karabiber01(66.9
asi bulut( 63 .8
misnewmoon (73.0
OıRPATA (
harikulade
2.TAKIM TOPLAM KıLO

Son düzenleme:
ebrucuğum ben artık karar verdim canımmmm akşam ara öğünümü daha hafif şeylerle geçireceğim. açlıktann ölsemde yolumdan dönmüyeceğim. bana dahada bir ayrı şevk geldi.delikafadulden
sabah eşimede dedim. eğer ben dışarı çıktığımızda canım şunu çekti al canım tatlı istiyor al dersemmm sakınnn ama sakınnn almaaa:eek:lmaz:
küssemde olmaz de dedim:eek:lmaz:

ebrucuğum benim geçen hafta ertelenen dersane toplantısına bugüne çağırıldım canım. eşimin işi olmasa o gidecekti ama bu iş bana kaldıalsanaalsanasmile
10. 30 da orda olmam gerekli.
ben birazını yaptımm . kalanlar senin elinden öper tatlım. yinede bir bak istersen yanlışım varmı. yok sanıyorum ama bellimi olurkaydirigubbakcemile3
görüşürüzzzzzz. hepinize iyi kilo vermeler diliyorum.....
vallaha kızlar ben iyce gaza geldim bu iş bitecekkkkkk:1rolleyes::teytey::hooray:

ha bu arada orbişin ilk kilosunu bilmediğim için onu ekleyemedim. şu anki kilosu
104.9 muş

bugünde benn uyuyamadımm bir türlüü uykumm kaçtıı

madum uykun kaçtı niye hemen gelip kaçtınnn:eek:lmaz:
insan şuraları bir toplar sabaha dora gelir diye bir kahvaltı hazırlarrrralsanaalsanasmile
senden gözleme istemediydimki sadece bir omlet yapsan yeterdicokacimcoook

günaydın kızlar
bugün pek kşmse uğramamış henüz. tartıyla aranız kötü mü yoksa

ben dün sabah tartıldığımda aç ve açık olarak 63,4 gelmiştim. bu sabah soyunuk tartılamadım. ev çok soğuktu. 64 kilo geldim. ama üzerimde sadece boğazlı body ile kazak vardı. 400 gram falan gelir herhalde. o yüzden kilom 63,6 gibidir sanırım.

ceylincim sanırım bu durumda listeye giremeyeceksin ama sen yine de burada ol bence. her cuma bildirimini yaparsın. buradan uzaklaşmak bize yaramıyor. çok çooookk uzun zaman burada olmalıyız. allah kazene sağlık versin kaydirigubbakcemile3

dora(75.0 / 74.0 / 1.0 / 1.33%)
viva la vita (61.2 / 62.8 / -1.6 / -2.61%)
samanyolu(67.0 /
moda makyaj (68.0 / 67.0 / 1.0 / 1.47%)
EBRULUM (83.0 /
kütahya(88.0 / 88.0 / 0.0 / 0.0%)
karabiber01(66.9 /
asi bulut(63.8 / 63.6 / 0.2 / 0.31%
misnewmoon (73.0 /
OİRPATA (104.9 / 104.9 / 0.0 / 0.0%
harikulade (
2.TAKIM TOPLAM KİLO

dora(75.0 / 74.0 /1.0/1.33%)
viva la vita (61.2/62.8 /-1.6/-2.61%)
samanyolu( 67.0/65.5/1,5/2,24%)
moda makyaj ( 68.0/67.0/1.0/1.47%)
EBRULUM ( 83.0
kütahya(88.0 /88.0/0.0/0.0%)
karabiber01(66.9
asi bulut( 63 .8
misnewmoon (73.0
OİRPATA (
harikulade
2.TAKIM TOPLAM KİLO

Arkadaşlar fena değiliz galiba,ben kendi adıma çok şaşkınım....kaydirigubbakcemile3

dora(75.0 / 74.0 / 1.0 / 1.33%)
viva la vita (61.2 / 62.8 / -1.6 / -2.61%)
samanyolu(67.0 / 65,5/ 1,5 / 2,24%)
moda makyaj (68.0 / 67.0 / 1.0 / 1.47%)
EBRULUM (83.0 /
kütahya(88.0 / 88.0 / 0.0 / 0.0%)
karabiber01(66.9 /
asi bulut(63.8 / 63.6 / 0.2 / 0.31%
misnewmoon (73.0 /
OİRPATA (104.9 / 104.9 / 0.0 / 0.0%
harikulade (
2.TAKIM TOPLAM KİLO

Tekrarlıyorum....

oirpatanın başlangıç kilosu 105 aslında. ama yüzde hesabı 0.00095 çıktı. 2 basamak alınca 0.00 oluyor. o nedenle aynı gösterdim onu

ceylin kıs cadı sendemi ....akannehirakannehir
sizlere baktıkça iyiki buralardan ayrılmamışım diyorum ....:nazar:
samanyolu fıstık monti adamı böyle şaşırtır işte...kaydirigubbakcemile3:nazar:

ceylinim monti kitabı vardı sende hı . madem yanıden başladın kitabada bi göz gezdir derim tekrardan .yerimseniben..
hayırlı cumalar bu arada 2. 6. takım .kaydirigubbakcemile3

günaydınlar herkesee:=)

kızlar yazdıklarınızı okudum,napalım yer yoksa ben de gelir takılırım öyle,sonra boşluk olunca da gelirim aranıza
kaydirigubbakcemile5
ceylinciğim hoşgeldin tatlım ama sanırım biz sınırı doldurduk:çok üzgünüm:
yinede ebru gelince bir saysın tabii. ben tam olarakta bilmiyorum sınır 12 kişi sadece onu biliyorum tatlım yaa

evet herkese hayırlı geceler bakalım :)
ne yediğime gelince bir iki tane hamsi balık :) yarım kase mercimek çorba 2 tane sigara böreği bir dilim de elmalı turta :) süperim ben ya:)
yarın tartı tokat atarsa bana:KK43:
ucuz atlattım sayılır ama kızlar misafirlerim az önce gitti ayaklarım agrıyor üzerine hiç basmak istemiyorum ama mutfakta işlerim var :KK43:
şimdi bizim takım
dora
misnewmoon
harikulade
viva
kütahya
ebrulum
samanyolu
modamakyaj
karabiberimmm
oirpata
asicim
takım şimdilik budur lara geliyormusun ?
ceylincim takım sınırları 12 diye biliyorum bir kontrol edelim canım
liseteye de girmesen sen bizimle kal ver kilolarını derim ben :)
oky

ebrucum olursa olur,olmazsa da yapacak birşey yok ne yapalım canım,en kötü ihtimal gelir başınızı şişirir şişirir giderim =)

ceylincim sanırım bu durumda listeye giremeyeceksin ama sen yine de burada ol bence. her cuma bildirimini yaparsın. buradan uzaklaşmak bize yaramıyor. çok çooookk uzun zaman burada olmalıyız. allah kazene sağlık versin kaydirigubbakcemile3

evet asim malesef giremeyeceğim gibi görünüyor...olsun ne yapalaım,yeşil sahaların yabancısı değiliz,6. takıma da sonradan girmiştim biliyorsun hehe=) ama kesinlikle haklısın:buradan ayrılmak bize yaramıyor!

madum uykun kaçtı niye hemen gelip kaçtınnn:eek:lmaz:
insan şuraları bir toplar sabaha dora gelir diye bir kahvaltı hazırlarrrralsanaalsanasmile
senden gözleme istemediydimki sadece bir omlet yapsan yeterdicokacimcoook

hazırlamazz olurmuyumm canımm amaa bu haftaa sen hazırlasan yaaa
benn çöçokk düzenimii bozdumm inann toparlanamıyorumm canımm
sabahh 5ti yattım biraz kk da dolandımm derkenn 5 olmuşş şimdidee dahaa yenii uyandımm okulaa yetişecemmm

ceylinim monti kitabı vardı sende hı . madem yanıden başladın kitabada bi göz gezdir derim tekrardan .yerimseniben..

hayırlı cumalar canım sana da Şeniz
monti uygulanabilirse gerçekten çok etkili. ama ben hiç kendime güvenemiyorum. hiç affı yokki amacamızın bilmiyorumkismile yasaklar tam yasak olmasa olurdu ama ohaoldumsmile kaçamaksız diyet olur mu heççç :kedi: kaydirigubbakcemile

günaydınlar herkesee:=)

kızlar yazdıklarınızı okudum,napalım yer yoksa ben de gelir takılırım öyle,sonra boşluk olunca da gelirim aranıza
kaydirigubbakcemile5

ebrucum olursa olur,olmazsa da yapacak birşey yok ne yapalım canım,en kötü ihtimal gelir başınızı şişirir şişirir giderim =)

evet asim malesef giremeyeceğim gibi görünüyor...olsun ne yapalaım,yeşil sahaların yabancısı değiliz,6. takıma da sonradan girmiştim biliyorsun hehe=) ama kesinlikle haklısın:buradan ayrılmak bize yaramıyor!

ceylincim gel valla. listede olmak çok da önemli değil. bak aeben listede değil ama ne kadar yok aldı :nazar: biz de aldığımız yolu geri gittik. şimdi bir daha aynı yollar bizi bekliyor :bbo:
sen bir ara akupunktur tedavizi görecektin ne oldu sonuç :uhm:

ben de ben de:lepi:

evet canım var bende o kitap,haftaya perşembe son finalim olacak,sonra elime kitabı alıp hatim ediyorum,bu yaz düğün var incecik olmalıyımhihoyyyt

hazırlamazz olurmuyumm canımm amaa bu haftaa sen hazırlasan yaaa
benn çöçokk düzenimii bozdumm inann toparlanamıyorumm canımm
sabahh 5ti yattım biraz kk da dolandımm derkenn 5 olmuşş şimdidee dahaa yenii uyandımm okulaa yetişecemmm

günaydın canım
aslında senin günün aymamıştır bu kadar uykuyla ama olumunekankayizsmile

seni okuyunca evde olmak ne güzel diye düşündüm tekrar. uykun yok takıl nette kaydirigubbakcemile2
bense uykum olmasa bile uyumak zorunda hissediyorum kendimi. sabah erken kalkmam gerek çünkü :1ninca:

kızlar kilomm 66.5 amaa inanınn hesaplıyamıyorumm unutmuşumm buldumm nerdenn hesaplandığınıı ama yinee yapamadımm

süpersin samanyolucum :hooray:

Aeben sorma valla,çok mutluyum.Şimdi daha da dikkat ediceğime emin olabilirsin....opuyorumnanaktan

X