Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydınlar kızlar cocuklar uyanmadan ne var ne yok bir bakayım dedim
regl oldum karnım agrıyor hava kaparanlık yagmur yagıyor sıkıcı bir gün yani:)
neyse bizim neşemiz iyi olsun
akşam bir kase corba içtim saat 9 30 gibide yarım portakal yarım elma yedim ıhlamurlu çayımı içtim birde
sabah ta suyumu içtim ılık içine limon sıkıp işte böyle
ben çocuklara kahvaltı hazırlamaya gidiyorum okula bırak gel 9 olur hadi bakalım herkese kocaman günaydınnn sizin gününüz aydın olsun hava karanlık olsa bile içinizdeki güneş bol olsun :)

günaydın çıtır hatunlar bayanssulusmile nasılsınız diyetler nasıl gidiyoraklinialirimsmile

oh maşallah ebrucumm ne güzell cesaretinn var sınavlaraa girmeyee benimm hiç yokk

ay siz dahaa bebesinizz yaaa ,eskiden 15 yıllık memurklarr bana çok yaşlıı gelirdii şimdii biz oldukk 15 yıllık yaşlandıkk artıkk
ne yapın edinn gidinn şu yurt dışına çokk faydası oluyooo

ha bu aradaa canlarımm çocuklarınn okul zamanı gelmeden gidin misyonaa çokk zor oluyooo orda okula yollamakkk hemm okull özel oluyuooo hemm parasınıı senn karşılıyorsunn odaa çok masraflı oluyooo,diğer ülkelerinn hep kendii devletlerii karşıladııı,ama bizinkinde tık yokkk

ebrucum senin geldiğinde bnede vardımm canımm amaa öyle düşünme canımm sen geldinn diyee değill işlerimm vardıı diyee çıktımm canişkom

Ebruya aynen suan bussuru plan var alışverişe cıkmam lazım köpecige mama vermem lazım ablam beklıyo arkadas akşama lahana sarmaya beklıyo ben pc basında sizle yazışmaya cebellesıyorum
sizin köpeciğinizdemii var kız evde mi bakıyorsunn
edaaaa hangi köydensin sen? bizimki sevinç le başlayan köyden:)) yahu kuzum oranın sogundan ne olacak sen ank da olsan tık die düşersin:))

nalbant canım
ama ben gaziköylüyüm

hiç bilgisayar okunurkenn yenirmii onlar anlamazsın işte öyleee

geçmiş olsun ebrucum
kısırı bende çok severimm amaa naptınn sen demeyeceğimm çünküü düzenee bende girmeyee çalışıyorumm

oh ne güzzel kurtulmuşsunn 500 grcıkdan inşallah vermek istediklerinden de kurtulurusun canım

günaydın fıstıgımmm
kahvaltımı yaptım yarım dilim ekmek yedim üç yeşil zeytin yarım domates bir iki çatal menemen bu kadar aklıma gelmişken ben kendime cay yapayımda içeyim ılık ılık karnım agrıyor kızlar neyse işte böyle

edaaaa gel kız buraya aaaaa benide dert küpü etti sabah sabah ne işin var bir derdim varda

aicim günaydın canım ,
kızlar ben gidiyorum of benim yerimede söz vermiyorlarmı beni öldürüyorlar çıkmam laızm öptm sizi

günaydın kızlar
nasılsınız bakalım. dün yine pek giremedim nete. yoğundum biraz. yapmaya üşenip biriktirdiğim işler vardı. onları tamamladım sonunda...

diyet moduna iyice girdim sanırım artık. beynimi odaklayınca canım da hiçbirşey istemiyor. gerçi regl yaklaşınca içimdeki kurtla kanki oluruz yine :kedi: dolapta duran mozaik pastayı eşimin tüm ısrarlarına rağmen reddedebiliyorum :lepi:

akşam annemlerdeydik. iyi böyle anne kayınvalide kardeş. bayağıdır yemek yapmıyorum evde kaydirigubbakcemile3

dün sabah
çeyrek poğaça, oğluş istedi biraz yedi. kalanını eşimle paylaştık
birkaç küçük galeta
öğlen tavuk kavurma + salata +ayran + ince bir dilim ekmek (ekmeği birden kesmek istemiyorum. geçen defa kilo vermem kilitlenince ne yapsam gitmedi)
ara 1 yoğurt
akşam 2 küçük parça tavuk pirzola + 3-4 kaşık pilav + ekmek

annemlerde ekmeği fazla yiyorum. çooookkk güzel oranın ekmeği ohaoldumsmile

300 tane ip atladım. aytenim bana dedinde sen atlıyor musun bakemm heee guclubacismile
ilk atlamalar çok fena yapıyor. ilk 100ü tamamlayana kadar 3-5 kez ayağım takılıyor. ikinci 100de 1-2 defa. üçüncüde hiç firesiz tamamladım. ama acayip yoruyor. 100 tane atlıyorum. 5-10 dakika nefes almam düzene girmiyor

günaydın kızlarr. oo maşallah herkez kalkmış kahvaltısını yapmış ben tembel daha yeni uyandımç:kedi:
ama benim işe gönderecek okula uğurlayacak kimsem yokki.
kızım kendi kalkıp gitmiş.eee anası tembel olunca oda kahvaltı yapmıyor sabah çok erken saatte.
neyse yarından sonra eski düzenimdeyim.kociş geliyor nihayetopuyorumnanaktan

şimdi öğle olmadan kahvaltımı yapayım

asiciğim bu 300 tane ip atlamayı ilk seferde çok iyi yapıyorsun. ertesi güne rahat -yataktan kalkabiliyormusun bariiiiikaydirigubbakcemile2

modacığım vallaha senin adına çok sevindim hemen kilocuklar gitmeye başlamış bilemmmm

ebrucuğum ankarada çok sıkıcı canımm. hem karanlık hem yağmurlu üstüne birde ço soğukkkkeyvahedigeldismile

karabibierrrrrr
dün komşum akşam bana 1 koca tabak kısır getirmiş........
almasam kırılacaklardı. mecbur aldım ama aldığım gibi çöpe döktüm. allah affetsin yarabbim. çokta vicdan azabı duydum ama benden başka kısır seven olmaki evde:umursamaz:

günaydın samanyolucuğum. nasılsın canım. ŞenizŞeniz

Günaydın takımımın güzel çıtırları.....
Valla Doracım daha tam diyete adapte olamadfım ben.Seni tebrik ediyorum....Tabii kısır adına üzüldüm,ama kendimizi tutmamız lazım...Bu hafta hep arkadaş ziyareti,gün vs ile geçiyor.Artık haftasonu tam olarak başlıcam,birde malum dönemdeyim tatlı isteği zorluyor beni....
Kızının en zor senesi,yaş olarak da birde sbs var tabi.Allah yardımcısı olsun.....:1hug:

henüz tammmm anlamıyla bende adapte değilim samayolcuğum.-tatlicadiarzu-
allahın bildiğini sizdenmi saklayımbilmiyorumkismile huyumuz çok pis. huyumuzu kendimde sevmiyorum amaa ne yapayım. huy işte çekmiş biyerlerekötükedihüso
bizm bu kötü huyumuz dışardan gelen bir şeyi yememek. kahretsinki bebelerde bana çekmiş.alsanaalsanasmile.
gittiğimiz yerde ikramda yiyoruz. ona zorla alıştıkta buna alışamadıkÇok üzgünüm çoook ama innnn huyumu hiç sevmiyorummmm:gitme:
kızıma gelince çok şükür
başarılı bir çocuk.
iyi bir anadolu hedefliyor bakalım. allahtan hayırlısı......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…