Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlarr selam inanın çok kötü hastayım gribal enfeksiyon bronşite çevirdi yerimden kalkamıyorum herkesi çok öpüyorum bby..akşama biraz iyilenirim işllh hadi çok öpüyorum bby

kızlarr selam inanın çok kötü hastayım gribal enfeksiyon bronşite çevirdi yerimden kalkamıyorum herkesi çok öpüyorum bby..akşama biraz iyilenirim işllh hadi çok öpüyorum bby

ALLAH şifa versin hayatım sağlıkçısın sana akıl vermek bana düşmez ama dikkat et kendine bu mevsimde çok kötü eder adamı

geçmiş olsun canım yaa,bi atlatamadın şu hastalığı sen de
ahh ahh

ALLAH şifa versin hayatım sağlıkçısın sana akıl vermek bana düşmez ama dikkat et kendine bu mevsimde çok kötü eder adamı

hiç sormayın kızlar ya tamamen benim hatam ilaç kulanmıyım geçer dedim dr felanda gitmedim soguk sular içtim ondan böle oldu ya ama şimdi iyiyim sabah serum felan taktırdım b vit c vit takviyeli antibiyotikli ama şimdi çok şükür iyiyim ya teşkkürler çok öpüyorum

eh fur tu canımcım bi denk gelimedik msn de şimdi açtım baktım yoksun yine furko turko yu öp yerime bby

ya arkadaşlar nerdesiniz yaa ..megi tatilde oldugu halde ugrayıp 2 satırda olsa yediklerini yazıyor ..ya tabi ister girin ister girmeyin ama perşembe kilo bildirimlerinizi yapın ..silvia yok bu hafta kendisi söyledi kilo bildiriini bu hafta yapmayanlar diskalifiye ediliyor haberiniz ola ..yani anlamıyorum bir heves giriliyor sonra mumla ara yok ortalyıkta kimse güya birbirimizi motive edecektik yani en azından öyle sözleşmiştik ..lily, cihan , yaneka nerdesiniz kızlarklava:klava: ses verin çıkmak istiyosanız bildirin bizde bekleyen yeni arkadaşları alalım ..hadi çok öpüyorum bby

yediklerim

sabah :kepek ekmege tost ayran

öglen :yogurt

ara :bi kase çorba
akşam:taze ffasülye bi ktabak.prinç pilav bi tabak 2 dilim ekmek klava:klava:

sıvı :3 litre su 4 bardak çay bir bardak kola bir bardak ayran

spor :yok

hoşgeldin şeker cadı ( en furtu bana cadı cadı diyodun al sana gerçek cadı geldi ) anlat bakalım accık kendini ..

işte sorumluluğunun bilincinde cadı mı cadı bir kaptan yardımcısı.bravo :):lepi::lepi:

sana sonuna kadar katııyorum.hadi yaz geldi falan ama sing,ng vede megi gibi izin alıp gitseler eyvallah,ama herkes sesiz sedasız yok oluyor ortadan.neyse ben neler yediğimi yazayım.tam hatırlamıyorum ama sanırım pazar günü neler yediğimi yazmadım.onuda yazayım eğer daha önce yazdıysam kusura bakma silvişim.

12.07 ne yedim:
sabah :eşim evde yoktu o yüzden gayet sade bir pazar kahvaltısı oldu.
ara :yo
öğle :azıcık kısır
ara :yok
akşam :taze fasülye ve pilav
gece :meyve
spor :40 dk. yürüryüş

13.07
sabah :3-4 lokmacık sucuklu yumurta
ara :ara
öğle :kurabiye 1 adet
ara :simit
akşam :fırın poşetinde pişmiş parça tavuk ve 3-4 kaşık bulgur pilavı
gece :yarım şftali ve kavun
spor :40 dk. yürüyüş.

günaydın hatunlar,nasılsınız bakem? nalansu kendine gelmişsin belli kaydirigubbakcemile3 kızlar ben neden aynı kiloda olduğumu dün akşam daha iyi anladım çünkü regl yim.aslında farketmeliydim göğüsler maşallahlık oldular yine gerçi hep öylelerde kaydirigubbakcemile3 bu sebepten heryerim ağırdığı için dün spor yapamadım.orjinal cadı hoşgeldin arkadaşım

13,07,2009 günlük beslenme
sabah:klasik kahvaltı(çavdar ekmekli)
ara:yok
öğle: 1 tabak domates kavurması
ara:250 ml light süt
akşam: 2 küçük baget haşlama
ara:1 avuç kiraz

4 lt ye yakın su tükettim
herkese kolaylıklar dilerim

günaydın kızlarr ..

nan enfur tu cadolozu sabahın köründe uykunmu gaçtı yavrummm kesin namazı kıldın bi göz atim dedin dimi ...moonn cumm biz iyiyiz canımcım çok şükür bugün enfur tu tükanı senden önce açmış rekor kırdı valla sabahın 5 inde ..kıss öyle dime gögüslerine benimki bu leslie teyzeden dolayı küççücük kaldı ..keşke benimkilerinde maşallahı olsa.. söndüüü..gitii ehüüüüü..bende kalktım işte daha hiç bişe yemedim ..ev işleri oldugu gibi duruyor canım hiç bişe yapmak istemiyor ..bu arada en fur tu o fırın poşetindi tavuk varya benim favori yemegim çokta güze yaparım dr eşime ölimde akşam getirsin yarın bende yapım canım çekti valla silviş olsa oklavayı gösterirdi bize ..

hadi canlarım ben kaçtım görşürz sonra şu işlerin ucundan tutim ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hoşbuLduuk SaoLun. Dün akşam pek tanıtamadm bugün tanıtaym kendmi (=

15 Yaşında, çocukluktan beri kiloları olan, zaman zaman zayıflamış ama kışın o kiloları tekrar almş bi şiişkoyum mafoldumben

şu anda ise gerçekten bütün kilolarmdan kurtulup zayıf halimi korumak istiyorm. sitedeki başarı öyküleri ve gruplar beni daha çok motive ediyor... cumadan beri hergün mutlaka nivea body ile dinamik sabahlar cd'sini yapıyorum. ayrıcada + olarak yürüyüş yapmaya çalışıyorum. yediklermede daha çok dkkat ediyorm. bundan sonra böyle. bu gün birde lahana kürüne başlamak istedim..sabah kalıp hazırladm.. ama içemedim. tadı ve kokusu gerçekten kötü.. en iyisi spor :teytey:

Balık burcuym (= ayakkabı numaram 37 bedenm 42 =)

çok konuştm yaaa. k. bakmayn valla. neyse öpüldünüüz

kesin bu enfurtu benden önce tükanı açmak için uyumamış gelmiş nalancığım :jeyyar: tavuk yemeğide gayet güzel ve hafif bir yemek şekerim silviya niye oklava çıkarsın ki
cadıcığım sürekli ve hergün nivea body cd siyle spor yapma canım,bende öyle yapıyordum,zamanla bedenim aynı enerjiyi yakmaya aynı spora alıştığı için bir müddet sonra kilo verememiştim ama spor stilimi değiştirince tekrar kilo vermeye başladım.sana tavsiyem bir gün cd ile çalış diğer gün başka spor yap daha etkili oluyor yerimseniben

helal sana şeker cadı aklımıza getirdin

nalansu iftiharla sunar

bedenimmmmm:44

ayakkabı no 38

burcumda:başakkk

selam şekerler ...valla kulklarım çınladı dedim kesin mardin cadısı beni anıyor.haklı çıkmışım bak.moonla çekiştirmişiniz beni.valla canlarım namaza kalktım ama kılıp hemen yatanlardanım aslında ama oğluşumda namaza kalkmıştı.benm oğlum çoook dindardır güneş doğmadan yatmaz:))))onun yüzünden kk ya girdim.onu sallarkene.yani bu ilk günaydını oğluma borçluyum.
tavuk yemeğine gelince silvişim kızmaz.yeterki porsiyonun küçük olsun.çünkü ben içine nerdeyse hiiiç yağ eklemiyorum.küçük soğan vede patatesleride bütün bütün atıyorum içine.tavuklarıda kekik,pulbiber sarımsakla ve z.yağıyla sosluyorum harika oluyor.ben şahsen sarımsağı çok seviyorum.nerdeyse herşeye katma isteği var bende.

bu arada şeker cadı hoşgeldin aramıza.bende aynen senin gibi küçüklüğümden beri şişkoyum canım.ama bus efer kararlıyım.2010da bu kiloda olmamamlıyım.bende 42-44 beden arasındayım.bugün sandaloz -elma sirkesi kürüne başladım.hayırlısı bakalım ne gibi etkileri olacak.şu anda midemi şiş hissedğiyorum ve acayip susatıyor.inşaallah olumlu sonuçlar alırım.

Selam....

Sivilya bizde kardeş takım arıyorduk.....

4.takım dan kardeş takımıma selam vereyim dedim.... zemuszemus

selam kızlar.temmuz analizimiz yapılmış.ilgili topiğe bakın.ayy hepimizde hemen hemen gerileme var.ama mardin cadısını tebrik ediyorum.takımımızın en iyi zayıflayanı nalansu olmuş.aferin kız cadı....

2. TAKIM ÜYELERıNıN ANALıZı

Analiz Tarihi : 13 Temmuz 2009
Kaynak : 112. Etap
Takım Mevcudu : 8
Sınıfı Geçenler : 4
Sınıfta Kalanlar : 4
Analiz Notu : 50 (2. Takımın %50 si sınıfı geçmiştir.)
Bilgi : Takım analiz notu, Haziran ayında 40 iken, Temmuz ayında 50' ye yükselmiş. Ne yazık ki, takım üyelerinden sadece bir kişinin durumunda ilerleme var.

Silviya
Hedef : 1 Temmuz => 77 HEDEF TUTTU
Başlangıç Tarih : 07.09.2007
Kaç aydır rejimde? : 19 (86. ile 94. etaplar arasında ara vermiştir. 8 etap, 2 ay olarak hesaplanıp rejim süresinden düşülmüştür.)
Başlangıç Kilo : 89
Şimdiki Kilo : 77
Verilen Kilo: 12
Minimum Değer: 19
Kilo kaybı yüzdesi : 13%
Karne Notu : 63
Sonuç : Sınıfta kaldı.
Bilgi : ılerleme var ve bu durum iki aydır devam ediyor, tebrikler. Karne notu son bir ayda 50 den, 63 e yükselmiş. Hedefine ulaşmış, tebrikler.
Beklenen : Nisan analizinde açıklama almıştık. Aradan geçen üç ayda toplam 6 kilo vererek, karne notunu 38 den 63 e yükseltmiş. Durumu ile ilgili YENıDEN açıklama alalım.
Ayrıca yeni bir hedef belirlemesi gerekiyor.

singing kettle
Hedef : 1 Temmuz => 68
Başlangıç Tarih : 09.05.2008
Kaç aydır rejimde? : 13
Başlangıç Kilo : 79
Şimdiki Kilo : 72,3
Verilen Kilo: 6,7
Minimum Değer: 13
Kilo kaybı yüzdesi : 8%
Karne Notu : 52
Bilgi : Gerileme var ve bu durum iki aydır devam ediyor, lütfen dikkat! Karne notu son bir ayda 53 den, 52 ye gerilemiş. Hedefine ulaşamamış.
Beklenen : Nisan analizinde açıklama almıştık. Aradan geçen üç ayda toplam 600 gram vererek, karne notunu 61 den 52 ye düşürmüş. Durumu ile ilgili YENıDEN açıklama alalım.
Ayrıca yeni bir hedef belirlemesi gerekiyor.

LEAH
Hedef : ?
Başlangıç Tarih : 18.07.2008
Kaç aydır rejimde? : 3 (Başlangıç: 62. etap Ayrılma: 71. Etap Dönüş: 112. Etap. Dolayısı ile yarışma süresini 10 etap yani 3 ay olarak kabul ediyoruz.)
Başlangıç Kilo : 86,7
Şimdiki Kilo : 90,4
Verilen Kilo: -3,7
Minimum Değer: 3
Kilo kaybı yüzdesi : -4%
Karne Notu : -123
Bilgi : Temmuz ayında analizi ilk defa yapıldı. Doğum sonrası dönüş olduğu için açıklama almak için 3 ay süre tanıyalım.
Beklenen : Hedefini alalım.

EN-FUR-TU
Hedef : Eylül => 69
Başlangıç Tarih : 16.01.2009
Kaç aydır rejimde? : 5
Başlangıç Kilo : 74
Şimdiki Kilo : 72,6
Verilen Kilo: 1,4
Minimum Değer: 5
Kilo kaybı yüzdesi : 2%
Karne Notu : 28
Bilgi : Gerileme var ve bu durum iki aydır devam ediyor, lütfen dikkat! Karne notu son bir ayda 45 den, 28 e gerilemiş.
Beklenen : Nisan analizinde açıklama almıştık. Aradan geçen üç ayda toplam 700 gram vererek, karne notunu 35 den, 28 e düşürmüş. Durumu ile ilgili YENıDEN açıklama alalım.

megilara
Hedef : 15 Temmuz => 63
Başlangıç Tarih : 20.03.2009
Kaç aydır rejimde? : 3
Başlangıç Kilo : 70,5
Şimdiki Kilo : 65
Verilen Kilo: 5,5
Minimum Değer: 3
Kilo kaybı yüzdesi : 8%
Karne Notu : 183
Sonuç : Sınıfı geçti.
Bilgi : Gerileme var ve bu durum iki aydır devam ediyor, lütfen dikkat! Karne notu son bir ayda 215 den, 183 e gerilemiş. Hedefine ulaşma olasılığı düşük görünüyor.

moonserose0
Hedef : 5 Temmuz => 54
Başlangıç Tarih : 10.04.2009
Kaç aydır rejimde? : 2
Başlangıç Kilo : 59
Şimdiki Kilo : 54,8
Verilen Kilo: 4,2
Minimum Değer: 2
Kilo kaybı yüzdesi : 7%
Karne Notu : 210
Bilgi : Gerileme var. Karne notu son bir ayda 300 den, 210 a gerilemiş. Hedefine çok yaklaşmış, tebrikler.

l.i.i.y
Başlangıç Tarih : 22.05.2009
Kaç aydır rejimde? : 1
Başlangıç Kilo : 63
Şimdiki Kilo : 60,1
Verilen Kilo: 2,9
Minimum Değer: 1
Kilo kaybı yüzdesi : 5%
Karne Notu : 290
Bilgi : Temmuz ayında analizi ilk defa yapıldı.
Beklenen : Hedefini alalım.

nalansu09
Başlangıç Tarih : 22.05.2009
Kaç aydır rejimde? : 1
Başlangıç Kilo : 80
Şimdiki Kilo : 75,4
Verilen Kilo: 4,6
Minimum Değer: 1
Kilo kaybı yüzdesi : 6%
Karne Notu : 460
Sonuç : Sınıfı geçti. Takımın en iyi kilo vereni.
Bilgi : Temmuz ayında analizi ilk defa yapıldı.
Beklenen : Hedefini alalım. Takımın en iyi kilo vereni olduğu için deneyimlerini paylaşmasını rica edelim.

Takım Kaptanının Sorumluluğu:
Her üye için karnelerin altına "BEKLENEN" başlığıyla düştüğüm notlardan yola çıkarak hazırlayacağınız analiz raporu cevabını, EN GEÇ 7 AĞUSTOS 2009 (116.Etap) gününe kadar iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde, takım analizi bir daha yapılmayacaktır.
NOTLAR:
1- Haziran girişli üyelerin analizleri Ağustos, Temmuz girişli üyelerin analizi de Eylül ayında yapılacaktır.
2- Sınıfı geçmek için minimum karne notu 100 olmalıdır.
3- Sınıfta kalan üyelerden her ay açıklama almıyoruz. Durumlarında değişme olabilmesi açısından 3 ay süre veriyoruz.
4- Takımın en iyi kilo vereni değişmediği sürece, açıklama almamıza gerek yok.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…