Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

arkadaşlar bu lapa ödem attırsaydı diyetisyen bana verirdi diye düşünüyorum. Bence fasarya.. Geçen sene ben bu lapayı yaptım 3 gün.. Etki yok yani:) boşa eziyet çekmeye lüzum yok

leahcım bende senin şu diyetisyenin metabolizma çayını denedim.ama tat olarak beni çok tatmin etmedi.sanki selahattin dönmezinki daha güzel.bundan sadece limn tadı alabildim..
onunki kaynatılarak yapılıyodu ve elmanın kabuğu değilde tamamı atılıyodu.acaba ne fark var alararında.kaynatmakmı iyi yoksa tam tersimi kafama takıldı. hem tarçın kaynamadıkça pek tadını kokusunu vermiyo. onunkide bide tane karabiber vardı yanlış hatırlamıyosam...
daha önce kaynama ve demleme farkı konsunda hiçbir detay bilgi oldumu acaba senin fikrin ne konuda?

ahh kızlar ahh çok sıkıldm diyetten herşeyi haam yapmak istiyorm. ama aslnda yapıyormda ama çok çok yapmak istiyorm spor istemiyorm yatıym istiyorm. nolcak ben bu halm

sıcaklardandır şeker ya bende spor yapamıyorum bu ara..ama yemek konusunda artık kalmadı önceki iştahım özellikle elma diyeti yapmaya başlayınca..

selam kızlar.silvişim inşaallah kızmıyorsun bana.vallaha gün nasıl geçyor hiç anlamıyorum.dün tam pc başına geçtim kk yı açmak için tıkladım o arada bezle klavyemi sileyim dedim,nerye bastıysam artık pc kapanmaz mı(((( sinir oldum nerdeyse kıracaktım klavyeyi.o kadarda dikkat ediyordum ha.neyse kısmet değilmiş dün girmek nete.

ben dört gözle mardin cadımı bekliyeyim o ise dahada uzatsın tatilini.aşk olsun diyorum sana başkada bişey demiyorum.gıcık cadı....şişmeyesen sen emi...

silvişim demek araştırdın durumunu.beterin beteri var diye düşünüp şükretmek gerekiyor.valla bende hamilelikte gestasyonel diyabet çıkmıştı.doğum sonrası değerlerime hiç bakmadım.baktırmam lazım.sülalem şeker hastası.rabbim uzak tutsun.

megicim hoşgeldin evine.tatil sonrası temizlikte farz olmuş biz kadınlara :)))

leah,singing,şekercadı,moon hepinizi öpüyorum.yarın pikniğe gideceğiz.o yüzden gündüzden hafif yemeliyim.dikkat etmeye çalışıyorum ama arada kaçamaklar oluyor.ayy bde reglim gecikti deli olacam hala şiş şiş bekliyorum....

bende diyodum nerdne bu takıın hatırnları.enfurtu gelmiş :) canım hem yaz hem haftasonu iyce takıma rehavet çöktü.azcık gayret edin girmeye.bende bu aralar yoğunum yine.yarında yokum gece geç gelirm heralde girermiyim bilmem. şidilk hoşçakalın. iyi geceler hepinize...

kızlar merhaba ben çok dolu dolu bi tatil geçiree ragmen kilo yüzünden çok bnaldım kızlar
inanın çok kötü bir şekilde psikolojim bozuk lütfen bişey söleyin canım çok sıkkın dün bisürü agladım sinirden dün spora vediyte başladım tekrardan napacam şaşırdım hiç böle olmamıştım daha önce neysesizide bunaltmıyım kısacası moral sıfırın altında sıfır dün 4 mil yaptım

canım benm üzülme. hepimizn kilo alıp verdiği dönemler oluyor. aldığn gbi vereceksinde ama sakın üzülme. tatilin az kaldı zaten. tadını çıkart.

nalansu zararın nersinden dönsen kardır. Bana da arasıra ' nasılsa 30 kiloyu hiçbir zaman veremem. o zaman ha 85 olmuşum ha 80 ne farkeder ikisi de damacana ' düşücesi geliyor . Ama o zaman 105 olduğum günleri düşünüyorum...

Sen teraziyi boşver bu 15 gün. Tartlma da. Ama 15 gün 4 milini yap ve diyetine geri dön. Moral bozma.. Bu tatili 1 sene daha bulamayacaksın, abartıp sapıtmadan tadını çıkart.

Geçen akşam biz de yemeğe davetliydik bir kebapçıya. Hatta ıstanbul'un en meşhurlarından birine... Gelsin mezeler... gitsin kebaplar katmerler künefeler.. Önümden geçen tabağın hesabı yok. Diyeti bozan yarım içli köfte(kızartma) ve 1 patlıcan dolması yedim... Biraz da tulum peyniri. Kendime başta çok kızdım. Ama çok takdir ettim sonradan. Eskiden olsa bir kere koyverdim mi battı balık yan gider deyip kendimi 3. künefenin dibini yalarken bulurdum. Şimdi tutabildim en azından. Battı balık yan gitmez dedim yani.. :)

Silviş ben başka çay bilmediğimden karşılaştıramadım..

yediklerim

sabah :2 dilim beyaz ekmek domates salatalık 4 çatal omlet
ara :yok

öglen :bi kase yogurt

akşam : yarım tabak pilav çeyrek tabak güveç 3 dilim etimek

2 mil yürüyüş 30 mekik

maşşallah nalancım çok su içiyosn. inşallah faydasnı görürsün. ben dün 2.5 içtm. onu ble zorla içiyorm

kızlar merhaba ,
üzgünüm bir kaç gündür giremedim. onun için başladığım yerden cevap yazmak istiyorum.
1-silvişim dr unu iyi araştır derken kendi yaşadığım olaydan örnek vermek istiyorum. dedikodu olucak ama maalesef.
bir profun adını çok iyi ancak biraz fazla para düşkünü diye duymuştum. neyse önce özele gidiyim sonra hastanede işlemlere başlarız diye düşünmüştüm. muayenehanede dr un yüzünü ve güldüğünü gördüm.1 ay sonra tekrar muayehaneye gelmemi gelmeden öncede hastahenede tahlillerimi yaptırmamı soyledi ve ertesi günü ilaca başlıyacağım. hastahaneye gittiğimde asistanı ilacın yanlış yazıldığını dr uma sorup yeniden yazabileceğini söyledi saat 9.00 du. ve dr un endoskopi odasında olduğunu oraya gidip beklememi söyledi.endoskopiden çıktığında kendim durumu açıklamak istediğimde oraya girmemem gerektiğini söyleyip beni uzaklaştırdı. başka dr ların hastaları girebiliyordu.yanimutlaka işleri yoğun olabilir ama bende hastayım ve saat 1300 olmuştu bir ilacın yazılmasını sağlıyamamışlardı.bende asistanınız ilacı yazamadığı için burdayım dedim.yani dr un her anlamda ulaşabileceğin biri olmalı. bizler uzman olmak zorunda değiliz ama bilgilenmek istiyorsak bu hizmeti almak durumundayız.
ve sormak istediklerimi soramadan o safhayı geçmiş oldum. şimdi başka dr a gidecem.
yani seni oyalamadan ,doğru ve açıklayıcı bilgiler verebilmeli.iyi dr hasta psikolojisindede anlar bence.kim iyi çok araştır.
bende başınızı şişirdim .

nalansu sen hiçde çok yememişsin. evet strese girme bencede . o zamanda ipin ucu gidiyor.
seker cadı senin yaşın küçük birtanem öyle dietlere boşver sen az yemeye çalış. miden küçülsün. az az ama kalıcı kilo ver.
enfurtu sende öpüldün.

meraba kızlar
ayy burası çok sıcak yaa
ben bu diyet olayından çok sıkıldım,sıcaklardan mıdır nedir?hedefimi tutturamadım diye mi
ya da tatile gittik geldik,düzen bozuldu diye mi,hala adapte olamadım döneli((

heey megii şurda kalmş 2 kilonnn o kadar vermişsn onu düşn hemen ol adapte xD neysee öpüldüün

bütün kızlarda öpüldü. herkese çok çok selam

megicim süre uzayınca maalesef böyle oluyor ve tatilde kontrolden biraz çıkılınca insan kendini toparlıyamıyor.ama bak senin 2 kilon kalmış şeker cadının dediğini göre . ha gayret bbirazcık sık dişini .

canlarım selamlar

silvişim dediğin gibi rehavetinde etkisi var ama benm evde misafirlerim var ondan yoğunum.bugünde görümcemler geldiler.perşembeye kadar düzenli giremeyebeilirim.valla bugün temizlik yap yemek yap nasıl akşam oldu bilmiyorum.üstelik annem babam ve kardeşim evde olanlar ama yinede iş bitmiyor.

nalansuyum bitanem sen neden kendini bu kadar kasıyorsun.duyanda der belki 5 kg. almış.saçmalaama kendine gel.tatilini zehir etme.bak hepimiz tatilde kilo alıp döndük.bide sen çok azmlisin.bitki çayları falan içiyorsun.evine dönünce herşeyi düzene sokacağına eminim ben.atom karıncam benm.üzme tatlı canınıııııı.....dört gözle bekliyom seni

leahcım iradene sahip olabilmen çok güzel canım.tebrik ederim seni.

singing abla dr. konusunda çok haklısın.bende buraya ilk geldiğimde özele gittim 100 tl.verip.muayenehanede kadın nasıl ilgilendi.ertesi gün tahlile çalışltığı hastaneye gidince aaa yüzüme bile bakmadı.bende bi daha gitmedim.dr. çok önemli gerçekten.

megicim sıcaklardan dolayı allah yardımcınız olsun.tatil dönüşü insan adapte olmakta çok zorluk çekiyor doğrusu bendede oldu öyle.tekrar silkinip kendimize gelmeliyiz.ben ne yediğimi uzun zamandır yazmıyorum mesela.az kaldı geliriz kendimize....

hepinizi öpüyorum.iyi geceler diliyorum.öpüldünüüüzz...

canım enfurtucum çok teşekkür ederim canım benim ama inan çok moralim bozuldu ya ..halada öyle gerçi bende biran önce kendimi düzene sokmayı istiyorum ama bence insan sadece kendi evinde düzene giriyor..işte perşembe günü mersine anneme gidiyorum annemin evinin kariısında park var günde 1-2 saat binecem spor aletlerine işallah bide çok sıcak orası şimdi fazla ter atıyorum şimdilik umudum o yani bide ben hissttim yanii şin açıkçası eşimin benim zayıflamamı istedigini anladım bana hiç söylemedi böle bişey direk sölese başına geleceklerini bilir ama ben hisstettim o yüzden biraz üzüldüm zaten o beni kırmamak için 1000 kiloda olsam yüzüme demez ama olsum yinede anladım ben o yüzden kalıcı bi şekilde zayıflamam lazım canlarım benim yani tabiki eşim için degil ama hepimiz birazcıkta onlar için erimeyew çalışmıyormuyuz ..neyse kızlar hepinizi çok öpüyorumö.. bu arada enfurtu canım benim bende seninle msnde konuşmayı özledim ...singing megi leah silviş cadım moon hepiniziçooookkkk öpüyorum ..kader arkadaşlarım ben

selam kızlar.. 2 gündür şehir dışınaçıkıp geç ve yorgun dönüyorum.bu yüzden giremedim kusura bakmayın.. bu ara misafirlerimizde çok gelip giidyolar.haftaya kuzenin düğünü vaz uzaktan gelen misfirler olunca mecburen bizdede kalanlar olucak.bu ara beni idare edin.mümkün olduğunca girmeye çalışıcam ama giremezsem analyın ki hiç müsait değilim.

fıstığım ne zaman dönüyosun sen taitlden bakiim?

canım çay konusunda kaynama ve demleme farkındaki fikrini merak etmiştim o kadar neyse ama ..

valla singingim mesela burda çok iyi bi dahilye uzmanı var.adamın teşhis ve tedavisi çok iyi ama ben o doktora gittiğimde kendimi iyi hissetmiyorum.geriliyorum yanında kısacası hal ve tavrı çok hoşuma gitmiyo.hastanesi veya özel muayanesi farketmiyo her yerde aynı davranıyo bende öyle ufak tefek işerde sağlık ocaıan gitmeyi dercih ediyorum çünki ordaki doktor son derece düzgün davranan hastasına saygılı biri ama pratisyende olsa gayet tecrübeli.. zaten beni uzaman bi hekime yönlendirende o. ama ben dahiliyeye gitmem gerektiyği halde sırf o dahiliyeci yüüznden aile hekimliğne gitmeyi tercih ettim.

şimdi trakya üniversitesini gitmeyi istememin sebebide yakın çevrmede bi endokrin uzmanı olmaması ve geçen sene göğsüm için gittiğimde muameleden memnun kalmam.umarım buseferde memnun olurm.ama daha başka işlerim sebebiyle doktora fırsat bulamadım..

canım hedefe yaklaştıkca kilolar daha zor gider e tatil olayıda işi sekteye uğratıyo biraz.ama ümidini yitirme canını sıkma.gidicek o son kalanlarda merka etme...

canım kolaylıklar dileirm sıcakta misafirlerle uğraşmak zor iş :)) dikkat et kendine fazlada kaçırma ona göre klava: :))))

bizde seni öpüyoruz nalancım. canını sıkıp kendini strese sokma hiç veremezsin kilo falan.tabiki kalıcı vermek en güzeli.sen bunu yapıcaksın biliyorum opuyorumnanaktan

şidmilik hoşçakalın fıstıklar bana müsade. öpüldünüz teker teker.. opuyorumnanaktan

canlarım biraz daha motive oldum walla yazdıklarınızla,en kısa zamanda eski düzenime döneceğim inşallah,şu okullar bir açılsaydı:)))

silviş sağlığı kuzenin düğününden sonra mutlaka hallet. evet seni bilgilendiren ve seni doğru yönlendiren dr en iyi dr .bak amerikalılar kendilerini gereksiz biopsi yapıyoruz diye eleştiriyorlarmış.bizde de yıllardır sezaryan eleştiri konusudur ama önlemde uygulanmamaktadır.
nalalansu ve megi inanamıyorum tatilin bitmesini bekliyorsunuz . oysa bu günleri dört gözle beklemişsinizdir tadını çıkarın ltf.
şeker cadı bugün sesin soluğun çıkmadı.
enfurtu kolay gelsin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…