Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silvişim geçmiş olsun.
leah sanada.
nalansucum. nereye göndereceğim listeyi.
birde konrolü yokmuydu bu listedin kardeş takım tarafından.
bilen biri gönderiversin ltf.

2.TAKIM **116.Etap**
singing kettle ( 73.7 /73.7/0/0.0% )
EN-FUR-TU ( 71.8/71.4/0.4/0.55% )
Silviya ( 75.4/75.4/0.0/0.00% )
megilara ( 66.5/66.3/0.2/0.30% )
moonserose0 (54.4 /54.4/0/0.0% )
nalansu09 ( 75.0/77.0/-2.0/-2.67% )
LEAH ( 87.4/87/0.4/0.5% )
sheker_cadi ( 75.4 /74.7/0.7/0.93% )

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 579.6///% )

singincim şimdi okudum canım mesajı öncelikle liste bittikten sonra 4. takıma kontrole yolluyoruz sonra cuma yarışması paylaşım alanına en son gönderilenden alıntı yapıp ekliyoruz listemizi tabi 4. takımın kontrolünden sonra olmassa ben çarşıda bi yerden girebilirsem yollarım ama belli olmaz çünkü yasal iznim yarın bitiyor yarın mutlaka rapor alıp mardine yollamam lazım silvişiminde pc de sorun var enfurtu biliyor gerçi girerse o yollar ..hadi çok öptüm bby

kızlar kusura bakmayın bende biraz ihmal ediyorum siteyi idare edin artıkın beni.yinede her gün girmeye çalışacağım.valla sabah kahvaltıyı yaparken öğle yemeğinde ne yapsak diye düşünüyoz öğle geçiyor akşamı düşün bi bakmışsın gece olmuş.

silvişim bende uzun zamandır çok yavaş kilo verdiğim için troid değerlerime baktıracaktım.haftaya aile hekimimiztatilden dönecek bende şüpheleniyorum kendimden ama bakalım ne çıkacak sonuç.rabbim dert veripte derman aratmasın arkadaşım.ne hastalıklar var şu dünyada.üzme kendini.

mardin cadısı boğazını tutamadın değil mi.allah canın almasın senin.oh olsun sana ben seni getim ne haber.:) :)))))

neyse millet çay bekliyor ben kalkmalıyım hemen kilo bildirimmi yapayım.öpüldünüz hepiniz.

enfurtucum inşallah tiroid problemi yoktur ama sen yinede ihmal etme.bir an önce baktır değerlerine benimkide sürpriz oldu.

kızlar geldim baktım singing cim ve moon cum eksikti artık sabaha kaldı listeyi yollamak ...şeker cadım sen merak etme canım ben bi tatilden dönim akşama kadar yazışırız işallh ..silviş hayırdır canım ya ne troidi nerden çıktı çok geçmiş olsun canım ya ..hadi hepinizi öptüm singincim kilonu ekledikten sonra baktın moon eklememişse eger aynı geç sana zahmet yollayıver canım listeyi ben yarın tatili uzatmak için rapor alcam ne zaman dönerim bilmiyorumm hepinizi çoookkkkkkkk seviyorumm bby

sorma canım ya nerden çıktı bende bilmiyorum.göğsümün sağ tarafında bi ağrı hissediyodum baya şiddetli korktum doktora gititm elektro faln çekildi neyse bişey yokmuş kas ağrsıymış sadece ama önceki yaptıdığım tahlili gösterince doktora bidaha kan verdim ve sonuç olarka durm böyle.aile hekimliğine gitmiştim ben şimdi üniversite hastanesine gidicem endokrin bölümüne.detaylı bi bakılsın hatta ona göre diyetisyenede gidebilirim...

ohh geldm gördm mutlu oldum bişeyler yazmş herkes (=

silviş çoook geçmiş olsun. ilaçlarını sakın ihmal etme. çabuk geçer inşallah.

enfurtu .. korkma sende. allahım izniyle yoktur bişeyn.

nalansu sende çabuk bitir tatilini (= özledik seni

saol canım.ihmal etmiyorumda leahın söyledikleri ve netten okuduklarıma göre bu benim için artık kalıcı bi durum.sanırım hayat bunda sonra sentetik hormonla devam edicek

kızlar bu ara pek giremiyorum kusura bakmayın
malum tatil dönüşü 3 gündür non-stop temizlik yapıyorum
ara ara girdiğimde de yazmaya çalışıyorum
öpüyorum hepinizi

megicim kolay gelsin sana.çok yorma kendini

silvişim geçmiş olsun.
leah sanada.
nalansucum. nereye göndereceğim listeyi.
birde konrolü yokmuydu bu listedin kardeş takım tarafından.
bilen biri gönderiversin ltf.

saol singingim.liste konusunda stres yapamyın.ben olmama ihtimaline karşı uyuardım sadece hani olmazsam gönderirsininz diye.madem öyle bu işin yolunu net olarak belirteyimde akılalrda soru işareti olmasın.

1 -liste haırlanıp her türlü kontorl yapılacak
2 -şuan için kardeş takımımız 4. takım a gönderilecek.
3 - 4. takımdan listeniz doğrudur onayı alındıktan sonra cuma yarışması üyelerinin paylaşım alanına gönderilecek ama ordaki son liste alınıtlanıp bizim listemizde sıraya göre yerine koyularak gönderilecek.

listeyi eklemenin son süresi cuma günü saat 21.00 eğer bu süre aşılırsa takım yarışmadan atılıyo. bu yüzden listeyi göndermek çok önemli. eğer herhangi bir aksilk durmunda nalansu veya ben ortalarda bulunmazsak bu işi takımdan bir başkasının mutlaka halletmesi gerek. lütfen bunu unutmayın...

neyseki şimidlik sorn yok bende.sanırm yarın bu işleir halledebilicem.hepinize sevgiler...

singincim şimdi okudum canım mesajı öncelikle liste bittikten sonra 4. takıma kontrole yolluyoruz sonra cuma yarışması paylaşım alanına en son gönderilenden alıntı yapıp ekliyoruz listemizi tabi 4. takımın kontrolünden sonra olmassa ben çarşıda bi yerden girebilirsem yollarım ama belli olmaz çünkü yasal iznim yarın bitiyor yarın mutlaka rapor alıp mardine yollamam lazım silvişiminde pc de sorun var enfurtu biliyor gerçi girerse o yollar ..hadi çok öptüm bby

sorun olma ihtimali vardı ama şimidlk bi aksilik yok canım.ben ilgilenicem. merka etme...

2.TAKIM **116.Etap**
EN-FUR-TU ( 71.8/71.4/0.4/0.56% )
LEAH ( 87.4/87/0.4/0.46% )

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 579.6/576,9/-0,3/%-0,05 )

toplam satırınız böyle olmalı

2.TAKIM **116.Etap**
EN-FUR-TU ( 71.8/71.4/0.4/0.56% )
LEAH ( 87.4/87/0.4/0.46% )

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 579.6/579.9/-0.3/%-0.05 )

teşekkürler sebnem arkadaşım.
silvişim anlattğı iyi oldu takım olmak herşeyi paylaşmak demek. ama bilmeyince baya bir sıkıntılı oluyor.
silviş aman üni hastahanesine giderken dr unu iyi araştır.bazen çok sıkıntılı durumlar yaşanıyor.
hastalık ve herşey bizim için sen güçlü kızsın.bu seni dahada güçlendirecek .leahda aynı sorunla savaşıyormuş.
leah sen kutlarım. bir gün 10 kg domates ve fasulye aldığını kışa hazıradığını okumuştum.
çalışkan olmak evlatlarını düşünmek böyle bir şey. aman hazırı konservesi var diyenlerde var ama katkı maddeleri neslimizi ne hale getirdi.bende yaparım ve yüzüme ben hiç yapmıyorum diyenlerede anlatmaya çalışırım ama isteyen zaten kendi düşünüyor.
kimseye bir mesaj vermekistemedim burdan aman yanlış anlamayın mesajım hayatımdaki insanlarydı. sadece paylaştım. yapana kolay gelsin .
bu bolgesel zayıflamadan kaynaklı sanıyorum benim bazı kan değerlerim yükseldi ,üre gibi albümin gibi,
dr a sordum ama tatmin olamadım. başka dr lardanda araştıracağım.

kızlar geldim şimdi listemz yollanmış .evet singincim evde mevsiminde alınıp yapılması daha güzel ve leziz oluyor ayrıca ekonomikte oluyor ben genelde yeşilsebzeleri buzluga domateside kavanoza koyuyorum hazır konservelerin ne derler böyle kekre bi tadı oluyor aslında kışın eve pazardan domates sokmamak lazım ama çünkü direkt olarak hormon içeriyor ama bazen mecbur kalıyoz
işte..neyse hadi bybyın kızlar hepinizi çok öptüm bby

4.TAKIM 116. ETAP
sebnemselayfurkan ( 68,2 /68,2/ 0 /%0)
fguler ( 82,2 /83,0 / -0,80/ %-0,98)
kuzuzuzubambino ( 69 / 69/ 0 / %0)
akrep33 ( 67,0/64/ 3,00 /%4,48)
hasretim34 ( 71 / 71/ 0 / %0)
deryaboran ( 62 /62/ 0,00 /%0,00)
uaydın ( 72,8 /75,5/ -2,7/ % -3,71)
Beci (79,7 / 79,7 / 0 / %0 )
semiha ( 58.4/56.9/1.5/%2.57)
aleyna (60 (3 haftadır paylaşımda bulunmadığından diskalifiye)
Mylo ( 56,6/ 56,7 /-0,1/ -%0,18 )

(4 TAKIM TOPLAM 686,9 / 686 / 0,9 / % 0,13 )

Şekerler onayınızı bekliyoruz.

teşekkürler sebnem arkadaşım.
silvişim anlattğı iyi oldu takım olmak herşeyi paylaşmak demek. ama bilmeyince baya bir sıkıntılı oluyor.
silviş aman üni hastahanesine giderken dr unu iyi araştır.bazen çok sıkıntılı durumlar yaşanıyor.
hastalık ve herşey bizim için sen güçlü kızsın.bu seni dahada güçlendirecek .leahda aynı sorunla savaşıyormuş.
leah sen kutlarım. bir gün 10 kg domates ve fasulye aldığını kışa hazıradığını okumuştum.
çalışkan olmak evlatlarını düşünmek böyle bir şey. aman hazırı konservesi var diyenlerde var ama katkı maddeleri neslimizi ne hale getirdi.bende yaparım ve yüzüme ben hiç yapmıyorum diyenlerede anlatmaya çalışırım ama isteyen zaten kendi düşünüyor.
kimseye bir mesaj vermekistemedim burdan aman yanlış anlamayın mesajım hayatımdaki insanlarydı. sadece paylaştım. yapana kolay gelsin .
bu bolgesel zayıflamadan kaynaklı sanıyorum benim bazı kan değerlerim yükseldi ,üre gibi albümin gibi,
dr a sordum ama tatmin olamadım. başka dr lardanda araştıracağım.

singingim aöan dikkat et.suyu yeterli almıyomusn ki acaba nedne böyle oldu?!
bu arada doktoru iyi araştır demişsin mesala ne gibi sornlarla karşılaşiebilirm. bikaç örnek verirsen sevinirim.ben Trakya üniversitesine gidicem sanırm endokrinolojide 4 farklı doktor var biri prof ,iki doçent bir de uzman

kızlar geldim şimdi listemz yollanmış .evet singincim evde mevsiminde alınıp yapılması daha güzel ve leziz oluyor ayrıca ekonomikte oluyor ben genelde yeşilsebzeleri buzluga domateside kavanoza koyuyorum hazır konservelerin ne derler böyle kekre bi tadı oluyor aslında kışın eve pazardan domates sokmamak lazım ama çünkü direkt olarak hormon içeriyor ama bazen mecbur kalıyoz
işte..neyse hadi bybyın kızlar hepinizi çok öptüm bby

nalansuyum bizde seni öptük. opuyorumnanaktan

bugn lapa diyeti yapıpta sularımı ataym dedm :-) demez olaydm. sadece sabah yiyebildm. hiç sewmedim lapayı. hemen normale döndüm dayanamadm ):

bugn lapa diyeti yapıpta sularımı ataym dedm :-) demez olaydm. sadece sabah yiyebildm. hiç sewmedim lapayı. hemen normale döndüm dayanamadm ):

iyi yapmışsın normale dönmekle şeker.bende 1 gün yapmıştım.hayatımda ilk ve son oldu.kabus gibi bi gündü.sinirleirm alt üst olmuştu. ama pirinç değilde bulgur ve mercimek gayet keyifle yenebiliyo :) tabi bana göre..

lapayı hep duyarım ama yiyemem diye hiç yapmak istemedim doğrusu

valla şekerim bende çok düşündüm pirinci çok sevdigim için ama hiç denemedim ..zaten şu an kendimden gıcık kapıyom ..du bakalımm bi bitsin şu tatil 15günümkaldı..

valla yiyen yiyo ama bana çok yenileiblir bişey gibi gelmiyo.az miktarda tuz da ekledim baharatta kattım yoğurtlada denedim ı -ıhhh.. istememm...

valla şekerim bende çok düşündüm pirinci çok sevdigim için ama hiç denemedim ..zaten şu an kendimden gıcık kapıyom ..du bakalımm bi bitsin şu tatil 15günümkaldı..

nalansu canım lapayı denediğm dönem son derece özenli beslendiğim.. pilav makarna gibi yiyecekelrin porsiyonunu 2-3 yemekkaşığı yediğim bir dönemdi.doya doya pilav yyiemiyorum bari pirinç laapsıyla hem ödem atar hemde pilav hasretimi giderirm diye düşünerek denedim ve nerdeyse pilavdan nefret edecektim işte buna göre seçim sana kalmış :)

arkadaşlar bu lapa ödem attırsaydı diyetisyen bana verirdi diye düşünüyorum. Bence fasarya.. Geçen sene ben bu lapayı yaptım 3 gün.. Etki yok yani:) boşa eziyet çekmeye lüzum yok

ahh kızlar ahh :-) çok sıkıldm diyetten herşeyi haam yapmak istiyorm. ama aslnda yapıyormda ama çok çok yapmak istiyorm :KK70: spor istemiyorm yatıym istiyorm. nolcak ben bu halm :KK70:

X