Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

moonrose kendim ediyorum kendim buluyorum ve burnum şeyden çıkmıyor desek mi?

Züğürt tesellisi benimki.. Sen ye ye.. Ertesi gün teselli bul :)klava:

günaydın hatunlar,ne olmuş size yaa şaşkınlık içerisindeyim,ilk defa sabah topiği açtım ve kimsecikler gece sohbet etmemiş burda :1shok: yorgunluktan oturduğunuz yerde kaldınız mı sizde yoksa.şahsen ben öyle oldum da kaydirigubbakcemile3

10,07,2009 günlük beslenme
sabah:klasik kahvaltı çavdar ekmekli
ara:yok
öğle:4-5 adet patates kızartması
2 adet köfte
ara: erol taş misali bir dilim karbızz yidim çok zevkliydi :))
akşam:1 tas yayla çorbası
4 kaşık z.yağlı taze fasülye
squat:yok
mekik:yok
kardio:yok

4 lt den fazla su tükettim ve 3 saat samsunu altüst ederek alışveriş yaptım :))
herkese kolaylıklar dilerim

kızlar meraba...
izmirdeyim nihayet,anamın babamın yanında:)))
bu arada beni şubattan beri görmeyen herkes çok şaşırdı,incecik kalmışsın diolar
ben de şımarıom tabi hemen:)))ama bu beni daha da gaza getirdi,diyete tam gaz devam
yani tatilden kilo almış olarak dönmeyeceğim:))))
silviş sana linki özelden gönderdim canım
öpüyorum hepinizi,
bu arada nalansu canım teftişin devam ediyorsa kolaylıklar dilerim
bittiyse geçmiş olsun canım

günaydın 2. takımın güzel bayanları ..nassınız ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sabah okadar zor uyandımki küçük bizi gece mahvetti beyefndi gündüz çok uyudu ya gece burnumuzdan getirdi ...neyse bugün hasta olmama ragmen acayip enerji doluyum bi geçmedi şu grip denen illet ya ..megicim canım umarım agız tadıyla bi tatil geçirirsin canım dolu dolu gel bize anlatacak çok şeyin olsun canım moon cum bi senle ben kaldık canım izin kullanmayan.. işllh singin ginde tatili güzel geçiyordur .. bu arada enfurtu canım nirdesin..

silvişim dün yanekayı msn de yakaladım kilo bildirimi yap diye ama bi baktım sen yollamışşın bildirimimizi neyse kızlar ben kaçıyorum ..hadi hepinizi çok öpüyorum..sevgilerimle canlarım bbyy

iyi akşamlar canlarımm.evet bende giremedim dünden beri.bugün arkadaşım bendeydi.kocası işe giderken biıraktığı için erken geldi.saat 11 gibi geldi.aslında akşama eşide gelecekti yemeğe ama ben yemeklerimi yaptım hemde sanki mevlüt yemeği gibi bi kazan oldu nerdeyse beyefendi gelmedi.karısınıda geldi aldı saat 6 da.bende cücüklerimi aldım parka gittim.biraz sinirim geçti.şimdide başım ağrıyor sinirden.dünya kadar yemek var ne yapacam bilmem.

takımımıza bi kal gelmiş bugün.inşaallah nalansumun dediği gibi dolu dolu geçiriyorsunuzdur.ben dün neler yediğimi yazayım hemen:

10.07 ne yedim:
sabah :klasik kahvaltı
ara :1 şeftali
öğle :az biraz makarna salatası
ara :yok
akşam :z.yağlı 3 adet sarma 1 pat. 1 biber dolması
gece :karpuz

yediklerim

sabahatatesli yumurta ,5-6 zeytin ,peynir 4 etimek

ara :yok

öglen: yogurtu semizotu ekmek yok

akşam :4 ızgara ..2 dilim beyaz ekmek bi bardak ayran

sıvı :3 lit su

ya kızlar birde size bişey dicem bu leslie teyzeden sonra bende gögüs denen bişey kalmadı yeni ergen kızlarınki kadar kaldı ya ben küçük gögüsten nefret ederim ya ..aynı leslie teyzeninki gibi minnacık bişey oldu ya ..naapsam acaba bişey varmı bildigniz..mafoldumben mafoldumben

kızlar inanılmaz gerginim.canım çok sıkkın.bikaçgün müsadenizi istiyorum.girip göz atsam bile (takım kaptanı olduğum için en azından paylaşım alnını takip etmem gerekiyo mesela 6.takımla ilgli takım kaptan ve yardımcılarının fikirleri sorulmuuş ama bugün geç gidriğim için geç görmüş oldum.nalansu canım sendne takip et mutlaka yardımcım olduğun için sözhakkına sahipsin) sonra silviş girmiş ama iki harf yazmamış diye düşünmenizi istemem.

silvişim dün yanekayı msn de yakaladım kilo bildirimi yap diye ama bi baktım sen yollamışşın bildirimimizi neyse kızlar ben kaçıyorum ..hadi hepinizi çok öpüyorum..sevgilerimle canlarım bbyy

canım MSN e girilip takıma kilo yazılmıyosa sorumluluk yerine getirlmiyo demektir.sürekli söylüyorm takıma karşı en büyük sorumluluğunuz haftada 1 gün kilo bildirmek diye!son kez açık ve net söylüyorum kilo bildirminiz perşembe günü yapın eğer cuma gününe sarkıtırsanız önemli bi gerekçe belirtin.(unututm , misafirim geldi , yağmur yağdı şimşek çakti gibi mazeretler kabul edilmeyecektir) eğer izinli olduğunuz bir dönem dışında gerekçesiz olarak kilo bildirmini aksatan olursa hiçbir uyarı yapılmadan diskalifiye edilecektir.bu mesajı görmedim duymadım gözümden kaçtı kesinlikle kabul etmiyorum.bilginize!!!

silvişim balım canın her neye sıkıldıya kendini üzmene değmez hayatım yaaa
sıkma tatlı canını,biz seni çok sevioruz bebişim,tamam mı?

günaydınlar canlarımm.

silvişim cansıkıntın neden bilmiyorum ama kendini üzme.umarım bi an evvel geçer sıkıntın.megininde dedği gibi değmez hiç bir şeye.

nerelerdesin sen nalansu.dünden beri iletişim kuramadık bacım.merak ettim seni....yoksa sen bana küs müsün?

nerelerdesin sen nalansu.dünden beri iletişim kuramadık bacım.merak ettim seni....yoksa sen bana küs müsün?

ay bebişim yok kıss ne küsmesi bi türlü denk gelemedik ben giriyom kk da kimse yok msn dede yoktun dün bütün gece açıktım ablalır hep sıraya girmişti valla bende abla çok 5 kızız ..onlarla konştum ..hadi çok öpüyorum şekerim bby cd lerini salı günü yolluyorum canım

BAĞLANMAYACAKSIN

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.
"O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin.
Demeyeceksin işte.Yaşarsın çünkü.
Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
Çok sevmeyeceksin mesela.
O daha az severse kırılırsın.
Ve zaten genellikle o daha az sever seni,
Senin o'nu sevdiğinden...
Çok sevmezsen, çok acımazsın.
Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini...
Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
Senin değillermiş gibi davranacaksın.
Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın.
Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.
Çok eşyan olmayacak mesela evinde.
Paldır küldür yürüyebileceksin.
ılle de bir şeyleri sahipleneceksen,
Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.
Gökyüzünü sahipleneceksin,
Güneşi, ayı, yıldızları...
Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.
"O benim." diyeceksin.
Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir Şeylerin...
Mesela gökkuşağı senin olacak.
ılle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.
Mesela turuncuya ya da pembeye
Ya da cennete ait olacaksın.
Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın.
Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi,
Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat.
ılişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak...

CAN YÜCEL

günaydın hatunlar, silviyacığım umarım gergin olmana yol açan sorunlar senden biran önce uzaklaşır.nalancığım ben ağustos başı gibi tatile çıkacağim inşallah,senin niyetin ne zaman?kızlar ben dün hem çok eğlendim hem de yoruldum.dün piknikteydik.piknik yerinde şenlikler vardı nerdeyse 2 saat horon teptim.sonra 2 saat yüzdüm derken haşatım çıktı.yediklerimi hiç yazmayayım siz anlarsınız artık :)

Son düzenleme:
herkese günaydin...
dün yediklerimi yaziim
sabah 1 dilim kepek ekmek hafif kahvaltı
ara yok
öğlen 1 tabak bulgur pilavı-4 dilim karpuz
ara 1 magnum
akşam 4 ızgara köfte 1 dilim ekmek

aaaa ne bu takımın hali kimse yok.kızlar nerelerdesiniz.hele benm canım nalansuyum sen nerdesin...özledim seni yahu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…