Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

2.TAKIM **119.Etap
singing kettle ( 72///&#37:KK66:
EN-FUR-TU (70.9///%)
Silviya ( 73.9///%)
megilara ( 65.3///)
moonserose0 (54.4 /54,0/0,4/0,74%)MEZUN
nalansu09 ( 77.0///79.0///-0.02///-2%)
LEAH ( 86.7/86/0.3/%0.8)
sheker_cadi ( 73.0///%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO (572,8 ///%) [/B]

Nalansu 4 kilo aldım diyordu ama sanırım ucuz atlattın :) ıki kilo ile kurtulmuşsun bakıyorum . Tebrikler. Ben de yarın tatile çıkacağım bakalım neolup geleceğim. Gerçi iki çocukla yemeklere pek dalamam heralde. Diyetisyen de eğer bol bol yğzersen 3-4 sütlü tatlı yiyebilirsin dedi ama bakalım ne olacağız :) Bebek uyur mu, ben suya girebilecek miyim bilemiyorum..

2.TAKIM **119.Etap**
singing kettle ( 72/72/0/0%)
EN-FUR-TU (70.9///%)
Silviya ( 73.9///%)
megilara ( 65.3///)
nalansu09 ( 77.0/79.0/-2/-2.60%)
LEAH ( 86.7/86/0.3/%0.8)
sheker_cadi ( 73.0///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (572,8 ///%)

Nalansu canım,saolasın.
herkesler saolsun.
aman bana da dua edin bende sorunlu bir dönemdeyim.
en makbul dualar başkaları içinde yapılanlarmış.
enfurtu yanındayım. arkandan geliyorum.

leahcım ben 75 le çıkmıştım tatile hayatım 77 bildirmiştim tatil içerisinde şimdide 79 kiloyum ..malesef aramızda en düzenli olarak kilo veren sensin gibi görünüyor ..hsadi bakalım işllh ramazada 4-5 kilo vermeyi planlıyorm çünkü yiyemiyorum hiçbişey..sende yüzebilirsen fazla bi alımın olmaz bebeginde işllh uslu dururda şöle keyifli bi tatil yaparsın canım ..şimdiden iyi eglenmeler

singincim hayırdır canım sana ne oldu allah hepimizin hakkında hayırlısını versin ya dua ediyoruz şu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine az zararla atlatın kızlar sıkıntınızı ..en fur tu canım aynı şey senin içinde geçerli ..hadi herkesi çok öpüyorum bby

Son düzenleme:
2.TAKIM **119.Etap**
singing kettle ( 72/72/0/0%)
EN-FUR-TU (70.9///%)
Silviya ( 73.9///%)
megilara ( 65.3/63.8/1.5/2.30)
nalansu09 ( 77.0/79.0/-2/-2.60%)
LEAH ( 86.7/86/0.3/%0.8)
sheker_cadi ( 73.0///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (572,8 ///%)

Nalansu Ramazan olması sana iyi oldu o zaman. ınşallah sen de o 4 kiloyu çabucak atarsın gider:)
Ben kendimden çok eşime güveniyorum. Her ne kadar umursamadığını söylese de kilo mevzusunu, ona sapıtırsam beni engelleme görevini verdiğimden beri, elime vurup alıyor yediğimi. Beylerimiz de nezaketinden bişey demiyor ama onlar da sonuna kadar istiyor bu damacana halinden kurtulmamızı..

Benim kötü bir huyum var arkadaş etkisinde çok kalıyorum. Tombalak bir arkadaşım var 10 yıldır. Bu süre içinde o ve onun " aman boşver ye gitsin" telkinleriyle 20 kilo aldım.. Şimdilerde aramızda bir soğukluk var bu bana yaradı. Bu arada yeni bir arkadaşım var sadece 4 aydır tanıyorum. 36 bedeb olup da hala diyet bisküvi ile yaşayanlardan.. Şimdi bu kiloları onun gazıyla veriyorum işte.. Yoksa diğeri olsa doğumdan sonra bana "ye kızım süt yapar" " aman ye gitsin bu yaştan sonra manken mi olucaz, bak sana kakaolu kek getirdim" diye diye 150 kiloya çıkarırdı..

ışin komiği o arkadaş da doğum yaptı.. Çok kilolu o da benim gibi şimdi. (eskiden ondan 15 kilo zayıftım) Telefonda konuşurken şimdi ben ona diyetisyene gittiğimi, diyette olduğumu filan söylemiyorum. Bana boşver demesin diye. Ama ona da gazı veriyorum ye kızım süt yapar diye. 2-3 ay sonra şöyle 70 kiloya inene kadar da görüşmemek için bahane yaratacağım. Ondan sonra beni görünce hem şaşıracak ve hem de beni yoldan çıkarmak için artık fırsatı olmayacak..

Bu arada bu yeni arkadaşımla birbirimize diyet çayları kaynatıyoruz, kepekli bizküvimizi ara öğün olarak paylaşıyoruz. Çok iyiy etkileşiyoruz yani.. :)

gönlüm razı olmadı bu kadar sonlasrda görmeye 2. takımı valla ..kızlar ben yarın yokum malum işbaşı yaptık ilçeye gidip aşılarımı malzemelerimi almam lazım ..hadi şimdi görev beni bekliyor ...öptüm bby

Leahcım listeyi eklemişsin teşekkürler... benim daha yeni aklıma geldi liste falan. dün çok kalabalık bi misafir gurubu ağırladık bugünde bizim işgüzarlarla erişte kesme partisi(!) yaptılar .. ölüyorum , belim tutuldu oturp kalkamıyorum çok ağrıyo...mesajları bi ara okurum.bildirmimide yarın yapıcam.beni affedin...

kzLar beni aynı geçin ltfen :-)

ayrıca leah çok sewndm yeni arkadaşna devamı gelsin inşşallah ve allah hakknda hayrlı eylesn :)

sing.. allah yardmcın olsun.

2.TAKIM **119.Etap**
singing kettle ( 72.0/72.0/0.0/0.00&#37:KK66:
EN-FUR-TU (70.9) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
Silviya ( 73.9/73.2/0.7/0.95%)
megilara ( 65.3/63.8/1.5/2.30)
nalansu09 ( 77.0/79.0/-2.0/-2.60%)
LEAH ( 86.7/86.4/0.3/0.35%)
sheker_cadi ( 73.0/73.0/0.0/0.00%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO (447.9 /447.4/0.5/0.11%)

Son düzenleme:
selam kızlar bi bakim dedim listeyi 4. takıma yollıcaktım ama baktım silviş yollamış nese kızlar ocaktayım bi bakim ded,im hadi bbby

4. TAKIM 119. ETAP
sebnemselayfurkan ( 67,8 /67,8 / 0 / % 0 )
fguler ( 82,1 /82,1 / 0 / %0 )
kuzuzuzubambino ( 73,00 / 72,6 / 0,40 / %0,55)
hasretim34 ( 71 _/ 70.8 / 0,20 / % 0,28 )
deryaboran ( 62.5 / 62.2/ 0.3/ %0.48)
uaydın ( 74,9/75/-0,1/-%0,13)
Beci (79,4 / 79,2 / 0,20 / %0,26)
Mylo 56,7 diskalifiye
elif23 (74 / 73 / 1/ %1,35)
banucan4 ( 80 / 80 / 0/ % 0 ) (yeni üye)
Pimpirikli( 70,5 / 68,5 / 2 / % 2,84 ) (yeni üye)

4. TAKIM TOPLAM ( 735,2 / 731,2 / 4 / % 0,54 )

Kızlar onaylar mısınız?

silvişim önerini sonradan gördüm , haklısın aslında öyle yapabilirdik.

Kızlar biz tekrar 7. takımla kardeş oluyormuşuz.

ılerleyen haftalarda listelerle ilgili sıkıntınız olursa her zaman yardımcı olurum.

slm kızlar.bu ara takımı çok boşladım ama gerçekten inanılmaz yoğun geçiyo günler..
hele ekimden sonra hiç nefes alamicam sanırım.tabi planlarım gerçekleşirse :)
neyse mesajları ancak okuyabildim cevaplarımı yazayım şimdide.

Kızlar sabah evi düzenlerken, seneler önce Avon'dan hediye gelmiş bir mezura buldum. Beden ölçüsü almak için özel ve şirin bişey.. Ölçeyim bari dedim:

Göğüs: 115 (iki koca süt güğümü)
bel:100
Kalça : 108 olarak çıktı...

Sonra bunları yuvarlacık olarak eski ölçülerimle karşılaştırdım:
Göğüs: 95 Bel :7 3 ve .Kalça: 90 idi bir zamanlar. Yeni ölçü çizimlerinin içine eskileri çizince çok moralim bozuldu.. Kendimi ayıcık gibi hissediyorum.

Bu arada 86.5 olmuşum ama resmen vucudum bana direniyor. Çok açlık duyuyorum 2 gündür.

Leahcım çok iyi gidiyosun ...eski ölçülerine yeniden kavuşacağıan inanıyorum.
bu arada o ölçü almak için bahsettiğin şirin şeyi merak ettim.bi fotosunu çekip eklemen mümkün mü acaba?

selam kızlar.

sayfamızı okuyunca öyle mutlu oldum ki.sizinde dualarınızın sayesinde inşaallah daha iyiyim.leahında dediği gibi başıma gelen şeyi gerçekten bana olmaz dediğim bir şeydi.ama oldu.neyse.şimdilik annem babam bende oldukları için sorunu çözüme ulaştıramıyrum.beklemedeuim.tabii bu belirsizlik daha çok sıkıyor canımı.hayırlısı olsun demekten başka bişey yok.

hepinizi tek tek öpüyorum.inşaallah yarın kilo bildirirmimi yaparım.

canım hayırlısı olsun hakkında.kalbimiz ve dualarımız seninle.umarım en iyi şekilde çözüme ulşatıırsın sornunu..

Nalansu canım,saolasın.
herkesler saolsun.
aman bana da dua edin bende sorunlu bir dönemdeyim.
en makbul dualar başkaları içinde yapılanlarmış.
enfurtu yanındayım. arkandan geliyorum.

singingim hayırdır sana ne oldu?Allah tüm sıkıntısı olanları selamete kavuştursun inşallah.umarım bir an önce atlatırsın bu dönemi..:teselli:

Nalansu Ramazan olması sana iyi oldu o zaman. İnşallah sen de o 4 kiloyu çabucak atarsın gider:)
Ben kendimden çok eşime güveniyorum. Her ne kadar umursamadığını söylese de kilo mevzusunu, ona sapıtırsam beni engelleme görevini verdiğimden beri, elime vurup alıyor yediğimi. Beylerimiz de nezaketinden bişey demiyor ama onlar da sonuna kadar istiyor bu damacana halinden kurtulmamızı..

Benim kötü bir huyum var arkadaş etkisinde çok kalıyorum. Tombalak bir arkadaşım var 10 yıldır. Bu süre içinde o ve onun " aman boşver ye gitsin" telkinleriyle 20 kilo aldım.. Şimdilerde aramızda bir soğukluk var bu bana yaradı. Bu arada yeni bir arkadaşım var sadece 4 aydır tanıyorum. 36 bedeb olup da hala diyet bisküvi ile yaşayanlardan.. Şimdi bu kiloları onun gazıyla veriyorum işte.. Yoksa diğeri olsa doğumdan sonra bana "ye kızım süt yapar" " aman ye gitsin bu yaştan sonra manken mi olucaz, bak sana kakaolu kek getirdim" diye diye 150 kiloya çıkarırdı..

İşin komiği o arkadaş da doğum yaptı.. Çok kilolu o da benim gibi şimdi. (eskiden ondan 15 kilo zayıftım) Telefonda konuşurken şimdi ben ona diyetisyene gittiğimi, diyette olduğumu filan söylemiyorum. Bana boşver demesin diye. Ama ona da gazı veriyorum ye kızım süt yapar diye. 2-3 ay sonra şöyle 70 kiloya inene kadar da görüşmemek için bahane yaratacağım. Ondan sonra beni görünce hem şaşıracak ve hem de beni yoldan çıkarmak için artık fırsatı olmayacak..

Bu arada bu yeni arkadaşımla birbirimize diyet çayları kaynatıyoruz, kepekli bizküvimizi ara öğün olarak paylaşıyoruz. Çok iyiy etkileşiyoruz yani.. :)

sana destek veren yeni bi arkadaşın olması çok güzel olmuş leahcım.senin adına sevindim.diğer arkadaşında ne yaptığının farkına varır umarım...
bu arada sanırm bugün tatile çıkıyodun.belkide yoldasın şimdi.iyi eğlenceler... özletme kendini çabuk gel..

selam kızlar bi bakim dedim listeyi 4. takıma yollıcaktım ama baktım silviş yollamış nese kızlar ocaktayım bi bakim ded,im hadi bbby
Şenizopuyorumnanaktan nalancım 4. takım eski kardeşine geri döndü biz kardeşsiz kaldık :çok üzgünüm:

silviyacığım,megilacığım,leahcığım tebrikler arkadaşlarım alkisalkisalkis

mooncum saol. hoşgeldin... nasılsın bakalım? baskülle aran iyi dimi?

X