Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

2.TAKIM **110.Etap**
singing kettle (72.3 /72.3 /0.0/0.00% )
EN-FUR-TU (72.2 /72.2 /0.0/0.00%)
Silviya (78.9 /78.2 /0.7/0.89% )
megilara (65.7 /65.7 /0.0/0.00%)
moonserose0 (56.0 /55.6 /0.4/0.71%)
l.i.i.y (60.5 /60.5 /0.0/0.00%)
nalansu09 (75.9 /75.4 /0.5/0.66%)
kontesss paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye
cihannara (82.0 /79.9 /2.1/ 2.56%) Yeni Üye
yaneka (68.0 /67.2 /0.8/1.18% ) Yeni Üye
mayram (90.0 /88.0 /2.0 /2.22%) Yeni Üye
2.TAKIM TOPLAM KıLO (721.5/715.0/6.5 /0.90%)

singing kettle;7672489]2.TAKIM **110Etap**
singing kettle ( 72.3 / 72.3 / 0/ 0% )
EN-FUR-TU ( 72.2 / / / % )
Silviya ( 78.9 / / % )
megilara ( 65.7 /65.7 /0/0.0% )
moonserose0 ( 56 / 56 / 0.0 / 0.00% )
l.i.i.y ( 60.5 /60.5/0 /0 % )
nalansu09 ( 75.9/ 75.4/0.5/ 0.65% )
cihannara (82.0/79.9//%) Yeni Üye
yankea(68.0///%) Yeni Üye
meyrarm(90.0///) Yeni Üye
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( ///% )

Silviya;7676531]2.TAKIM **110.Etap**
singing kettle (72.3 /72.3 /0.0/0.00% )
EN-FUR-TU (72.2 /72.2 /0.0/0.00%)
Silviya (78.9 /78.2 /0.7/0.89% )
megilara (65.7 /65.7 /0.0/0.00%)
moonserose0 (56.0 /55.6 /0.4/0.71%)
l.i.i.y (60.5 /60.5 /0.0/0.00%)
nalansu09 (75.9 /75.4 /0.5/0.66%)
cihannara (82.0 /79.9 /2.1/ 2.56%) Yeni Üye
yaneka (68.0 /67.2 /0.8/1.18% ) Yeni Üye
mayram (90.0 /88.0 /2.0 /2.22%) Yeni Üye
2.TAKIM TOPLAM KİLO (721.5/715.0/6.5 /0.90%)

[ QUOTE=cihannara;7677759] herkese merhaba bu alıntılamıy doğru mu yaptım acaba yukarıdakini ?
,[/QUOTE ]

canım sen bi mesajı alınıtladığında karşına böyle bi görüntü çıkıyo. mesajın başında quote den sonra bide alıntı yaptığın kişinin nicki ve sonrada bi numara çıkıyo o kısmın tamamını silmen gerek köşeli parnateze kadar mesajın sonunda da yine quatolu olan kısmı köşeli parnatezlerle bilirkte siliyosun.

yine ben üzülerek bişey sorucam ben dün oruç tutmuştum iftarda 1 kase çorba bide sebzeli fırın makarna yedim iki çatalda irmik helvası aldım bu sabah lavobodan sonra tarıldığımda 80.500 gördüm halbuki 79.90 idim geçen hafta spor yapmadım callanetics te karın egzersizlerini yanlış yaptığım içn çok ağrı çektim yeni düzeldüm ve lesli teyzeyi anca indirdim bu sabah 1 mil olanını yaptım .............
ben pek dışarı çıkmayı sevmiyorum yenmgeç burcuyum ve ev de olmayı çok seviyorum bi de bizim burda çoğunluk birbirini tanıo herkes okul bitti evlilik ne zaman sorusunu soruyor ? ayrıca ben 1,5 sene önce örtündüm ve herkes ailem dahil çok garip karşıladılar ve şimid sokak ta ikide bir birinin durdurup aaaa sen kapandın mı sen Sakarya da okumuştun dimi tab tabi tam yeri blablablaaaaaaa şeklinde sorgularına maruz kalmaktan hiç hoşlanmıyorum. kime ne ki ben kimseye karışmam kimseye bi şeyini söylemedikçe sormam hayatta insanlar neyi tercih ederlerse onu yaşarlar insanların bu kadar şekilci olmasına ben çok sinir oluyorum .... neyse dışarıdaki yürüyüşlerimi evde yapıcam leslie teyzeyle
Şimdi ne yapmam lazım bir önerisi olan var mı? ben yediklerimin kalori hesabını tutamıyorum içtiğim su miktarını artıdım bide egzersizi artırıcam yeterli olur değil mi ? ben mehteranlar bir ileri iki geri olmak istemiyorum ya inşallh veririm bu aldığım 600 gramımafoldumben

enfurtu
hoşgeldin. gezdin geldin .özlem giderdin. kolay gelsin. yürüyüş bandında yürüyüş yapan yok sanırım.ben eşim evde olunca sabah 6.30 da kalkıp yürüyorum silviş,
nalansu,lily bir teyze buldular onun keyifli eşliğinde evde yürüyorlar.
ben de heveslendimde yüklemeyi beceremedim.
ama cd ye yazdırıp yapabilirmişim. bir gün işte yaptıracağım.
kızlar bugün yediklerim
sabah 5.30 da kalkış.
2 dilim ekmek domates peynir
ara
1 dilim börek
öğle
4 köfte. salata 1 dilim ekmek.

dün akşam bende yazılamıyacak kadar çok yemişim. çok üzgünüm hemen kilo olarak geri döndü.bugün suyumu çok içeceğim.
birdedilim soltarafında bir yara var 2 gündür şişmiş. yediklerimden içtiğimden keyif almıyorum.
ne yapsam önerisi olan varmı. ağzımın içinde sürekli bir acı var

ay singing kettle ben de çıkar oyaralardan hep vitamin eksikliğinden oluomuş özellikle b vitamini eksiliğinden bemiks diye bi ilaç var o çok iyi gelio bu aralr kepek ekmeğimi yiorsun yoksa kepek ekmeği çok tüketenlerde oluo integral ekmek yiyebilirsin yada dönüşümlü ye ben öyle yapıyorum benimde saçalarım çok dökülüodu doktor öyle söylemişti bi de kansılık yani demir eksikliğinden olabilir pratik bir öneriolarak ta tuzlu su ile gargara yap yarayı haşlar sonra da kapanır inşallah :Saruboceq:
ben bide anneme sotuyım malum ev hanımı vardır muhakkak bir tarifiyerimseniben

tşk . canım.
gargarayı deniycem. ilaç sevmem. doğal almaya çalışırım.
sen çok bıcır bıcırsın. hayat senin hayatın kimseyi ilgilendirmez. sonra yazacağım .

ay singing kettle ben de çıkar oyaralardan hep vitamin eksikliğinden oluomuş özellikle b vitamini eksiliğinden bemiks diye bi ilaç var o çok iyi gelio bu aralr kepek ekmeğimi yiorsun yoksa kepek ekmeği çok tüketenlerde oluo integral ekmek yiyebilirsin yada dönüşümlü ye ben öyle yapıyorum benimde saçalarım çok dökülüodu doktor öyle söylemişti bi de kansılık yani demir eksikliğinden olabilir pratik bir öneriolarak ta tuzlu su ile gargara yap yarayı haşlar sonra da kapanır inşallah :Saruboceq:
ben bide anneme sotuyım malum ev hanımı vardır muhakkak bir tarifiyerimseniben

sordum geldim ilk öneris onun da tuzlu su garagara oldu ama tabi yılların tecrübesi ile dut şurubu ile gargaraymış :lepi:

sen yine de bir doktora git vitamin eksikliği önemli canım:1hug:

Silviya cım bildiriminiz doğrudur. Aşağıda bizim takımın listesi var. size güzel bir hsonu dilerim. Yeni arkadaşlarınız da hayırlı uğurlu olsun.

12.TAKIM **110. ETAP **
baby_nurse ( ) (paylaşımda bulunmadığı için çıkarıldı)
sbnmcsm (
) (kendi isteğiyle ayrıldı)
_demet_ (
71/ 71 / 0 / 0% )
obur ( ) (kendi isteğiyle ayrıldı)
sunbul (60,5/ 0 / 0 / 0% )
Bendiyom (67,3/ 66,9 / 0,4 / 0,59% )
Gkcn ( 54/ 53 / 1 / 1,85% ) (mezun oldu :nazar:)
Fiyuce (61,5/0 / 0 / 0% )
Saliha_ (
) (kendi isteğiyle ayrıldı)
Ozzdenn (85/ 85 0 / 0% )
Cimcime81 (100,4/ 100,4 / 0 / 0% )
12.TAKIM TOPLAM KıLO (
499,7/ 498,3 / 1,4 / 0,28 )

singing ciğim karanfil çiğnemeni tavsiye ederim bende işe yarıyor yerimseniben cihannara benimde saçlarım çok dökülüyor çokşey denememe rağmen...sen neler yapıyorsun?

öncelikle singincime bişey dicem canım benim bemix de olur ama malum diyet yapıyoz zayıflama derdindeyiz bemix acayip iştah açar ..en iyisi gargara dır geçenlerde benimde etimek yüzünden agzımın içi komple yara oldu gargara yaptım 2 güne geçti canım gemiş olsun ..

cihancımda sıra ...canım benim takma kafana böyle şeyleri bende yeni kapandım sayılır yani bir yıla yakın oldu ben önceden açıklıgın sınırlarını zorlayan biriydim hatta milyon kere köylülür beni ilk atandıgım seneydi saglık müdürlügüne kaymakama kadar şikalyet ettiler ama tabi ben havai akıl 5 karış yukarda tınlamadım bile defalarca uyarı aldım ..ama arkadaşlarımdan yada kendi çevremden biri kalkıpta demedi niye bu kadar açık giyiniyosun ..şimdide bazı şeyler vesile oldu anlatamayacagım allah nasip etti kapandım ama şimdi hele ilk zamanlar allahım bıkmıştım hesap soranlara hadlerini bildirmekten tabi öncemide biliyo millet haliyle sorular vahiy mi geldiye kadar dayanıyorndu ( töbe estagfrullah)..ama agızlarının payını alıyorlardı benden,aslında ben kimseye ne çok açık oldugum için nede tesettür için hesap vermedim ama şimdi olay farklı sadece yanlış bildiklerini düzeltirim diye bütün çabam ..hatta geçen sene kppss ye girdim sırf kendimi denemek için orda liseden daha sonra telleştigim arkadaşlarla karşılaştım beni görünce dünya başlarına yıkıldı sanki sigara tuttlar ramazandı haliyle orucum bende bana deikleri allah bilir sen namazda kılıyosundur içlerini çok iyi bildigim için kalp lerini kırmadan keselim dedim hatta biz bu şokla sınava felan giremeyiz felan dediler akıllarında nasıl bir profil çizdiysem şoka girdiler neyse olayın özü canım kimse kimseyi ne açık oldugu nede tesettürlü oldugu için eleştremez eleştrenlerde önce kendi çaplarına baksınlar sonra agızlarını açsınlar ..ister kısa donla gezerim ister pür tesettürle sana bu eleştrşyi yapanların bi tarafları yiyosa hadi yapsınlar bakalım bu ikisinide..neyse canım çene düştü yine hepinizi çok öpüyorum sevgilerimle canlar

Son düzenleme:
yine ben üzülerek bişey sorucam ben dün oruç tutmuştum iftarda 1 kase çorba bide sebzeli fırın makarna yedim iki çatalda irmik helvası aldım bu sabah lavobodan sonra tarıldığımda 80.500 gördüm halbuki 79.90 idim geçen hafta spor yapmadım callanetics te karın egzersizlerini yanlış yaptığım içn çok ağrı çektim yeni düzeldüm ve lesli teyzeyi anca indirdim bu sabah 1 mil olanını yaptım .............
ben pek dışarı çıkmayı sevmiyorum yenmgeç burcuyum ve ev de olmayı çok seviyorum bi de bizim burda çoğunluk birbirini tanıo herkes okul bitti evlilik ne zaman sorusunu soruyor ? ayrıca ben 1,5 sene önce örtündüm ve herkes ailem dahil çok garip karşıladılar ve şimid sokak ta ikide bir birinin durdurup aaaa sen kapandın mı sen Sakarya da okumuştun dimi tab tabi tam yeri blablablaaaaaaa şeklinde sorgularına maruz kalmaktan hiç hoşlanmıyorum. kime ne ki ben kimseye karışmam kimseye bi şeyini söylemedikçe sormam hayatta insanlar neyi tercih ederlerse onu yaşarlar insanların bu kadar şekilci olmasına ben çok sinir oluyorum .... neyse dışarıdaki yürüyüşlerimi evde yapıcam leslie teyzeyle
Şimdi ne yapmam lazım bir önerisi olan var mı? ben yediklerimin kalori hesabını tutamıyorum içtiğim su miktarını artıdım bide egzersizi artırıcam yeterli olur değil mi ? ben mehteranlar bir ileri iki geri olmak istemiyorum ya inşallh veririm bu aldığım 600 gramımafoldumben

canım öncelikle söyliyeceğim oruçta uzun süre açlık dönemi olduğu için depo yapma veya ödem durmu olmuş olabilir.sıkma canını 1-2 gün daha dikkatli ol dönerisn yine eksi

duruma
ikinci
olarak yaşadıkalrına üzüldüm ama şu bi gerçek ki insanlar her duruma bi kulp bulurlar.açıksındır başka laf çıkar kapanırsın başka , kilosunudr başka zayısındır başka ,evlneirsin çocuk derdin başlar okul biter evlenmezsin onun lafı olur binlercesiyle uzar gider bu liste yapacağımı tek şey var basit insnalrın basit düşüncelerine kulak asmamak.

üçüncü olarak kalori hesabı tutamıyorum demişsin.bi yazı derlemeye çalışıyorum kendim için porsiyonlarla ilgili.toparladığımda paylaşrımı senin içnde faydalı olackatır.

ay afedersin siliviya 17.00 kadar bildirin lütfen demiş ya ben de onu yapmaya çalışıodum:eek:
kilo bildirmleri her takım içinde toparlandıktna sonra paylaşım alanına aktarılıyo daha sonra o haftanın görevliis tarafından dereceler açıklanıyo.bunun için arkadş listemizi saat 17 den önce paylaşım alanına aktarmmızı istemiş.bu haftanın görevlisi kendisi ve mesaiden sonra yapamayacağı için geç kalmamamızı rica etmiş oaly bu canım.ama onu dışında zaten taımda gödüğün gibi herkes listeyi alınıtlayarak kendi bilgiisni giriyo.siz şuan yeni üyesiniz ama sizinde öğrenip gelecek haftlarda yapmanı gerek.son 2 üye davet ettim onlara gelirse topluca anlatırım nasıl olması gerektiğini.

tşk . canım.
gargarayı deniycem. ilaç sevmem. doğal almaya çalışırım.
sen çok bıcır bıcırsın. hayat senin hayatın kimseyi ilgilendirmez. sonra yazacağım .

olaya dikakt çekilmese farketmiycektim.gözümden kaçmış sanırım.geçmiş olsun a.s. peki singingim yara şeklnde mi yoksa dil üzerindeki mink memeciklerin şişmesi mi?tam anlayamadım da...

öncelikle singincime bişey dicem canım benim bemix de olur ama malum diyet yapıyoz zayıflama derdindeyiz bemix acayip iştah açar ..en iyisi gargara dır geçenlerde benimde etimek yüzünden agzımın içi komple yara oldu gargara yaptım 2 güne geçti canım gemiş olsun ..

cihancımda sıra ...canım benim takma kafana böyle şeyleri bende yeni kapandım sayılır yani bir yıla yakın oldu ben önceden açıklıgın sınırlarını zorlayan biriydim hatta milyon kere köylülür beni ilk atandıgım seneydi saglık müdürlügüne kaymakama kadar şikalyet ettiler ama tabi ben havai akıl 5 karış yukarda tınlamadım bile defalarca uyarı aldım ..ama arkadaşlarımdan yada kendi çevremden biri kalkıpta demedi niye bu kadar açık giyiniyosun ..şimdide bazı şeyler vesile oldu anlatamayacagım allah nasip etti kapandım ama şimdi hele ilk zamanlar allahım bıkmıştım hesap soranlara hadlerini bildirmekten tabi öncemide biliyo millet haliyle sorular vahiy mi geldiye kadar dayanıyorndu ( töbe estagfrullah)..ama agızlarının payını alıyorlardı benden,aslında ben kimseye ne çok açık oldugum için nede tesettür için hesap vermedim ama şimdi olay farklı sadece yanlış bildiklerini düzeltirim diye bütün çabam ..hatta geçen sene kppss ye girdim sırf kendimi denemek için orda liseden daha sonra telleştigim arkadaşlarla karşılaştım beni görünce dünya başlarına yıkıldı sanki sigara tuttlar ramazandı haliyle orucum bende bana deikleri allah bilir sen namazda kılıyosundur içlerini çok iyi bildigim için kalp lerini kırmadan keselim dedim hatta biz bu şokla sınava felan giremeyiz felan dediler akıllarında nasıl bir profil çizdiysem şoka girdiler neyse olayın özü canım kimse kimseyi ne açık oldugu nede tesettürlü oldugu için eleştremez eleştrenlerde önce kendi çaplarına baksınlar sonra agızlarını açsınlar ..ister kısa donla gezerim ister pür tesettürle sana bu eleştrşyi yapanların bi tarafları yiyosa hadi yapsınlar bakalım bu ikisinide..neyse canım çene düştü yine hepinizi çok öpüyorum sevgilerimle canlar

canım sende hoş olmayan şeyler yaşamışsın üzldüm ama benim takıldığım nokta nasıl ve neyi şikayet ettiler?bölye bi hakları var mı anlamadım doğrusu :uhm:

canım sende hoş olmayan şeyler yaşamışsın üzldüm ama benim takıldığım nokta nasıl ve neyi şikayet ettiler?bölye bi hakları var mı anlamadım doğrusu :uhm:

böyle bi hakları tabikide yok ama işte benim köy yerinde bu kadar açık giyinmemem gerekiyormuş felan filan..sen köy halkına köy personelini şikeyet et de illa bulunur bişe gerçi benden yana tek şikayetleri bu oldu ama.. aman olsun canları sagolsun zaten sadece şikayet etmekle kaldılar ..:nazar::nazar::nazar:

X