Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bakıyorum da herkes oyunların esiri olmuş hımmmmm
ben bazen cok üzülüyorum biliyormusunuz kendim için faydalı hiç bir şey yapmadıgım için :)
oyunlar beni daha cok strese sokuyor
herkes öyle olacak diye bişi yok tabide
cevremde oynayan ciftlik kurup köy kuran sonra köyünü korumaya alan savaşçıları olan bir çok insan var acayip demi gecenin ikisinde kalkıp mısır biçiyolarmışşşşşşşşşşşş
enteresan
neysee bu benim düşüncem herkesin kendi fikri saygı duyarım sadece paylaşmak istedim
gece saat 2 ye kadar ders calıştım içim dışım soru bankası olcak yakında :))))))) kpss ye çalışıyorum bende kızlar:)
işte bööööööleee

kütooo hoşbulduk canım
miscim hadi kuzum bak süperde gidiyon
insanın hayat bazen üzerine üzerine geliyor demi canım haklısın dertlerinle kafamızı asla şişirmezsin olacak o kadar bir tanesi sakın üzme kendini yılma
herşeyyyy iyi olacak
:)))))))))))))))))))))))))))))))) parolamız :))))))))oky

ha bu aarada seni yerinde olmak isteyen bir sürü insan var unutma emi bir tanesi
hadi bakalım

sen yine sabahlaraa kadar oturuyormusunn canımmmm
herhalde eşin geceye gittiğinde oturuyorsunn değilmii benimkinin gece görevi yokkk motorda hergün gündüz gidiyorr

tamm ben dicektim lafı ağzımdan aldınn grupta 3 polis eşi olduk diyeee
doğu göreviniz bittimiii

imamoğlumuuu of ya kocadan dolayıı benim nüfus cüzdanında imamoğluu yazıyoo amaa benn hiçç sevmiyorumm orayııı ben aslen kozanlıyımm ,eşimin köyüdee imamoğlunun az ilerisii her köye gittiğimizde ordan geçerizz
seninn eşinn gençmişş ya benimkii 38 yaşında yaşlandıkk biz ,ozaman sende dahaa küçüksünnn,eşin gidebilir yurt dışına amaa çok çalışsınnn derslereee ,
adananın havasını sormaa yazlarıı kötüdür ama kışın çok güzel bizim buraya 2 gün oldu soğukk gelelii
daha üşüdüğümü hissettimm bide benn gündüz hiçç klima bile çalıştırmıyordumm okadar sıcaktı burası düne kadar

yok canım ya artık eskısı gibi hergece deil arada bir sevdigim bi ardıdıs msn me takılırsa ole sabahlıyorum benım kocişte hep gunduzcu tdp de bıze devlet motor alamadı normalde ole olması gerek ama yok
biz daha 2,5 yıllıgız ilk görev eskısehır dogu bu mayıs gideriz gibi belli deil daha benımkıde cok ıstıyor misyon koruma hayırlısı olsun tabee

hoşbulduk samanyolucum :)öptm seni
yaşım 31 kkya göre30:)
evli iki çocuk annesiyim
oğlişlerimin biri 11 biri 8 yaşında canım mersindeyim :)
tanıştık

Sağol canım,Allah bağışlasın benimde 2 oğlum var 14 ve 20 yaşlarında
Kolay gelsin kpss için umarım başarırsın....opuyorumnanaktan

haaa ben geldim ya kayboldu herkes canınız sagolsun ben yazar yazar kendimde okurum :)))))))))))))
sabah dr özün programına takıldım yine sabahın 7 sinde başka napcaksam :))))))))
aman kızlar diyet miyet zayılık bir yana sırf saglıklı olmak adına vermeliyiz bu kiloları :)

Sağol canım,Allah bağışlasın benimde 2 oğlum var 14 ve 20 yaşlarında
Kolay gelsin kpss için umarım başarırsın....opuyorumnanaktan
seninkileride allah bagışlasın canım büyütmüşsün baya sen tatlım
allah talihlerini güzel etsin inşallah
oğlişleride büyütmek zor yahu gerçi evlat yetiştirmek çok zor sorumlulugu cok fazla
kpss için sagol bebişim inşallah
azmin elinden bişi kurtulmaz demi bu sefer ya olacak ya olacak :)tabiki allahın izniyle

haaa ben geldim ya kayboldu herkes canınız sagolsun ben yazar yazar kendimde okurum :)))))))))))))
sabah dr özün programına takıldım yine sabahın 7 sinde başka napcaksam :))))))))
aman kızlar diyet miyet zayılık bir yana sırf saglıklı olmak adına vermeliyiz bu kiloları :)

Vericez ebrulum bak göreceksin sonrada koruma günlüğü açıcaz.Hayal kurmak bedava
Bu arada bu hafta bildirim yapıcaz eski kilolarımızla şimdikiler arasındaki fark korkunçeyvahedigeldismile

edacım dmeek kozanlısın gitmiştim ben oralara kı:)
cok sevdiğim bir arkadaşımda oralı tanış çıkarmışsınız şimdi oda adanada :) çenem düştü tutmayın beni :)))))))))

Vericez ebrulum bak göreceksin sonrada koruma günlüğü açıcaz.Hayal kurmak bedava
Bu arada bu hafta bildirim yapıcaz eski kilolarımızla şimdikiler arasındaki fark korkunçeyvahedigeldismile

aslında ben hiç hayal kurmayı sevmem biliyormusun canım sadece yapmak istediklerim vardır onun içinde mücadele veririim
hayal kurmak degil bizimkisii olaya o gözle bakma emi canım ideallerimize kavuşmak diyelim canla başla olurmu:???
canımız sagolsun bugünlerde gecer eskiden vermedikmi sanki kilo ?gelecege bakalım biz gecmişi boşver güzelim :):lepi:

aslında ben hiç hayal kurmayı sevmem biliyormusun canım sadece yapmak istediklerim vardır onun içinde mücadele veririim
hayal kurmak degil bizimkisii olaya o gözle bakma emi canım ideallerimize kavuşmak diyelim canla başla olurmu:???
canımız sagolsun bugünlerde gecer eskiden vermedikmi sanki kilo ?gelecege bakalım biz gecmişi boşver güzelim :):lepi:

Haklısın arkadaşım en iyisi ben gidip yürüyeyim gaza geirdin şimdi beni:dance:Sonra görüşürüz,hoşçakalın......:gitme:

arkadaşım aradı kızlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bana gel hemen dedi kapadı aglamak istiyorummmmmmmmm
bugünlerde biraz sıkıntılı karneler yüüznden daha ikinci sınıf bizim çocuklar öğretmen karnesine 3 vermiş üç tane kızın durumuda kötü degil aama cains mi yok memlekette bizi bulurlar işte neyse ben bi gidip bakayım derdi ne :)
dert küpü olcam yakında
bu arada ah bir görseniz halimiiiiiiiiiiii ahhhhhhhhh
bak miscim bende dertlendim gördünmüüüüüüüüüüüüü:)))))))))))))))))))

Ebruya aynen suan bussuru plan var alışverişe cıkmam lazım köpecige mama vermem lazım ablam beklıyo arkadas akşama lahana sarmaya beklıyo ben pc basında sizle yazışmaya cebellesıyorum

Haklısın arkadaşım en iyisi ben gidip yürüyeyim gaza geirdin şimdi beni:dance:Sonra görüşürüz,hoşçakalın......:gitme:
hadi bakalım tatlım iyi yürüyüşler sana yağların yavaş yavaş erisin inşallah her adımında :hihoyyythadi bakalım
bende kaçtımmmmmm ba bay gelcem yine :):eek:klava:akıllı olunnn

Ebruya aynen suan bussuru plan var alışverişe cıkmam lazım köpecige mama vermem lazım ablam beklıyo arkadas akşama lahana sarmaya beklıyo ben pc basında sizle yazışmaya cebellesıyorum
hadi bakalım jkütocum sende silkin kalk o zman canım işleri yoluna koyup birikiyoruz kürkçü dükkanına o zman canım hadi hadi tam gazzzz
insan yeterki istesin vız gelir o işler dimi canım gittim bile bennnnn ba bayyyyyyyyyy
çok enerjikim yavvvohaoldumsmile

hadi bakalım tatlım iyi yürüyüşler sana yağların yavaş yavaş erisin inşallah her adımında :hihoyyythadi bakalım
bende kaçtımmmmmm ba bay gelcem yine :):eek:klava:akıllı olunnn

hadi bakalım herkese kolay gelsın bende yurumuş olurum hem cıkayım hemen uslu uslu lahana haşlası yıyecem söz

dunku mrnumu topluca yazıp cıkayım ben

sabah 1 kuru incir

kahvaltı 3 kivi

öglen 3 havuç

akşam yagsız kurufasulye köftem marul domates bu kadarr

edaaaa hangi köydensin sen? bizimki sevinç le başlayan köyden:)) yahu kuzum oranın sogundan ne olacak sen ank da olsan tık die düşersin:))

edaaaa hangi köydensin sen? bizimki sevinç le başlayan köyden:)) yahu kuzum oranın sogundan ne olacak sen ank da olsan tık die düşersin:))

kızz kal bi yemegını karıştır dibi tuttu canım fasulyesıncokacimcoook pehhh cene yapıyo burdaa :eek:lmaz:

X