Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yani uyarı alma derken müdürlükten eger huzurlu bir iş ortamı istiyorsan onlara biraz ayak uydurman lazım olarak şifayen uyarı yani.resmi bişey degil silviacım..

herkese merhabalar
sabah 9.30 da 4 tane etiform kibrit ktusu peynir 1 haş yum
ara11.30 yarım yağlı birdak süt
öğlen13.30 1,5 kase çorba 5 tane etiform tahta gibi olanlardan
ara15.30 bir avuç beyaz leblebi
akşam 18.30 bir dilim sebzeli fırın makarna
ara20.30 1 dom 1 salat
sabah ılıksu
leslieteyze sabah 1 mil akşam 2 mil
su 3lt 4 tamalancak
böyle işte çok aç hisediyorum kendimicokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

kızlar çok tşk ederim. iyiki yazmışım..henüz geçmedi.
dilimin sol tarafında buyukçe beyaz bir şişlik.anjin olmuş gibi acıyor. anjin boğazda bu dilin sol tarafında.
kepekli ekmek yemiyorum,ama vitamin eksikliği olabilir.

bugün yediklerime gelince

saban:2 dilim peynirli börek,3 bardak çay

ara :yok

öglen :yok

akşam:salata koca bi tabak 5 dilim etimek

spor :4 mil (6,400 km )

selam kizlar
singing kettle gecmis olsun canim

sabah:1 pismis yumurta 1 domates salatalik 1 dürüm ekmegi
öglen:1/2 kase corba
aksam:cok az patates kizartma iki kasik pilav
ara:iki avuc kadar kiraz

1lt su

^kizlar lesli teyze programinin ismini verirmisiiz
gecen indirememistimde tekrar denemek istiyorumbi zahmet....

günaydın kızlar ben bugün pi,knikteyim aşama kadar yohummm ..hadi hepinize kkalorisiz bi hafta sonu diliyorum ..bu arada moonserosem yine yakaladım seni ne ediyon gı sabah sabah ..rüyandamı gördün bizi ..

günaydın hatunlar,iyi eğlenceler nalancığım,sabah pc yi açar açmaz yazmaya vaktim olmasa da bakıyorum kk ya ne var ne yok diye :)) ben buaralar çok hassaslaştım yine kanımmı düşük acaba ,dün gece ateşlendim bugünde sümüklüyüm. doktora giderim ama o iğrenç kan ilaçlarından verir diye tırsıyorum.akşama kadar bolbol bitki çayı tüketip kendimi düzeltmeyi deneyeceğim.
26,06,2009 günlük beslenme
sabah:klasik kahvaltı
ara:yok
öğle:1 tas sebze çorbası
ara:1 avuç kiraz
akşam:1 adet ızgara balık
ara:4-5 adet fındık
squat:25
mekik:30
kardio: meşhur teyzemle bende 5 mill yaptım

herkese kolaylıklar dilerim

günaydın
sabah kk.
çok tşk ler. abarttım gibi oldu.ama acım bugun daha azaldı.iyiki sormuşum. iyiki varsınız.dilim iyileşecek

yani uyarı alma derken müdürlükten eger huzurlu bir iş ortamı istiyorsan onlara biraz ayak uydurman lazım olarak şifayen uyarı yani.resmi bişey degil silviacım..

tmm canım biraz fazla sorguladım gibi ama anladım :) resmi olarak düşndüğüğüm içn tuhaf gelmşitide ondan yani bukadar inceledim :))

aç hissetmen normal canım çünki gayet az yemişsin.nacizane minik öneirlerim olucak...

kahvlatında domates salatalık yiyeek daha tok kalkabilirdin
tahta gibi olan etiformlar yerine ekmke tercih et çünki onlar daha çok diyet psikolojisi içine sokuyo tahminimce seni buda gidişat için hiç olumlu değil.
arada içtiğin sütün yanında 1 porsiyon da meyve tüketseydin hem şeker isteğini giderirdin hemde daha tok kalırdın buda bir sonraki öğüne olumlu yansırdı.
öğlen çorbanın yanında 4 kaşık sebze veya yine salata yiyeblirdin
beyaz lebleibye lafım yok ara öğün olarka iyi.ben onla birlikte suda içiyorum acaip tokluk veriyo
akşam 1 dl sebzeli makarna tekbaşına çok az olmuş tabi eğer bildiğimiz kare börek dilmi kadar bir dilimse.

senin nezdinde herkese minik bi öneride bulunucam singingim.
kepek ekmek yemek şart değil üstelik uzun süre tüketiminin kansızlığa yol açtığını hepimiz biliyoruz.bu nednele çavdar ekmeği tüketebiliriz.hatırlarsanız geçen bi diyetisyenin bahsettiklerini yazmıştım.orda atladım gablia şöyle söylemişti.

insnalar beyaz ekmkele kepek ekmekği arasında çok fazla kalori farkı olduğunu sanırlar aslında öyle dedil.kepek ekmke vermekteki amacımız sadece posası ve bu şekile bağırsak faliyetini artırması yoksa beyaz ekmekte tercih edilebilir.zaten 1 porsiyon ekmek 25 gr civarında.ister kepek ister beyaz ister çavdar olsun farketmez en falza 10-15 kalori falan oynr herlade...

bugün yediklerime gelince

saban:2 dilim peynirli börek,3 bardak çay

öglen :yok

akşam:salata koca bi tabak 5 dilim etimek

spor :4 mil (6,400 km )

çok çok çok az canım böyle kilo verilmez.vücut aksine kıtlıktayım sanıp depo eder böyle durumlarda.yemek saatlerinin düzneli olmasına özen göstermen gerek.opuyorumnanaktan

selam kizlar
singing kettle gecmis olsun canim

sabah:1 pismis yumurta 1 domates salatalik 1 dürüm ekmegi
öglen:1/2 kase corba
aksam:cok az patates kizartma iki kasik pilav
ara:iki avuc kadar kiraz

1lt su

canım sende çok az yemişsin.en öenmli öneirm kızartma konusunda.çok canın çekiyosa tabiki arasıra tüketirsn lafım yok ama fırında yaptığında o da çok güzel oluyo. patatesşeri doğrayıp çok az yağla dilersen baharatlarla ve biraz tuzla harmanla ve fırın tepisisne yay kızrıncada sıcak sıcak çıtı çıtır ye hem daha sağlıklı.aklının bi köşesinde bulunsun.

^kizlar lesli teyze programinin ismini verirmisiiz
gecen indirememistimde tekrar denemek istiyorumbi zahmet....

özeline atıyorum canım yerimseniben

günaydın kızlar ben bugün pi,knikteyim aşama kadar yohummm ..hadi hepinize kkalorisiz bi hafta sonu diliyorum ..bu arada moonserosem yine yakaladım seni ne ediyon gı sabah sabah ..rüyandamı gördün bizi ..

dikkat et fıstık fazla kaçırma.bol bolda eğlen :dance:

aman canım dikkat et kendine.geçmiş olsun...
hiç ekmke yememişisn ihmla etme bikaç dilm ye günde.yeidkleirn düzneli ama toplamda çok az...

günaydın
sabah kk.
çok tşk ler. abarttım gibi oldu.ama acım bugun daha azaldı.iyiki sormuşum. iyiki varsınız.dilim iyileşecek

singingim abartmadın canım.insanın neresi ağrır acırsa canı orda atar.hepimiz aynıyız.bir an önce iyleşmeni dileirm a.s.

silvişe gelince cici cici kahvlatısnı yaptı tüm yeidklerin akşama toptna yazacak.şimidlik hoşçakalın...

günaydın herkese
kızlar ankaradan kardeşim geldi
o nedenle pazartesiye kadar paylaşımda bulunamayabilirm
öpüyorum hepinizi

silvişim neden az yedim biliyonmu ondan önceki gün ilçede arkadaşımda kaldım ve tam anlamıyla çileden çıktım ..hatta dediydim yediklerimi yazmıyım diye ..belki az yersem dengelerim dedim..ama çok haklısın aç kalmak çare degil

bugün yediklerim :

sabah:bir kase mercimek çorbası ( piknik servisini beklerken iki arada bi derede götürüverdim )

ara:yok

öglen :yarım adana ,bir ayran 2 dilim normal ekmekmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

akşam:bir domates salatalık bir kase kayısı

spor :yapmadım valla 1 saat oldu eve geleli

kızlar bugün çocuklarım dogdugundan beri ilk defa onlarsız bi yere gittim eşim jest yaptı bana ..sendikanın piknigiydi uzun süredir dinlenmedigim kadar dinlendim ve eglendim su kenarıydı zaten gittigimiz yer çok hoştu .ama 2 saatte bir evi arayıp rapor aldım allahtan kazasız belasız geçti eşim biraz sabırsız ve çokkkkk titizdir ..neyse canlar hadi çok öpüyorum bby

nalansu eğlenmene sevindim.bizde öğleden sonra yazlığa gitmeye karar verdik birden bire.gittik dut yiyip geldik.üstüne birsürüde su içtim şuna çatlamak üzereyim 4 mil walk at home 1 saatte calanetics yaptım ama sanırm calaneticse devam edemiycem çünki beni inanılmz zorluyo.en iyisi kilolardan kurtulduktna sonra kasları güçlendirmek amaçlı yapmak diyedüşünüyorum.bu yüzden günnde 2 saat walk at home yapıcam.bi sabak bide akşam olmak üzere...

yediklerim:
kahvlatı: 2 dl kepek ekmke,1 finca çay, 1 dl karper ,2 tane çilek reçelinin çileği
ara:1 dl karpuz
öğle:5 kaşık kurufasülye,1 küçük tabak spagetti
akşam: 1 ağaç dut :roflol:
içine su miktarı 2,5 lt

selam canlaaar
herkesler iyi sanırım.yalnızca singing ablacım geçmiş olsun,sen ufak bişey geçiriyon sanırım.beni sorarsanız valla ben daha adapte olamadım ya.ama kızmayın vallaha paylaşımda bulunacağım inşaallah hemde daha sık.ben yokken yeni arkadaşlar gelmişler daha onlarla hiç sohbet edemedim.arkadaşlar benm isim hafızam çok kötüdür adlarınıza alışana kadar idare edin beni ok.
silvişim msn de nalansucuğum bana şu lesli teyzenin linkini verdi.bende indireceğim bakalım eşimi kandırabilirsem ona yükleteceğim.iş yerinden yüklesin.işi ne .di mi ama:))))
ya ben d.bakırda allahım şu sguat ve mekik işinde kızlardan geri kalacağım diye düşünürken ohooo bi baktım ki sizler bide lesli teyze bulmuşunuz.aşk olsun yani ha...sizide boş bırakmaya gelmiyor vallaha.
kardeşim başımda bekliyor pc sırasını bu aralar onun yüzünden giremiyom zaten .hemen neler yediğimi yazam....

27.06.09
spor :maalesefki yapamadım
sabah :klasik kahvaltı.domates ve salatalık
öğle :sarımsaklı yoğurt eşliğinde az biraz patlıcan kızartması
akşam atlıcan oturtma

allahım bu akşam yemekten sonra ne kadar çok ekmek yediğimin farkına vardım.ben maalesef yine ekmeği fazla kaçırmaya başladım.toparlanmam gerek.zaten hala tartıya çıkmadım inanın.neyse kızkardeşim benim kalkmamı bekliyor.benden bu akşamlık bu kadar olsun.ama sahalara geri dönmeme az kaldı kızlar.....

enfurtu tşk lerimle sahadaki yerini almanı bekliyorum.
silviş. ne kadar dut yedin ?gerçi insan hesap edemezki yedikçe yiyesi geliyor.
son haftaya girdik ve ben hedefe ulaşamadım.ne olcak şimdi.
nalansucum. bende eğlenmene çok sevindim.o kurak yerde.

merhabalar herkese bugün kpss koşturmacam vardı bir de uzn süredir görmediğim bi arkdaşım geldi kendisi 6 atylık hamile onun bi spesiyali vardı ponu yaptı ve yedik 2.5 litre su içtim 2 saate yakın oryantal yaptım bu gün canım leslie teyze istemedi bi ter dçktüm ki sormayın şıp şıp dmaladı vaslla ay şıp şıp deyince aklıma çadırımın üstüne şıp dedi damladı Allah canımı almadı almadı hey heyyy ranti geldidüğün haftası heyyyyyyyyyyy:) bu gün noldu bana hey yerimden roman havası fışkıtrıo:)
ay neyse sabah 7.00 2 dil kepek ekmeği 1dom 1saşatalık kk peynir yedim
öglen yani 1.30 iki simit 1 ayran
sonrada 17.00 da 2 dil patates keki 2 tane çik parçaacıklı kurasbiye yedim bi bard çau içtim
19.00 da 2 dil patates keki yedim
çünkü annem pazara gitmmiş yemeklik bi şey yoktulmaz:
o satten bu satte açım ama napyım kekelr orda dutruyo zor tutuyom kenidmi ama yamiycem
şu kiloların gözü kör olsun.....
ranti ranti ohhhh rantiiiiiii ohhhhhhhhh

:) canım indirttir tabi lesli teyzeyi geri kalma bizden :) hem çok keyifli çoluk çocuk birlikte yapın eğlence niyetine :roflol:

singingim bilmiyorum o yüzdne 1 ağaç yazdım zaten :kedi: akşam yemeği yemedim oun haricinde.bidaha yiymem nede olsa bende doyana kadar yedim napiim...

kpss için geçmiş olsun canım hadi atlattın.umarım sonuç güzel gelir.
arkasaşının spesyali neysdi merka ettim?
bide bide sana mı söylmiştim bi dökuman derliyorum diye hatırlayamıyorum tam olarka ama hallettim bu mesajın sonuna ekliycem liersen göz at....

kızlar bi döküman derledim.içnde porsiyon miktarları.günlük gerekli olan besileri içerne diyet listeleri var.sağlıklı dengeli beslenebilmek içn güzel örnekler bence.biraz uzun ama icelemenizi öneririm.dosyayı rapidshare e yüklerim ordan inidrebilirsiniz.
ışte link:

TIKLA

selam kizlar
bugün yediklerim
sabah:2 yumurta 3dl ekmek 2 kkpeynir domates salatalik
aksam üstü:2 kanat 2sosis 1köfte 3dl ekmek
1,5lt su
2 büyük bardak cay

simdi hepiniz belkide tatli tatli rüyalar görüyorsunuz...devam edin siz ..
öptüm hepinizi byy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…