Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

orbişşş bir ses ver kızzzz. ağlıyormusun yoksaaalaelaelaelaelaelaelaelaelaelae-tatlicadiarzu-:roflol::roflol::roflol:

acil çıkış yapıyorum kızlar. bir tel akşama ve benim misafirlerim geliyor.gidip birşeyler hazırlayım. fırsat bulursam yine gelirim. bulamazsam akşama kesin gelirim.
haa bu arada
kütommm bizim kuşlar vardıya 2 tane yumurta yapmışlar.
yoksa akşlama onları kırıp yağda yumurtamı yapsamkiii:roflol::roflol:

dora kuzum sen nasıl aldın onca kiloyu yahu
şok oldum
hadi benim herzamanki halim:))
ala vere ala vere alıştım

bende bir anlasam canımmmmafoldumben
ilk 2 yi tatile gidince aldım. nasıl olsa veririm dedim
sonra 2 daha geldi
sonra yürüyüşleri bıraktım
oturduğum yerde iş yapmıya başladım.
sonra bayramlar girdi 4 günde 3 kilo:eek: ee onca kalabalıkta olcağ buydu.
sonra birde yakınmı kaybettim üzüntüdende yeeeeeeeeeee.
işte sonuç bu.
ama yine verecem
iradeliyim.
ama işin enteresanı gören fazla almamışın diyorrrsırnaşık şey
duyunca 12.5 diye hiç okadarda almış göstermiyon diyolaryerimseniben
züğürt tesellisi yaniiiiii
ama ne zaman anladım biliyormusunuz kilo aldığımı. bayramlık almaya gittiğimde.
onu giyiyorum olmuyor.
bunu deniyom olmuyor.
işte o zaman başladım milletin içinde hüngürr hüngürr ağlamaya.
tabi mağazacılar yüzüme bakıyo
bu kadın niye ağlıyorki
eşim diyor illaki al sonra giyersinnn üzme kendiniopuyorumnanaktan
o kadar çok komik halim vardıki
her mağazadan ağlayaraktan çıktım. ve hiç bir şey almadım tabiii. bu bana cazaydı.kötükedihüso

ben ne yaptım aslında herşeyimi anlatıyorum sonra bu bana negatif dönüyor ama ne yapayım saklayamıyorum işteyerimseniben
daha sonra bayramda hiç ziyarete gitmedim. kıyafette almadım tabiiiii.
canım istemedi.
sadece çok özel olan annemler ve kayınvalidemler dışında.:1ninca:

kIZLAR TÜNAYDINN,

Geç kaldım bugün hepinizden koocoaman bi özür:kedi:
Başlangıç kilom 75 şu an 73 üm
5 güne regl olcağım:sinifsinif: kilom biraz artabilir,inanılmaz şişkinlik oluyor bende:sinifsinif:
Şimdi doktora gidiorum tahlil sonuçlarını göstermeyeeyvahedigeldismile
hadi görüşürüz şekerler gelince çok öpüldünüz:1hug:

heryere yazdım yaaaaaaaaaaa 10555555 die:KK43:(( 6.takımda var bedişe kackez soledim:KK43:(((((( özür dilerim cıkıs kilomu hatırlayamıyorum 96ydı sanırım..

ebruuu yok kız ne 91 i o maziden kalma yav .. 6. takımada girdim ben orda 96ydım di biliyom ramazanda girmiştim... nasıl bulcaz k,-iii

doraaaa kuzum sorma yaa bende tüm saflık aslında :KK43:( herbişi otomatige almıstım girip cıkmak kolay olsun die sürümü yükseltme olunca bendenizde milyon site üyesi olunca malum sifreleme hataları ile doldum .. ama bunun önceside var tabi... birazda yarısma durumunu unuttum:S

slm 2.takımn güzelleria.s.
bn 8.takım kaptanı azrasıla birde karabiberin arkadaşı Şeniz
duydum ki tekrr açılıyormuş 2.takım hayırlı uğurlu olsun
dilerim herbirinz şu bela kilolaradan kurtulursunuz
sabah karabiber bizm takıma mesaJ bırakmış ama maaslef bn yoktum öğlen geldim
olsaydım emin olun yardım ederdim
yrdımcmda yeni zaten ona ynei yeni öğretiyorum
ama ne zmn sorcağınz bişey olursa buyurun gelin
online olduğum müddetçe yardım ederim
haydin kolay gelsin

azra sıla çok teşekkür ederiz canım bütün iyi dileklerimiz seninle
husel canım biz kendimizi toplamazsak kim toplayacak bizi şiştik iyice yine burda olmak insanı biraz frenliyor yoksa bende yemek yemeyi çok seviyorummmm ekmek yemeyi çok seviyorum ama napcaz ya öyle ya böyle
oirpatacım neyse saglık olsun ben bakacagım sen 8 den sonra cıkıp 6 ya mı girdin en son 8i buldum ben kendi isteği ile ayrıldı diyo 91 .1 diyodu yav :KK43:
şimdi sen kendi kilonu bilmiyonmu????????? şimdiki kilonu yani??????

gecmiş gemiş küto
gelecege bakmak laızm :)
bundan sonra bildirimler öğlen 12 den önceeeeee eger girilemeyecekse akşamdan bilrdirim yapıyoruz ona göre :) oky
umarım bir problem yoktur

kIZLAR TÜNAYDINN,

5 güne regl olcağım:sinifsinif: kilom biraz artabilir,inanılmaz şişkinlik oluyor bende:sinifsinif:
canım efferin kız sana çok iyiisn süper gidiyo hadi bakalım bozma hafta sonu canın sagolsun diğer hafta iner o şişlikler moralini bozma emi canım
tahlillerin sonuçları iyi çıkar inşallah canım haber et bizde snei çok öpüyoruz hayırlı akşamlar

kıyamam ya edacım gecmiş olsun baş agrısı zor valla
kızlar nerdesiniz ya
kusura bakmayın hadi ilk hafta diye susuyorum ama benimde iki tane cocugum ve sorumluluklarım var cakılı bıraktınız beni buraya içinizden kızacksınız belki ama bir daha lütfen daha dikkat
çokk sağoll canımm evet çok ağrıdı amaa şimdii iyiyiimm ilaç aldımm
Ebrucuğum ellerine sağlık canım.Şeniz kızlar gerçekten ben de şahidim ebru bugün fazla uğraştı. lütfen bidakine herkez hesaplamayı öğrensin. bu kadar tek kişiye binmeyelim okiş canlarrrr

benn yapmayaa geldiimm canımm ama sizz yapmışsınız çokk sağolunn
bende herzamann kayıtlıı olurduu o sayfaa şimdi silinmişşş,

husell burdakilerin 2 si hariç hep aynı durumdakiler canım. yeniden cesater toparlayıp yemenin anca kendilerine kilo yaptığını gören tipler varbilmiyorumkismile:roflol::roflol:

ye ye nereye kadar diyenler burda. 40 bedenden 42 ye çıkanlar burdakafamçokkarıştı
hatta bezende 44 kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

biz biribirimizin halinden anlarız. kimse bizim halimizden anlamaz. senn iyce düşünn gel hadi hatta hiç düşünme düşünecek neyin kalmış:roflol::roflol:

senağlamaben polonayaa tekrar gideceğim zamann kendime elbise almıştımmm,ozaman bedeninee bakmamıştımm geçenlerde baktımkii ne göreyim,senağlamaelbise s benden en küçük bedeni almışımmsenağlamaşimdi dolapta bekliyooo
yanii okadar zayıflamışımm onu hatıra olarakk saklamamm inşallah dolapta

acil çıkış yapıyorum kızlar. bir tel akşama ve benim misafirlerim geliyor.gidip birşeyler hazırlayım. fırsat bulursam yine gelirim. bulamazsam akşama kesin gelirim.
haa bu arada
kütommm bizim kuşlar vardıya 2 tane yumurta yapmışlar.
yoksa akşlama onları kırıp yağda yumurtamı yapsamkiii:roflol::roflol:
neler hazırladınn bakalımm benimde dün vardıı off pazar yine var yemeklii misafirim

bende bir anlasam canımmmmafoldumben
ilk 2 yi tatile gidince aldım. nasıl olsa veririm dedim
sonra 2 daha geldi
sonra yürüyüşleri bıraktım
oturduğum yerde iş yapmıya başladım.
sonra bayramlar girdi 4 günde 3 kilo:eek: ee onca kalabalıkta olcağ buydu.
sonra birde yakınmı kaybettim üzüntüdende yeeeeeeeeeee.
işte sonuç bu.
ama yine verecem
iradeliyim.
ama işin enteresanı gören fazla almamışın diyorrrsırnaşık şey
duyunca 12.5 diye hiç okadarda almış göstermiyon diyolaryerimseniben
züğürt tesellisi yaniiiiii
ama ne zaman anladım biliyormusunuz kilo aldığımı. bayramlık almaya gittiğimde.
onu giyiyorum olmuyor.
bunu deniyom olmuyor.
işte o zaman başladım milletin içinde hüngürr hüngürr ağlamaya.
tabi mağazacılar yüzüme bakıyo
bu kadın niye ağlıyorki
eşim diyor illaki al sonra giyersinnn üzme kendiniopuyorumnanaktan
o kadar çok komik halim vardıki
her mağazadan ağlayaraktan çıktım. ve hiç bir şey almadım tabiii. bu bana cazaydı.kötükedihüso
seni çokk iyi anlıyorumm pericimmm,off kafamıı duvarlaraa vurmakk istiyorumm bendeee,hiç giyinesimm gelmiyoo artıkkk

kIZLAR TÜNAYDINN,

geçmiş olsunn canımmm

slm 2.takımn güzelleria.s.
bn 8.takım kaptanı azrasıla birde karabiberin arkadaşı Şeniz
duydum ki tekrr açılıyormuş 2.takım hayırlı uğurlu olsun
dilerim herbirinz şu bela kilolaradan kurtulursunuz
sabah karabiber bizm takıma mesaJ bırakmış ama maaslef bn yoktum öğlen geldim
olsaydım emin olun yardım ederdim
yrdımcmda yeni zaten ona ynei yeni öğretiyorum
ama ne zmn sorcağınz bişey olursa buyurun gelin
online olduğum müddetçe yardım ederim
haydin kolay gelsin
ay azracımm hoşgeldinn canımm evett seninn arkandann gelipp yazdımm canımm orayaaa

ya bakınn arkadaşlarr gördünüzmüü orayada sormuştumm benn kilolarr nasıll hesaplanıyoo bilenn anlatsınn diyeee yanii boşş durmadımm amaa bulamadım tabikii

Bugün arkadaşaa kahveyee gittimm kendinee elbisee almışş ille banaa dene dediii yokk dediysemdee denettii,off göbekk nasıll fırladıı kendimm bile iğrendimm kendimdenn diyebilirimm,nerdee oooo eskiii eda bu benn olamamm deyip durdumm ,süreklii kendimee gelmemm lazımm deyipp duruyorumm amaa yaa sonrasıı benii korkutuyoooo,kilo verdiktenn sonra hamilee kalırsamm eşim 3 ncüyüü istiyooo kafamıı bunaa taktıkçaa satenn alacamm deyipp yemeklere saldırıyorummm,ve çirkinn kadınn olmayaa başladımmm

geçmiş olsunn canımmm

ay azracımm hoşgeldinn canımm evett seninn arkandann gelipp yazdımm canımm orayaaa

ya bakınn arkadaşlarr gördünüzmüü orayada sormuştumm benn kilolarr nasıll hesaplanıyoo bilenn anlatsınn diyeee yanii boşş durmadımm amaa bulamadım tabikii

canımm benimmmm:1hug: bende kayıtlıydı zaten hesap işi. defterimi bulup yeniden hatırladım. ayy çok tatlısınız yaa.
ben sizi işte bu yüzden çok seviyorummmmŞeniz
neler yaptın diye sormuşun.
önce bir lahana sardım bol kıymalı tek tük pirinçliyerimseniben
sonra havuç ceviz karışık bir kek yaptım bol kalorili:gitme:
sonra gözleme yaptım .
birazı boş birazı kıymalı birazı peynirli:gitme:

birde patatest haşlıyorum.
misafirlerim eski komşularım.
ihtiyar bir teyzeyle amca
ama sizden iyi olmasınlar pek bir şekerleropuyorumnanaktan. tonton tontonundannnopuyorumnanaktan
şimdi soracaksınız ee sen bunlardan yiyecenmi diyeee
ben öğlene ton balık yedim. turpla birlikte
sadece dolmadan alırım ama sayıyı sınırlıtutacağım.
misafirlerim ihtiyar dedimya öyle pek bişey yemezler. hastalıkları dolayısıyla. şeker kolestrol hepsi var gariplerimde:sinifsinif:

Bugün arkadaşaa kahveyee gittimm kendinee elbisee almışş ille banaa dene dediii yokk dediysemdee denettii,off göbekk nasıll fırladıı kendimm bile iğrendimm kendimdenn diyebilirimm,nerdee oooo eskiii eda bu benn olamamm deyip durdumm ,süreklii kendimee gelmemm lazımm deyipp duruyorumm amaa yaa sonrasıı benii korkutuyoooo,kilo verdiktenn sonra hamilee kalırsamm eşim 3 ncüyüü istiyooo kafamıı bunaa taktıkçaa satenn alacamm deyipp yemeklere saldırıyorummm,ve çirkinn kadınn olmayaa başladımmm

bikerem bu düşünceden bir çık canım. hamile olupta hiç hamile gibi görünmeyen o kadar çok insan varki memlekette.
dikkat edersen fazla almazsın. sadece 12 kilo alırsın . onuda bir çırpıda verirsinn:lepi:

Son düzenleme:
X