Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Selam şekerler,

takıma bir renk can gelmiş Allah bozmasın.

Bizde bayram sonrası için çok gaza geldik.

İyi akşamlar,

iftarda çok kaçırmayın aman, arkasına da şöyle 30- 40 dk. geziniverin.

silviş
geçmiş olsun. umarım sizlerde bir sıkıntı yoktur.Allah herkesin yardımcısı olsun. izlediklerimiz yürek sızlatıyor. sel felaketide deprem gibi. umarım kayıplar bulunur. çatalcadada 2 ölü varmış. Allah bu mubarek günlerde herkesin yardımcısı olsun.
pc bilgisayarcıda. yarın akşama belki kavuşacağız.sadece format attırmaya götürdüm. takıldı kaldı.
herkesi öptüm

Kızlar selam, elma elma nedir dedim bir baktım ç.millet coşmuş yani. Her gün 10 sayfa mesaj... haftada 10 kilo vermeler.. Ayda mı yaşıyor bunlar yoksa ben mi ayı soyundanım?

O 35 kilo veren kişi 7 haftada ben inanmıyorum açıkçası ya!!! Nalan deniycem demiş. Bir dene bakalım var mı aslı astarı..

slm opuyorumnanaktan ben 14 takimdan eylulce 33 yasinda 2 bebis annesiyim yurt disinda yasiyorum baslangic kilom 90 ve uzeri.... tatil oruc derken 79 ile 83 arasinda tango yapiyorum hedefim 70 olmak ... iste boyel kizlar insallah tez zamanda tanisir kaynasiriz iki takimda canlanir biraz hepinizi opuyorum kaydirigubbakcemile5

Kızlar selam, elma elma nedir dedim bir baktım ç.millet coşmuş yani. Her gün 10 sayfa mesaj... haftada 10 kilo vermeler.. Ayda mı yaşıyor bunlar yoksa ben mi ayı soyundanım?

O 35 kilo veren kişi 7 haftada ben inanmıyorum açıkçası ya!!! Nalan deniycem demiş. Bir dene bakalım var mı aslı astarı..

slm elma diyeti sayfasini linki verebilirmisin bi bakayim bende .... bencede bu sok diyetler hem sagliksiz hemde kilolar geri geliyor ama sunu yaparsin mesele ara ogun olarak tuketmek guzel ama sadece elma ne biliyim gozum pek tutmadi ama oruc sonrasi 2 gun bari deniycem aklim kalmasinkaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar herkese.

gündüz aniden çıkmak zorunda kaldım çünkü yaramaz oğlum pc mi kapattı.neyse şimdi yıkadım onu kedi gibi oldu .babamızda iftara yetişemedi.birazdan evde olacak.şantiyeye gitmiştide.yarın iftara mmisafirim var.bazı hazırlıkları şimdiden yapmalıyım.menüm şöyle:KK43:herkes iftarını açtı diye yazıyom ha) yayla çorba,kürdan kebap,etli bezelye,mantpilav üstü tavuk,salata ve ayran.

gece yine gelmeye çalışacam.öpüldünüüüz.

silviş
geçmiş olsun. umarım sizlerde bir sıkıntı yoktur.Allah herkesin yardımcısı olsun. izlediklerimiz yürek sızlatıyor. sel felaketide deprem gibi. umarım kayıplar bulunur. çatalcadada 2 ölü varmış. Allah bu mubarek günlerde herkesin yardımcısı olsun.
pc bilgisayarcıda. yarın akşama belki kavuşacağız.sadece format attırmaya götürdüm. takıldı kaldı.
herkesi öptüm

singincim canım ablam artık 14. takımla ortak paylaşımda bulunuyoruz yani onlar biize yazıyo biz onlara ..pc ni az kısa zamanda şiyileştir bak biz coştuk şekerim :teytey::teytey:

ay alemsin leah ha ayı soyu demek valla bende kendimden şüphe etmeye başladım evet canım elma diyeti yle kilo veren bizzat şahit olduklarım var ama önemli olan verilen kiloda sabit kalabilmek ...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

slm opuyorumnanaktan ben 14 takimdan eylulce 33 yasinda 2 bebis annesiyim yurt disinda yasiyorum baslangic kilom 90 ve uzeri.... tatil oruc derken 79 ile 83 arasinda tango yapiyorum hedefim 70 olmak ... iste boyel kizlar insallah tez zamanda tanisir kaynasiriz iki takimda canlanir biraz hepinizi opuyorum kaydirigubbakcemile5

mehaba eylülcüm hoşgeldin takımıza canım beninde 2 tane ogluşum var ..aynen benimde oruçtan dolayı kilolarım sapıtmış durumda vahim ötesiyim annıcan opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

slm elma diyeti sayfasini linki verebilirmisin bi bakayim bende .... bencede bu sok diyetler hem sagliksiz hemde kilolar geri geliyor ama sunu yaparsin mesele ara ogun olarak tuketmek guzel ama sadece elma ne biliyim gozum pek tutmadi ama oruc sonrasi 2 gun bari deniycem aklim kalmasinkaydirigubbakcemile3

evet aynen bende deniyim diyom cokacimcoookcokacimcoook

iyi akşamlar herkese.

gündüz aniden çıkmak zorunda kaldım çünkü yaramaz oğlum pc mi kapattı.neyse şimdi yıkadım onu kedi gibi oldu .babamızda iftara yetişemedi.birazdan evde olacak.şantiyeye gitmiştide.yarın iftara mmisafirim var.bazı hazırlıkları şimdiden yapmalıyım.menüm şöyle:KK43:herkes iftarını açtı diye yazıyom ha) yayla çorba,kürdan kebap,etli bezelye,mantpilav üstü tavuk,salata ve ayran.

gece yine gelmeye çalışacam.öpüldünüüüz.

oooooo menüye bak bee ...canım istedi kııızzzz ....e anacım ana yemek olarak kürdan kebabı varsa etli bezelye kalabilir fikrimce çünkü 2 kırmızı et bi beyaz et bi menüye çok gibi geldi bana azcık tasarruf et kııııı...

neyse canlar bana gelince yarım tabak bulgur pilavı yedim 3 litre su içtim 5 bardakta çay götürdüm ...şimdide kaçamak yapıyom kolamı yudumluyom ..ben içecek hastasıyım anacım napim huyum batsın ...hadi hepinizi çoook öpüyorum kalın saglıcakla ...kaydirigubbakcemile

akannehirakannehirakannehirakannehirakannehir ay ben bu smile bayılıyom yaaa

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/300677-elma-diyeti-deneyimleri.html

işte linki burda... Ay üssü alfa yani.. (gençler bilmez tabi.. Eskiden ilk bilim kurgu dizisi idi bu..)

Ben anlamadım vallahi ayda 29 kilo nasıl bişey. Bu kadını Amerikalılar alıp tez yapar vallahi üniversite araştırmacıları...

tsk ederim leah verdigin link icin .... baya cazib geliyor ramzan bitsin deniycem bende en azindan1 hafta bakalim sonuc ne olacak...... ramazandan sonra baslamak isteyen arkadaslar varsa beraber basliyalim hem destek oluruz birbirimize

selam 2. takımın çıtır bayanları a.s. ben 14. takımdan dominoş kaydirigubbakcemile3
nasılsınız bakalım diyetler nasıl gidiyor
bende kendimi tanıtayım kilom şu anda tam tamına 80 akannehir yarışmak isteyen varsa buyursun kızlar :jeyyar: alkisalkisalkis

kilolar kilolar duy sesimiziikötükedihüso
işte bu yağların ayak sesleri...
delikafadulden

selam 2. takımın çıtır bayanları a.s. ben 14. takımdan dominoş kaydirigubbakcemile3
nasılsınız bakalım diyetler nasıl gidiyor
bende kendimi tanıtayım kilom şu anda tam tamına 80 akannehir yarışmak isteyen varsa buyursun kızlar :jeyyar: alkisalkisalkis

kazanan ne alacak..:jeyyar:

kendimi tanıtmayı unutmuşum kaydirigubbakcemile3 adım özge,daha 16 yaşındayım :kedi: kilom yaşımın 5 katı delikafadulden sivastan katılıyorum yaşrışmavcı arkadaşlara başarılar.. sırnaşık şey
kızlar müsade ederseniz size faydalı paylaşımlarda da bulunmak istiyorum :eek: bizim takıma yazıyorum ama okumuyorlar :sinifsinif: bilmiyorum ya da okuyolardır da belli etmezler kaydirigubbakcemile3
yasemin bacım o popo üstü birikinti bendede var nasıl kurtulacaz bundan:KK43:((
bende de var hemde aşırı derecede :çok üzgünüm: napsak ki ya off :bbo:

sen kaç kilosun bu arada ben hala çözemedim kaydirigubbakcemile3

HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR!

Eğer yenildiğini sanıyorsan yenilmişsindir.
Girişmeye cesaretin yoksa girişemezsin.
Başarmak ister ama başaramayacağını sanırsan,
hiç şüphen olmasın, başaramazsın!
Harpte muhabereleri kazananlar,
her zaman daha güçlüler veya
daha hızlı koşanlar değildir.
Er veya geç, başarmış bir kimse,
başaracağına inanmış bir insandır.

HAYAT NEDİR
-hayat uzun bir yol ve kaderin ne getireceğini bilemediğimizdir tam olarak
-bazen kaybedilir sevenler sevilenler...yürekte buruk bir acı bırakarak giderler
-bazen kurulan dostluklar paylaşılan sevgilerdir
-bazen yalnızlıktır hayat
-bazen kalabalıklarla mutlu olmak
-bazen çatışmak kendinle,sevginle herşeyinle
-zamanla öğrenmek cesur olmayı,hayatla yüzleşmeyi,güçlü olmayı güçlü kalmayı
---hayatın akıp giden her yönünde kendin olmak belkide en önemli olan.....
---VE BAŞARACAĞINA HEP İNANMAK---

Kartal, kuş türleri içinde en uzun yaşayanıdır. 70 yıla kadar yaşayan kartallar vardır. Ancak bu yaşa ulaşmak için, 40 yaşlarındayken çok ciddi ve zor bir kararı vermek zorundadır. Kartalın yaşı 40′a dayandığında pençeleri sertleşir, esnekliğini yitirir ve bu nedenle de beslenmesini sağladığı avlarını kavrayıp tutamaz duruma gelir. Gagası uzunlaşır ve göğsüne doğru kıvrılır. Kanatları yaşlanır ve ağırlaşır. Tüyleri kartlaşır ve kalınlaşır. Artık kartalın uçması iyice zorlaşmıştır. Dolayısıyla kartalın burada iki seçimden birisini yapması gerekir. Ya ölümü seçecektir ya da yeniden doğuşun acılı ve zorlu sürecini göğüsleyecektir. Bu yeniden doğuş süreci 150 gün kadar sürecektir. Bu yönde karar verirse kartal bir dağın tepesine uçar ve orada bir kaya duvarda, artık uçmasına gerek olmayan bir yerde yuvasında kalır. Bu uygun yeri bulduktan sonra kartal gagasını sert bir şekilde kayaya
vurmaya başlar. En sonunda kartalın gagası yerinden sökülür ve düşer.
Kartal bir süre yeni gagasının çıkmasını bekler. Gagası çıktıktan sonra bu yeni gaga ile pençelerini yerinden söker çıkarır. Yeni pençeleri çıkınca kartal bu kez eski kartlaşmış tüylerini yolmaya başlar. 5 ay sonra kartal, kendisine 20 yıl veya daha uzun süreli bir yaşam bağışlayan meşhur yeniden doğuş Uçuşunu yapmaya hazır duruma gelir. Kendi yaşamımızda sık sık bir yeniden doğuş süreci yaşamak zorunda kalırız. Zafer Uçuşunu sürdürmek için, bize acı veren eski alışkanlıklarımızdan, geleneklerimizden ve anılarımızdan kurtulmak zorundayız. Ancak geçmişin gereksiz safhasından kurtulduğumuzda, deneyimlerimizin yeniden doğuşumuzun getireceği olağanüstü sonuçlardan tam olarak yararlanabiliriz. “Geride kalanları unutmak ve önümüzde bizi bekleyenlere ulaşmak için hedefinize doğru ilerleyin”

Bir Kurbağa sürüsü ormanda yürürken,içlerinden ikisi bir çukura düştü. Diğer bütün kurbağalar çukurun etrafında toplandılar. Çukur bir hayli derindi ve arkadaşlarının zıplayıp dışarı çıkması mümkün görünmüyordu.

Yukarıdaki kurbağalar, boşuna uğraşmamalarını söylediler arkadaşlarına :

“Çukur çok derin,dışarı çıkmanız imkansız.”

Ancak, çukura düşen kurbağalar onların söylediklerine aldırmayıp çukurdan çıkmak için mücadeleye devam ettiler. Yukarıdakiler ise hala boşuna çırpınıp durmamalarını, ölümün onlar için kurtuluş olduğunu söylüyorlardı.

Sonunda kurbağalardan birisi söylenenlerden etkilendi ve mücadeleyi bıraktı. Diğeri ise çabalamaya devam etti. Yukarıdakiler de, çırpınıp durarak daha çok acı çektiğini söylemeyi sürdürdüler.

Ne var ki, çukurdaki Kurbağa son bir hamle daha yaptı, bu kez daha yükseğe sıçramayı başardı ve çukurdan çıktı.

Çünkü, bu Kurbağa sağırdı. O yüzden, arkadaşlarının ümit kırıcı sözlerine kulak asmamıştı.

“Ümidini kaybetmiş bir insanın, başka kaybedecek bir şeyi yoktur”
turkbayragi turkbayragi turkbayragi

kendimi tanıtmayı unutmuşum kaydirigubbakcemile3 adım özge,daha 16 yaşındayım :kedi: kilom yaşımın 5 katı delikafadulden sivastan katılıyorum yaşrışmavcı arkadaşlara başarılar.. sırnaşık şey
kızlar müsade ederseniz size faydalı paylaşımlarda da bulunmak istiyorum :eek: bizim takıma yazıyorum ama okumuyorlar :sinifsinif: bilmiyorum ya da okuyolardır da belli etmezler kaydirigubbakcemile3

bende de var hemde aşırı derecede :çok üzgünüm: napsak ki ya off :bbo:

sen kaç kilosun bu arada ben hala çözemedim kaydirigubbakcemile3

ben cozemedim ki daha dominosum benimkaydirigubbakcemile3

kilolar kilolar duy sesimiziikötükedihüso
işte bu yağların ayak sesleri...
delikafadulden

zemusum canımın içi hoşgeldn kıssss sefalar getirdin anacım ....yagların ayak sesleri demek haa ...görcez bakalım ..yag mag kalmıcak kızlar bizde bu sene bu iş bitcek bıktım yaww...hadi öptüm zemusum seni ...opuyorumnanaktan

akannehirakannehirakannehirakannehir..gözlere bak ya ...çok seviyom bu smile çok

X