Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canlarım biraz daha motive oldum walla yazdıklarınızla,en kısa zamanda eski düzenime döneceğim inşallah,şu okullar bir açılsaydı:)))

megicim okulun açılmasına sanırm daha çok var.yanlış bilmioysam bayramdan sonra açılacak.sen düzüenini okulun açlımasını beklemeden toparlmaya başla ki okul açıldığında daha bi çıtır ol veee herkesin "wauv , woww harika olmuşsun" tepkileriyle göğsüün kabarsın :)

silviş sağlığı kuzenin düğününden sonra mutlaka hallet. evet seni bilgilendiren ve seni doğru yönlendiren dr en iyi dr .bak amerikalılar kendilerini gereksiz biopsi yapıyoruz diye eleştiriyorlarmış.bizde de yıllardır sezaryan eleştiri konusudur ama önlemde uygulanmamaktadır.
nalalansu ve megi inanamıyorum tatilin bitmesini bekliyorsunuz . oysa bu günleri dört gözle beklemişsinizdir tadını çıkarın ltf.
şeker cadı bugün sesin soluğun çıkmadı.
enfurtu kolay gelsin .

kesinlikle singingim.hemen ertesinde randevumu ayaralyıp gidicem.hem iki tahlil arasında biraz zamn geçmesi ve hapın etkisi biraz daha farkedilir olacaktır diye düşünüyorum .bu arada sanırm yaşlanıyorum ve git gide hastalık hastası moduna giriyorum.daha 25 te böyleysem 50 yaşına gelince hiç çekilmem ben :)

bu arada haftasonu kuzuenimin düğünü var ve ben regl olmak üzere olduğum için acaip şiştim.bu ara biraz şok diyet moduna geçebilrim :kedi:

2. TAKIM ÜYELERıNıN ANALıZı

Analiz Tarihi : 7 Ağustos 2009
Kaynak : 116. Etap
Takım Mevcudu : 7
Sınıfı Geçenler : 3
Sınıfta Kalanlar : 4
Analiz Notu : 43 (2. Takımın % 43 ü sınıfı geçmiştir.)
Bilgi : Takım analiz notu, Temmuz ayında 50 iken, Ağustos ayında 43'e gerilemiş. Ancak buna karşın durumunda ilerleme olan üye sayısı geçen ay sadece bir kişi iken, bu ay üç kişiye yükselmiş. Kalan dört üyenin durumunda ise gerileme var.

Silviya
Hedef : 1 Eylül => 73
Başlangıç Tarih : 07.09.2007
Kaç aydır rejimde? : 20 (86. ile 94. etaplar arasında ara vermiştir. 8 etap, 2 ay olarak hesaplanıp rejim süresinden düşülmüştür.)
Başlangıç Kilo : 89
Şimdiki Kilo : 75,4
Verilen Kilo: 13,6
Minimum Değer: 20
Kilo kaybı yüzdesi : 15%
Karne Notu : 68
Sonuç : Sınıfta kaldı.
Bilgi : ılerleme durumu üç aydır devam ediyor, kocaman tebrikler. Karne notu son bir ayda 63 den, 68 e yükselmiş. Hedefine ulaşma olasılığı oldukça yüksek.

singing kettle
Hedef : 30 Eylül => 70
Başlangıç Tarih : 09.05.2008
Kaç aydır rejimde? : 14
Başlangıç Kilo : 79
Şimdiki Kilo : 73,7
Verilen Kilo: 5,3
Minimum Değer: 14
Kilo kaybı yüzdesi : 7%
Karne Notu : 38
Bilgi : Gerileme durumu üç aydır devam ediyor, dikkat ötesi! Karne notu son bir ayda 52 den, 38 ye gerilemiş. Toparlarsa hedefine ulaşabilir.

LEAH
Hedef : Yılsonuna kadar => 70
Başlangıç Tarih : 18.07.2008
Kaç aydır rejimde? : 4 (Başlangıç: 62. etap Ayrılma: 71. Etap Dönüş: 112. Etap. Dolayısı ile yarışma süresini 10 etap yani 3 ay olarak kabul ediyoruz.)
Başlangıç Kilo : 86,7
Şimdiki Kilo : 87
Verilen Kilo: -0,3
Minimum Değer: 4
Kilo kaybı yüzdesi : 0%
Karne Notu : -7
Bilgi : Müthiş bir ilerleme göstermiş, tebrikler. Karne notu son bir ayda -123 den, -7 ye yükselmiş.

EN-FUR-TU
Hedef : 1 Eylül => 70
Başlangıç Tarih : 16.01.2009
Kaç aydır rejimde? : 6
Başlangıç Kilo : 74
Şimdiki Kilo : 71,4
Verilen Kilo: 2,6
Minimum Değer: 6
Kilo kaybı yüzdesi : 4%
Karne Notu : 43
Bilgi : ılerleme var, tebrikler. Karne notu son bir ayda 28 den, 43 e yükselmiş. Hedefine ulaşma olasılığı oldukça yüksek.

megilara
Hedef : 15 Eylül => 63
Başlangıç Tarih : 20.03.2009
Kaç aydır rejimde? : 4
Başlangıç Kilo : 70,5
Şimdiki Kilo : 66,3
Verilen Kilo: 4,2
Minimum Değer: 4
Kilo kaybı yüzdesi : 6%
Karne Notu : 105
Sonuç : Sınıfı geçti.
Bilgi : Gerileme durumu üç aydır devam ediyor, dikkat ötesi! Karne notu son bir ayda 183 den, 105 e gerilemiş. Hedefine ulaşma olasılığı oldukça yüksek.

moonserose0
Hedef : Kısa sürede 54 kiloya inerek mezun olmak
Başlangıç Tarih : 10.04.2009
Kaç aydır rejimde? : 3
Başlangıç Kilo : 59
Şimdiki Kilo : 54,4
Verilen Kilo: 4,6
Minimum Değer: 3
Kilo kaybı yüzdesi : 8%
Karne Notu : 153 Takımın en iyi kilo vereni :hooray:
Bilgi : Gerileme var ve bu durum iki aydır devam ediyor, lütfen dikkat! Karne notu son bir ayda 210 dan, 153 e gerilemiş. Mezuniyete az kalmış, ha gayret!
Beklenen : Bir ay aradan sonra, takımın en iyi kilo vereni sıfatını yeniden ele geçirmiş. Deneyimlerini ve varsa yaptığı değişiklikleri paylaşmasını rica edelim.

nalansu09
Hedef : 1 Şubat 2010 => 65
Başlangıç Tarih : 22.05.2009
Kaç aydır rejimde? : 2
Başlangıç Kilo : 80
Şimdiki Kilo : 77
Verilen Kilo: 3
Minimum Değer: 2
Kilo kaybı yüzdesi : 4%
Karne Notu : 150
Bilgi : Ciddi oranda gerileme var, lütfen dikkat! Karne notu son bir ayda 460 dan, 150 ye gerilemiş.

Takım Kaptanının Sorumluluğu:
Her üye için karnelerin altına "BEKLENEN" başlığıyla düştüğüm notlardan yola çıkarak hazırlayacağınız analiz raporu cevabını, EN GEÇ 4 EYLÜL 2009 (120.Etap) gününe kadar iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde, takım analizi bir daha yapılmayacaktır.
NOTLAR:
1- Temmuz girişli üyelerin analizi Eylül, Ağustos girişli üyelerin analizi de Ekim ayında yapılacaktır
2- Sınıfı geçmek için minimum karne notu 100 olmalıdır.
3- Sınıfta kalan üyelerden her ay açıklama almıyoruz. Durumlarında değişme olabilmesi açısından 3 ay süre veriyoruz.
4- Takımın en iyi kilo vereni değişmediği sürece, açıklama almamıza gerek yok.
ARŞıV:
Nisan 2009 Analiz Raporu : http://www.kadinlarkulubu.com/6269533-mesaj60.html
Nisan 2009 Cevap: http://www.kadinlarkulubu.com/6532528-mesaj80.html
Mayıs 2009 Analiz Raporu : http://www.kadinlarkulubu.com/6749961-mesaj106.html
Mayıs 2009 Cevap : http://www.kadinlarkulubu.com/7001589-mesaj127.html
Haziran 2009 Analiz Raporu : http://www.kadinlarkulubu.com/7447979-mesaj145.html
Haziran 2009 Cevap: http://www.kadinlarkulubu.com/7540058-mesaj157.html
Temmuz 2009 Analiz Raporu : http://www.kadinlarkulubu.com/7963350-mesaj174.html
Temmuz 2009 Cevap: http://www.kadinlarkulubu.com/8331981-mesaj197.html

kızlar yeni analizlerimiz açıklanmış. duurmlarınızı lütfen inceleyin...
bu analizde sadece moonserose un açıklama yapması gerekiyo.tatil dönüşü açıklamasını alırız sanırım...

kızlar sonuçlarınız çok güzel :-) hadi bakalm bende istiyorm zaman çabuk geçsn o çabuk geçen zamandada bir sürü kilo vereliiim. amiin.

ben varya sizi çok sewiyorum. vede merak ediyorm. bugn birden öyle geldi aklma. yolda yürüyodum. acaba yüzü nasıldır kendisi cadımıdır melekmidir herşeyi yaa :-) vede çok teşekkürler size . siz olmasaydnz çoktan bırakırdm diyeti .. :-)

hepinizi öptüüüm. singing silviş moon nalansu leah enfurtu megi :-) hehehe aileyz biz

kızlar sonuçlarınız çok güzel :-) hadi bakalm bende istiyorm zaman çabuk geçsn o çabuk geçen zamandada bir sürü kilo vereliiim. amiin.

ben varya sizi çok sewiyorum. vede merak ediyorm. bugn birden öyle geldi aklma. yolda yürüyodum. acaba yüzü nasıldır kendisi cadımıdır melekmidir herşeyi yaa :-) vede çok teşekkürler size . siz olmasaydnz çoktan bırakırdm diyeti .. :-)

hepinizi öptüüüm. singing silviş moon nalansu leah enfurtu megi :-) hehehe aileyz biz

şekercim ben senin nickin gibi şeker olduğunu düşünüyorum :) itiraf etmeliyim ki takımda en çok singingimi merak ediyorum. nalansu , moon ,megi onları gördüm singing en eski takım arkadaşlarımdan ama daha onu görmedim. ayrıca leahıda merak ediyorum.enfurtuyu görüp görmediğimi hatırlayaıyorum :kedi: o zaman herkes albüme resim koysun görelim olmas mı?? sonra silersiniz... bu aarada şekercim beni görebilirsin profilimde resim albümü var ama önce arkadaş listeme ekliyim seni.çünki sadece arkadaş listemdekiler görebiliyo...

evet kızlar
günaydın.
resim ekleme işini yapayım bende o zaman .becerebilirsem tabi.
bu arada çok özel nedenlerden dolayı ben bu bölgesel incelme işini bir süre rafa kaldırma niyetine geçtim.bakalım bugün gidip konuşacağım.mümkünmü?çünkü baya yüklü bir miktarı kredi kartımdan peşin olarak ödemiştim.

evet bende singingcimi çok merak ediyorum ...kızlar ben yarın mersine geçiyorum annemlerde net yok 10 gün sonra allah izin verirse evimdeyim ..hepinizi çok öpüyorum bby

kızlarrrr.. çok yoğunummm... uğrayamıyorum kusura bakmayın...

evet kızlar
günaydın.
resim ekleme işini yapayım bende o zaman .becerebilirsem tabi.
bu arada çok özel nedenlerden dolayı ben bu bölgesel incelme işini bir süre rafa kaldırma niyetine geçtim.bakalım bugün gidip konuşacağım.mümkünmü?çünkü baya yüklü bir miktarı kredi kartımdan peşin olarak ödemiştim.

singingim özel nednelerini bilemediğimden aman erteleme diye baskı yapamıycam ama madem ertelemek zorndasın umarım terslik çıkartmazlar...

evet bende singingcimi çok merak ediyorum ...kızlar ben yarın mersine geçiyorum annemlerde net yok 10 gün sonra allah izin verirse evimdeyim ..hepinizi çok öpüyorum bby

bana mersinden gerebiç getirrrr... ( gerebiç mi kerebiçmi adı tam bilmiyorum ama kerebiççi oğuzu biliyorum :))) yani kerebiçlerini biliyorum :kedi::kedi::kedi: )

:KK70: kızlar resm yükledm bna bakablirsnz.

ayrıca silviya senide gördüüüüm. ne güzelmişsin kız sen. bak bak doyamadım gerçekten. hemde kilo felan verme bence ideal ordaki hatun :-) opuyorumnanaktan

megicim teşekkür ederim canımcım çok incesin ..silvişim kerebiç canım onun adı imkan olsa yollarım ama kerebiç gidermi bilmemki ...bende çok severim fıstıklısını ..şimdi şekerimin fotosuna bi bakem geliyom

şeker cadıcım datlım yerim senin o tombik yanaklarını ....ahhh ahhhh ne var şu dünyadakilo diye şişmanlık diye bi dert olmasaydı dimi ya ...neyse canım çok şekersin hakketende... folklor oynuyon galiba bende lisede silifke yöresi oynamıştım ama geçtttttiiiii gitttttiii o günler ...45 kiloydum ya o zamanlar ...enfurtu aşkım bu arada silvişin kerebiçinden konu açılmışken senin leslie teyzeni eşime vermiştim kargoya ver diye özene bezene hazırladım ama benim kozalak kocam okulun hizmetlisine vermiş işi varmış atsın diye oda masanın üstünde unutmuş .daha geçen gün ögrendim .oy yüzden kaldı tatil dönüşüne..afeet canım hadi kızlar ok öpüyorum hepinizi bby ...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:KK70: kızlar resm yükledm bna bakablirsnz.

ayrıca silviya senide gördüüüüm. ne güzelmişsin kız sen. bak bak doyamadım gerçekten. hemde kilo felan verme bence ideal ordaki hatun :-) opuyorumnanaktan

şekercim baktım resmine tam tahminim gibi şekersin :) aaah ahhh gençlik okul yıllarımı özledim sana bakınca sırnaşık şey bu arada iyisin demişsin iltifatlar etmişsin teşekkürler ama buz dağının aşağıdaki kısmı görünendnen kat kat büyüktür benim meselee aynen öyle.. üst bedenle alt asasında 2 beden fark var...mafoldumben:çok üzgünüm:

megicim teşekkür ederim canımcım çok incesin ..silvişim kerebiç canım onun adı imkan olsa yollarım ama kerebiç gidermi bilmemki ...bende çok severim fıstıklısını ..şimdi şekerimin fotosuna bi bakem geliyom

saol canım şakasına dedim sadece ama yollanabilcek bişey olsa yollayacağından eminim güzel yürekli arkadaşım.walla bende çok seviyorum.benim yengem mersinli ve tatillerini hep orda değerlendiriyo ailesinin yanına gidiyo. dönüştede illaki bize uğruyolar (edirnede oturuyolar yol üstündeyiz sırnaşık şey) ben de yüssüzlük edip kerebiçimi istiyorum.bide cezerye var o fix zaten istememe gerek kalmadan geliyo :jeyyar:

ayyy hep azımdan kaçtı yaaa öörendiniz kaçgündür boğazımdan neler geçtiğini :kedi:

silvişim hiç kafamda canlandırdığım gibi biri değilsin,
motor tutkunu olunca ben seni kafamda böle daha punk,rocker,aykırı biri olarak canlandırmıştım :)))
çok daha masum,melek bir yüzün var kuşum yaaa,bayıldım,bir içim su maşallah
sekercadıya gelince çok şeker cidden yaaa,kilo verince daha da şeker olacak

profilime ekleyim dedim. fotonuz büyük dedi yüklemedi. yani beceremedim.
nalansumda merak edermiş. kesin halletmem lazım.
şeker cadı bu arada sende kilolu gözükmüyorsun ama ben hep en zayıf göründüğüm fotoları secerim kendimi göstermek için.

silvişim hiç kafamda canlandırdığım gibi biri değilsin,
motor tutkunu olunca ben seni kafamda böle daha punk,rocker,aykırı biri olarak canlandırmıştım :)))
çok daha masum,melek bir yüzün var kuşum yaaa,bayıldım,bir içim su maşallah
sekercadıya gelince çok şeker cidden yaaa,kilo verince daha da şeker olacak

megicim beni mahçup ettin güzel sözlerinle.. evet motor tutkumvar eskidende ucundann keöşesinden rocker dım ama ama işte kabuk değiştirdim.fakat tutkularım olduğu gibi duruyo :) hala birgün belki harley davidson ım olur diye hayal ediyorum ayrıca tipimden belli olmasadan bir F1 fanıyımdır sırnaşık şey

Hanımlar hani kilo çizelgesi?

Bu arada hepini ne fıstıkmışınız...Ben de resim koycam:)

LEAH alkisalkisalkis LEAH alkisalkisalkis hadi koy bekliyoruz canım...

profilime ekleyim dedim. fotonuz büyük dedi yüklemedi. yani beceremedim.
nalansumda merak edermiş. kesin halletmem lazım.
şeker cadı bu arada sende kilolu gözükmüyorsun ama ben hep en zayıf göründüğüm fotoları secerim kendimi göstermek için.

hadi singingim bak çatlarım ama bukadar sene sabrettim artık dayanamam sırnaşık şey

bu arada kızlar ben bugun listeyi eklemem gerektiğini tamamen unutmuşum.zaten bu saate kadar herkes uğramamış bile... hemen ekliyorum listeyi..

2.TAKIM **117.Etap**
singing kettle ( 73.7 ///% )
EN-FUR-TU (71.4///% )
Silviya ( 75.4///% )
megilara ( 66.3///% )
moonserose0 (54.4 ///% )
nalansu09 ( 77.0///% )
LEAH ( 87///% )
sheker_cadi ( 74.7///% )

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 579.9///% )

Maalesef bende değişiklik yok... Yarın diyetisyene gidicem bkalım ne deyecek. Diyete güvenim sarsıldıkça sapıtıyorum.. Bugün 1 avuç lokum + yarım dilim kek yedim...

2.TAKIM **117.Etap**
singing kettle ( 73.7 ///% )
EN-FUR-TU (71.4///% )
Silviya ( 75.4///% )
megilara ( 66.3///% )
moonserose0 (54.4 ///% )
nalansu09 ( 77.0///% )
LEAH ( 87/87/0/0.00% )
sheker_cadi ( 74.7///% )

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 579.9///% )[/B][/QUOTE]

heey kızlar gevşeklik yook :umursamaz:

74.00 geçin beni :-) haydi 65 gel artk ( sanki çok az kalmştaaa kafamçokkarıştı )

ayrıca tşkler yorumlarnz içn.

ayrıca :KK70: en ksa zamanda sznkleride bkliyorzz

herkes öpüldü

X