Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam kızlar..birakçgündür pc yoktu bu sebeple giremedim geçmiş mesajları okudum şidi hemen yazmaya geçiyorum :)

doğrusu benimde kafam karıştı biraz canım.neyse sen devam et bakalım sonuç ne olacak.yarından itibaren bende şu metabolizma çayını yapıcam .bu arada doktora gitim tiroidlerimde tembellik varmış ilaç kulanmaya başlasım :çok üzgünüm:

canım kusuurma bakma işte cevap yamzayan bi siz kalmıştınız megiyle bende dikkat etmedim beklenen ifadesi olup olmadığına mesaj gönderdim.neyse yaşlılığıma ver..sırnaşık şey

doğumgünün kutlu olsun şeker...

saol canım.ben eklerim...

sıkma canını şeker.dön sen tatilden toplarsın.güveniyorum ben sana

akrebim hoşgelmişsin...opuyorumnanaktan

tamam fıstık anlaştık.iyi tatiller sana..

kıs aşkolsun iki lafın belini kırmak için transfer mi olmak lazımmış..
ben gönüllerinize transfer olayım yeter dimiiiiopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan

4. takımdan çaldım canlarım

çok güzel bi yazıydı canım.iyi ki çalmışsın :) teşekkürler paylaştığın için..

herkesin beratı mübarek olsun hanımlar bol bol dua edelim bugün kaderimiz belirleniyor..af gecesi berat edilecekler bugün belli olauyor işllah herkese hayırlı yazılar yazsın allahım ..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

size de hayırlı kandiller kızlar

sizlerinde kandili mübarek olsun arkadaşlar... Alah dualarımı kabul etsin.. a.s.

kızlar şimid analizleri göndericem.listeyide ekliycem ama olaki ortalıktan kaybolurum.takım size emanet.bizm bilgisayarcıyla atıştık.terslik yapıp netimi keserse ulaşma imkanım olmaz size.bu yüzden beni göremezseniz listenin yerine ulaşması için gerekenleri yapın.hepinizi öpüyorum kocaman...

megicim senin hedefin 15 temmuzda 63 olmak görünüyo 15 temmuz tarihini geçtiğimize göre yeni bir hedef belirtebilirmisin?

nalansu canım seninde bir hedef belirtmen gerek. analiz cevabını verdim ama sizn hedeflerinizi ekleyeceğime dair not düştüm.

2.TAKIM **116.Etap**
singing kettle ( 73.7 ///% )
EN-FUR-TU ( 71.8///% )
Silviya ( 75.4/75.4/0.0/0.00% )
megilara ( 66.5///% )
moonserose0 (54.4 ///% )
nalansu09 ( 75.0 ///% )
LEAH ( 87.4///% )
sheker_cadi ( 75.4 ///% )

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 579.6///% )

2.TAKIM **116.Etap**
EN-FUR-TU ( 71.8///% )
megilara ( 66.5///% )
moonserose0 (54.4 ///% )
nalansu09 ( 75.0 ///% )
LEAH ( 87.4/87/0.4/0.5% )

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 579.6///% )
[/QUOTE]

Silviş, tiroid tembelliği bende de var işte adı Hipotiroidi. Hatta bendeki, tiroid bezini de yoketmeye çalışan Haşimoto Hipotiroidi (Sezen Aksu'da da var) türünden. Gebelikte ortaya çıktı. Kilo almanın en temel sebebi bu tembelliktir. Metabolizmanın yavaş olması demek zaten bu demek :)

ılaçtan çekinme. Gebe iken de kullandım ben. ılaç değil zaten o. Senin tiroid bezin tarafından eksik üretilen hormonu, sanki üretilmiş gibi sentetik olarak dışardan alıyorsun. Ömür boyu alacaksın. Üzülecek birşey yok, Allah dermansız dert vermesin arkadaşım. Bunun ilacı var, tedavisi var. Hiç üzme kendini.:) Üstelik bu sayede hızla kilo vereceksin bak gör:)

2.TAKIM **116.Etap**
EN-FUR-TU ( 71.8///% )
megilara ( 66.5/66.3/0.2/0.30% )
moonserose0 (54.4 ///% )
nalansu09 ( 75.0 ///% )

2.TAKIM **116.Etap**
EN-FUR-TU ( 71.8///% )
moonserose0 (54.4 ///% )
nalansu09 ( 75.0 ///77///-0.02///2% )

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 579.6///% )
[/QUOTE]

kızlar ben kilo almışım umarım dogru yapmışımdır

hanımlar akşama kadar herkes kilosunu eklesin ben gece çocukları yatırdıktan sonra gelir yollrarımlisteyi hadiçok öpüyorum ...kızlar çoookk sinirlerim bozuk çoookk sabah eczaneye gittim sırf tartılmak için kabus yaşadım sanki ..ya neyse dönüşüm muhteşem olacxak ben inanıyorum şubatta 65 olcam allahın izniyle ...:Saruboceq::Saruboceq:

canım yaklaşık 5 hafta önce tahlil vermiştim sağlık ocağında.ordaki hekim pratisyen olduğu için hormon değerlerimin düşük olması sebebiyle uzman bir hekime görünmemi tavsiye etti.gayet özenlede sonuçtan beni mutlaka haberdar et dedi.bende bugün yarın derken bi türlü gidemedim.sonra başka bir sebeple bu pazartesi gittim doktora o aradada tahlillerimi gösterdim ve hemen yeni tahlil istedi troid tembelliği dedi ve levotiron die bir hap verdi zaten üzerindede sentetik tiroid hormonu yazıyo.yarım yarım kullan ve 1 ay sonra tekrar tahlil alaım dedi bakalım durm ne olacak? şimdi kafama takılan artık ömürboyu ben böyle mi yaşayacağım yani kesin olarak bu işn tedavisi yok mu? bikaçgündir nete giremdiğim için hiçbişey araştıramadım.birazdan netin altını üstüne getiricem konu ile ilgili. çok canım sıkıldı çok

bu arada önceki tahlile
tsh=3.63
ft4=10.98

şimdiki tahlilde
tsh=5.5
ft4=11.67

15 eylül 63kg olsun bari :kedi:

silvişim hedefim hedefim şubat ta 65 olabilmek canım ...

fıstıklar ekleidm hedeflerinizi...

canım şimdi tatıdan tartıyada farkeder.bakalım kendi tartında sonuç ne olacak.sıkma canını bak en azından hipotiroit değilsin yaa opuyorumnanaktan

2.TAKIM **116.Etap**
EN-FUR-TU ( 71.8///% )
moonserose0 (54.4 ///% )
nalansu09 ( 75.0/77.0/-2.0/-2.67% )
sheker_cadi ( 75.4 /74.7/0.7/0.93% )

balala bende bilmiyorum şekecim. 1 milyon kez yenileidm sayfayı yeni mesaj yok.herkes kayıplarda.bedne hiptiroidi ile ilgili bililer ediniyodum.en kısa sürede bi endokrinoloğa görünücem...

kızlar kusura bakmayın bende biraz ihmal ediyorum siteyi idare edin artıkın beni.yinede her gün girmeye çalışacağım.valla sabah kahvaltıyı yaparken öğle yemeğinde ne yapsak diye düşünüyoz öğle geçiyor akşamı düşün bi bakmışsın gece olmuş.

silvişim bende uzun zamandır çok yavaş kilo verdiğim için troid değerlerime baktıracaktım.haftaya aile hekimimiztatilden dönecek bende şüpheleniyorum kendimden ama bakalım ne çıkacak sonuç.rabbim dert veripte derman aratmasın arkadaşım.ne hastalıklar var şu dünyada.üzme kendini.

mardin cadısı boğazını tutamadın değil mi.allah canın almasın senin.oh olsun sana ben seni getim ne haber.:) :)))))

neyse millet çay bekliyor ben kalkmalıyım hemen kilo bildirimmi yapayım.öpüldünüz hepiniz.

2.TAKIM **116.Etap**
EN-FUR-TU ( 71.8/71.4/0.4/0.55% )
moonserose0 (54.4 ///% )
nalansu09 ( 75.0/77.0/-2.0/-2.67% )
sheker_cadi ( 75.4 /74.7/0.7/0.93% )

kızlar geldim baktım singing cim ve moon cum eksikti artık sabaha kaldı listeyi yollamak ...şeker cadım sen merak etme canım ben bi tatilden dönim akşama kadar yazışırız işallh ..silviş hayırdır canım ya ne troidi nerden çıktı çok geçmiş olsun canım ya ..hadi hepinizi öptüm singincim kilonu ekledikten sonra baktın moon eklememişse eger aynı geç sana zahmet yollayıver canım listeyi ben yarın tatili uzatmak için rapor alcam ne zaman dönerim bilmiyorumm hepinizi çoookkkkkkkk seviyorumm bby

ohh geldm gördm mutlu oldum bişeyler yazmş herkes (=

silviş çoook geçmiş olsun. ilaçlarını sakın ihmal etme. çabuk geçer inşallah.

enfurtu .. korkma sende. allahım izniyle yoktur bişeyn.

nalansu sende çabuk bitir tatilini (= özledik seni

kızlar bu ara pek giremiyorum kusura bakmayın
malum tatil dönüşü 3 gündür non-stop temizlik yapıyorum
ara ara girdiğimde de yazmaya çalışıyorum
öpüyorum hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…