Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

aaaaaaaaaaaaaaaaa yanlışmı yapmışımmmmmmmeyvahedigeldismile
çok ama çok özür tatlımmmmmmm.
ee ikimsnde çene yparsam olacağ buydu demiii:kedi::kedi::kedi:

aaaaaaaaaaaaaaaaa yanlışmı yapmışımmmmmmmeyvahedigeldismile
çok ama çok özür tatlımmmmmmm.
ee ikimsnde çene yparsam olacağ buydu demiii:kedi::kedi::kedi:
asicim daha iyi ol inşallah
iki msn haaaaaaa bakıyorum hızlısın canm bende diyorum bu kız niye iki saattte yazıyoooooo kaydirigubbakcemile
canın sagolsun arkadaşım mafoldumben oturup aglayalımmı yani
opuyorumnanaktan allahım yüüznden tebessümleri eksik etmesin
benimki sadece takılmaydı Şeniza.s.

günaydın kızlar.
bu sabah boğazlarım dolmuş. canım kahvaltı istemedi.
modacığım kendimi tanıtacağım ama geniş bir vakitte tatlım. bu gün hiçç tadım tuzum yokk. sadece bir slm verem dedimeyvahedigeldismile

asiciğim yavaş yavaş alışacak bünyeler. ben bu hafta biraz daha adapte olmaya açalışıyorum. yoğut ayran seçimin süper birde ben yiyebilsemm. pek hoşlanmıyorum ama zorla başlıyacammsüprizzzzz

yoğurt ve ayran benim diyetteki en büyük destekçim canım. önceden bende sevmezdim. ayranı yine tek tük içerdim ama yoğurdu yiyemezdim. ne zamanki düzenli tüketmeye başladım. kilo vermemi tetikledi. kilo almamın sebebi de o. kkdan ayrılınca onları da bırakmıştım. özellikle de ara öğünü alsanaalsanasmile

modacım bende kendimi tanıtmayı unuttum.

* 27 yaşındayım. aslında 2010 u sayarsak 28 miş gibi oluyor ama taaa ekimde 28 olacak laelaelaelaelae
* bir oğlum var 3 yaşında.
* çalışıyorum.
* 1,63 boyla 63,8 kiloyum. hedefim inşallah 55' i yakalamak :lepi:

Allah analı babalı sağlıkla huzurla büyütmeyi nasip etsin oğluşunu asicim :)
Kilon aslında boyuna göre sağlıklı bir kilo,Ama tabiki daha da iyisi olsun canım.Ah o 6 lı rakamları bi de ben görsemm.Bi de nerde yaşıyosun.Dİğer yazanların hangi şehir olduğunu hep merak ederim de:)

Allah analı babalı sağlıkla huzurla büyütmeyi nasip etsin oğluşunu asicim :)
Kilon aslında boyuna göre sağlıklı bir kilo,Ama tabiki daha da iyisi olsun canım.Ah o 6 lı rakamları bi de ben görsemm.Bi de nerde yaşıyosun.Dİğer yazanların hangi şehir olduğunu hep merak ederim de:)

amin canım sağol. herkesin evlatlarını inşallah :)
abartı bir kilom yok aslında. ama ben klasik türk kadının tam tersi bir vucuda sahibim. basen sorunum yok. bel sorunum var :sinifsinif: belimi eritmem çok zor. kardeşimin kilosu benden 1-2 kilo fazla ve boylar aynı. onun basen sorunu var. ama benden zayıf duruyor eyvahedigeldismile
sabahtan beri doramın tavsiyesi üzerine döner sandalyede belimi döndürüyorum. midem bulandı artık kafamçokkarıştı bu sefer kararlıyım valla gidecekkkkk :Saruboceq:
bu arada ip atladığımı söylemiştim saha önce. dün sadece 100 tane atlayabildim. sırtımdaki yağlar azalmış gibi geliyor bugün bana :lepi:
ben izmitte yaşıyorum canım a.s.

selam kızlar nasılsınız... haftaonu ben fırsat bulamıyorum bulsamda keyfım yok yazacak bişiy gelmıyor aklıma bıkç gun ıdare artık .....

dıyet super hersey yolunda tartı harekete başlamış bile gerıye dogru

sizi seviom görüşürükkkk............

yaş olaylarına girmesek yaaa:kedi::roflol::roflol:
işte ............ yaşındayım.:roflol::roflol:
2 çocuğum var.
1 kız 1 oğlan olmak üzere.:nazar:
kızım 14 yaşında
oğlum 5 ini bitirip altısından gün aldı
(zaten yaşımda çıktı bu vesileyle):roflol:
ankarada yaşıyorum.
16 yıllık evliyim.
5 ekim 2007 de 81 le başladığım kiloyu 62.5 le mezun bitirdim sanıyordum ama bitirmemişiiimmm:kedi:
şu an 74- 75 arası geziyorum.
ianaşşal bu kez bitireceğim. tbi sizinde desteğinizle.
ha bu arada ev hanımıyım demeyi unutmuşumbayanssulusmile:hulya:

selam kızlar nasılsınız... haftaonu ben fırsat bulamıyorum bulsamda keyfım yok yazacak bişiy gelmıyor aklıma bıkç gun ıdare artık .....

dıyet super hersey yolunda tartı harekete başlamış bile gerıye dogru

sizi seviom görüşürükkkk............
:nazar::nazar::teytey: tebrikler kütomm kutlarım seni canımm. bende çok ama çok acıktım. 1 mandalin yedim ama kesmedi.
birazdan şu meşur ıspanakla tanışacağım

Ispanağı ben çok severim peri abla,ama anneannem usulü olacak susuz ya da az sulu. hiç ısıtmadan yoğurt ve ısot biberle yerim.Hatta dün aldım da balkona attım.Kısmetse pişirecem.Geçen hafta da pişirmiştim de akşamcı olduğum için anca küçük bi tabak yiyebilmiştim pişer pişmez.(Pişirdiğim saat normal yemek yeme saatiydi)Daha sonra 1 tabak ıspanak kalmıştı dolapta akşam 11 de işten geldiğim için uzuuuun süre bakıştık kendisiyle sonra kendi ellerimle çöpe teslim ettim kendisini :sinifsinif:
Önümüzdeki hafta 4 gün izinliyim sositososito 2 günlük detoks diyetini yapmayı düşünüyorum kısmetse.

ebrulum cok teşekkür ediyorum valla sizleri gördükçe bana da azim geliyor eğer gruba girme gibi bi sansım olursa haber bekliyorum :)

yazın her güüün yürüyerek yediklerime dikkat ederek 10 kilo vermiştim..ideal kilomdaydım ama maalesef kış gelince hareketsizleşmeye başladım ve yürüyüşlerimi bıraktım okul bi yandan kpss sınavı dersane bi yandan.. insan strese giriyor. ya aslında çok yemiyorum ama sporu bırakınca olanlar oluyor zor bi durum:KK43: inanın kış diye soğuk diye yürüyüş yapasımda yok ama yencem bu psikolojiyi yeniden başlıcam yürüyüşlerime bi gelsin 15 tatil inşallaaah:)

yazın her güüün yürüyerek yediklerime dikkat ederek 10 kilo vermiştim..ideal kilomdaydım ama maalesef kış gelince hareketsizleşmeye başladım ve yürüyüşlerimi bıraktım okul bi yandan kpss sınavı dersane bi yandan.. insan strese giriyor. ya aslında çok yemiyorum ama sporu bırakınca olanlar oluyor zor bi durum:KK43: inanın kış diye soğuk diye yürüyüş yapasımda yok ama yencem bu psikolojiyi yeniden başlıcam yürüyüşlerime bi gelsin 15 tatil inşallaaah:)

harukulade hoşgeldin canım aramıza.Şeniz
benim kilolrda daha çok hareketsizlikten geri geldiiiii.:gitme:

kızlar az önce ıspnağımı yapıp yedim ama o ne tuz allahımmmm. şişmezsem iyidirrrrrr.
tadı iyiydi sanırım ama tuz tadını daha çok aldımmmkötükedihüso
ekmeğim yoktu. bende ekmek yerine küçüğün büyüğü eti cin yedim adet.laelaelaelaelaelaelaelaelaelae
zaten küçüğe 3 basardı:kedi::kedi:
bu gün bana elleşmeyin çok yemişin filan diye hastayımmmmbilmiyorumkismile

Kızlar Merhaba,

Modamakyaj cnm yardımın için sağol ama o takip çizelgesini ben hala yapamadım,ohaoldumsmile

Mate çayı içmeye başladım dün,diğerlerine ek olarak,kabızım ama yaa :1no2: regl olacam ya.Onun içinde civan perçemi aldım ama tadı rezalett.Çok ağrım ve gazım oluyor benim haliyle de sinirli oluyorum.Neyse yediğime içtiğime gelelim

Sabah

1 bardak elma sirkeli az ballı su
2 adet kayısı
5 kaşık müsli diyet yoğurt ile

kremalı kafeinsiz kahve

Öğlen

2 köfte 2 elma patates (izmir köfte gibi kızartma değil)
4 Yemek kaşığı kadar pilav
1 tabak salata

yeşil çay,mate ve papatya çayı 1 er kupa

şimdilik bu kadar kızlar öpüldünüzz:1hug:

canımm benimmmm:1hug: bende kayıtlıydı zaten hesap işi. defterimi bulup yeniden hatırladım. ayy çok tatlısınız yaa.
ben sizi işte bu yüzden çok seviyorummmmŞeniz
neler yaptın diye sormuşun.
önce bir lahana sardım bol kıymalı tek tük pirinçliyerimseniben
sonra havuç ceviz karışık bir kek yaptım bol kalorili:gitme:
sonra gözleme yaptım .
birazı boş birazı kıymalı birazı peynirli:gitme:

birde patatest haşlıyorum.
misafirlerim eski komşularım.
ihtiyar bir teyzeyle amca
ama sizden iyi olmasınlar pek bir şekerleropuyorumnanaktan. tonton tontonundannnopuyorumnanaktan
şimdi soracaksınız ee sen bunlardan yiyecenmi diyeee
ben öğlene ton balık yedim. turpla birlikte
sadece dolmadan alırım ama sayıyı sınırlıtutacağım.
misafirlerim ihtiyar dedimya öyle pek bişey yemezler. hastalıkları dolayısıyla. şeker kolestrol hepsi var gariplerimde:sinifsinif:

çokk sağoll canımm oh maşallah döktürmüşsünn pericimmm,bendee bi dakaa durmuyorumm gelenn giden çokk yarında annemleri ve teyzemlerii ağarlıyacağımm yemekliii ,ton balıkk dedindee çokk özlemişim

bikerem bu düşünceden bir çık canım. hamile olupta hiç hamile gibi görünmeyen o kadar çok insan varki memlekette.
dikkat edersen fazla almazsın. sadece 12 kilo alırsın . onuda bir çırpıda verirsinn:lepi:
ayy çokk moral veriyorsunn canımm,benn dikkat etmediğim içinn 30 kilo alann birisiyimm bunuu bildiğimm içinn dikkatlii olmamm gerekiyooo yaşdaa ilerliyoo vermek zorlaşıyoo
edacım herşeyin hayırlısı bebişim sıkma canını verirsin biraz geri alırsın sonra yine verirsin hayat böyle degilmi gelgitlerle dolu mücadeleye devam
bende börek yaptım çocuklarada daha pişirmedim kızlar ucundan kıyısından alırım azcık nefis bu demi:)
doracım tıka basa yemediğin sürece problem yok dikkat et unutupta götürme cevizler gibi:)
hakılısınn canımm

:umursamaz:sen bana nasıl vurursunnnnnnkötükedihüso :eek:klava: kaydirigubbakcemilesaçından tutar sürüklerim seni:umursamaz:
opuyorumnanaktanay bak kıyamadım yine ama ben doğru söylüyorummm:kedi:
evet kızlar doracım cuma yarışmasına katılmak isteyenlerden bir arkadaş çagırdım yagmurtası78 kilo imiş 70 79 kilo olanlar birlikte zayıflıyor topiğine takılmış epey ama cıkmış gelirse kalsın
gerçekten kilo vermek isteyenlere acıgız dimi:)hihoyyyt

ay çokk tatlısınızzz

canımm.tesekkür ederim kendini tanıttıgn için.bu yarışma ve sorumluluk duygusu iyice kamçılıyo beni.bence hepimiz çok güzel kilolar vericeğiz,inanıyorum:)

çokk sağol canımmm,

alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile
gel buraya gel sen gellllllllll karabiberin hesaplamasını sen yaptın dün dimialsanaalsanasmile o nasıl hesaplamaaaa 100 le çarpmayı unutmuşun onuda öylece göndermişsiz kalistecim de kalite konrol etmiş onaylamış ama azra sıladan kaçamamış kaydirigubbakcemile3 birde onun gözünden kaçsaydık tam olacakmış kaydirigubbakcemile3
oy kıyamam cokmu vurdum snaa ben yok kzuucummmmm o şakaydıııııı seni seviyorum bir yanlışlık yapmışız ne var ki bunda aaaaaaaaaa yanlışlıklar gelir ve gecer ama dostluklar bakidirrrrrŞeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz canım arkadaşım benim bizim canımız sagolsun dimiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile5 :lepi: alkisalkisalkis harikayız biz :sm_cool:
aaaaa benimm hiçç haberimm yokk nelerr olmuşş böyleeee

hoşgeldinn canımmm
bende soğuklardann çıkmakk istemiyorumm amaa bu haftaa kesinn başlayacağım bende

kızlar az önce ıspnağımı yapıp yedim ama o ne tuz allahımmmm. şişmezsem iyidirrrrrr.
tadı iyiydi sanırım ama tuz tadını daha çok aldımmmkötükedihüso
ekmeğim yoktu. bende ekmek yerine küçüğün büyüğü eti cin yedim adet.laelaelaelaelaelaelaelaelaelae
zaten küçüğe 3 basardı:kedi::kedi:
bu gün bana elleşmeyin çok yemişin filan diye hastayımmmmbilmiyorumkismile

banada ellleşmeyinn sakınn bende aynı canımm fazla kaçırdımm

hoşbulduk canım:) yarın yürüyüşe baslıcam sabah erkenden anca hareketle gider bu kilolarr yaa dimi:)

inşallah canımm dur benide gaza getirdinnn

X