Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

eprulumcum :)) ben yarın sabah 6 da bezelye toplıcam mesela:)))))

bezelye sekere dönuyo diyete uygun deil lahana falan ek ıspanak marul ot çöp diyetci arkadasların pazar parasından kursulsun kargo yaparsın bize organık organık yeriz kaydirigubbakcemile3

kuzum yemegim pişti bile düdüklüye koymustum ay aksam aliş cok sevinecek:) hamileliigimden buyana toplam olarak 8 kere pişti bu fasulye bizim evde:)))

kuzum yemegim pişti bile düdüklüye koymustum ay aksam aliş cok sevinecek:) hamileliigimden buyana toplam olarak 8 kere pişti bu fasulye bizim evde:)))

çetelemı tutuyon kız bende 345842 defa patates kızrttım pek sevınır tekem benımdekaydirigubbakcemile3zemuszemuskaydirigubbakcemile2

oh maşallah arkadaşımmm sen büyütmüşsünn kurtulmuşsunn
kızla oğlann arasındaa çokk yaş farkı varrr kızzz
canım benim kızla oğlanın arasında bebeği olmadı olanlarda düştü. çok tedavilerin ardından oğlanı yakalayabildik:Saruboceq:

Allah bağışlasın canım,kızın lise 1 de mi okuyor.benim küçük de 95 doğumlu
kızım 96 lı canım. bu mart ayında 14 yaşı bitecek. 8. sınıfta okuyor.

edaaaa hangi köydensin sen? bizimki sevinç le başlayan köyden:)) yahu kuzum oranın sogundan ne olacak sen ank da olsan tık die düşersin:))
hemde ne soğukk. resmen kuru ayazdır buralarrrrrreyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

eprulumcum :)) ben yarın sabah 6 da bezelye toplıcam mesela:)))))
bende facede oynuyordum bu oyunu ama çoktandır bakmadım tarla kurudumu ne yaptı bedişşşşşşşşşşşşşş

çetelemı tutuyon kız bende 345842 defa patates kızrttım pek sevınır tekem benımdekaydirigubbakcemile3zemuszemuskaydirigubbakcemile2
:roflol::roflol::roflol:

ya şöle ağıztadıyla bir ara öğün yapam dedim sindiree sindire. koydum tabağa leblebi üzüm kayısı fındık fıstık sayılı olarak sizin geçmişinizi okurken fark etmeden yemişimmmmbilmiyorumkismile hiç tadınada varamadım yaaaaaa:gitme::gitme:

afferin sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kendimi anlatacak tarif edecek kelimem yok kızlar
bir kupa ıhlamur karanfil ve tarçından oluşan bir karışım yaptım kendime kaynattım içtim şekersiz sabh akşam içiyorum zaten de yazmayı unutuyomuşum :) metabolizma hızlandırıcı vardı hani şu mucize iksir diyetisyenin biri arkadaşa ıhlamurda koy demiş o elma yerine ıhlamur koyuyor aklıma geldi bende öyle yaptım içinede limon sıkıyorum biraz iyi geliyo işte böyle
şu an başım çatlayıp ikiye ayrılacak kızlar neyse ben kaçtım yatmak yatmak yatmak istiyorum ama işim var ba bay
ha bu arada yarın şöyle bir hazır hale gelelim kim nerde kaç kilo ne haldeyiz cumaya hazırlık yapalım oldumu şekerlerim öptm ba bay

ha bu aarada seni yerinde olmak isteyen bir sürü insan var unutma emi bir tanesi
hadi bakalım

Evet cnm bi de öyle bi gerçek var.:)ben işimden şikayet ederken işsizlikten muzdarip bir sürü insan var şükretmeliyim halime :)Bende gecenin bi vakti kalkıp sebze toplardım,nooldu zararı bana oldu şimdi arada bir açıyorum tarlayı ben bıraktım insanlar müptela oldu.İşallah kpss den istediğin puanı alır istediğin yere de atanırsın.Halkbank ın sınavını 3 puanla kaybettim şimdi toparlanıp ales çalışmam gerekiyor bunun içinde bi grup kursalar ne güzel olacak hadi bakalım kızlarr kaç soru çözdükkkkk Emir Bebek

İşe geldim uno nun minik kepekli galetalarından 5 ya da 6 tane yedim,1 fincen kafeinsiz tatlandırıcılı nescafe ile bi tane de hap kadar bi çikolata verdiler alpella sanırım onu yedim
1 tane de mandalina açıp amaaa

birşeyler duydum sankii=)) birileri burdaymışşkaydirigubbakcemile2
hu huuuu nasılsınızz canlarımmm:lepi:

Fıstıklarr nereye gittiniz yahu kaç saattir kimsecikler yazmıyo.
Bu akşam 9 gündür yemediğim kadar yedim ama naapiyim canım kaç gündür makarna istiyodu.Makarna varduı yemekte hemde peynirli anammm bi de kısır hiçç dayanamam sanırım atalarımda doğu geni var pek bi severim bulguru acıyı aslen Bulgaristan göçmeni ninemgiller ama :S bi araştırmak lazım.Bi de ızgara gögüs vardı onu da yedim salata ile iş dönüşü eve gidip accık daha fazla spor yapayım bari hatta pilates CD mi açıp çalışayım pelte kıvamına gelmezsemm.Yarın güzel bir gün olabilir yanii di mi düşünsenize fit bi hatuna yarın öbür gün ne iş kapıları açılır 38 beden olsam daha etkileyici olmaz mıyım sizce

Kizz ilahi :roflol: Hamur yogururken kaybettin kalorileri hamuru tüketirken fazlasiyla alirsin okadaricikdan birsey olmaz birak makine yapsin kaydirigubbakcemile3

deniz esin 26ysa sen kac yasindasin kiz?? Benden gencmisin yoksa sırnaşık şey yaslaniyorum gencleri gördükce anliyorum :1ninca:

Şişman manifesto ya ulaştım sonunda kızcağız tüm tombişler gibi neşeli birisine benziyor:) Azmin zaferi helal olsun valla

Ay gecmisi okumak cok zor yaaaa :bbo:

Benim yediklerimi yazayim, esim cagriyor birazda onla cay icecekmisim, yeni geldim eve:

Sabah 8 bir muz
Öglen 12 peynirli sandvic
Öglen 14 bir muz
Aksam 18 Thai-Yemegi bir tabak pirinc, sebze, köri acili bir sosla, yaninda 1 bardak cola light

Disarda yemistik aksam yemegini ondan sonra canim cok tatli istedi, hatta marketde lastik seker ve cikolata bölümüne gittik esimle eve dönmeden önce, esim kendisine cikolata aldi ve ben kendimi cok zoooor frenledim. Elime almistim bile sekerleri, geri koydum :umursamaz: Cikolatalarida tabii kötükedihüso

Esimde mango meyveli cikolata aldi, bende hic sevmem meyveli cikolata, böyle iyi oluyor o yiyor benimde canim istemiyor evde cikolata oldugu halde kaydirigubbakcemile2

Simdi cay icecegiz ve degisik bir meyve almistim onu tatli niyetine yiyecegim. MEyvenin ismini bile tam bilmiyorum cok tuhaf gözüküyor, ama güzel olursa sonra yazarim sırnaşık şey

gündüz üni oldugundan pek giremedim nete,
neyse müjdeli bi haber 500 gr vermişim:dance: ve 68 olmuşum çok sevindimzemuszemus

bugün yediklerime gelince
kahvaltı olarak:hamburger ekmegi kadar olan bir ekmek var burda(adı semmel,hatta google yazınca fotosu cıkıyo) o ekmegın ıcıne yogurlu peynir koydum1 dilim,onu yedim.
bide bunu yemeden önce 3tane kuru kayısı ve üstüne bolca su içtim.

akşam da:1,5 tabak kendi yaptıgım mercimek corbası,neredeyse 0 yagla yaptım:teytey:

21.00 gibide 47 kalorilik meyveli yogurdumu yedim.
birazdan çay içerim.
zaten regl de olucam şişkinliğimde gidecek,ohhh ne güzel,kilolar gitmeğe başladı bile.

Kilolar gidecek kizzz Şeniz Hic baska sanslari yok kaydirigubbakcemile

Corba bence güzel fikir, hem tok tutuyor hemde bagirsaklari calistiriyor sırnaşık şey

Bende yatiyorum iyi geceler kizlar, ayrica benim yedigim meyveninde fotosu var google´de, simdi modaci yazinca aklima geldi ordan bakabilirsiniz: pitahaya

Önce kasiklayip yedim, kivi gibi, ama acikcasi tadi yok gibiydi, yada buzdolabindan soguk cikarttigimdanmi öyleydi? Anlamadim. Bende 3 Kasik müsli ve soyasütüyle karistirip müsli gibi yedim kalani. Simdide yatiyorum, iyi uykuda yag yakmalar hatunlar : )

vivacım ne güzel bu saate uyuyabiliyosun.ben hayatta yatamam.ben en erken 02.30 gibi yatıyorum.ancak evdeki derleme toplama işleirm bitiyo,gerci ben bu saatte yatsam da uyuyamam.
sana masallah,iyi geceler vivacım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…