Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yediklerime gelince ya bişi bulamıyom ben ac kalıyom düşün düşün kalıyorum :KK43:salatalık domates peynir zeytunnn 2 dilim ekmek :KK43:(( kacamagım var geceden 2 parca cikolata:KK43:((

evet kütom şanslıyım Allaha şükür. önceden çok severdim yemek yapmayı. ama şimdi o kadar çok vakit sıkıntısı çekiyorum ki. çok zor geliyor. oğlum geç uyuyor. o uyumadan birşey yapmak mümkün değil zaten. bu akşamda annemdeyiz. ekmeği az yemeliyim :sinifsinif:

ayten kız süüle bakem o chicken coopları beşi bir yerde gibi nasıl dizdin. ben niye 1 taneden fazla alamıyorum :1ninca:

kızlar bu arada yarın bildirim günü ama biz daha hesap yapmayı bile bilmiyoruz bilmiyorumkismile

biraz öğrensek iyi olur. şeyy bir de diyorum ki başlangıç kilomuzu söyleyelim yarın. 1 hafta içinde verdiğimiz güme gitmesin. haftaya fark atarız. yarın herkes gülecek. haftaya ağızları açık bırakalım :kedi:

asimm canım biz onları hani barnların kapasitesini büyütürken yapıyoduk lakin o hilede kapanmış .. dün bi ark yapmaya calısıyordu olmadı...

yediklerime gelince ya bişi bulamıyom ben ac kalıyom düşün düşün kalıyorum :KK43:salatalık domates peynir zeytunnn 2 dilim ekmek :KK43:(( kacamagım var geceden 2 parca cikolata:KK43:((

oyy sizin işiniz zor evde cücükler olunca abur cubur bol ganı oluyo tabı olur ole arada bende bulamadım şimdi yesil mercımek koydum ocaga yagsız yıycem ondan akşamda meyve yedımmı tamamdır

vee hepimiz diyet yemeklerı uyduralım begenırsek herkes dener secenekler cogalır olmazmı

kızlar bu arada yarın bildirim günü ama biz daha hesap yapmayı bile bilmiyoruz bilmiyorumkismile

biraz öğrensek iyi olur. şeyy bir de diyorum ki başlangıç kilomuzu söyleyelim yarın. 1 hafta içinde verdiğimiz güme gitmesin. haftaya fark atarız. yarın herkes gülecek. haftaya ağızları açık bırakalım :kedi:

bencedee bu hafta herkes başlangıç kılosunu yazmalı kesınlıkle

asımm yaa benım hesaplamayı bu hafta sen yappp noluysunnn haftaiçide biri msn de ögretsın artık olmamıkaydirigubbakcemile opuyorumnanaktan vereliniortak

benim kinide yapppppppppppppppppppppppppppppppp:)) asim ltfen bedişe ögretin bende ögreinirim:)))

slm kızlar.
şimdi ara öğün yaptım 1 elma yedimama benim gözüm halennnnn:kedi::kedi:
neyse kem kümmmmmmm
yarın büyük gün. bende şu malum dönemdeyim. allahtanki kilo veremesemde arkasına saklanabileceğim en azından bu hafta bir bahanem varkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama haftaya durumlar çooook ama çok farklı olacak bilginizee:lepi::lepi:
kütom bencede bu diyet olanmaz bende yesem olduğumun iki katına çıkarımbilmiyorumkismile
ebruuuuu sonra hiç uğramadın nerdesin yavvvvvkaydirigubbakcemile

asimmm benim hesabıda sen yap bariiii. zaten çok zor değil. üzerine ekleyvereceksinn:roflol::roflol::roflol::roflol:
eksi bişi yok yaneeeeeeeee:gitme::gitme::roflol:

Kızlar mrb,
Kısaca yediklerimi yazıcam şimdi daha sonra detaylara girerim

Sabah
Sirkeli ballı su,2 kuru kayısı
uno tam tahıllı ekmek, 2 dilim kaşar 2 dilim domates az maydonozla tost
5 zeytin yeşilçay

öğlen
mercimek çorbası 2 dilim kepek ekmeği

arada,
1 mandalina 1 kafeinsiz kahve 4 tane minik kepekli galeta

Akşam
1/4 börek kalanını yine başkasına sattım kalanını yine
1 kase yayla çorbası
salata
1 tabak mantar sote

siyah çay ve kafeinsiz kahve 1 tane de elma yedim su saate kadar

Kaçtım şekerler şimdilik öpüyorum sizi

Bu arada 75 ile başlamıştım şu anda 73 ümm :KK70: :KK70:
Hangi kilom dikkate alınacakk

Son düzenleme:
samanyolucum adapte sorunun reglle birlikte bitecek bırde baştakı öneriyi dene istersen spor yapmaktada fayda var en kısa zamanda hayata gecırmeyı planlıyorum şölede bi getırısı var o kadar çile cekip üşenerek spor yapınca boşa gidecek die önume süper bi makarna koysalar bile yemem ne zorluklarla yakım kalorılerı yerıne asla yenısını koymaya kıyamam

Kütocum ben zaten her sabah 45 dk yürürüm,akşamda 45 dk bisiklete binerim...Acil durumda sadece birini ertelesemde mutlaka 45 dakikalık bir sporum vardır..Artık tatlıya son vericem başka çaresi yok.Beni tatlı mahvetti..İnanırmısın bazen tatlı yiyip yarım saat sonra spor yapıyorum....:kedi:Krom hapını kullanıyorum şimdi bugün çok aramadım tatlıyı...

Yarın bildirimde nasıl hesaplama yapacağımızı bilen var mı kızlar?ben hatırlayamıyorum.Kallise mi sorsak acep...bilmiyorumkismile

DORACIM verdiğin bilgiler ve mesajın için ayrıca teşekkürler tatlım....opuyorumnanaktan

tatlı vivacım,ben ne sütler ne yogurtlar,ne ayranlar içtim uyumak için ama ne fayda.
inanırmısın ben ilkolkula giderken bile 24.00 ten önce uyumamak için her türlü dalavereyi çevirirdim:)

karabiber,inşallah canım.bugünde tartıldım.yine 68 dim.inanıyorum,
bu yağlar olcu gibi duruyolar:)

doracım tesekkür ederim.aslında ben bayagı uzun süredir diyet yapıyorum.
70 e çıkmıştım.şimdi 68 e inmek çok mutlu etti beni.darısı herkesin başına:)

Kızlar mrb,
Kısaca yediklerimi yazıcam şimdi daha sonra detaylara girerim

Sabah
Sirkeli ballı su,2 kuru kayısı
uno tam tahıllı ekmek, 2 dilim kaşar 2 dilim domates az maydonozla tost
5 zeytin yeşilçay

öğlen
mercimek çorbası 2 dilim kepek ekmeği

arada,
1 mandalina 1 kafeinsiz kahve 4 tane minik kepekli galeta

Kaçtım şekerler şimdilik öpüyorum sizi

Bu arada 75 ile başlamıştım şu anda 73 ümm :KK70: :KK70:
Hangi kilom dikkate alınacakk

tebrik ederim seni ne güzel sende kilo vermişsinkaydirigubbakcemile5

böyle çok üst üste oldu ama ben de bugün yedikleirmi yazayım.
sabah 1 avuç ayası büyüklüğünde ekmekçik
ince 1 dilim light yogurtlu peynir

öglen sabah yediğimin aynısı.
aksam da e çorba yapacağıma henüz karar veremedim,ama çorba olacakopuyorumnanaktan

Teşekkür ederim modamakyaj,bende seni tebrik ediyorum.
Kilo vermemin sırrı zannedersem bitki çaylarında
yeşil çay iel güne başlıyorum,bazen kahvaltı arası bazen de akşam yemeği arasında 1 tane daha içiyorum
Yemek sonrası paptya çayım var,bağırsak gazı sorunum var çok iyi geldi paptya çayı
Bi de unutmazsam yatmadan önce kuşburnu çayı bunu da eski gittigim diyetisyen vermiştiyatmadan önce iç toksinlerini atsın demişti.
Kahveyi de kafeinsiz aldım,azıcık pahalı ama benim gibi tiryakiyi anca paklıyor.
Bi de her akşam saat 6 dan sonra 1 aktiviam var 1 tane salatalık ile çok çok acıkırsam elma da yiyiyorum yanında.

Dün akşam yemeğini kaçırdım dedim ya gittim eve uzun zamandır açmadığım pilates cd mi açtım.40 dakikalık program ama bu kiloyla tüm hareketleri yapmak nerdeee :KK43:
yarısından biraz fazlasını yaptım karın kaslarım zonkluyosdu resmen.Ah ahh bi de spora düzenli gitsem.Boğa burcu olmaktan çok memnunumda bi de şu tembellik,ehli keyflik olmasa:KK43: zaten tombişlerin çogu boğa :)

merhaba kızlar cok yogundu gün öğleden sonrada okulda toplantı vardı gel yemek yap ye yıka misafirimde geldi giremedim
herşey normal gidiyor dozunda regl oldum bakalım yarın tartı ne diyecek en son 83 tü
herkes bildirimini yapsın kızlar sabah halledelim şu işi unuttum ben bakalım alnımızın akıyla çıkcakmıyız iyi geceler herkese

merhaba kızlar cok yogundu gün öğleden sonrada okulda toplantı vardı gel yemek yap ye yıka misafirimde geldi giremedim
herşey normal gidiyor dozunda regl oldum bakalım yarın tartı ne diyecek en son 83 tü
herkes bildirimini yapsın kızlar sabah halledelim şu işi unuttum ben bakalım alnımızın akıyla çıkcakmıyız iyi geceler herkese

slm kızlar. ebrucuğum bende buralarda olmaya çalışacağım canım. sabah erken kalkarım.vereliniortak

böyle çok üst üste oldu ama ben de bugün yedikleirmi yazayım.
sabah 1 avuç ayası büyüklüğünde ekmekçik
ince 1 dilim light yogurtlu peynir

öglen sabah yediğimin aynısı.
aksam da e çorba yapacağıma henüz karar veremedim,ama çorba olacakopuyorumnanaktan

tatlım sen yaz. biz okumaktan bıkmayız. asıl yazmazsan kızarız haaa:mymeka:

bu hafta benim işi biraz bozdu bazı şeyler ama inanın bu hafta tam gaz olacağım. artık yeniden dora geliyor:sm_cool:
hemde o eski azmiyleee:sm_cool:

şu kalan çorbam vardıya onu nihayet elden çıkardım. artık gözüm hiç bir şeye takılı kalmıyacak dolapta
sadece ıspanağa lahanaya ve beyaz etlere takılıp kalacağımmsırnaşık şeycokacimcoook

X