Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya kızlar sakın ayrılmayın lütfen.. yani az paylaşm varsa bunu hepberaber düzelticez hep beraber coşucaz . şu an belkide ramazan diye byle sonçta hergün misafr geliyor veya bizler gidiyoruz. ama ben eminmki daha iyi olacak hem nalansu bak 1. olmuşz :-) hep daha iyiye gidicez inşallah

ya kızlar sakın ayrılmayın lütfen.. yani az paylaşm varsa bunu hepberaber düzelticez hep beraber coşucaz . şu an belkide ramazan diye byle sonçta hergün misafr geliyor veya bizler gidiyoruz. ama ben eminmki daha iyi olacak hem nalansu bak 1. olmuşz :-) hep daha iyiye gidicez inşallah

sana katılıyorum canım..
yaz tatili ramazan tüm takımlar aynı..
toparlarsınız ..
başka takımlar da farklı degil..
arada diger takımlarıda gezin ama takımınızı bırakmayın:eek:lmaz:

silviyanın monitörü bozuktu belki ondan yoktur.

napıyosun nalansu hayat nasıl ? neler yedin bakıym bugn ?

valla ben hiç su çemiyoreum diye aldım elime 1,5 ltre şişe :KK70: camiye bile bunla gittim biteceeek

meraba kızlar
nalansu tatlım sahuru yapıp mı yatıon die sormuşsun,ben oruç tutamıyorum cnm,ayılıp bayılıyorum malesef:)))
uykusuzluk var bu aralar neden bilmem
yaa ben son 2-3 haftadır günde nerdeyse 5 lt su tüketiyorum,bu kadarı da ii değil biliyorum ama
sürekli ağzım kuruyor,midem şişse de gidip yine su içiyorum...böylece yemek namına bişi yiyemiyorum

merhaba kızlar.zorunlu ihmalim için üzgünüm.hem yoğun günler geçiriyorum hemde arasıra monitörümün görüntüsü gidip geliyo...

günaydın kızlar,nasılsınız,nasıl gidiyor diyetler? ben iyiyim çok şükür.bundan sonra 2010 kpss ye girecekler topiğinde mücadele vereceğim :)) hedefim çok büyük bakalım inşallah başaracağım.buraya yazamasamda müdaiminiz olarak sürekli takipçinizim efendim,güzel bir haftasonu geçirmenizi dilerim...

canım benim sana kpss yolunda baaşrılar diliyorum.arada bir iki satır yazın bizi mutlu ediyo.uğradığında bi selamda olsa yaz mutlaka... opuyorumnanaktan

ya kızlar biz neden artık yedigimizi içtigimizi yazmıyoruz ben geldim 1 - gün yazdım kimse yazmayınca bende yazmadım yani ben artık takımda kesinlikle motive felan olamıyorum girende bi selam deyip tüyüyor yani kızmayın ama diger takımlara bakıyom millet coşmuş.....takım topikleri çook hareketli bizim takımda günde en fazla 3 paylaşım oluyo ...ya lütfen kızmayın ama böyle malesef..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nalancım canım yerden göğe kaadr haklısın.ama eğer sen takımı bırakırsan takım tamaman çöker.lütfen bizden ayrılma.ama kesin olarka gidicem bu takımda hayat yok dersen saygı duyarım.
şu an ramazan bi kısmımız oruçluyuz.yediklerimizi yazmak.sayfada yemek isimleri okumak sanki iştahımız kabartabilir. açık hissini atırabili gibi düşünerke ben kendi adıma yediklerimi yazmayı doğu bulmadığım için yazmadım.belki yanlış düşündüm ama bilmiyorum öyle yaptım işte.
takım ruhuna gelince haklısın.bi türlü yüksek motvasyon olayını yakalayamadık.tam anlamıyla bir olamadık. diğer takımlar gibi bol mesajlaşma yada ortak diyetler yapma durumumuz olmadı.bi dönem spor dengesi kurmaya çalıştık onuda beceremedik.sanıırm zayıflamayı istemeiz biraz lafta kalıyo.kimsede doğru düzgün istek, heycan yok gibi.. benim aklım gelen iyi bir fikir yok açıkcası ama diğer hiçkimsedende bişeyler yapmaya dair bi atraksiyon göremiyorum.
sana sorum şu;
bırakıp başka takımlara mı geçmek istersin
kalıp takımı adm etmke için bişeyler yapmak mı?
cevabın ne olursa olsun saygı duyarım opuyorumnanaktan

Hanımlar selam,

Tatilden dmöndüm. Hiç sapıtmadım. Sadece 2-3 kere güllaç yedim o da minicik işeydi. 1 kere de sade dondurma yedim 1 külah. Ama gelince tartıldım oha dedim yani.. Sanırım 1-2 gündür tam tuvaletimi yapmamıştım bir de yol uzundu ellerim ayaklarım filan hep şişti. Ben 85 görecem diye beklerken 89 gördüm ama yanıltıcı bir değer.. Sanırım 1-2 güne oturur. Yoksa o açık büfelerin önünde sabahtan akşama kadar roka+ havuç salatası ile ayşe kadın fasulye yediğime yanarım açıkçası...

Merilcan senin hamileyim haberini okuduktan sonra hep bakındım sana ama göremedim bir daha . Ben de 26 Mayıs'ta doğum yaptım. Ama takvim olarak 17 Haziran görünüyordu, suyum erken geldi. Ben doğuma 105 kilo iel girdim. (Tüp bebek+ düşük tehdidi ile 20 hafta ayağımı kıpırdatmadan yattım ve 23 kilo aldım) Şimdi de 86 kiloyum. İnşallah yine beraberce veririz kiloları. :)

Nalansu dereceni tebrik ederim. Demekki tatilde aldıkların su filandı hep, boşuna zehrettin kendine tatil günlerini :)

Hepinizi öptüm.

Sevgiler

leahcım hoş geldin. a.s. umarım günlerin çok keyifli geçmiştir.tüm dikkatleirne rağmen 89 görünmen ödem ihtimelini artırıyo.cumaya kadar normale dönersin sanırım. dönemezsen artık oturup açık büfeye ağlarsın :roflol:

çok haklısın cnm
aynı demotivasyondan dolayı ben de arada bir girip baksamda monologdan öteye geçemeyeceği için sadece okuyup çıkıyorum
bir türlü bir takım ruhu yakalayamadık malesef
:eek:lmaz:

megicim o girip baktığında bir iki satır bişey yazarsan karşılık verileiblecek bizde girdiğimizde yazarız böylede monolog değil diyalog olur.lütfen bu düşünceyi aklınızdan atın.nalansu, şeker cadı girdiklerinde yazacakları hiçbişey yoksa bile en son mesaj onların olsa bile "kimse yok mu" diye bağırıyolar. lütfen yazacak vaktiniz varsa sadece okuyp çıkmayın. 2 kelimede olsa yazın...

canımsın ya opuyorumnanaktanŞeniz şekerlerin en şekeri.seninde çoşkun olmasa napıcaz bilmiyorum.

silvişin son durumu: monitörü son nefesini vermek üzere. bi geliyo bi gidiyo.homple yeni pc için finansör arıyo.anne kuş şiddetle karşı.çaresiz bi şekilde bekliyorum.ya sponsor bulup bi laptop alıcam yada monitörle başlayarak diğer parçaları yeniliycem.daha öncede dediğim gibi gözden kaybolduysam gerçekten giremiyecek durmdayımdır haberiniz olsun.takım size emanet...

meraba kızlar
nalansu tatlım sahuru yapıp mı yatıon die sormuşsun,ben oruç tutamıyorum cnm,ayılıp bayılıyorum malesef:)))
yaa ben son 2-3 haftadır günde nerdeyse 5 lt su tüketiyorum,bu kadarı da ii değil biliyorum ama
sürekli ağzım kuruyor,midem şişse de gidip yine su içiyorum...böylece yemek namına bişi yiyemiyorum

aşırı su tüketiminde şeker şüphesi oluyo canım.istersen bi doktora görün.umarım sadece havların sıcaklığındandır aam tedbiri elden bırakmaka gerek...

meraba kızlar

canım geçmiş olsun..
ben 14. takımdan emoş..
zaten şu sıra hepimiz çok su içiyoz ama semn yinede bi dr ya git hiç olmazsa bi idrar tahlili yaptır .
allahım şifa versinopuyorumnanaktan

aşırı su tüketiminde şeker şüphesi oluyo canım.istersen bi doktora görün.umarım sadece havların sıcaklığındandır aam tedbiri elden bırakmaka gerek...

canım geçmiş olsun..
ben 14. takımdan emoş..
zaten şu sıra hepimiz çok su içiyoz ama semn yinede bi dr ya git hiç olmazsa bi idrar tahlili yaptır .
allahım şifa versinopuyorumnanaktan

haklısınız kızlar böyle devam ederse kan tahlili yaptirayım en iyisi

slm 2.takimin citirlari oncelikle tebrik ederim aldiginiz derecen dolayi ...
sanirim bu siralar paylasim sorunu cekmektesiniz her takimin yasadigi sorunlar bunlar kizlarr bence hepiniz bu siralrda dahada cok kenetlenmeniz gerekiyor
ben 14.takimin kaptaniyim bizde bundan iki hafta once paylasim sorunlarindan iyice dibe dusmustuk anliyorum sizi vede eger sizde isterseniz tabi size paylasimi saglamayi teklif ediyorum
silviya canim sende onaylarsan takimima buraya gelip paylasimda bulunmalarini soyleyebilirim boylece her iki takimda bag kurulmus olur vede paylasim artar
nalansu vede zemusta takimdan ayrilmak zorunda kalmaz takimda ayakta kalir
ne dersin canimm ?

neslihancım merhaba şekerim ..nasılsın ..ay silvişim canım ya ...tamam canımcım durmak yok yola devam ya ama inanki çok sinirim bozuldu ya geliyom gidiyom kimse yok kaç gündür ..ondan ayrılmayı düşündüm inanki ..neslihancım zemus 2. takımdan çıkalı epey oldu ...neslihancım tekifinide silvia bi baksın bize uyar yani ..hepinizi çok öpüyorum bby

bencede megicim kan tahlili ni yaptır mutlaka troid dede oluyor diye biliyorum ...aman bizde kızı hasta ettik ...susamış zavallım ..içiyo işte ...

neslihancım merhaba şekerim ..nasılsın ..ay silvişim canım ya ...tamam canımcım durmak yok yola devam ya ama inanki çok sinirim bozuldu ya geliyom gidiyom kimse yok kaç gündür ..ondan ayrılmayı düşündüm inanki ..neslihancım zemus 2. takımdan çıkalı epey oldu ...neslihancım tekifinide silvia bi baksın bize uyar yani ..hepinizi çok öpüyorum bby

merhaba guzelim iyidir valla iste ugrasiyoruz ramazanda kilo almamamya hepsi bu
bencede durma yola devam ett hersey duzelir guzelim
zemusa bende baktimda gordum takiminizda olmadigini olmassan kenisine soyleriz gelsin diye cunku bir kisilik yerimiz var takimdaa
artik birlikte atisiriz
gelen giden olmadigini gordugun gibi bizim takima gelebilirsin canim paylasim icin
hic keyfini kacirmaa bak guzel kilo vermissin devam et

Kızlar ehe ehe 85.7 oldum. Tatilde kilo vermişim yani. :)

Kızlar takımı bırakmak filan olmaz. Paylaşımda bulunamayanlar bile emin olun ruhen destek(kendi adıma diyorum)

Ben de Silviş'e kaılıyorum Ramazanda okuyanların canı çekebilir.

MEgi kan şekerine baktır arkadaşım. Endokrinologa git. Benimki 35 yaş üstü, anne olmuş kandınların %35'inin metabolik hastalıklara yakalandığını söylemişti. Hipotiroid ve Tip 2 diyabet gibi. Kilo zaten her hastalığın davetçisi..

şekerler meraba
şimdi okuldan geldim,ipek hanım uyuyor,uyanmak üzere:KK43:((
bakıcıya diorum geç yatır çocugu die,en azından ben geldikten sonra da 1-2 saat uyusun ben de işimi yapiim diorum,kadın 11 de uyutuyor çocugu o da ben gelince kalkıor hemen:KK43:((sinir oldum walla,dedim yarın ben gelene kadar uyutma die

merhabalar canlarım.aa kaç gündür giremedim nerdeyse takım dağılacakmış.tatildi ramazandı derken böyle olduk.inşaallah hep beraber takımımızı en üst seviyeye taşıyacağız.bakın ben büyük bir şehirde yaşamama rağmen arkadaşım yk hiç.sadece sizler varsınz.e burasıda olmasa olmaz yani.ben kendi adıma her gün girip paylaşımda bulunacağıma söz veriyorum.ve de rapor verme olayındada silvişe katılıyrum.ramazan sonrası neler yediğimizi yazmaya devam ederiz.

bana gelince saat 11 gibi annemleri yolculadım.kardeşim 2.5 ay annemle babam isae 1 aydır bendeydiler.acayip alışmışım.hele kardeşime.zaten onu ben büyüyüttüğüm için çok düşkünüm ona.neyse .ternle ankaraya geçtiler.ordan uçakla diyarbakırıma geçecekler allah kısmet ederse.istasyondan eve dönmek çok zor geldi inanın.ev bomboş.ben artık oğlumla bugünden itibaren psikopata bağlanıyorum.haberiniz ola:)))
hayatımla ilgili yaşadığım olumsuzluuğuda ber taraf etmeye çaışıyorum.dualarınızı eksik etmeyin.babamlar burdayken kimseleri iftara çağıramamışttım.artık bende daveetlere başlayaağım.tabi topu topu 3 aile var çağıracağım zaten.memleketimde olsam zaten ramazan dolu dolu geçerdi.iftarda sevdikleri ile beraber olması çok güzel oluyor insanın.neyse bunada şükür artık...

kız mardin cadısı sen burayı bıraksaydın varya ben senin peşin bırakmazdım.sen ne biçim takım kaptanı yardımcısısısn.

oğlum uyandı kusura bakmayın sonra uğrarım yine....

Kızlar takım olarak birinciliğinizi, nalansu bireyselde 3. lüğünü tebrik ederim.

Maalesef yaz ve ramazan rehaveti tüm takımlarda mevcut.

Bizde ( 4. takım) olarak ziyaretinize açığız. Yanlış anlaşılmasın takım değiiştirme anlamında değil, sohbete bekleriz efenimmm.

Kızlar bir de eskiden diyet dışında paylaşımlara moderatörler kızıyordu.. Ben de geyik ypmiym diye fazla uzatmak istemiyorum..

Kızlar bugün bir tane puding sapıttım. ıtiraf etmek istiyorum. Kilo vermiş olduğumu görünce çok sevinmiştim ondan oldu heralde... ıki gündür 25 defa tartılıyorum.. Çok korkmuştum kilo mu aldım diye, vermenin rehavetiyle, bir de çok canım çekmişti, yedim gitti vallahi...

Ben normal menümü yazmaktansa özellikle itiraflarımı yazacağım.. Bir de yeterince su içmedim bugün.

Silviş takım içi ekstra motivasyon için spor şeysi yapalım mı yine? Mesela herkes 10 dakika günde yürüsün filan gibilerden.. Yeniden yani.. Leslie yengenin elini öpüp Ramazan tebriki yapalım :)

ayy kızlar gözlerim ağrıdı monitöre bakmatan =) bugn iyi coşmuşsunuz

dün akşam okul alışverişine gittik ay çok gıcık oldum yaa hiç bişey gelmemiş daha . bida da babamı ikna edip çıkarmak zor =) of of

onun dışında önümüzdeki 3 gün giremeyebilirim haberiniz olsun. bi yere yatılı misafir olarak gidicem. ama fırsatım olursa girerim

öptüm çok çok çok

bu arada geçmiş olsun megi.

X