Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kiz bidaha sina yuksek sesle okuyalim yazdiklarini belli olsunkaydirigubbakcemile3 kiz niye okumayalim yazdiklarini kaydirigubbakcemile3

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

farketmez kaydirigubbakcemile3
hem sen zayıfsın benden senle yarışamam :dilcikar:

kıs aramızda kilonun lafımı olur sonuçta hepimiz azcık kiloluyuk demi..:kedi:
zaten ramazan bitene kadar ben sana yetişirim korkma bajıım..mafoldumben

evet canım en fur tu yazmıştı sanırım yarışalım diye hadi baalım güzeller görem siziakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir
-tatlicadiarzu-

kıs nalan ..ben kilolarımla seni döverim haalülülülülülü
bah bayram seyran geçsin zemus tiyzen nasıl zayıflayacak nasıl hiç sorma
orasını..CADIARZU

kiz bidaha sina yuksek sesle okuyalim yazdiklarini belli olsunkaydirigubbakcemile3 kiz niye okumayalim yazdiklarini kaydirigubbakcemile3

okuyun nen kızceezin yazdılarını hem o bzim en küçügümüz artık ekmek almaya o gidecek zuhahaaaaaaaakannehirakannehir

kıs nalan ..ben kilolarımla seni döverim haalülülülülülü
bah bayram seyran geçsin zemus tiyzen nasıl zayıflayacak nasıl hiç sorma
orasını..CADIARZU

bikerem ben senden büyügüm şikerim ...yane teyze benim ..işallh zemusum ya işallh takım olarak elmalarda son ümidimiz bakalım nolcek sonumuz ...

bikerem ben senden büyügüm şikerim ...yane teyze benim ..işallh zemusum ya işallh takım olarak elmalarda son ümidimiz bakalım nolcek sonumuz ...

kıs bu yeşil elmalar baya pahalı sanırım şuan
zayıflarık zayıflarık ama
ekonomimizi çökertip kocalarımız bize dekmüü vurmassa iyi delikafadulden

sen heç merak etme canım biz zayıflarsak herifler kasaylan alır canımın içi..bırak dekmüü vurmayı ...yeterki zayıflıyım başka hiçbişiy istemiyom

cokmez zemus ya sadece yesil elma yersek bisey olmaz ama kacamak yaparsak iste o zaman ekonomi coker sırnaşık şey

okuyun nen kızceezin yazdılarını hem o bzim en küçügümüz artık ekmek almaya o gidecek zuhahaaaaaaaakannehirakannehir
sizde okuyun çabuk bak faydalı şeyler var klava:
ekmek almaya degilde elma almaya gondeririz artik biz dekaydirigubbakcemile3
elma elma kaydirigubbakcemile3 ekmeği silin kafanızdan lmaz:

ben geçen gün aldım kilosu 2 tl
ama elma diyeti yaptığım zaman annem pazardan almış kilosu 50 kuruşmuş pahalanmmış akannehir

cokmez zemus ya sadece yesil elma yersek bisey olmaz ama kacamak yaparsak iste o zaman ekonomi coker sırnaşık şey
kaydirigubbakcemile5

mafoldumben :sinifsinif:

okuyoruz domination merak etme kiz tatlilar makarnalari yerken fiyat dusunmuyoz bi elma diyeti yapacaz ya simdikten dusunuyoz fiyatlari lmaz:

okuyoruz domination merak etme kiz tatlilar makarnalari yerken fiyat dusunmuyoz bi elma diyeti yapacaz ya simdikten dusunuyoz fiyatlari lmaz:

evet ya valla benimde şu kilolar gitsin de artık kaç tl olursa olsun bıktım yıllardır off hiç bi zaman zayıfım dediğim gün olmadı sizler en azından eskiden filan zayıfsınızdır ama ben bu yaşta :çok üzgünüm:
neyse kızlar ben şimdi sahurumu yaptım erken yatıcam çok başım ağrıyor. yarın yine uğrarım kendinize ii bakın diyetinizin dışına çıkmayın hoşçakalın opuyorumnanaktan

kızlar merhaba.eminim haberleri izlemişsinizdir.silivri sel baskınına uğradı.her taraf perişan.insanlar mahvolmuş durmda.elektirikleri yoktu. bi ara geldi sorna internet bağlantısı yoktu.sayfalarca paylaşım olmuş çok güzel ama doğrusu okumadım mesajları.evimiz denize çok yakın ayrıca dere 2 sokak arkamızdan geçiyo.dolayıısyla sokaklarımız sular altında kaldı.çok uzn sürmedne çekildi ama bütün esnafın dükkanları sular içinde kaldı.evden çıkmadığımız için şerrin geri kalanı ne durumda bilemiyorum.bizde haberlerden gördüğümüz kadar biliyoruz.sadece akşam üzeri arabaya bakmak için indim.neyseki kapının sınırlarına kadar gelmiş ama içine girmemiş su.deniz kıyıısnda olan araçlar tepelerine kadar su doldular.selimpaşada ise durm çok daha vahim.moralman çökmüş durmdayız. ayrıca bu gece yine şiddetli yağış bekleniyo.ben bir süre izininizi istiyorum.elimde olmayan nednelerle giremeye bilirim.bilginiz olsun.ayrıca analiz rapırları yayınlanmış. nalansucum ilgilenirsen sevinirim.şartlar müsaitse girmeye çalışıcam. ama elektirik veya internet bağlantııs olmayabilir bu yüzden ne yapılması gerekiyosa tüm yetikler senindir canım.Hepiniz Allah a emanet olun.dua edin bizlere....

çok çok geçmiş olsun silviyacım haberlerde izledim çok üzüldüm
dualarımız sizinle..
Rabbim bidaha ülkemize böle felaketler yaşatmasın..
Allah yardımcınız olsun..
görüntüler çok kötüydü gözlerim yaşardı inan..senağlama

çok büyük geçmiş olsu silviişm ya allah yardım etsin herkese valla çok üxüldük ama elden bişey gelmiyoki allah sabır versin zararda olanlara ..okadar esnaf mahvoldu ya ..allah kolaylık versin ..:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…