Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Ne kadar iyimsersin.Bende erken menopoz sebebiyle hormon kullanıyorum çok zorlanıyorum kilo vermede...Birde tatlı krizlerim olmasa.Bakalım bugün krom hapına başladım....
Bu arada kilo çizelgesi yapılamıyor mu
yoksa ben mi yapamadım....:uhm:

canım bak vivanın bir önerisi vardır hatta kendide sık sık yapardı bunu. tatlı canı isteyince ağzına alır tadını alınca geri tükürürdü. hatta bende yapardım eskiden hey gidi günler heyyyy:gitme:
çizelgede ben hiç anlamam o işten benim kızım yapardı. ama şu an 62 leri görüpte yeniden 74 le yüzleşmeye cesaretim yok açıkcası. bilmiyorumkismilebiraz ineyim öyle yaptıracam ben.:lepi:
ayy bu arada bu gün ben ne çok konuştum ve burda oturdum yaa.
kalkayımda biraz ortalık toparlayım... sizinde başınız biraz dinlensin.a.s:roflol::roflol:

benım dedıgım gıbı ortasından sıkılmış diş macunu gıbı olursun

yine cavap vermeden duramıyacağım:roflol::roflol:
yok yok benim kesin çeneş düştü göreniniz varmıııııı:hulya:
bu kez kalkıyorummmmmdelikafadulden:roflol:

canım bak vivanın bir önerisi vardır hatta kendide sık sık yapardı bunu. tatlı canı isteyince ağzına alır tadını alınca geri tükürürdü. hatta bende yapardım eskiden hey gidi günler heyyyy:gitme:
çizelgede ben hiç anlamam o işten benim kızım yapardı. COLOR]

Valla denemeye değer doracım.Kızın kaç yaşında bu arada bende sizleri tanımak isterim
opuyorumnanaktan

geldımızmı kızlar bende uyusammı dıodumm
sen yine sabahlaraa kadar oturuyormusunn canımmmm
herhalde eşin geceye gittiğinde oturuyorsunn değilmii benimkinin gece görevi yokkk motorda hergün gündüz gidiyorr

geldi canım hatta 8 ay oldu geleli göreve devam bu arada 3 adet pol eşi olduk takımda bızım takıma yan bakan yandı ona göreaklinialirimsmile

yayla deılde eşimin köyu kutahyada şimdilik kütahya eskısehır arası yakın haftasonları oradayız

bırdeee newmoon ayça demek deil kaydirigubbakcemile3 yenıay demek ben okuyunca cumleyı soınradan farkettım kız demıştı bı yerde adım ayça die o yuzden gene anlatamadım bu saatte uyanık kuto bu kadar olur anca

tamm ben dicektim lafı ağzımdan aldınn grupta 3 polis eşi olduk diyeee
doğu göreviniz bittimiii

canım esim daha 26 yasında herhalda gecmedi daha:) valla bende gitmek istiyorum esimden önce :)) kuzum adananın havasıda beni öldürüyor soguk memleket cıkarsa velle daha ii olur .... allahım inş giderizzzz... adanaya kurbandan önce gitmiştim heryıl gidiyoruz adana imamogluna..sen nerdesin ?

yok canım yaa o zamanlar kızım vardı hani hamişlere nur iner derler ya ondan bence ....
kız öle degilmi ama cirkinlestim aayol:)))

imamoğlumuuu of ya kocadan dolayıı benim nüfus cüzdanında imamoğluu yazıyoo amaa benn hiçç sevmiyorumm orayııı ben aslen kozanlıyımm ,eşimin köyüdee imamoğlunun az ilerisii her köye gittiğimizde ordan geçerizz
seninn eşinn gençmişş ya benimkii 38 yaşında yaşlandıkk biz ,ozaman sende dahaa küçüksünnn,eşin gidebilir yurt dışına amaa çok çalışsınnn derslereee ,
Adananın havasını sormaa yazlarıı kötüdür ama kışın çok güzel bizim buraya 2 gün oldu soğukk gelelii
daha üşüdüğümü hissettimm bide benn gündüz hiçç klima bile çalıştırmıyordumm okadar sıcaktı burası düne kadar

newmoon ayçamıı demekk benimm küçük kızımın adıdaa ayçaaa
adaşsınız yanii
dur aranızaa gireyimdee dilekk dileyeyimmm

Dile tabi edacımmm,kendin içinde hepimiz içindezemuszemus

Ayça kardeş e de öpücüklerrbayanssulusmile çok severim ben adımıbayanssulusmilebayanssulusmile

günaydın şekerlerrrrŞeniz
daha az önce kalktım. kahvaltı yapmadım. ama klasik kahvaltıma yumurta katacağım.
hazır dondurulmuş gıdalara ankaradada pahalı. tazesi daha ucuz
aytenn gacısı bende sana deniz diyim banada çok karışık geliyor bu nik

alsanaalsanasmileebru yine gelmemiş.(şimdi kızar beni sormamışınız diye):roflol::roflol:

kütommm bende sana döndüm kız . akşam uyanık gündüzü uykuda:roflol:
asimm nasılsın canımmmmmmm
edacığımmm bende zaten arkana takılıyorumki değişik topikler göreyim diye:roflol:

takıl kız iyi olur ama takılırken dikkat et sende hamile kalmaa:roflol:

pessssss yarım saattir burdayım gecmişi okumayla mücadele ediyorum ve hala bitmediiii
ya ben günlerdir girmiyor degilim sadece dün girmedim naptınız ebru burdayken kimse yok ebru burda herkes yok evet zıtlıgım burda da ortada işte :)))))
pc oldu asicim afferin sanaaaaaaaaa
bana gelince ben süperim harikayım inceldiğimi bile düşünüyorum
hiç bozmadan sınırlarıda zorlamadan devam çok güzel gidiyo nazar etmeyin nolur boğzaınızı tutun sizinde olur hehehhehe
sabah aç karnına bir kupa limonlu ılık su bir dilim ekmek 5 yeşil zeytin domates biber yeşillik ara bir elma tekrar ara :) bir kahve öğlen miniminnacık bir tabaga :) iki kaşık bulgur pilavı üzeri patlıcan bu kadar şimdilik
modamakyaj tekrar hg
dora sen kendine bak şekerim ben senden önce gireyimde 60lara sen gör :)
edacımmmmmmmm canım benim cok gecmiş olsun allah kolaylıklar versin aynı zamanda canım benim burdayım yazcam yine

delikafadulden KIZLAR PADİŞAHTAN FERMAN VARRRRR :sm_cool:bu hafta hepimiz bildirim yapacakmışız.:sm_cool: eskiler eski kilolarıyla birlikte yeni kilolarının hesabını yeniler başladığı günkü kilolarından cuma günkü kilolarının hesabını yapacak. bilginize:lepi::lepi:

sadece ilk başta juste diye arkadaşımız vardı o hiç paylaşıma katılmadığı için 2 gün daha bekler olmazsa elerizkaydirigubbakcemile
paylaşımda bulunduklarımızdan memnunsakk ki öleyiz şu andaa.s. hepiniz listedesiniz.

ahh bide nasıl hesaplayacağımızı bulmamm lazım şimdii
ben 57yle ayrıldımm diye hatırlıyorumm bakalımmm

hiç bozmadan sınırlarıda zorlamadan devam çok güzel gidiyo nazar etmeyin nolur boğzaınızı tutun sizinde olur hehehhehe
sabah aç karnına bir kupa limonlu ılık su bir dilim ekmek 5 yeşil zeytin domates biber yeşillik ara bir elma tekrar ara :) bir kahve öğlen miniminnacık bir tabaga :) iki kaşık bulgur pilavı üzeri patlıcan bu kadar şimdilik

Ebrulum hoşgeldin canım,valla maaşaallah ydiklerin çok güzel darısı başıma...:nazar::nazar:

pessssss yarım saattir burdayım gecmişi okumayla mücadele ediyorum ve hala bitmediiii
ya ben günlerdir girmiyor degilim sadece dün girmedim naptınız ebru burdayken kimse yok ebru burda herkes yok evet zıtlıgım burda da ortada işte :)))))
pc oldu asicim afferin sanaaaaaaaaa
modamakyaj tekrar hg
dora sen kendine bak şekerim ben senden önce gireyimde 60lara sen gör :)
edacımmmmmmmm canım benim cok gecmiş olsun allah kolaylıklar versin aynı zamanda canım benim burdayım yazcam yine

çokk sağol ebrucumm
pcnin olmasınaa sevindimmm,valla yokluğunn hemenn belli olduu

hoşbulduk samanyolucum :)öptm seni
yaşım 31 kkya göre30:)
evli iki çocuk annesiyim
oğlişlerimin biri 11 biri 8 yaşında canım mersindeyim :)
tanıştıkmı sende yazsan ben allak bullagım yazdıysanda şu an hatırlayamıyorum
kızlar bir yogunum anlatamma size ama benim yogunlugum çevrem ne kahvemiz bitiyo neyürüyüşümüz saattler fır dönüyo evin işi o bu derkennnnnnn nasıl akşam oluyo anlayamıyorum bile
neyseeeee
doracım sordunmu canım kalise :)
bu hafta bildirim yapıyoruz dur herhalde kızlar
deneme süreciniz falan yok yeni gelenler istikrarlı devam ettiğimiz sürece hep beraberizz

kızlar benim işe gitmek için hazırlanmam lazım senağlama
kahvaltıda sirkeli ballı su,2 kayısı 5 kaşık lıght yoğurtlu müsli
Yeşil çay ile

işyerine de galeta 2 mandalin elma götürdüm 6 ya kadar bunlarla idare edecem

GİDİNCE FIRSAT BULDUKÇA YAZARIM.Off çok soğudum işten herşey üstüme üstüme eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Allah ım hayırlısıyla bi normal insan işi nasip etse de şu vardiyadan da diğer da kurtulsam

NESE ŞEKERCİKLER ÖPÜYORUM SİZİ KENDİNİZE İYİ BAKIN KUSURA BAKMAYIN ACCIK DERTLENDİM AMA İÇİM SİŞTİ İNANIN

bende öğlen ıspanaklıı yumurta yedim birazdandaa yürüyüşe çıkayım diyorumm canlarımm

X