Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tebrik ederim nalancığım en iyi kilo verenimiz olarak seni a.s. şu regl bir geçsin artık mezun olmak istiyorum yaa 800 gr cığım kalmış olayım artık yani değil mi?

amanınnn kimi görüyorum ben altta singincim canımmm nasılsınnn nasıl geçiyor tatil şekerimm ..çok öpüyorum seni iyi eglenceler bbyy

notları neye göre alıyoruzkii ? gerçi ben daha hiç almadm ama inşallah eylülde (=

birdee sürekli aynı hareketleri yaptığım içn vücudumun buna alışmasndan korkuyorm. nivea body cd'si ve yürüyüşten başka önerilernz varmı ? ayrıca işe yarayan bir kür felanda olursaa =) çok şeymi istedim yaaxS ama olsn kırmazsnz beni

sevgili nalansu çok tşk ederim şeker.
burdaki kızlar merhaba,
hoşgeldin şeker cadı,
tabi gene kilo alıp döndüm.
sizlerin yazılarıyla moral buldum. okuyabildiğim kadarıyla....bu sefer tatilde giremedim. oğluşuma kazasız belasız hastalıksız bir tatil geçirtmekti amacım.
herkes benim huzurlu bir tatil geçirmemi istemişti bunu yazmıştınız.
teşekkürlerimle yeniden aranızda olmaktan duyduğum mutluluğu belirterek haftaya başlamak istiyorum. tabi bugün salı.oldukça yoğun yorucu bir gün geçirdim.

arkdaşlar selam

hoşgeldin singingcim özledik seni ve tabiki paylaşımlarında

hanımlar yaneka aramızdan ayrılmış bulunmaktadır..msn de takıma ayrılmak istedigimi yazacam demişti ..

herkese sevgileri canlar hadi görüşürüz bby

Kızlar selam

Hergün girip okuyorum ama hep yazamadım. ÖZetle düzgün devam ediyorum ama çocuklarla sporu tam layıkıyla yapamıyorum. Ya başlıyorum bebek ağlıyor, ya kızın susayacağı tutuyor.. NEyse Leslie aksadı özetle bu aralar. Ama kilo vereceğim hissediyorum.

Diyetisyen beni 25'ine erteledi Tatile çıkıyormuş. Olsun vardır bir hayır naapalım.

Ben sormak istiyorum bu değerlendirmede benle ilgili olan soruları filan kime cevaplayacağız? Yani hedef kilo, zaman, vb gibi? Açıklama alalım demişler, kime yapıcaz bu açıklamayı

Nalansu

Arkadaşım, öncelikle Yılbaşına kadar 70 olmak istiyorum. Eğer bunu başarabilirsem kendime yeni hedefler koyacağım. Ama baştan buraya üniversite yıllarındaki kilomu yazarsam kendi moralim de bozulur...

Ne güzel değerlendirme yapmışlar ama tabi arada benim 105 kilo ile doğuma girdiğimi bilmiyorlar :))

Son düzenleme:
kızlar günaydın herkes hedefini yazsın en geç 7 agustosa kadar bildirim yapmamız lazım ...

günaydın hatunlar,merhaba aleyna26 ve hoşgeldin sefalar getirdin singciğim.nalancığım benim hedeh belli : 54 kg olmak.dün akşam eve gittim peşimden sanki beni takip edermiş gibi misafir akını geldi.spor yapamadım ama hizmet ve hazırlık aşamasında epey bir enerji harcadım.akşam yemeği yiyemedim.onun yerine küçük bir dilim tatlı ve bir dilim börek yedim.

14,07,2009 günlük beslenme
sabah:klasik kahvaltı(beyaz ekmekli)
ara:2 adet nektarin
öğle:1 tas mercimek çorbası
1 tabak z.yağlı türlü
ara:2 adet light mısır patlağı gevreği
akşam:yok
ara: 1 ince dilim irmik tatlısı ve bir dilim börek

3,5 lt su içtim

herkese kolaylıklar dilerim

ne zaman açsam şeker cadı altta öyleee duruyo hadi durma yaz bişeyler canımmm..

moon yoksa istemeye felanmı geldiler kızzz..

yok nalancığım malesef , yurt dışından akrabalarımız geldi ziyarete.ayy öyle birşey olsa önceden haberiniz olurdu muhakkak :) bu arada sen tatile çıkmıyor musun? ben ağustos başı gibi inşallah çıkacağım çok bunaldım çookk...

çıkıyom canım allah izin verirse pazar uçuyorum istanbula ordanda kdz eregli ablama ..çok seviyorum eregliyi yaa çok huzur ere bi ilçe ..

ne zaman açsam şeker cadı altta öyleee duruyo hadi durma yaz bişeyler canımmm..

Evet okuyorum hep (= herşeyede atlamak istemiyorum :kedi:

kilo vermem durdu tamamen.. moralim mozuk. ama insanlar söylüyolar inceldiğimi ölçülerdede var ama kilo olrak gitmiyor mafoldumben

sporlarımıda eksiksiz yapıyorum ohh. dün akşam lahana yağıda aldm bugün sürücem laelaelaelaelae
hadi başarılaar :CüvCüv:

Kızlar tartıldım demin. 89.7 olmuşum.. yarım kilo ama bana acayip motivasyon. 1-2 gündür tuvaletimi yapamamıştım. Tartıdan kaçar olmuştum :)

arkadaşlar 100 'leri gördüm de geldim. Allah bana bir daha bu 9'ları bile göstermesin inşallaaaahhhhhh:lepi:

ooh hayrlı olsn canmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…