Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlarr varya kesin bu hatunun kppss si iyi geçmişşş kız bu ne coşku anacım ..allah tadını bozmasın şekerim ..en fur tu o attıgın mesajı nda hesabı sorulacak canm hele sen bi aç msn yi göstercem sana gününü .klava:klava::roflol::roflol::roflol:

ya işte ben bu hatunun bu tarz mesajlarına bayılıyom ...alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ne kadar güldüğümü tahmin bile edemessin nalansu.:1hug:
silviş ben link yazdığının gerisini göremedim.. sm_cool:
herkese laf yetiştirmece kısmı.
kızlar valla dilim iyileşti.
bugün yediklerim
sabah
kk
ara 1 elma.1 muzlu süt
öğle 2 dilim börek

unutmadan silviycigim verdigin bilgiler icin tesekkürler canim

rica ederim efenim umarım işnize yarar :) a.s.

singingim altta tıkla yaıyo ya işte tıkla oraya.rapidshare sayası açılacak ordan indireblirsin.yalnız sınırlı kulanım olduğunda 10 kez indirmeye izn veriyo.yani en fazla 10 kişi indireblirmiş

en fur tu buda benim sana evliliginin 4. yılına hediyem olsun şeker ...bir yastıkta kocayın emi ...

ay çok geciktim bilitorum bu gün yine yeğenenim bizdeydi onla oynarken giremedim bi de o bilgisayarı gördümü tutturuyor e ondan önce evde mıntıka temizliği vardı onunla uğraştım neyse listem
sabah 10 .00 2 ad. haş patates 1 dom 1 ssalat lim.yeşil. çay
arar12.00 bir kase kiraz
öğlen 14.00 4 yk zeyt. yağl.tazev fasulye yağsız dom. salatalık salatası
ara 16.00 1 şeftali yarım bardaka yarım yağı süt
akşam 18.00 4 yk zeyt. taze fsulye 2 yk yoğurt
ara20.00 1yeşil elma
4 mil leslie teyze (ama canım çıktı bu ney a kadındaki enerji öldürdü beni bide ben senkrone olamyorum kadın dizlerini çekerken solu çekio sağı kaldırıyor ya ben tama tersi kadın turn bleft dio ben turn sağaaa :))
ben solağım acaba ondan mı?:) bugün 1.5 lt su içtim az biliyorum
bu arada kpsss iyi geçmedi ama herhalde osınavın geçmesi beni rahatlattı ondan ogün pek bi oynaktımmm yine de saolun iyi dilekleriniz içn
neyse şimsdilik ben yatıtyım yarın daha detaylı kouşuruz
hekeseiyi gecelr öpüldünüzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyi geceler bayanlar
bügün yediklerim kahvalti yapamadim
ögle:1 tabak pilav az patates yemegi
ara :domates
aksam :öglenle ayni ,1 dl toast ekmegi
ara:6 kücük elma
1,5 su

ya ben su leslie teyzecigimi indiremedim malesef ama googleden 15 dkkalik video izledim artik onunla idare ederim

spor:1,5 yürüyüs 200 merdiven cikmak 10 dk kosmak

günaydın hatunlar nasılsınız? ben cumaya nazaran daha iyiyim çok şükür ama sadece sesim kısık hala erkek gibi konuşuyorum.tüm pazar patates çuvalı gibi yattığım için spor yapamadım .bu sabahta kan tahlili verdim inşallah kanım yine düşük çıkmazda o iğrenç ilaçlardan içmek zorunda kalmam.
27,06,2009 cumartesi
günlük beslenme
sabah:klasik kahvaltı
öğlen:1 tas sebze çorbası
ara:yok
akşam:1 tabak karalahana yemeği
ara:1 avuç kiraz
3 lt den fazla su içtim

28,06,2009 pazar
günlük beslenme
sabah: 2 dilim çavdar ekmeği
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
1 kk beyaz peynir
salatalık,domates
öğle:1 tas kara lahana çorbası
akşam: 1 adet baget haşlama
1 küçük tas yoğurt

3 lt su içtim

herkese kolaylıklar dilerim

gunaydın sekerler.. bugunden itibaren duzenli paylasımda bulunmaya calısıcam..işlerim yogunlugunu koruyo ama aralarda kacamak yapıp halletcem bole uzun süre olmayınca konudan kopuyosun keyfi olmuyo..
silviyacım paylasımın için cok tesekkurler ellerine saglık canım..

kızlar hayırdır yaaa herkes nerelerde
walla 2.sayfaya düşmüştük,şaşırdımmmm
bu arada gecen birinden hep aynı tür ekmek yenmemesi gerektiğiyle ilgili
bişiler duydum,yani sürekli kepek ya da beyaz ekmek yenmemeli
1hafta kepek-1hafta çavdar-1 hafta tam tahıllı falan...
bu konuda bilgisi olan var mı?

evet megicim bende merak ettim. bugün p.tesi ama kimse yok
benim için yazmıştı kepekli ekmek uzun süre yendiğinde zaten sorunlara yol açıyormuş. kansızlık gibiydi galiba.
benim moralim bozuldu. kilo veremiyorum ve midemi küçültemiyorum.
sabah
2 dilim ekmek1 domates az peynir maydonoz
ara
1 bardak kefir
öğlen
1 kase kazandibi
ara
1tavuk buduibiraz da göğüs eti ekmeksizi1bardak ayran
ara
1 bardak limonata
akşam
1 porsiyon börek
artık bir şey yememem lazım.

megilara ben silviyadan öğrendiğim kadarıyla sürekli kepek ekmeği tüketmek iyi değildir ve kansızlık yapabilir.bende onun için haftada 3 gün çavdar diğer günler kepekli tüketiyorum ama başka bir bilgim yok.afiyet olsun singing maşallah valla börekler,kazanlar dipler :))

merhaba kızlar... korkunç yoluldum artık dolaşmaktan ayaklarım balon oldular mesajları yazayım devrilip yatıcam valla.. kurs için minik bi evrak işi vardı onu hallettim sonrada o aloşveriş merkezi senin bu benim dolaştık..

ama canım lesli teyze bide ne diyo "you cann't do wrong!" yani yanlış yapacağın bişey yok çünki yeterki yap :) ben mesela aerobiği sevmem çünki senkronize olmıyorum bi türlü.bi ara nivea body cd si muhabbeti vardı indirdim ama bi türlü yapamdım.beceremedim sevemedim... ama bu lesli teyze mükemmel.resmi sitesinden kilo verlenelrin hikayelrinide okudum.önce 1 mil ile başlayıp zamanla artırmışlar genelde ve hepsi harika kilo vermişler...

canım eğer indirmek istiyosan ve takıldığın bi nokta varsa sor yarcımı olurum

canım umarım tahll sonuçların güzel çıkar.bende yaptırdım güya ama bi türlü gidip alamadım.nerdeyse 1 hafta oldu.

opuyorumnanaktan

beyaz ekmek- işlenmiş olduğundan glisemik indeksi yüksektir ve posa yoktur
kepekli ekmek- posa yönünden zenigdir ve glisemik indeksi düşüktür yani kan şekerini hızla yükseltmez ve uzun süre tokluk hissi verir fakat uzun dönem tüketilmesi kansızlığa sebep olur.
çavdar ekmeği- posa yönünden zengin , glismeik indeksi düşük ayrıca kansızlığa sebep olmaz.

börekler kazna dipleri... ooo singingim afiyet olsun :)
moralini bozma mideni küçültemyosan onu zararsız şeylerle dolsur. yani yemen gerkene kadr miktarda yemek ye ama hala aç hissediyosan yağsız salata ile takviye et. porsiynlerla ilgli dosyayı indirebildin mi? o yarcımdı olcaktır biraz

------------
şilviş ne yedi:
kahvlaltı:
1 dl kapruz 1 dl ekmek (canım istemiyodu ama yola aç çıkmka istemedim)
öğle: yarım poaca 1/2 lt su
akşam: 1 tabak kuru fasülye - 2 dl ekmek , bikaç parça bier turşusu,söğüş salata

dışarda olduğumdan pek düzenli yiyemedim şimdide hoop yataka.hoşçakalın kızlar...

Silviş merhaba,

Ve tabi diğer güzel hanımlar size de merhaba.

Ben bebeğimi doğurdum. 1 aylık bile oldu.Alışana kadar, sünetiydi, kızın okulun kapanmasıydı ancak kendime geldim.

Hamile kalıp grubu bıraktığım zaman 82 kilo idim. Düşük riski yüzünden yata yata geçirince gebeliğimi , doğuma 103 kilo girdim. Şimdi de 92 kiloyum. Ne korkunç di mi? Zaten 82 halimden tiksinirken rakamlar hepten arş-ı alaya çıktı...kaydirigubbakcemile

Beni alacak yerin var mı yoksa doğum sonrası gruplarına mı bakayım? Süt verdiğim için Çok sıkı diyet yapamıyorum ama en azından sizin desteğinizle yediklerime dikkat ederim., ikidir diyetisyenden randevu alıyorum ama bir problem çıkıp gidemiyorum bir hayır vardır heralde..

aşk böceklerim misafirlerim var bugün beni unutun ...ama sadece bugünlük heee hepten unutmayınn...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

leah canım hoşgeldin.çok sevindim iyi olmana ve bebeğini sağlıkla kucağına almana.güle güle büyüt.sana yerim var tabiki.geçenlerde 2 kişi davet ettim son 2 kişilik kontnejanımız için ama hiç ses çıkmadı.bi yandan aklımın köşesinde hep sen vardın gelicekmi nezaman gelicek acaba diye.şimdi yazmana çok sevindim :sm_cool: yenidne hoşgeldin aramıza :lepi::1hug:

leah ben de yeniyim ama sana hoşgeldin demeliyim sanırım satırlarında kendimi geçmişimi gördüm cnm..inan bırak 82 yi 67 -68 ile hamile kalıp 100 kiloyla doğuma gren biri var bak karşında..hem de doğumum bir ay erken oldu son ay daha çok kilo alınırmış ben o son ayı göremedim ama inan görseydim herhalde110 falan olurdum..bir ayrıntı ikizdi bebeklerim ama ne farkedecek ki herkes doğurur 3.5-4 kilo bebek ben ikiz doğurdum biri 1.750 diğeri 2.200 yani toplamda 4 kilo..kısacası aaa ama sen ikiz bekliyosun olur o kadar dıyenler bile kötü kötü bakıyordu artık..her neyse şimdi yine 67 oldum hatta ilk yıl olmuştum bile... diyeceğim o ki bebeğinin tadını çıkar nasıl olsa verirsin daha 1 ay olmuş...önünde zaman çok hele bir de yaşın küçükse ohh ohhhh...hiç korkma..

bu arada ben hiç yazamıyordum kızlar burda deniz sezonunu açtık gerçi okulda sınavlar da bitmedi ama o arada bir...kızlarla tatılın tadını çıkarıyoruz..bu arada benim ikizler evde canları sıkıldıkça bi şeyler istiyorlar ve saolsun babaları hemen gönderiyo...ama benim zayıflamaya çlıştığımı da biliyo bana zarar şeylere çalışıyor hep...kızlar yesin diyo ama hepp ben yiyorum (ama benim mezsimim geldi yaz meyveleri benim için öğün oluyor..67.5 olmuşum bu arada.ipleri sıkı tutmam gerek saldım iyice kendimi...(kafamçokkarıştı

iyi geceler canlar
bugün yedillerim sabah coook isim oldugu icin kahvalti yine yapamadim bu almanyanin hic kagit isleri bitmiyor valla biktim esimde almanca bilmedigi icin hep ben ugrasiyorum,sonra alisveris felan derken saat 2,00 olmus
öglen:1 lahmacun cok az döner
ara:kiraz
aksam:2 izgara sosis bir dürüm ekmegi yarim kanat
ara:karpuz,seftali
1litr.su

silviscigim canim leslie teyzeyi indiriyorum ,yüklendikten sonra sayfa bos cikiyor :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…