Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi geceler hanımlar nassınız ..ben bugün iftarda çok yedim ya vallahi şu ramazandan sonra çook sıkı bi program bizi bekliyo kızlar ..silviş kızacak ama elma diyetine girecem...napim ya bi kez olsın denicem bunu ...vr lesli teyzeyle tekrar buluşacaz ...buda gögüslerimi küçültüyo amma napım ya ..iyi ter attırıyo zilli...leah cım canım beraber öperiz artık leslie teyzenin ellerinden ..hadi şekerler ben gaçtım yarın görüşürüz ...enfurtu şeker döndün aramıza sonunda...hadi balım beraber ericez işallah ...

slm kızlar.bazı resmi işlerim vardı bu yüzden erken çıktık evden.yolda acaip bi yamur bastırdı bide fırtına ödüm koptu kaza yapıcam diye.eve geldiğimde stres sıkıntıdan perişan olmuştum.pc yi açtım yazıcam diye sonrada iftar telaşına düştük.iftardan sonrada sızıp kalmışım koltukta.

canım teşekkürler.fikrin harika.zaten takıma eskiden üyemiz olupta geri dönenler dışında yeni üye kabul etmiyoruz (herkes mezun olunca kapatmak için takımı) dolayıısyla fikrin harika.birlikte paylaşım yeni üyeler gibi olacaktır motivasyona önemli bi katkısı olacağını düşünüyorum.siizn takım üyeleri içinde uygunsa bizimn kabulümüzdür alkisalkisalkis:lepi::1hug:

canımsın ya.çok sevindirdin beni bu kararınla.naslihanın öneriside süper umarım daha iyi olucak herşey...

bencede megicim kan tahlili ni yaptır mutlaka troid dede oluyor diye biliyorum ...aman bizde kızı hasta ettik ...susamış zavallım ..içiyo işte ...

hakkatten ya hasta ettik megiyi dimi. kıskandık mı yoksa biz su içemiyoruz diye :) şaka bi yana aşırı içiyorum .çok susyorum ifadelerinde bulunduğu için aklıma ters bişey olaibleceği geldi.eee yaşlanıyorum ya hastalık hastası başak burcu özelliğim yavaş yavaş artıyo bide ondan :)

opuyorumnanaktan

lehacım sevindim kilonun normale dönmesine.demekki acaip bi ödemmiş yada diğeri sırnaşık şey

bakıcı dedinde megicim senin olayla alakasız ama kuzenim var bitane kendide doktor annede doktor ikiside çalışıyo doğal oalrak çocuklarada bakıcı bakıyo.
kızları demiş ki bigün babanneye."ben hiç evlenmiycem sonra çalışırsam çocuklarım anneiz kalır" yazık ya en çok ihtiyaçları oldukları zaman anneye çocuklar bakıcı elinde oluyolar.hiç kıyamıyorun ben onalra.abimin çocuklarda öyle. ne anne anneye ne bize yakınlar mecburen onlarda bakıcı elindeler.bu yüzden evde olduğun sürelerde doya doya vakit gecir ipeğinle.. a.s.

enfurtucum canım yazdığına çok sevindim. öncelikle Allah kavuştursun ailene.uzun süre birlkte klaıcna alışıyo insan gidincede evin ısısılığı çok üzüyo..ama misafirlik işte bi yere kadar .. canım dulalarımızda seninle. şu mübarek ramazna ayında tüm sıkıntıların uçar gider inşalalh.herşey yoluna girer.Allah sevdiği kuluna sıkıntı verirmiş.imtihan edermiş.Böyle düşün ve içini ferah tut.bi söz vardır çok severim. " benim büüyk bi sıkınıtm var demek yerine sıkıntına dönüp benim büyük bir Rabbim var de" Rahmeti büüyk Rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah....

canım benim çok saol.ayrıca desteğiniz için de teşekkürler.bir takımdık şimdi 3 takım olduk bu dumda :) ne güzel.
14. ve 4. takıma desteğindnen ötürü tekrar teşekkürler...

leahcım afiyet olsun.açık büfelerde sapıtmadığın için haketmişsin sen o pudingi. alkisalkisalkis günde 10-15 dk yürüyüşte hiç zorlayıcı değil.zaten havalarda serinledi.en azından ramazan bitene kadar böyle olur sonrada 30-60dk civarlarına çıkartırız.herkes ok diyo mu bakiim?

şeker cadım nalansunun fırçası işe yaradı :))) bizde paylaşıma tam gaz verdik.sırnaşık şey
bu arada sen istanbulda nerdesin canım. bidaha sormuştum ama sanırm cevap vermedin yada ben hatırlamıyorum. bide bide 3 gün olmayabilirm dmeişsin.kilo bilgirim günü dahil mi? yani bildirim yapabilecekmisin yoksa sabit geçelim mi?

nalansu laf aramıda (bak aman kimse duymasın) o elma diyeti benimde aklımı çelmiyo değil.ufak tefek bir iki eklemeyle bende düşünüyorum.çünki elmeyı çok severim :)))) demekki ramazandan sonra birlikte yapıcaz gibi görünüyo :kedi:vereliniortak

elma diyeti ne ya?

Ben bugün başlıorm Leslie'ye. Siz de iftardan sonra 1-2 tur yürürsünüz, hem rehavet gider hem sindirtir yani.. Bayramdan sonra da ver elini 5 mil. Lesli ile elele.. ehe ehe..

Ben yürüyüş bandının tozunu almaya başlıym :.. Eh ehe

Silviş senin imzandaki 10 ve 120 de acayip sırrıttı bana bu arada ...aha aha

bencede hersey cok daha guzel olacak canim
burda bize gereken tek sey motivasyonn
bizim takimdaki herkezde bu sekilde dusunuyor canimm yola devam birliktee
hadi bakalim su mativasyonuu en yukarlara cikartip verelim su kilolari (bu arada ben mezun oldugum icin bu sozum kendime degill :))

canım benim çok saol.ayrıca desteğiniz için de teşekkürler.bir takımdık şimdi 3 takım olduk bu dumda :) ne güzel.
14. ve 4. takıma desteğindnen ötürü tekrar teşekkürler...
vayy uc takimm super gorukuyorr vereliniortak

nalansu guzelim gunaydinn oncelikle bak sana ne diyecegim
bizim takimda hiray diye bir arkadas var ayni senin kilonda 68 kilo yani eger istersen yarisabilirsiniz kendi aranizdaa rekabet olur senin acindanda hatta bunu butun takim arkadaslarimizlada yapabiliriz
ben arada takim icinde yapiyorum bu yarismayii ayni yada birbirine yakin kilolu arkadaslari eslestirip o hafta yarisa sokuyoruz vede kaybedee ceza veriyoruz belki gormussunuzdur bir ara raadaslar buraya gelip sisko olduklarini soylemislerdi
iste boyle ne dersiniz yapalimmi ?

selam kızlar günaydın neslihancım .opuyorumnanaktan..valla leah iftardan sonra insanın kolunu kıpırtacak hali kalmıyoki her iftar sonrası kendimi kanepeye atıyorum su dolu karnımla kıpırdayamıyorum bile ..başlıyorum eşimden bulaşık yıkama için ricalara rica yetmiyo olmadı tehdit ..evde yer yok bulaşık makinesi için ...:sinifsinif:.leslie yi nasıl yapacam sonra neyse hadi ben çıkıyom daha hiç bi iş yapmadım bi sürü bulaşık katlancak çamaşır beni bekliyor evli olmak zor zanaat yaw .fisfisfisgamyoncuiremsu

olabilir neslihancım neden olmasın cnım ..mezun olmuşşun canım sen tebrik ediyorum işallajh bizde o günleri görecez...tammm yaışalım kız valla çok hırslandım haaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gunaydin canim
kiz okadar rica ve tehditten sonra yikiyormu peki bulkasiklari cok merak ettim valla
benimki olse yien elini surmez
gerci elini surmese benim icin daha hayirli o konuda pek bir beceriksiz cunkuu
kiz aksamdan mi biraktinn bulasiklari yoksaa
bu arada bence su dolu karninla yatacagina esine soyle bir dolasmayii rica et bence cok guzel oluyor iftardan sonra azicikta olsa yurumekk benden demesii hem karnin iner

olabilir neslihancım neden olmasın cnım ..mezun olmuşşun canım sen tebrik ediyorum işallajh bizde o günleri görecez...tammm yaışalım kız valla çok hırslandım haaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
valla bencede olur guzelim yanii sen bilirsin hirss yapip yapmamakta bizim hiray bu konuda pek bir hirsli benden soylemesii takima gelde tanis rakibenlee derim baskada birsey demem yani anliyacagin bence yedin naneyii kaydirigubbakcemile3

anam eslesme yapim diye bakiyordum kiz nalansu senin kilonla hirayin kilosun bir degil ben niye karistirdim acabaa sen76 kilosun hiray 68 kilo galiba ben zeus la karistirdim neyse olsun ne yapalim istersen fark etmez dersen boyle rakip olarak kalin ama yok kilolarimiz ayni degil dersen buluruz sana birini kurtulus yok yanii

oo kızlar coşmuşsunuz.

silviş kartaldayım ben. (= güzel bi semt. sen nerdesin ?

ayrıca perşembe akşama doğru bildirim yararım . ama sabah yapamam bilginz olsn.

ay ya bugn bi yağmur yağdı sabahleyn sormayn. cam açıktı içerisi su doldu =) ama çok güzel yağıyor . sewerm ben yağmuru

şimdi gidip diğer takımdakiler meraba diycem . çok merak ediyorm nasıl olcak bu uygulama (=

ayrıca bende ramazandan sonra elma değil ama o ayran-çorba diyetni yapıcam 2 gün. toparlanıym azck =) cidden tartı değişti ama o değerleri görünce çoook kızıyorm kendme.

neysem herkes öpüldü. bu aradaa hür sultan sobee =)

oo kızlar coşmuşsunuz.

şimdi gidip diğer takımdakiler meraba diycem . çok merak ediyorm nasıl olcak bu uygulama (=

slm canim valla cosalim artik demi tatil bitti ramazanda alindi kilolarr valla nasil gidecek bakalaim onca kilo
gel gel bakalim tanissip kaynasalim degilmi ama insallah guzel oolur mutlu mesutt gecinip gideriz

enfurtu silviş megi leah singing canlarım girince hatırlatmak için sölyüyorum 14 takıma kendimizi tanıtıp bi merahaba diyelim lütfen ...

merhaba hanımlar ben 14. takımdan usarem,sevgili kaptanımızın sayesinde sizinle kardeş takım olduk ve birlikte zayıflıycaz inşaallah.gerçi ramazanda diyet falan yapamıyoruz ama elimizden geldiğince dikkat ediyoruz.oda 100 gr 200 gr anca gidiyor haftada,ama bayramdan sonra herşey daha güzel olacak.neyse artık hergün sizide ziyarete gelicem.öpüyorum hepinizi.

hoşgeldin usarecim evet dedigin gibi ramazanda ne dyet ne spor hiç bişeyin tadı yok ...neyse ramazanı bi atlastalım süper planlarım var ve benim yaza mutlaka 65 olmam şart çünki ablamın oglu evleniyor ve güzel bi şöle afili bi elbise giyinmem lazımm...yetti artık koca koca bedenleri alıp minicik şeylere uzaktan baktıgımız ...
ayy bide geçen gün olan bişeyi anlatım şimdi evde malum hepimiz şort felan askılı dolaşıyoz bende köyde kapının önüne dışarı çıkarken hep aynı etek aynı yazma ve aynı tunik yani acil durum kıyafeti biri felan gelirse takıverdigim geçen gün genç kızın biri yasemin abla seni hiç başka kıyafetle görmedim paranızmı yok sizinakannehirakannehir ...ayy şok oldumakannehirakannehirakannehir ne dicemi şşırdım patavatsıza bende var canı var para b..k gibide giyecek kişi şişko ...ay çok afedersinizkızlar bi üzüldüm asnlatamm ya sinir oldum ogün ne iftarda bişe yed,m nede sahurda ...zaten yiyemiyorum su içmekten dolayı ..neyse xcanlarçok konuştum hadi ben kaçtım hepinizi çok öpüyorum bbyopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kiz niye okadar uzuldun anlamadimm kiz sen uzulunce yemek yemiyenlerdenmisin neden siskosun ozaman ben uzulunce canim birseye SIKILINCA acayip yerimm
hem sende azicik guzel giyin kiz sisko ama sevimli olursun
yadaa kollari sivayipp zayif vede sevimli olursun karar senin

off off ne yazışmışsınız yahu.işte böyle takıma hareket geldi.4. ve 14. takımada teşekkür ederim bende.şimdi bende onalara selam vereceğim.

silvşim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım.bende yazdığın o sözü çok severim.hatırlattığın iyi oldu canım.misafirlerim gitti bu durum oğluma koydu bayağı.bugün can sıkıntısından beni yedi durdu.bende öğlene kadar akşama mi safirim var diye hazırlık yaprken canıma okudu vallahi.sonra eşim aradı misafirleirmiz gelemeyecekmiş.bende sevindim oğlumla ilgileneyim bari diye.sürekli kucak istiyor eşşek herif.oyuncaklarını döküyorum beraberce oynayalım diye ama hemen sıkılıyor.bu aralar favorimiz elektrikli süpürge.aynı benm yaptığım gibi makineyi alıp oda oda dolaşıyor.ayy valla allah korusun fıtık olacak diye korkuyoruz.makinem öyle küçükte değil.nasıl çekiştiriyor bi görseniz.nerlere sakladım hemen gidip buldu.onu vazgeçiremiyorum bi türlü.eve aniden bi gelen olsa benm makine orta yerde duruyor:))) gelen der ki ne tembel kadın bu saatte iş yapıyor:))

yasemincim bakıyorum eşleşmeler falan kendine rakip buldun demek.hadi bakalım ben sana güveniyorum.rakibin ne kadar dişli olursa olsun sen başarırısın bacım.bu arada eğer lesliye başlarsan seni yakarım cadı.ya benim cd yidegönder yada sende yapma.hele göğüs küçültüyorsa kesin istiyorum ona göre.

hadi canlar bana müsaade şimdilik 14. takımada bi bakayım görüşürüz sonra...

kız konu güzel giyinip giyinmemek diil . köylüler beni ilçeye felan inerken hiç görmezler çünkü eşim ilçede çalıştıgı için sabahın köründe gider akşam döneriz ...e bi çöp atmaya gidiyom takıyom üstüme tunigimi çıkıyom bu zeki ondan diyo...sen bana yeterki güzel giyinme de neslihancım ...ama malesef kilocuklarımız bazı heveslerimize engel oluyor .. şu popomun üstündeki yag birikintisi bi gitsin başka bişey isyemiyom valla ...hadi çok öpüyorum bby

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…