Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

handemi ac tavuk ruyasinda.... olayina donmus seninkide kiz ne o dondurma kaymak gerci ruyay mis karnini iyce bi doyursaydincokacimcoook

hadi hayirlisi enfurtur insallah devami gelir sakin birakma vucut alistimi daha kolay olacak hadi bakalimkaydirigubbakcemile2

domination bu arada dün girdiğin yeni yaşın kutlu ve mutlu olsun.
sende öğrencisin anlaşılan hadi sanada iyi bir öğretim yılı dilerim.
unuttuğum varsa kızlar kusura bakmayın.
eylulce tşk. ve sanada mrb.
fransada mı yaşıyorsun?
asistan yazıyor merak ettim . branş ne ?

saglik... evet fransadan ben ayyyyyyyyy ben de domi bende kutluyorum dogum gununu unutum dun kutlamayi hihoyyyt

silvişim inanmıyorum yaaaaaaaaaa
harikasın inan ağzım açık kaldı gözlerim doldu
sen bunu çoktan hakettın yaaaaa
supersin canım benim harikasın yaaaaaa

silvişim işte azmin sonucu. kutlarım . kendim vermiş kadar sevindim.sen yaparsın.
biz niye yapamıyalım ki?

canım benim saol.sen de başaracaksın. yarın yeni kuralalr geliyo. yeni derken kurallar genel olarka aynıda ben farklı olcam.gözünüzn yaşına bakmicam bu sefer kötükedihüso:jeyyar:kötükedihüso bekleyin beni anacım:roflol:

canım %100 detoksu deniliyo buna.
kahvlatı 9-10 arası yapılacak ondan sornada 2 saat aralıklarla (en son 21 e kadar) çorbadan içilecek
2 gün sürecek ve ayda 1 kereden fazla uygulanmayacak

kahvaltı: 1 dl kepek ekmek, 1 yumurta,az miktarda beyaz peynir,domates salatalık, yeşillik
çorba: 1,5-2 lt yağsız ayranıun içine 2 salatlık rendedi,4 yemek kaşığı haşlanmış bulgur, 4 yemek kaşığı haşlanmış nohut, 4 yemek kaşığı haşlanmış yeşil mercimek eklenecek. dilenirse baharat eklenebilir(ben nane eklemiştim)

2 saatarayla 1 ere çorba kasesi içilecek .kafeinli asitli içecekler ve tuz yasak.

iyi aksamlar kizlar kilo veren tum arkaadslari kutluyorumalkisalkisalkis

merci canım zemuszemuszemuszemus (ay çok şımardım bugün )

silvişim inanmıyorum yaaaaaaaaaa
harikasın inan ağzım açık kaldı gözlerim doldu
sen bunu çoktan hakettın yaaaaa
supersin canım benim harikasın yaaaaaa

canım ya çok mutluyum.adım adım başarıyorum. bu arada taş gibiyim diye geçinirken bendede hipotiroidi çıktı neyseki sentetik hormon alıyorum böylece herşey yolunda gidiyo.başarıcam bu işi başka yolu yok önimde senin gibi muhteşem bi örnek var. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

silvişşiimm bireyselligi kutluyorum canımcım

megicim de mezun olmuş tebrikler canımmm

ay takımımız bi hoş oldu bea ..singincim seninle uzun süredir konuşamıyoz canımın içi nassın şikerparemm

ah sılvısım ne muhtesem ne muhtesem resmen bunalımdayım ben fena tosladım
galıba psıkılojım bozuluyor acılen kılo vermem lazım
sızın su elmayı azcık arastırayım dedım ama sayfalardan gozum dondu
5 kılo vermem lazım benım ya

SELAMLAR ŞİKERLER...

sırayla hepimizi birer birer başaracağız inşaallah.silviş cevabın için çoook teşkür canım.yanaklardan mucuksladım:)))) bu bahsettiğin karışım ocakta pişirilmiyor değil mi?yani ayranın içine karıştırıyorsun.ve 2 saatte bir yiyorsun.sanırım günlük hazırlanacak?

bu arada sanırım kurallar bugün geliyor.heyecanla bekliyorum bakalım ne oolcek....

bende evimi temizleyip yürüyüşe gideceğim.hepinize mutlu haftasonları.artıkın akşama görüşürük....

canım bence abartıyosun. psikolojinin bozulması için bi sebep yok kendine dert arama.bak ne güzel kilolarını verdin iyi durmdasın.sağlığına kavuştun.o 5 kiloda gram gram versen bile gider.sen gel haftada 200 gr verecek şekilde bi program yap kendine buda haftada toplam 1400 kalori kısıtlama demek.

hayır canım pişrilmiyor. ben şöyle yapıyorum nohut mercimek bulguru haşlıyorum ve soğutuyorum . ayranı hazırlayıp içine salatalığı rendeliyorum.haşlayıp soğuttuğum malzemeleride içine ekliyıorum. sonrada afiyetle yiyorum.benim tad olarka hoşuma gidiyo içerik olarkada sonderece sağlıklı.

yahu bebegem bu bizim normal bildigimiz ayranlı çorba soguk tüketiliyor ..sen bi tek içine salatalık dogramışşın dimi ..

kurallar derken cicim kırbaçlıcanmı kı bizi ...ben senin yardımcınım unutma cicim ...lmaz:lmaz:enfurtuyu gırbaçlaaa..vereliniortakvereliniortak
:hulya::hulya::hulya:.örüyorum giyiyorum örüyorum giyiyorum ...

selam yine ben hehe
kızlar dün gayet iyi geçti acaip acıktım ama elma ile bi şekilde bastırlıyo açlık

bu sabah yine hafif bi kahvaltı yaptım arada elma yedim ve yeşil çay içtim şimdiye kadar 1 litre su içdim bakalm günün diğer bölümü nasıl geçecek

oğluş bugün biraz ateşli dün aşı olduğu için onunla ilgileniyorum şuan uyuyo gecede hiç uyutmadı beni
uyumadığım için gece çok acıkdım ama sabaha kadar dayandım bu sefer aklıma iyice koydum bu işi hayırlısı kızlar hele bide silvişimi gördüm ya 69 larda benim için ciddi bi motivasyon oldu anlicanız
SıLCıŞıM kuzum idolümsün hayatım sen yürü arkandan geliyoruz
inanın takımdan ayrıldığım süreye acıyorum şimdi çok şey kaybettirdi bana ama zararın neresinden dönülürse kardır tabi

nalansum sendemi burdasın kuzuuum mucuksladım senide hepinizi seviyom kızzzz

handemi örmedigim hiç bişi yok canım benim ..şimdi süper bi çanta örüyom bitsin eklerim resmini ..

bu arada eylülcem sana kahve yollıcaktım amma ..aldıgım halde hediye et butonu çıkmadı bende başka bişey yolladım ..kahvede elimde patladı ...neyse bende afiyetle içerim ...

ben sizin bildiğinizayranlı çorayı bilmiyorum alla alla benim ibldiğim ayranlı çorba farklı hem de sizin bildiğinizden daha güzel sırnaşık şey

kuralalra gelince daha ilgilenemedim başka işleirm varda.ama bu gün mutlaka halledicem.

heyt be artık kim tutar bizi bu arada oğluna geçmiş olsun canım

handemi örmedigim hiç bişi yok canım benim ..şimdi süper bi çanta örüyom bitsin eklerim resmini ...

ekle alkisalkisalkis ekle alkisalkisalkisekle alkisalkisalkisekle alkisalkisalkisekle alkisalkisalkis

unutma sakın bak merak etimmmm.

Nalansum kız sen ne hamarat çıktın böle demek çanta ha merak ettik bak bekliyoruz rsmini

handemi oğluna çok geçmiş olsun Allah sifa versin inşallah
silvişim inan abartmıyorum yememden inan bir tek şey ble çıkaramam çünkü bir yıldır yanı korumaya geçtığımden berı 1400 zaten anca alıyorumdur hala valla belki komik ama her sabah peynirimi de ekmeğimi de tartarak yerım zeytin hala sayıyla artık yasam standartım oldu bu benim ama tek ve en onemli eksiğim spor
ben iş yerinde bile ara öğünlerımı asla aksatmam
pof yani yeme kısmına bişe yapamıyom
bant var evde hergün düzenli 45 dakıka yürüsem basarırmıyım acaba
şaka gibi eskıden sinir olurdum bole yazanlara dalga mı gecıyolar 5 kılo ne kı dıye
ama şimdi sankı o 30 kıloyu veren ben değilmişim gibi gözümde büyüyor

HANDEMı
geçmiş olsun.ne aşısı bilmiyorum. inşallah tutar.
nalansu senin yazdıklarını okudukça gülümsüyorum zaten ben aşağıdaki etiketleri kim yazdı sen mi?aydasu strese sokma kendini en tehlikeli şeylerden biri o.
herkese iyi hafta sonları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…